Sławomir Witoszyński, ginekolog Poznań

Sławomir Witoszyński

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

16
 • 16 stycznia 2014

  Ocena: Słaby

  Chodziłam do dr Witoszyńskiego w ciąży, niby dawał skierowania na badania kwi i moczu systematycznie, ale... nawet jak na wynikach były nieprawidłowości uznawał, że wszystko jest w porządku. Przez całą ciąże zrobił mi jedno USG i to z kręceniem nosa, za to podał namiary na świetną Pania dr która robi bardzo dokładne badania USG (niestety prywatnie)- i to dzięki niej urodziłam żywe dziecko, szkoda tylko, że 1,5 miesiąca za wcześnie! Pan doktor zlekceważył białkomocz i opuchliznę...nie polecam

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 31 października 2013

  Ocena: Słaby

  Gdy zaszłam w ciążę poszłam do tego lekarza, mimo że wczesniej prywatnie pani doktor powiedziala mi, że to 6 tydzień ciąży , pan doktor zdecydowanie zaprzeczył, stwierdził, że nic się nie dzieje a spóźnony okres wkrótce przyjdzie. było to rok temu a dziś mam 3 miesięczneo , kochanego synka. Na szczęście od razu po tym, jak stwirdził, że w ciąży nie jestem zmieniłam lekarza na pana doktora z Polnej, bardzo kompetentnego i sympatycznego :)

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 21 maja 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Witam, chodziłam do doktora wcześniej tylko po tabletki antykoncepcyjne - wówczas nie było problemu, tylko cytologia zawsze była dopuszczana do badania warunkowo bo była albo źle próbka pobrana albo źle przechowywana (tego nie wiem). Problemy zaczęły się gdy zaszłam w ciążę, myślałam, że będę mieć lekarza z doświadczeniem. Jakże się pomyliłam... Fakt: skierowania na badania dostawałam (chociaż to ja musiałam pilnować by było dobrze wystawione bo lekarz notorycznie popełniał błędy w wyniku, których albo za badanie płaciłam albo jakieś nie było wykonane, a lekarz na moje obiekcie stwierdzał, że nie zna się na tych papierkach!), byłam badana ginekologicznie a USG miałam wykonywane po ostrej wymianie zdań, że chce by je zrobił (zgodnie z harmonogramem, nic ponadto, na moje pytania co do np. wlk. dziecka, jego wagi, ilości płynu owodniowego - czyli podstawy, niestety lekarz nie potrafił odpowiedzieć, stwierdzał, że się na tym nie zna tj. na odczytywaniu danych z USG, że on jest od operacji a to młodzi znają te urządzenia), na prośbę o L4 też zareagował niemiło mimo iż ciążę źle znosiłam (w końcu mi je wystawił) a co do pytań o sam przebieg ciąży to tu też się rozczarowałam (nie wyjaśniał mi dlaczego tak źle się czuje bo wyniki badań miałam dobre o czym sama się dowiedziałam z internetu, nie odpowiadał na moje pytania o dolegliwości ciążowe jakby ich nie słyszał, czekał tylko aż już sobie pójdę). Niestety całą wiedzę na temat ciąży byłam zmuszona czerpać od koleżanek, z internetu i z wizyt prywatnych u innego lekarza. Pan doktor to porażka, nie powinien pracować w przychodni. Szczerze odradzam!!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 29 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Ze szczerego serca polecam Pana Doktora. Nie miałam okresu. Nie wypisywał leków "na oko" jak robili to inni ginekolodzy, Jako jedyny skierował mnie do poradni endykronologicznej na dalsze badania. Miły, sympatyczny, uprzejmy. Konkretnie zajął się moim przypadkiem. Odpowiadał na każde pytanie, przejrzyście i cierpliwie.

  zgłoś nadużycie
 • 9 października 2012

  Ocena: Słaby

  Byłam u tego lekarza na kilku wizytach kontrolnych. Generalnie, jeśli któraś pani potrzebuje lekarza tylko i wyłącznie do wypisania recepty na antykoncepcję, to do tego jest odpowiedni. Nie daje żadnych skierowań, bo z miłym uśmiechem mówi, że to "niepotrzebne". Badanie powierzchowne, trwa może 2 minuty. Nie wierzę, że w tak krótkim czasie można rzetelnie zbadać pacjentkę. Ostatnim razem ledwie zdążyłam zejść z fotela już powiedział "dziękuję" i oczami wskazał drzwi, tymczasem chciałam jeszcze zasięgnąć porady co do pewnego, nurtującego mnie problemu. Na zadane pytanie odparł "nie wiem, nie pomogę Pani" (i znów sugestywny rzut oka na drzwi) - no cóż, a kto ma wiedzieć, pani w warzywniaku??? Ponadto kwestie organizacyjne: notoryczne opóźnienia, ok. godziny czasu oraz brak prywatności w gabinecie - drzwi są tak cienkie, że słyszałam dokładnie badanie oraz wymianę zdań z pacjentką przede mną (jej prośba o skierowanie na badanie hormonalne także była "niepotrzebna"). Nie polecam i sama także nigdy więcej nie skorzystam z porady u tego lekarza.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 9 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam wizytę u Pana Doktora Witoszyńskiego, bardzo cierpliwy, wyrozumiały i kompetentny lekarz, sympatyczny, miły człowiek. Pomimo, że większość ludzi oglądała otwarcie EURO2012, pan doktor miał komplet pacjentek i żadnej nie odesłał z kwitkiem.

  zgłoś nadużycie
 • 12 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  człowiek o wysokim poziomie profesjonalizmu, kultury osobistej i empatii. Rzeczowy,przekonujący,pomocny - życzyłabym sobie takich lekarzy w innych sektorach usług medycznych...

  zgłoś nadużycie
 • 10 marca 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Byłam wczoraj na wizycie u Pana doktora. Nawet nie zbadał mnie- tylko od razu zapisał antybiotyk (w 3 zdaniach powiedziałam mu, że mam infekcję po antybiotyku). Chodziło o infekcję po antybiotyku, który brałam wcześniej- którą moim zdaniem należałoby najpierw przebadać czy to infekcja bakteryjna czy grzybicza... ...bo na grzyby i tak antybiotyk nie działa (!) Doktor nawet nie zapisał mi wskazań stosowania zapisanego leku. Szczęście, że go nie wzięłam i że istnieją bardziej dociekający lekarze. ps. przyjrzałam się aparatowi USG, który jest w przychodni na Marysieńki- stary sprzęt- może i szczęście, że mnie nim nie badał, bo nie wierzę, że cokolwiek da się dostrzec na tak starym sprzęcie.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 4 kwietnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały człowiek,bardzo dobry fachowiec.Na pierwszej wizycie zostałam kompleksowo zbadana,Pan doktor udzielił wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie moje pytania.Ponieważ mam problem,umówił się ze mną w szpitalu gdzie ponownie zostałam przebadana i dzięki temu zostałam zakwalifikowana do zabiegu.Osobiście nie spotkałam się do tej pory z tak przesympatycznym lekarzem. Polecam to wyjątkowa osobowość.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 21 października 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo dobry fachowiec a przede wszystkim człowiek. Jestem wymagającą i upierdliwą pacjentką, muszę wiedzieć wszystko inaczej jestem niespokojna, więc można sobie wyobrazić jak działam na lekarzy np. tych z Polnej :) którzy nigdy nie mają czasu za co ich nie winię. Jednak ten człowiek, poświęca mi swój cenny czas, jest zawsze miły i kulturalny , nigdy nie odesłał mnie z kwitkiem ani nie dał do zrozumienia ,że jestem \'trudna\'.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online