Zajmuję się głównie chirurgią artroskopową st. kolanowych, barkowych, skokowych i biodrowych. Swoja wiedzę staram się poszerzać biorąc udział w wielu krajowych i zagranicznych kursach, szkoleniach i k... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Zajmuję się głównie chirurgią artroskopową st. kolanowych, barkowych, skokowych i biodrowych. Swoja wiedzę staram się poszerzać biorąc udział w wielu krajowych i zagranicznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Współpracuję ze sportem zawodowym. Pracowałem z kadrą narodowa koszykówki i judo. Prywatnie moja pasją jest sport, dobre kino i podróże. Wolny czas spędzam aktywnie, najchętniej z moja rodziną.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  W grudniu skręciłem kolano i ortopeda dr Cisek stwierdził że muszę zrobić rezonans bo podejrzewał że łąkotka jest pęknięta. Rzeczywiście w wynikach rezonansu wyszło to pęknięcie oraz dodatkowo jakieś narosty kostne itp itd. Dr Cisek polecił mi udanie się do dr Andrzejewskiego (przyjmuje w prywatnym szpitalu) lub ordynatora chirurgii w dawnym MSW. Po kilku próbach skontaktowania się z Andrzejewskim (wszyscy w tamtym szpitalu mnie olewali, asystentka doktora miała zadzwonić nigdy tego nie uczyniła) stwierdziłem że jeśli nie chcą moich pieniędzy to nie i próbowałem w MSW, umówili mnie na konsultacje 21 stycznia informując mnie że mają krótkie terminy na NFZ, pełny nadziei wszedłem umówionego dnia do tego szpitala w poszukiwaniu ortopedii i muszę powiedzieć że ten szpital nie ma już nic z dawnego MSW, teraz przytoczyło mi się tylko słowo "umieralnia" no ale przyjęto mnie na konsultacje i niestety okazało się że termin to dopiero 27 maja. Nie mogąc tyle czasu czekać z niesprawnym i bolącym kolanem, a do tego pełny obaw o placówkę byłego MSW postanowiłem znaleźć innego ortopedę. I tak przeszukując ten portal dowiedziałem się że np artroskopia kolana u pewnego lekarza może kosztować nawet 7777 zł (sic!), na szczęście trafiłem również na doktora Krupę, co prawda opinie pozytywne ale mała ilość i do tego widać że doktor młody. Kierując się zasadą że jak wszystko jest ok to raczej rzadko ludzie pamiętają żeby wystawić opinię, postanowiłem zadzwonić. Doktor stwierdził że ma krótkie terminy na NFZ i kazał umówić się na konsultacje co też uczyniłem, na konsultacjach 13 lutego stwierdził że rzeczywiście potrzebna jest artroskopia oraz oprócz uszkodzenia łąkotki przewiduje jakieś uszkodzenia rzepki bo kolano dosyć mocno "chrupało" przy zginaniu. Bardzo się ucieszyłem gdy okazało się że uda się mnie "wcisnąć" na 20 lutego czyli tydzień po konsultacjach. Operacja odbyła się w szpitalu PCZ na Sienkiewicza i przebiegła bezproblemowo, następnego dnia byłem już w domu (szpital całkiem fajny, czysty i każdy pacjent ma nad łóżkiem tv za darmo, jedzie też ok), jestem bardzo zadowolony, kolano goi się na tyle szybko i dobrze że obędzie się bez rehabilitacji a doktor stwierdził 05.03. na wizycie kontrolnej że kolano wygląda i sprawuje się tak dobrze jakby tylko skalpelem nacięcia zrobił a nie artroskopię :) Z całego serca polecam doktora Sebastiana Krupę.

 • dobry

  Dobra komunikatywność, otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Po pierwszej wizycie oceniam kompetencje tego lekarza jako dobre. Nie brakuje też doktorowi kultury osobistej, po długim spóźnieniu, przechodząc obok oczekujących pacjentów, przeprosił za spóźnienie.

 • bardzo dobry

  Przez kontuzje kolana i barku, które dają o sobie znać po dziś dzień, w ciągu ostatniego roku miałem okazję poznać wielu wrocławskich "specjalistów" ortopedów i jednego wałbrzyskiego. Każdy z nich przyjmował mnie prywatnie. Żałuję tylko, że tak późno trafiłem do doktora Sebastiana Krupy. Między nim, a pozostałymi, których miałem okazję poznać jest niestety wielka przepaść. Bardzo polecam mimo, że jestem dopiero po pierwszej konsultacji.

 • bardzo dobry

  Dr. Krupa jest świetnym fachowcem, przeprowadził u mnie artroskopię barku, wszystko przebiegło bardzo sprawnie, ból pooperacyjny był prawie zerowy, śladów po szwach prawie w ogóle nie ma. Doktor jest osobą, której zależy na zdrowiu pacjenta, przeprowadza dokładny wywiad, widać, że nie śpieszy się w trakcie wizyt. Sam uprawia czynnie sport, więc doskonale rozumie osoby, które chcą się wyleczyć i wrócić do aktywności sportowej jak najszybciej, rozumie też że niektóre osoby mają ograniczone finanse na leczenie. Dziękuję, pozdrawiam i zdecydowanie polecam.

 • bardzo dobry

  Pan doktor Krupa jest bardzo dobrym ortopedą. Warto docenić jego wyjątkowy kontakt z pacjentem. Pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Na pierwszej wizycie postawił diagnozę i skierowanie na artroskopie, wydaje mi się ,że uzyskałem pełne informacje o stanie kolana i dalszym leczeniu. Cóż więcej powiem po zabiegu i rehabilitacji. Jak na razie dla mnie ok.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Zleca dokładne badania zanim podejmie decyzję o dalszym leczeniu i jakimkolwiek zabiegu. Dokładnie analizuje problem i omawia z pacjentem tłumacząc wszystkie możliwe rozwiązania. Polecam.

 • dobry

  Pan Doktor jest miły i profesjonalny. Prawidłowo zdiagnozował problem z kolanem, który wcześniej nie umiało zdiagnozować dwóch innych lekarzy. USG w gabinecie jest bardzo wygodne, lekarz robi badanie na miejscu, nie trzeba chodzić na dodatkowe badania i potem znowu wracać do gabinetu. Generalnie polecam.

 • bardzo dobry

  Jak zwykle u Pana Doktora Krupy - palne zadowolenie i perfekcyjna diagnoza i propozycja leczenia. Dziekuje.

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz z doświadczeniem, ogromną wiedzą i intuicją. Już nie jedną kontuzję mi wyleczył, więc polecam go każdemu znajomemu.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę