Sławomir Łukasik

Laryngolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Gabinet lekarski

  Dąbrowskiego 4
  35-084 Rzeszów, podkarpackie

  1293
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Najleprzy lekarz jakiego spotkałam,ogromna wiedza ,wie co robi.Przeprowadzał operację usunięcia polipów nosa i zatok zrobił to bardzo profesjonalnie.Dziękuję mu za to i życzę mu dużo zdrowia i siły aby mógł służyć też innym chorym .Wspaniały człowiek na właściwym miejscu.Panie doktorze serdecznie dziękuję.Emilia z Dębicy

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałam,podejście i troska o pacjenta rzadko spotykana nie wspominając ,że w swoim fachu prezentuje pełen profesjonalizm.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, nie robi niczego poza to, co konieczne, a przy tym całościowo i rzetelnie przygląda się przypadkowi. Miałam usuwane przez niego dwa migdałki- jestem zadowolona z diagnostyki, z operacji i opieki pooperacyjnej. Miły, uprzejmy, ale też lubi zażartować i przyjaźnie traktować pacjentów- bez chłodu i wyniosłości. Lekarz z powołania.

 • neutralny

  W jakim miescie na Podkarpaciu przyjmuje ten Pan Doktor? Moj email: dgosiak3@wp.pl Dziekuje!

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz. Najlepszy u jakiego byłam. Tak skutecznej pomocy lekarskiej jeszcze nigdzie nie uzyskałam. A do osoby poniżej, która napisała, że Pan Doktor lubi pieniądze - riposta - kto ich nie lubi?

 • bardzo dobry

  świetna i fachowa pomoc lekarska

 • bardzo dobry

  najlepszy laryngolog u jakiego byłam!!!! duży plus za wspaniałe podejście do pacjenta zarówno w przychodni jak i w szpitalu!!! mega plus!!!!

 • neutralny

  witama chciałabym zapytać gdzie pan doktor przyjmuje i prosic o jakiś kontakt telefoniczny jak mozna to na e-maila szwabcio17@wp.pl bardzo dziekuje z góry za odpowiedz to bardzo ważne

 • bardzo dobry

  Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałam kontakt w ciągu swojego 44 letniego życia, dzięki jego wiedzy zostały mi zaproponowane badania , które pozwoliły zdignozować bardzo trudną do wykrycia chorobę.Gdyby nie jego całościowe spojrzenie na człowieka zapewne do tej pory nikt by nie ustalił na co choruję i leczono by mnie na zupełnie inne schorzenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam z całą odpowiedzialnością to nasz polski dr House tyle tylko ,że o wiele sympatyczniejszy pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Podejście Pana doktora do pacjenta zarówno tego odwiedzającego go w gabinecie, jak i na sali szpitalnej tuż przed zabiegiem czy podczas pobytu w szpitalu, niewątpliwie szeroki zakres wiedzy i doświadczenie oraz podejście do człowieka dające poczucie dobrej opieki i zaangażowania - zasługują na słowa uznania. Zasługują na szczególne słowa uznania zwłaszcza z mojej strony, ze strony osoby, wobec której zastosowana terapia przyniosła znaczne ukojenie, a nastepujący zabieg operacyjny przeprowadzony przez tego, śmiało mogę napisać te słowa na swoim przykładzie, wysokiej klasy specjaliste, przebiegł bez żadnyh komplikacji i powikłań.