Sławomir Bartkowiak

Ginekolog, Położna, położnik

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Samodzielny Publiczny

  Konstytucji 3 Maja 35
  66-300, Międzyrzecz, lubuskie

  Dane kontaktowe

  100
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  2
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Włącz kalendarz wizyt

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Ja jestem bardzo zadowolona. Budzi moje zaufanie. Informuje mnie o wszystkim, potrafi pożartować. Ja nie mogę powiedzieć złego słowa... Jestem w ciąży i mam książeczkę ciąży, zlecenie na wszystkie konieczne badania, wbrew temu co słyszałam na samym początku, kiedy wybierałam lekarza. Poza tym jest dyspozycyjny. Można zajść do niego do szpitala, zawsze odbiera numer prywatny, no i nie zdziera kasy. Mam wielu lekarzy za sobą od poznańskich profesorów, po tych naszych małomiasteczkowych i pan Bartkowiak wypada na ich tle bardzo dobrze!

 • bardzo dobry

  Kulturalny, taktowny, spokojny, nie sprawił na mnie wogóle wrażenia "znieczulononego" (wbrew dzisiejszym szalonym czasom chorej służby zdrowia), jest po prostu spokojny. Rozważne decyzje, wymagające dokładniejszej diagnozy są lepsze, więc (to odpowiedź na niektóre posty) nie ma się co denerwować, tylko pytać. "Patient" znaczy "cierpliwy" :-)

 • bardzo dobry

  Doktor Bartkowiak prowadził 2 moje ciąże.Jestem świeżo po drugim porodzie.Przy jednym i drugim porodzie był obecny i bardzo mi pomógł.Jest to bardzo kompetentny specjalista i rzeczowy człowiek.Daje wyczerpujące i konkretne odpowiedzi na zadawane mu pytania.

 • bardzo dobry

  Jestem w piątym miesiącu ciąży. Doktor Bartkowiak jest moim lekarzem prowadzącym. Mam do Niego pełne zaufanie. To fakt, że niewiele mówi, ale na każde zadane pytanie udziela fachowej, często krótkiej odpowiedzi (zresztą myślę, że lepsza jest krótka odpowiedż na temat, niż długi, niezrozumiały dla nas laików wyklad!!! ). Jeśli chodzi o badania.... to kto lepiej, jak nie lekarz ma wiedziec kiedy i jakie mamy wykonac???!!! A co do pomyłek lekarskich..... kto jest nieomylny ???!!! Dziękuję Doktorze !!!

 • bardzo słaby

  co prawda doktor Bartkowiak zdiagnozował mi torbiel jajnika, ale w dzisiejszych czasach, nie idzie się na cięcię. powiedzial mi wprost ze trzeba usunać jajnik i jajowody (teraz byłabym bezpłodna) i konieczna jest jak najszybsza operacja. pojechalam do p. Marioli Ropackiej (docent szpitala położniczo-ginekologicznego w Poznaniu) i wyleczyla mi farmakologicznie! nie polecam! za takie coś powinna być kara.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Dla mnie jest dziwny...troche trzeba się prosić o zalecane badania w ciaży , koleżanki mi mówiły że badanie na paciorkowca jest bardzo ważne bo stanowi zagrożenie dla dziecka podczas porodu a jak dotąd nie pobrał mi żadnego wymazu, a jestem w 37 tyg...

 • bardzo dobry

  Doktor Bartkowiak prowadził dwie moje ciąże. Mam do niego 100 procentowe zaufanie. Uważam, że jest bardzo dobry w swoim fachu, a przy tym odpowiedzialny, kulturalny.

 • dobry

  Do pana Bartkowiaka chodziłam przez całą swoją ciąże,wybrałam go dlatego że jest kompetentny,wzbudza zaufanie.To prawda,że niewiele "mówi"nie pytany ale myślę,że gdyby działo się coś nie tak z pewnością byłby rozmowny.Poza tym jest ginekologiem który nie wprawia w zakłopotanie,którego nie trzeba się wstydzić,jest taktowny.A jeszcze coś,"wieje od pana doktora chłodem",na co najczęściej kobiety narzekają,ale myślę,że gdyby tak miał się rozczulać nad każdą swoją pacjentką to by zwariował,bo ma ich bardzo dużo.To specjalista.

 • bardzo słaby

  Zgadzam się z opinią że to nie najlepszy lekarz. Prowadził moją ciążę i mam podobne doświadczenia jak autor postu z 2 stycznia. Brak informacji, na zgłaszane problemy odpowiada, że to normalne w ciąży itp. Nie działa na korzyść Pacjentek ponieważ wystawia zwolnienia lekarskie tylko do terminu ustalonego porodu, a jeśli poród nastąpi po tym terminie to informuje, że należy korzystać z urlopu macierzyńskiego. Nie ma to żadnej podstawy prawnej - sprawdziłam. To kobieta decyduje czy chce rozpocząć urlop macierzyński przed porodem czy po porodzie. Jest nastawiony tylko na porody naturalne, a niestety w obecnych czasach kiedy rodzą się duże dzieci często taka decyzja zagraża życiu dziecka lub matki.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Uczciwy,kompetentny. Uczestniczył przy moim porodzie- bardzo mi pomógł.Gdy tylko coś mnie zaboli idę do niego bo wiem, że mi zawsze pomoże. Dziękuję Panie Doktorze!!!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją