lek.

Sławomir Majcher

Ortopeda

22 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  wspanialy lekarz bardzo cierpliwy zartobliwy a zarazem skuteczny wykazuje sie profesjonalizmem lekarz zpowolania

 • bardzo dobry

  Artysta, Geniusz, Wirtuoz - Lekarz,, a przede wszystkim Człowiek o wielkim sercu, radosnym uśmiechu i ciepłym podejściu do pacjenta (przepraszam za wielkie litery, ale inaczej nie potrafię okazać szacunku i podziękowania dodoktora Sławomira Majchera i jego pracy). Do Pana doktora trafiłam po półrocznym tułaniu się po różnych "specjalistach", "profesorach", "sławach", - z niby wyleczonym połamaniem nogi zezwichnięciem stawu skokowego (nie wdaję się w szczegóły, bo nie o to chodzi). Ponad 4 miesiące leżałam w gipsie, skręcałam się z bólu,zdjęcia rengenowskie (nawet dla kompletnego laika) wyglągdały niefajnie, lecz każdy z tzw. sław ortopedycznych mowił"będzie dobrze", lecz ja nie czułam się na to dobrze. Kedy trafiłam do Kliniki, do Pana Doktora,spotkałam się z niesamowicie sympatycznym, uśmiechniętym, kulturalnym lekarzem,który popierwszym rzucie oka na zdjęcie stwierdził - trzeba operować i ratować stopę, Przed tem jednak, wysłał mnie na tomograw (ciekawe, że innilekarze na to nie wpadli). Zdjęcie tomograficzne wykazało, że złamania się nie pozrastały (bo źle złożone kości nie miały ze sobą styczności), są liczne odpryski, a staw skokowy żyje jak na dyskotece, czylli kompletny nieład. Zdjęcie potwierdziło decyzję o operacji. Przed zabiegiem zostałam dokładnie poinformowana o stanie nogi, otym co trzeba zrobić, w jaki sposób będzie zabieg przebiegał itp. - co też zostało uczynione. Po miesiącu zaczęłam chodzić,zaczęłam normalnie funkcjonować. Pan Doktor przez całyczas wykazywał troskliwe zainteresowanie,cierpliwie odpowiadał na moje pytania, Po określonym czasie bez problemu umówił mnie nazabieg usuwania całego metalowego ustrojstwa z nogi i znów zostałam dokładnie poinformowana co, jak i po co. Dodaję, iż mistrzowska ręka Pana Doktora tak zeszyła ranę pooberacyjną, iż po trzech tygodniach miałam jedynie cieniuteńką kreseczkę, Porokuchodzenia z żelastwem - prawie nie było śladu po cięciu. Po kolejnym zabiegu sytuacja się powtórzyła - znów blizna jest mistrzowska. Jednym słowem dane mi było spotkać lekarza przez duże L, który przysięgę Hipokratesa wziął sobie do serca, Ponadto swoją niesamowitą kulturą, poczuciem humoru i pogodą ducha wspiera każdego pacjenta. Dodaję, że nie jestem młódką,nie mam znajomości, trafiłam do Pana Doktora z przysłowiowej ulicy. Dziękuję i polecam,

 • bardzo dobry

  W maju 2015 zostałam przyjęta na oddział chirurgi urazowo- ortopedycznej w Jarosławiu z rozpoznaniem klinicznym- paluch koślawy stopy lewej, palec II młotkowaty M20.1. Ordynatorem oddziału jest doktor spec. ortopeda traumatolog Sławomir Majcher. Zabieg mój wykonany został właśnie przez pana doktora. Pan doktor Majcher jest z pewnością lekarzem z powołania, doskonale wykonującym swoje obowiązki. Jest sumienny, odpowiedzialny i wyrozumiały. Jego spokój i opanowanie a także wrażliwość i współczucie dla cierpienia powoduje że rozumie doskonale potrzeby pacjenta. Muszę dodać iż bezinteresowność i wytrwałość pana doktora sprawia że zwyczajnie pacjent ufa mu. Zarówno opieka jak i komunikacja przebiegała bez zastrzeżeń. Po zabiegu czuję się świetnie a moja stopa wyglądem przypomina stopę nastoletniej dziewczyny, choć już nią nie jestem :) Z pewnością pan doktor Majcher jest autorytetem lekarskim.Oby tak dalej. Dziękuję . Grażyna z Jarosławia

