Sławomir Łukasik

Laryngolog

Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Gabinet lekarski

  Dąbrowskiego 4
  35-084 Rzeszów, podkarpackie

  2179
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, a przy tym ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Byłem z dzieckiem 5 letnim w szpitalu na usunięciu migdałka + nacięcie błonek usznych (w związku z zebranym płynem w uszach). Po roku chodzenia z dzieckiem po laryngologach trafilem w końcu do niego. Całe szczęście- wysłał nas na zabieg ( w Szpitalu na Szopena). Muszę stwierdzić że facet na miejscu- specjalista, a do tego tzw. róny gość.... Można się przy nim czuć spokojnie i bezpiecznie.... To ważne jeśli ktoś ma dziecko będzie wiedział o co mi chodzi.. Polecam tego doktora -szczerze! Gdybym mial jeszcze raz wybierać nigdy nie próbowałbym i innego!

 • neutralny

  Byłam dzisiaj w szpitalu przyjął mnie Pan doktor, bardzo miły, wyrozumiały, super lekarz

 • bardzo dobry

  Najleprzy lekarz jakiego spotkałam,ogromna wiedza ,wie co robi.Przeprowadzał operację usunięcia polipów nosa i zatok zrobił to bardzo profesjonalnie.Dziękuję mu za to i życzę mu dużo zdrowia i siły aby mógł służyć też innym chorym .Wspaniały człowiek na właściwym miejscu.Panie doktorze serdecznie dziękuję.Emilia z Dębicy

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałam,podejście i troska o pacjenta rzadko spotykana nie wspominając ,że w swoim fachu prezentuje pełen profesjonalizm.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, nie robi niczego poza to, co konieczne, a przy tym całościowo i rzetelnie przygląda się przypadkowi. Miałam usuwane przez niego dwa migdałki- jestem zadowolona z diagnostyki, z operacji i opieki pooperacyjnej. Miły, uprzejmy, ale też lubi zażartować i przyjaźnie traktować pacjentów- bez chłodu i wyniosłości. Lekarz z powołania.

 • neutralny

  W jakim miescie na Podkarpaciu przyjmuje ten Pan Doktor? Moj email: dgosiak3@wp.pl Dziekuje!

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz. Najlepszy u jakiego byłam. Tak skutecznej pomocy lekarskiej jeszcze nigdzie nie uzyskałam. A do osoby poniżej, która napisała, że Pan Doktor lubi pieniądze - riposta - kto ich nie lubi?

 • bardzo dobry

  świetna i fachowa pomoc lekarska

 • bardzo dobry

  najlepszy laryngolog u jakiego byłam!!!! duży plus za wspaniałe podejście do pacjenta zarówno w przychodni jak i w szpitalu!!! mega plus!!!!

 • neutralny

  witama chciałabym zapytać gdzie pan doktor przyjmuje i prosic o jakiś kontakt telefoniczny jak mozna to na e-maila szwabcio17@wp.pl bardzo dziekuje z góry za odpowiedz to bardzo ważne