Sławomir Łukasik

Laryngolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, nie robi niczego poza to, co konieczne, a przy tym całościowo i rzetelnie przygląda się przypadkowi. Miałam usuwane przez niego dwa migdałki- jestem zadowolona z diagnostyki, z operacji i opieki pooperacyjnej. Miły, uprzejmy, ale też lubi zażartować i przyjaźnie traktować pacjentów- bez chłodu i wyniosłości. Lekarz z powołania.

 • neutralny

  W jakim miescie na Podkarpaciu przyjmuje ten Pan Doktor? Moj email: dgosiak3@wp.pl Dziekuje!

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz. Najlepszy u jakiego byłam. Tak skutecznej pomocy lekarskiej jeszcze nigdzie nie uzyskałam. A do osoby poniżej, która napisała, że Pan Doktor lubi pieniądze - riposta - kto ich nie lubi?

 • bardzo dobry

  świetna i fachowa pomoc lekarska

 • bardzo dobry

  najlepszy laryngolog u jakiego byłam!!!! duży plus za wspaniałe podejście do pacjenta zarówno w przychodni jak i w szpitalu!!! mega plus!!!!

 • neutralny

  witama chciałabym zapytać gdzie pan doktor przyjmuje i prosic o jakiś kontakt telefoniczny jak mozna to na e-maila szwabcio17@wp.pl bardzo dziekuje z góry za odpowiedz to bardzo ważne

 • bardzo dobry

  Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałam kontakt w ciągu swojego 44 letniego życia, dzięki jego wiedzy zostały mi zaproponowane badania , które pozwoliły zdignozować bardzo trudną do wykrycia chorobę.Gdyby nie jego całościowe spojrzenie na człowieka zapewne do tej pory nikt by nie ustalił na co choruję i leczono by mnie na zupełnie inne schorzenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam z całą odpowiedzialnością to nasz polski dr House tyle tylko ,że o wiele sympatyczniejszy pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Podejście Pana doktora do pacjenta zarówno tego odwiedzającego go w gabinecie, jak i na sali szpitalnej tuż przed zabiegiem czy podczas pobytu w szpitalu, niewątpliwie szeroki zakres wiedzy i doświadczenie oraz podejście do człowieka dające poczucie dobrej opieki i zaangażowania - zasługują na słowa uznania. Zasługują na szczególne słowa uznania zwłaszcza z mojej strony, ze strony osoby, wobec której zastosowana terapia przyniosła znaczne ukojenie, a nastepujący zabieg operacyjny przeprowadzony przez tego, śmiało mogę napisać te słowa na swoim przykładzie, wysokiej klasy specjaliste, przebiegł bez żadnyh komplikacji i powikłań.

 • neutralny

  Czy posiada ktoś może jakis telefon komórkowy do tego Pana?

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz! Serdeczny, przyjazny, uśmiechnięty a najważniejsze,że wspaniały specjalista! Oprócz badań robi dokałdny wywiad, szczegółowo analizuje konkretny przypadek. Polecam!!!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Wojciech Domka - laryngolog, Barbara Smolik - laryngolog, Alicja Oczoś - laryngolog, Andrzej Pogorzelski - laryngolog, Małgorzata Alberska - laryngolog, Paweł Białogłowski - laryngolog, Anna Cyran-Rymarz - laryngolog, Katarzyna Biła - Solarz - laryngolog, Elżbieta Kordoń - laryngolog, Dorota Szuber - laryngolog, Irena Powęzka-Olszewska - laryngolog, Leszek Kłębukowski - laryngolog, Wacław Mazur - laryngolog, Beata Baj-Pawłowska - laryngolog, Lucyna Pukała-Babula - laryngolog, Marta Wewiórska-Urban - laryngolog, Anna Kidacka - laryngolog, Sylwia Wojnar - Biłas - laryngolog, Danuta Nijander - laryngolog, Roman Wrona - laryngolog