Sławomir Kaczorowski

Pediatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Moim zdaniem Pan doktor nie powinien pracować z dziećmi. Mojemu synkowi, lat 2,5, przepisał antybiotyk na 7 dni zupełnie niepotrzebnie, bo po konsultacji z drugim już zaufanym lekarzem okazało się, że mam "zwykłą" infekcję gardła, która nie wymaga antybiotykoterapii. Poza tym zalecił usg serca dziecka, tak na wszelki wypadek. Dodatkowo bardzo silną maść sterdydową na 7 dni na rzekomą infekcję napletka. Z ulotki wynikało, że tej maści nie można stosować na narządy płciowy i u dzieci nie można jej stosować dłużej niż 5 dni. Masakra. Polecam omijać gabinet Pana doktora.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Witam , po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona. Najbardziej zadowolona jest Moja Córka , która została zbadana w bardzo miły i uprzejmy sposób , ba nawet się uśmiechała do Pana Doktora ;-) Mamy umówioną następną wizytę kontrolną , myślę że również będzie przebiegała bardzo przyjażnie. Lekarz w sprytny sposób zbadał Córkę (Moje Dziecię nie przepada za badaniami , lekarzami , lekami itp.) Przepisał odpowiednie leki w tym antybiotyk. Zalecił wizytę kontrolną za 4 dni. Nic dodać nic ująć jest w porządku;-) Jak by nie było Lekarz też człowiek - jak każdy z Nas miewa lepsze i gorsze dni. JSP&KAP

 • dobry

  Bardzo dobre podejście do dzieci. Mój synek 14-miesięczny normalnie niechętnie daje się zbadać. Pan doktor porozmawiał z nim i obszedł się w taki sposób, że mały nawet nie zapłakał. Dokładnie go przebadał. Co prawda lekarz ten ma dosyć nietypowe podejście, co może w pierwszej chwili zdziwić rodziców, ale myślę, że warto mu zaufać.

 • bardzo słaby

  Nie pamiętam, czy wcześniej korzystałem z usług tego lekarza ale po dzisiejszej wizycie nie polecam go nikomu. Nieprzyjemny był od samego wejścia do gabinetu, po kilku niemiłych uwagach i odpowiedziach musiałem zwrócić mu uwagę. Co do fachowości nie jestem w stanie zbyt wiele powiedzieć, wykonał wydaje się podstawowe czynności należące badania pacjenta, nie stwierdził nic poważnego. Z drugiej strony do lekarza idzie się by postawił diagnozę i poinformował o stanie zdrowia, w tym przypadku musiałem prosić o podanie informacji. Podsumowując, odradzam korzystanie z usług tego lekarza.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Moim zdaniem ten pan nie bardzo nadaje się na pediatrę. Niecierpliwy, nie wzbudza zaufania dziecka a co gorsza rodziców. Nieuprzejmy. Miałam tę nieprzyjemność być u niego raz i już więcej do niego nie pójdę. Poza tym na dzień dobry zalecił dziecku antybiotyk, który później okazał się niepotrzebny. Nie polecam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dobry

  Cierpliwy i dokładny. W naszym przypadku słusznie pokierował do specjalisty.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Agnieszka Wypych - pediatra, Anna Beata Szylling - pediatra, Irena Jankowska - pediatra, Halina Gryglicka - pediatra, Zbigniew Roman Generowicz - pediatra, Agata Łobaczewska - pediatra, Ewa Skorupska - pediatra, Jerzy Ignacy Darocha - pediatra, Hanna Jung-Hauska - pediatra, Maria Rawa - pediatra, Elżbieta Karłowicz-Samuła - pediatra, Teresa Żardecka- Krzeczyńska - pediatra, Izabela Bartnik - pediatra, Ewa Miłosz - pediatra, Łukasz Dembiński - pediatra, Anna Skrętkowicz-Szarmach - pediatra, Barbara Leszczyńska - pediatra, Joanna Żytyńska-Daniluk - pediatra, Joanna Pacholska - pediatra, Małgorzata Katarzyna Żebrowska - pediatra
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Vitaliy Ukhov

specjalista medycyny naturalnej,  terapeuta,  pediatra

Umów się