 • bardzo dobry

  Witam, U Pana doktora miałam operowane obie nogi (usunięcie halluksów), moja mama również. Jest to człowiek bardzo sympatyczny, pogodny i potrafiący wyjaśnić wszystko tak, że strasch przed zabiegiem mija. Rany na nogach zostały bardzo ładnie zszyte, o wszystkich niedogodnościach poinformowano mnie wczesniej, termin ustalilismy wspólnie- dogodny dla mnie. Na ściągnięcie szwów znalazł się czas poza godzinami przyjęć, bezproblemowo jednym słowem:) Pan Majcher nie jest burkliwy jak niektórzy lekarze i nie robi łaski, widać że naprawde zalezy mu na "dogodzeniu pacjenowi". Inną sprawą jest to, że halluksom często towarzyszą duże deformacje stóp, a tego niestety nie da się całkowicie skorygować. Panie po operacjach chcą mieć nowe stopy, podczas gdy palec często zostaje lekko przekrzywiony, za to nie ma ju ż wystającej kostki. Trzeba się z tym liczyć. Co do negatywnego komentarza o czekaniu dlużej pomimo wyznaczonej godziny- Pan doktor jest oblegany, tzreba się liczyć z kolejkami mimo zapisów, bo poświęca każdej osobie czas, a nie bierze pieniądze i leci dalej za listą. Zresztą chyba nigdzie nie ma tak, że się wchodzi punkt o swojej godzinie:) Pozdrawiam serdecznie Magdalena G., operowana w Rudnej Małej:)

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. "Naprawił" moje kolano. Polecam!

 • bardzo dobry

  świetny lekarz. bardzo miły wesoły. rozmowa z nim to przyjemność. sprawdził wyniki badań usg i rezonansu. opowiedział o problemie. dobrze wytłumaczył. zalecił kilka rzeczy i zapisał na zabieg. kazał się nie martwić. według mnie jeden z lepszych lekarzy u jakich ostatnio byłem. wyszedłem z wizyty bardzo uśmiechnięty i zadowolony z tego że wkońcu ktoś potrafił ze mną w normalny sposób rozmawiać. wykazywał duże zainteresowanie moja osoba i problemem z którym przyszedłem. wydawało mi się że tak może być tylko w filmach. jednak nie. wystarczy umówić się do tego lekarza. pełen profesjonalizm. super super super. wszystkim polecam !

 • bardzo słaby

  Bardzo słaby, z moim problemem chorej ręki sobie nie poradził ale nie potrafił powiedzieć "nie wiem, proszę szukać gdzie indziej pomocy" tylko kierował na rehabilitacje, która nie przynosiła efektu. Inny lekarz musiał po tym lekarzu poprawiać tylko już było za późno. W gabinecie prywatnym owszem miły tylko zawsze jest poślizg nawet półtorej godziny, natomiast w gabinecie na NFZ nie ma czasu, trzeba ciągnąć za język.

 • słaby

  Nie polecam, byłam umówiona prywatnie (wizyta 100zł) na godzinę 19.50 (doktor przyjmował tego dnia do godziny 20), przyjechałam punktualnie i na miejscu zostałam około 10 osób oczekujących na wizytę, mimo iż byłam punktualnie musiałam długo czekać bo przede mną zapisane były 4 osoby w kolejce, po co w takim razie umawiać na konkretną godzinę i w dodatku więcej osób niż można przyjąć w normalnym czasie pracy? Na konsultację do doktora Majcher poszłam sugerując się dobrymi opiniami w internecie, wizyta spowodowana była nawracającym mocnym bólem obu kolan, doktor przyjął mnie w expresowym kilkuminutowym tempie i szybko postawił diagnozę - "chondromalacja rzepki" - diagnozę oparł na bardzo krótkim wywiadzie i na badaniu dotykowym kolan, diagnozę postawił niewiele przy tym wyjaśniając, aby cokolwiek się dowiedzieć trzeba "ciągnąć go za język" i samemu wypytywać, doktor nie zlecił żadnych dodatkowych badań (rtg, rezonans...) i nie powiedział co właściwie powinnam robić dalej, nie przypisał żadnych lekarstw, stwierdził jedynie, że może skierować mnie na rehabilitacje ale według niego nie ma to sensu, zostawił mnie samej sobie z diagnozą, oczekiwałam trochę innego podejścia do pacjenta, w taki sposób diagnozę mogę sobie postawić sama z pomocą internetu a płacąc niemałe pieniądze za wizytę oczekuje że lekarz poświęci mi więcej uwagi i czasu i będzie traktował poważnie.

 • bardzo dobry

  bardzo dobry potwierdzam, operował mojej mamie kolano, serdeczny, ma bardzo dobre podejście do pacjentów

 • bardzo dobry

  Lekarz który to co robi robi z pasją, zawsze miły, uśmiechnięty. Każdy pacjent traktowany jest jak ktoś co potrzebuję pomocy a nie jak potencjalny klient. Każda wizyta kończy się bardzo rzeczową konkretną rozmowa z oczywiście garstką humoru co daje mimo schorzeń ulgę dla duszy. Praca jest jego wielką pasją bo pacjentów przyjmuje nawet o 23.00 nie patrząc na swoje zmęczenie. Myślałam że tacy lekarze zdarzają się tylko w Leśnej Górze ale z czystym sercem lekarz Sławomir Majcher to lekarz który daje nam fachową, rzeczową pomoc ze szczerym uśmiechem i miłym usposobieniem co dużo daje człowiekowi który cierpi. POLECAM BARDZO SZCZERZE!!!