Sławomir Wawrzyniak

Położna, położnik, Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Z dr Wawrzyniakiem miałam do czynienia podczas pobytu w szpitalu na oddziale ciąży powikłanej. Już od pacjentek usłyszałam niepochlebne opinie, ale nie zrażałam się póki sama nie miałam kontaktu z tym lekarzem. Niestety większość się potwierdziła - potrafi być niemiły. Ale to jeszcze nie jest dostateczny powód, by negatywnie go ocenić. Niestety p. Wawrzyniak niejednokrotnie podważał opinie innych lekarzy, narzekał na współpracowników i zalecał odmienne leczenie. Niestety w znanych mi przypadkach jego decyzje były błędne. Tak było w moim przypadku i koleżanki z pokoju. Na szczęście nie posłuchałam pana doktora i udałam się do ordynatora. Na szczęście, bo okazało się, że trzeba szybko działać w obawie o mnie i o dziecko. Potem był jeszcze bardziej nieuprzejmy i jeszcze bardziej narzekał na innych lekarzy.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Pan Doktor prowadził moją drugą ciążę. Dzięki Niemu urodziła się nasza córeczka, za którą do końca życia będziemy Mu z mężem wdzięczni. Nigdy nie spotkałam lekarza, który tak dba o swoje pacjentki. Przed porodem wiele razy leżałam w szpitalu i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że Pan Doktor jest najkompetentniejszym lekarzem w Sieradzu. Nigdy nie lekceważy obaw pacjentek - nawet jeśli nie prowadzi danej ciąży. Zawsze miły, taktowny i uśmiechnięty. Co się rzadko zdarza, ciągle pogłębia swoją wiedzę i nie przepisuje leków jeśli nie widzi takiej potrzeby. Polecam wszystkim niezdecydowanym!!!!

 • neutralny

  Z panem dr miałam do czynienia dwa razy jak trafiłam na obserwacje do szpitala, nie miły, olewający, zły na cały świat ze musi mnie przyjać. Nie byłam jego pacjentką więc pewnie dlatego, ale chociaz by mógł być milszy. Nie wiem jak traktuje swoje pacjentki ale ja odniosłam bardzo negatywne wrażenie.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor uratował życie mojemu pierwszemu dziecku wykonując mi cesarskie cięcie pomimo,,że nie byłam Jego pacjentka,druga ciążę poprowadził mi znakomicie,konkretny,dokładny,wnikliwy,świetny fachowiec od usg,godny zaufania i polecenia,dziękuję Panie Doktorze!

 • bardzo dobry

  Z Panem Doktorem miałam styczność przypadkiem, kiedy trafiłam do szpitala w 17 tyg ciąży, ciąża zagrożona poronieniem. Potem znalazłam się w CZMP w Łodzi. Mimo wszystkich podjętych tam badan, po dwóch tyg. od opuszczenia szpitala, nie było ratunku dla naszego synka... Wtedy Pan Doktor Wawrzyniak (którego przypominam poznałam dopiero w szpitalu) udzielił nam ogromnego wsparcia! Byliśmy z mężem zdezorientowani co się w ogóle wokół nas dzieje. Wtedy Pan Wawrzyniak rzeczowo wyjaśnił nam co się będzie działo, dał nam wsparcie jakiego nie dostaliśmy od mojej lekarz prowadzącej ciążę, jestem mu za to bardzo wdzięczna. Od tamtej pory jestem pod jego stałą opieką. Jest konkretny, rzeczowy, zna się na tym co robi a do tego przesympatyczny i taktowny. Polecam wszystkim Paniom!!!!

 • bardzo dobry

  TRAFIŁAM NA WIZYTE PRZYPADKOWO, W KONCÓWCE CIĄŻY. BARDZO KOMPETENTNY I ODPOWIADAJACY SZCZEGOLOWO NA PYTANIA LEKARZ! Z UWAGI NA BRAK INFORMACJI NT WCZESNIEJZEGO PRZEIEGU CIĄŻY, ZADAWAŁ BARDZO DUZO PYTAN- POMIMO TEGO, ŻE ZGLOSILAM SIE DO NIEGO JEDYNIE PO SKIEROWANIE NA BADANIA PRZED PORODEM. CO MNIE ZASKOCZYŁO- ZAPYTŁ NAWET O BADANIE PIERSI W CIĄŻY!!!! BRAWO!!! OBY WIECEJ TAKICH ZAANGAZOWANYCH LEKARZY!

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam dr Wawrzyniaka.Zawsze uśmiechnięty, pogodny z dobrym słowem dla pacjentki. Bardzo kompetentny i dokładny zwłaszcza przy badaniach USG.(położne w szpitalu mówią ,że jak dr. Wawrzyniak poda płeć można być pewnym na 100% bo on się nie myli:)) Opowiada wszystko szczegółowo i odpowiada na każde nawet z pozoru głupie pytania przyszłej mamy. W szpitalu(a spędziłam tam trochę czasu) opiekuje się pacjentką i interesuje. w kolejnej ciąży na pewno zdecyduje się ponownie na dr. Dziękujemy bardzo:)

 • bardzo dobry

  Witam, pan Dr prowadził moją pierwszą ciążę, teraz jestem w drugiej i czytam opinię na temat lekarzy, oczywiście szukam tego najlepszego i jest kilku innych do których można by się udać ale chyba jednak pozostanę przy dr. Wawrzyniaku, w pierwszej ciąży zawsze był miły nigdy nie odczułam że mu nie zależy na pacjentce, wyrozumiały i odpowiadał na trudne pytania jakie zadawaliśmy mu razem z moi partnerem, USG robi bardzo dokładnie, nie pomylił się jeśli chodziło o płeć dziecka, w ostatnich tygodniach przed porodem powiedział że córcia jest owinięta pępowiną i trzeba o tym powiedzieć podczas porodu, i rzeczywiście, gdyby nie poinformował mnie o tym mogłyby być jakieś problemy ale na szczęście wszystko przebiegło bez zastrzeżeń, w szpitalu gdy leżałam zawsze do mnie podchodził i pytał jak się czuje. ogólnie nie można powiedzieć o nim złego słowa, oddzwaniał na mój telefon jeśli nie mógł odebrać. jest ok i co jeszcze jest bardzo przystojny :)

 • bardzo dobry

  Bardzo fajny lekarz, interesuje się i dużo pomaga swoim pacjentkom, jak się leży w szpitalu to zawsze na niego można liczyć, odwiedza, interesuje się badaniami i ich wynikami.

 • bardzo dobry

  lekarz z powołania, zainteresowany pacjętką

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją