Safwan Bayassi

Neurochirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  iestety miałam okazje poznać osobiście dr. Bayassi'sa. Okazał się On niekompetentny gdyż posiadał wyniki tomografii komputerowej + tomografii komputerowej z kontrastem +rezonansu głowy mojego Taty i na podstawie tych wyników postanowił podjąć się operacji usunięcia guza móżdżku dając tym samym Rodzinie i przede wszystkim pacjentowi "nadzieje". Zlecił przeniesienie Taty ze szpitala w Iławie do szpitala w Elblągu w celu wykonania tej operacji. