lek.

Sławomir Majcher

Ortopeda

Poproś o włączenie kalendarza

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Witam, U Pana doktora miałam operowane obie nogi (usunięcie halluksów), moja mama również. Jest to człowiek bardzo sympatyczny, pogodny i potrafiący wyjaśnić wszystko tak, że strasch przed zabiegiem mija. Rany na nogach zostały bardzo ładnie zszyte, o wszystkich niedogodnościach poinformowano mnie wczesniej, termin ustalilismy wspólnie- dogodny dla mnie. Na ściągnięcie szwów znalazł się czas poza godzinami przyjęć, bezproblemowo jednym słowem:) Pan Majcher nie jest burkliwy jak niektórzy lekarze i nie robi łaski, widać że naprawde zalezy mu na "dogodzeniu pacjenowi". Inną sprawą jest to, że halluksom często towarzyszą duże deformacje stóp, a tego niestety nie da się całkowicie skorygować. Panie po operacjach chcą mieć nowe stopy, podczas gdy palec często zostaje lekko przekrzywiony, za to nie ma ju ż wystającej kostki. Trzeba się z tym liczyć. Co do negatywnego komentarza o czekaniu dlużej pomimo wyznaczonej godziny- Pan doktor jest oblegany, tzreba się liczyć z kolejkami mimo zapisów, bo poświęca każdej osobie czas, a nie bierze pieniądze i leci dalej za listą. Zresztą chyba nigdzie nie ma tak, że się wchodzi punkt o swojej godzinie:) Pozdrawiam serdecznie Magdalena G., operowana w Rudnej Małej:)

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. "Naprawił" moje kolano. Polecam!

 • bardzo dobry

  świetny lekarz. bardzo miły wesoły. rozmowa z nim to przyjemność. sprawdził wyniki badań usg i rezonansu. opowiedział o problemie. dobrze wytłumaczył. zalecił kilka rzeczy i zapisał na zabieg. kazał się nie martwić. według mnie jeden z lepszych lekarzy u jakich ostatnio byłem. wyszedłem z wizyty bardzo uśmiechnięty i zadowolony z tego że wkońcu ktoś potrafił ze mną w normalny sposób rozmawiać. wykazywał duże zainteresowanie moja osoba i problemem z którym przyszedłem. wydawało mi się że tak może być tylko w filmach. jednak nie. wystarczy umówić się do tego lekarza. pełen profesjonalizm. super super super. wszystkim polecam !

 • bardzo słaby

  Bardzo słaby, z moim problemem chorej ręki sobie nie poradził ale nie potrafił powiedzieć "nie wiem, proszę szukać gdzie indziej pomocy" tylko kierował na rehabilitacje, która nie przynosiła efektu. Inny lekarz musiał po tym lekarzu poprawiać tylko już było za późno. W gabinecie prywatnym owszem miły tylko zawsze jest poślizg nawet półtorej godziny, natomiast w gabinecie na NFZ nie ma czasu, trzeba ciągnąć za język.

 • słaby

  Nie polecam, byłam umówiona prywatnie (wizyta 100zł) na godzinę 19.50 (doktor przyjmował tego dnia do godziny 20), przyjechałam punktualnie i na miejscu zostałam około 10 osób oczekujących na wizytę, mimo iż byłam punktualnie musiałam długo czekać bo przede mną zapisane były 4 osoby w kolejce, po co w takim razie umawiać na konkretną godzinę i w dodatku więcej osób niż można przyjąć w normalnym czasie pracy? Na konsultację do doktora Majcher poszłam sugerując się dobrymi opiniami w internecie, wizyta spowodowana była nawracającym mocnym bólem obu kolan, doktor przyjął mnie w expresowym kilkuminutowym tempie i szybko postawił diagnozę - "chondromalacja rzepki" - diagnozę oparł na bardzo krótkim wywiadzie i na badaniu dotykowym kolan, diagnozę postawił niewiele przy tym wyjaśniając, aby cokolwiek się dowiedzieć trzeba "ciągnąć go za język" i samemu wypytywać, doktor nie zlecił żadnych dodatkowych badań (rtg, rezonans...) i nie powiedział co właściwie powinnam robić dalej, nie przypisał żadnych lekarstw, stwierdził jedynie, że może skierować mnie na rehabilitacje ale według niego nie ma to sensu, zostawił mnie samej sobie z diagnozą, oczekiwałam trochę innego podejścia do pacjenta, w taki sposób diagnozę mogę sobie postawić sama z pomocą internetu a płacąc niemałe pieniądze za wizytę oczekuje że lekarz poświęci mi więcej uwagi i czasu i będzie traktował poważnie.

 • bardzo dobry

  bardzo dobry potwierdzam, operował mojej mamie kolano, serdeczny, ma bardzo dobre podejście do pacjentów

 • bardzo dobry

  Lekarz który to co robi robi z pasją, zawsze miły, uśmiechnięty. Każdy pacjent traktowany jest jak ktoś co potrzebuję pomocy a nie jak potencjalny klient. Każda wizyta kończy się bardzo rzeczową konkretną rozmowa z oczywiście garstką humoru co daje mimo schorzeń ulgę dla duszy. Praca jest jego wielką pasją bo pacjentów przyjmuje nawet o 23.00 nie patrząc na swoje zmęczenie. Myślałam że tacy lekarze zdarzają się tylko w Leśnej Górze ale z czystym sercem lekarz Sławomir Majcher to lekarz który daje nam fachową, rzeczową pomoc ze szczerym uśmiechem i miłym usposobieniem co dużo daje człowiekowi który cierpi. POLECAM BARDZO SZCZERZE!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz z niespotykanym podejściem do pacjenta.Miły,uśmiechniety i zawsze odpowie na każde pytanie.Właśnie jestem po operacji kolana wykonanej przez doktora Majchera.Polecam bo warto.

 • bardzo dobry

  Fantastyczny człowiek z dużą dawką humoru! Gdy do Niego trafiłam na ostrym dyżurze ze zwichniętym barkiem wykazał się profesjonalizmem i świetnym podejściem do pacjenta. Nawet w trakcie nastawiania stronił sobie żarty i skutecznie odwrócił moją uwagę - tak, że nawet nie wiedziałam kiedy wszystko wróciło na swoje miejsce :). Polecam serdecznie.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, fachowiec, operował kolano mojego brata. Potwierdzam to co piszą inni, bardzo serdeczny, ma super podejście do pacjenta, a co najważniejsze naprawde zna się na tym co robi.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją