Neurolog lek.

Sławomir Mihułka

Poproś o włączenie kalendarza
4

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Międzynarodowy certyfikat z interwencyjnych metod leczenia bólu-FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) nadany przez World Institute of Pain, 2013
  Studia podyplomowe MEDYCYNA BÓLU,Uniwersytet Jagielloński-2013
  Specjalista neurolog- 2009 r
  Zjazdy, kursy i szkolenia z zakresu metod interwencyjnych leczenia bólu, z zastosowaniem ultrasonografii

Choroby

 • 21 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor Mihułka był pierwszą osobą która przekonała mnie, że klasyczna operacja kręgosłupa nie będzie konieczna. Swego czasu znalazłem się w szpitalu z ostrym atakiem rwy kulszowej. Po tygodniowym pobycie wyszedłem, ale wcale nie czułem się lepiej. Bez leku przeciwbólowego nie mogłem egzystować. Chirurdzy przekonywali, że w moim przypadku niezbędna będzie operacja, a dyskopatia będzie się pogłębiać. Wtedy trafiłem do dr Mihułka, który specjalizuje się w alternatywnych, mało inwazyjnych, zabiegach na kręgosłupie. Pomogło od razu. Mogłem skupić się na rehabilitacji i wyszedłem na prostą. Muszę po prostu się pilnować, codziennie dobrze rozciągać, aby nie było nawrotów, ale dzięki doktorowi uniknąłem operacji, po której i tak nikt nie chciał zagwarantować, że ból przestanie promieniować do nogi. Pozdrawiam i polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 3 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Od dłuższego czasu miałam silne bóle w odcinku szyjnym, które powodowały dodatkowo bóle głowy, przez co ciągle budziłam się w nocy. Trafilam do doktora Mihułka z polecenia i dziś bardzo się cieszę z tego powodu, choć bałam się zabiegu. Pan Doktor wszystko jasno wytłumaczył i otoczył czułą opieką. Okazało się, że zabieg trwał kilkanaście minut i polegał na kilku wkłuciach w kark przy znieczuleniu miejscowym (termolezja). Po odpoczynku po zabiegu poczułam ogromną różnicę, bo mogłam obracać głową, ale prawdziwa ulga przyszła 2 dni później, kiedy mięśnie szyi zupełnie się rozluźniły. Dodatkowy plus to najniższa cena za zabieg na rynku warszawskim. Szczerze polecam doktora. Dziękuję bardzo.

  zgłoś nadużycie
 • 4 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor Mihułka leczył moją babcię z bólu kręgosłupa spowodowanej przepukliną kręgosłupa. Wszyscy lekarze którzy wcześniej diagnozowali moją babcię twierdzili że może jej pomóc tylko operacja ale ze względu na podeszły wiek i tak nie chcieli jej zrobić. Doktor Mihułka zastosował mało inwazyjne ale skuteczne podejście polegające na wstrzykiwaniu leków bezpośrednio do kręgosłupa. Zabieg przyniósł oczekiwaną ulgę. Babcia i wszystkie pacjentki, które leżały z nią w pokoju w Instytucie Reumatologii bardzo chwaliły Dr. Mihułke.

  zgłoś nadużycie
 • 22 lipca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor Mihułka to pierwszy lekarz, który wyleczył mnie z bólu kręgosłupa. Ból był nieznośny i pojawiał się prawie codziennie. Byłam kompletnie załamana i nie wierzyłam już, że ktoś mi pomoże, mimo, że leczyłam się u wielu specjalistów i to w renomowanych klinikach. Dzięki Panu Doktorowi wreszcie wstaję z radością i mogę bez problemu nosić mojego rocznego synka. Dziękuję!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online