Ortopeda lek.

Sebastian Krupa

39

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Zajmuję się głównie chirurgią artroskopową st. kolanowych, barkowych, skokowych i biodrowych. Swoja wiedzę staram się poszerzać biorąc udział w wielu krajowych i zagranicznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Współpracuję ze sportem zawodowym. Pracowałem z kadrą narodowa koszykówki i judo. Prywatnie moja pasją jest sport, dobre kino i podróże. Wolny czas spędzam aktywnie, najchętniej z moja rodziną.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • I Liceum Ogólnokształcące im. S.Żeromskiego w Jeleniej Górze
 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi
 • 7 marca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  W grudniu skręciłem kolano i ortopeda dr Cisek stwierdził że muszę zrobić rezonans bo podejrzewał że łąkotka jest pęknięta. Rzeczywiście w wynikach rezonansu wyszło to pęknięcie oraz dodatkowo jakieś narosty kostne itp itd. Dr Cisek polecił mi udanie się do dr Andrzejewskiego (przyjmuje w prywatnym szpitalu) lub ordynatora chirurgii w dawnym MSW. Po kilku próbach skontaktowania się z Andrzejewskim (wszyscy w tamtym szpitalu mnie olewali, asystentka doktora miała zadzwonić nigdy tego nie uczyniła) stwierdziłem że jeśli nie chcą moich pieniędzy to nie i próbowałem w MSW, umówili mnie na konsultacje 21 stycznia informując mnie że mają krótkie terminy na NFZ, pełny nadziei wszedłem umówionego dnia do tego szpitala w poszukiwaniu ortopedii i muszę powiedzieć że ten szpital nie ma już nic z dawnego MSW, teraz przytoczyło mi się tylko słowo "umieralnia" no ale przyjęto mnie na konsultacje i niestety okazało się że termin to dopiero 27 maja. Nie mogąc tyle czasu czekać z niesprawnym i bolącym kolanem, a do tego pełny obaw o placówkę byłego MSW postanowiłem znaleźć innego ortopedę. I tak przeszukując ten portal dowiedziałem się że np artroskopia kolana u pewnego lekarza może kosztować nawet 7777 zł (sic!), na szczęście trafiłem również na doktora Krupę, co prawda opinie pozytywne ale mała ilość i do tego widać że doktor młody. Kierując się zasadą że jak wszystko jest ok to raczej rzadko ludzie pamiętają żeby wystawić opinię, postanowiłem zadzwonić. Doktor stwierdził że ma krótkie terminy na NFZ i kazał umówić się na konsultacje co też uczyniłem, na konsultacjach 13 lutego stwierdził że rzeczywiście potrzebna jest artroskopia oraz oprócz uszkodzenia łąkotki przewiduje jakieś uszkodzenia rzepki bo kolano dosyć mocno "chrupało" przy zginaniu. Bardzo się ucieszyłem gdy okazało się że uda się mnie "wcisnąć" na 20 lutego czyli tydzień po konsultacjach. Operacja odbyła się w szpitalu PCZ na Sienkiewicza i przebiegła bezproblemowo, następnego dnia byłem już w domu (szpital całkiem fajny, czysty i każdy pacjent ma nad łóżkiem tv za darmo, jedzie też ok), jestem bardzo zadowolony, kolano goi się na tyle szybko i dobrze że obędzie się bez rehabilitacji a doktor stwierdził 05.03. na wizycie kontrolnej że kolano wygląda i sprawuje się tak dobrze jakby tylko skalpelem nacięcia zrobił a nie artroskopię :) Z całego serca polecam doktora Sebastiana Krupę.

  zgłoś nadużycie
 • 4 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Na pierwszej wizycie postawił diagnozę i skierowanie na artroskopie, wydaje mi się ,że uzyskałem pełne informacje o stanie kolana i dalszym leczeniu. Cóż więcej powiem po zabiegu i rehabilitacji. Jak na razie dla mnie ok.

  zgłoś nadużycie
 • 26 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Zleca dokładne badania zanim podejmie decyzję o dalszym leczeniu i jakimkolwiek zabiegu. Dokładnie analizuje problem i omawia z pacjentem tłumacząc wszystkie możliwe rozwiązania. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 8 września 2014

  Ocena: dobry

  Pan Doktor jest miły i profesjonalny. Prawidłowo zdiagnozował problem z kolanem, który wcześniej nie umiało zdiagnozować dwóch innych lekarzy. USG w gabinecie jest bardzo wygodne, lekarz robi badanie na miejscu, nie trzeba chodzić na dodatkowe badania i potem znowu wracać do gabinetu. Generalnie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 26 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jak zwykle u Pana Doktora Krupy - palne zadowolenie i perfekcyjna diagnoza i propozycja leczenia. Dziekuje.

  zgłoś nadużycie
 • 29 lipca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz z doświadczeniem, ogromną wiedzą i intuicją. Już nie jedną kontuzję mi wyleczył, więc polecam go każdemu znajomemu.

  zgłoś nadużycie
 • 13 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam specjalistę, który nie tylko wie co robi i zna się na specyfice kontuzji sportowych, ale też sam czynnie uprawia sport. Uprzejmy, wesoły i kompetentny. Polecam wszystkim osobom aktywnym.

  zgłoś nadużycie
 • 10 kwietnia 2014

  Ocena: dobry

  Doktor wykazał duże zrozumienie dla moich potrzeb, dla tego, że chcę uprawiać czynnie sport i nie próbował mnie od tego odwieść, przeciwnie, starał się mi pomóc i umożliwić mi to. Udzielił wyczerpującego wyjaśnienia, zalecił rehabilitację i wskazał dobrego specjalistę. Jednocześnie nie obiecywał cudów, był szczery. Wizyta trwała tyle, ile powinna, podobało mi się, że doktor przeznaczył na nią aż pół godziny. Wykonał USG, niczego nie brakowało. Na początku jego rady wydawały mi się mało konkretne, ale wystarczyło tylko zadać pytanie i doprecyzować. Nie podobało mi się tylko, że doktor moją chęć dokładnego opisania wszystkiego uznał za niepotrzebne gadanie (wydaje mi się logiczne, że jak pacjent chce wreszcie wyzdrowieć, to chce najpierw ze szczegółami opisać swój stan lekarzowi i niczego nie pominąć). Generalnie zdecydowanie na plus.

  zgłoś nadużycie
 • 29 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Serdecznie pozdrawiam Dr. Krupe ! Bardzo dobry specjalista ! Robił mi artroskopie kolana, wszystko przebiegło bardzo sprawnie i szybko ! Noga sprawna, powoli dochodzi do swojego stanu. Bardzo dobre warunki w szpitalu PCZ na Sienkiewicza.! Na następną operacje (rekonstrukcja ACL) też na pewno zgłoszę się do Dr. Krupy ! POLECAM !!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 19 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Chciałbym polecic Dr. Krupę, bardzo dobry specjalista i tym bardziej lepszy kontakt. Sprawil ,że nadal jestem sprawny fizycznie gdy inni lekarze byli innego zdania.Bardzo dobre wyjaśnienie poszczególnych zabiegów (za i przeciw). Potem pomoc przy rehabilitacji i po skończonym leczeniu. Dziękuje bardzo za danie mi możliwości dalszej zabawy z dziećmi. Pozdrawiam Robert z Bogatyni :).

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia