lek.

Sobiesław Kaszowicz

Ginekolog

Umów wizytę 802 odwiedziny w ciągu 30 dni

Certyfikowany ultrasonografista Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Certyfikowany ultrasonografista Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Certyfikowany ultrasonografist... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Certyfikowany ultrasonografista Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
Certyfikowany ultrasonografista Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Certyfikowany ultrasonografista brytyjskiej Fundacji Medycyny Płodowej.
Numer certyfikatu FMF: 72728

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Ginekologia onkologiczna
 • Radiologia i diagnostyka obrazowa

Ukończone szkoły

 • CMUJ

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Szpital Uniwersytecki

Certyfikaty

 • Sobiesław Kaszowicz, ginekolog w mieście Kraków - Certyfikaty

Choroby

 • kompleksowa opieka nad ciężarną mamą i dzieckiem
 • poradnictwo przedkoncepcyjne

Lekarze polecają tego specjalistę

5

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan doktor Sobiesław to przede wszystkim lekarz z powołania. Niepodważalnym faktem jest to, że jest to lekarz, a jednocześnie człowiek z pasją - pasją pomagania tym, którzy go potrzebują. Swoją pracę traktuje bardzo profesjonalnie i nie pozwala sobie na żadne niedopatrzenia. Dokładny, skrupulatny, szczery. Przyjazny pacjentom i bardzo wyrozumiały. Już po pierwszej wizycie zdobył nasze zaufanie, a na każdej kolejnej utwierdzał nas tylko w tym, że wybór Pana Sobiesława jako ginekologa prowadzącego naszą ciążę był bardzo trafny. Jeśli kiedykolwiek wyobrażałem sobie jak będą wyglądały wizyty ciążowe u ginekologa zanim do nich doszło, to właśnie w takich warunkach jakie zapewnia gabinet Pana doktora. Nie zwątpiliśmy w jego wiedzę i doświadczenie ani przez chwilę. Pan doktor nigdy nie dał nam odczuć, że na wizycie musimy się gdzieś spieszyć. Odpowiadał wyczerpująco na każde zadane pytanie. Aż do dnia "szczęśliwego rozwiązania" był dla nas wsparciem za co serdecznie mu dziękujemy. Pozdrawiamy serdecznie - Agnieszka, Adam i malutki Michałek :)

 • bardzo dobry

  Bardzo fajny człowiek! Bardzo dobry lekarz! Zawsze pod telefonem (nawet na głupie pytania wyczerpująco odpowiada;). Piękny szew po CC:) I nawet Ninka misia dostała jak wychodziłyśmy ze szpitala:)

 • bardzo dobry

  Pan dr Kaszowicz to bardzo pozytywna osoba, bardzo kompetentny i konkretny. Przy tym bardzo wyrozumiały, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, bez pośpiechu i przede wszystkim słucha uważnie tego co pacjent ma do powiedzenia. Wydaje mi się, ze już nie zmienię lekarza :) Polecam z czystym sumieniem.

 • bardzo dobry

  Pana doktora spotkałam pierwszy raz podczas biopsji tarczycy. Wykonał ją bardzo profesjonalnie. Praktycznie oprócz momentu wbicia igły nie odczuwałam bólu (wcześniej biopsję wykonywał mi inny lekarz i wiem jak bolesne może być to pobieranie). Kiedy zaszłam w ciążę Pan doktor Kaszowicz nie był moim pierwszym wyborem, głównie dlatego, że wstydziłam się Go. Okazało się to zupełnie bezzasadne. Jest w każdym calu profesjonalnym, naprawdę znającym się na rzeczy lekarzem. Już na pierwszej wizycie wywarł na mnie pozytywne wrażenie i i nie krępowałam się zadać głupich pytań (takich, które dla niektórych są pewnie oczywiste i przez to wiele kobiet niestety rezygnuje z ich zadania). Ponadto, co dla mnie było kluczowe w pozytywnej ocenie pracy Pana doktora, jest On dostępny (tel., sms, mail) dla pacjenta 24h na dobę, niezależnie od dnia tygodnia, świat itp. Jeśli z jakichś przyczyn nie mógł odebrać telefonu, to ZAWSZE oddzwaniał. Pan doktor prowadził moją ciążę do końca, za co jestem Mu bardzo wdzięczna. Przy kolejnej również zgłoszę się do Niego. Jeśli chodzi o cennik, to powiedziałabym, że jest przystępny zważywszy na zaangażowanie lekarza.

 • bardzo dobry

  Doktor Kaszowicz to bardzo rzetelny lekarz, ale przede wszystkim bardzo miły i empatyczny człowiek. W trakcie wizyty nie czułam, że mój czas jest ograniczony. Doktor Kaszowicz cierpliwie wszystko mi wyjaśnił, w każdej chwili mogę się do niego zwrócić z pytaniem, jeżeli będę mieć jakieś wątpliwości co do mojego stanu zdrowia. Myślę, że spokojnie mogę go polecać moim znajomym i na pewno będę w przyszłości chciała, żeby doktor prowadził moje ciąże. Po prostu lekarz IDEALNY :)

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam pana doktora. Jest rzeczowy, kompetentny, nie naciąga na niepotrzebne koszty, jest serdeczny, spokojny i życzliwy. Skupia się na pacjentce i powodzie wizyty, nigdzie się nie spieszy. Cierpliwie tłumaczy i uzasadnia swoje propozycje rozwiązania problemu.

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolona z konsultacji ginekologicznej. Pan doktor jest spokojny i serdeczny, odpowiada na wszystkie pytania w sposób wyczerpujący i dokładny. Nie spieszy się i skupia się na rozmowie co wbrew pozorom nie jest normą podczas wizyt u lekarzy. Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam doktora Kaszowicza wszystkim kobietom. Jest profesjonalny, zaangażowany, konkretny i cierpliwy, a przy tym bardzo pogodny! Trafiłam do niego w drugiej ciąży, pełna obaw po niespodziewanych trudnościach przy porodzie pierwszego dziecka. Dzięki niemu spokojnie, mając poczucie niemalże całodobowej opieki (możliwy kontakt o każdej porze) doczekałam do końca ciąży i zgodnie z planem, spokojnie urodziłam. Żałuję, że nie byłam pod jego opieką w pierwszej ciąązy. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie polecam! PS. A Nowy gabinet na Wieniawskiego naprawdę robi wrażenie ;)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista i bardzo miły człowiek. Wizyta co prawda odbyła się z opóźnieniem, ale wcale nie odczułam, że Pan Kaszowicz chce jak najszybciej nadrobić na mojej wizycie. Wręcz przeciwnie czułam się spokojnie, zrelaksowana i odczułam, że Pan Doktor podchodzi do mnie wyjątkowo, a nie tak jak inni lekarze, jak do kolejnej pozycji na liście do odhaczenia. Mimo, że stresowałam się przed wizytą, szybko mi to minęło, gdyż Pan Doktor delikatnie i z wyczuciem poinformował mnie dokładnie o wszystkim. Cieszę się, że wreszcie znalazłam lekarza, który patrzy na człowieka nie tylko pod względem choroby, ale także emocji i psychiki.

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest profesjonalistą a jednocześnie bardzo miłym i życzliwym człowiekiem. Zawsze odbiera tel lub oddzwania.Cierpliwie odpowiada na pytania i wszystko dokładnie tłumaczy. Cieszę się że do niego trafiłam. Oby więcej takich lekarzy!!!!

Najbliższe terminy:

kolejne dni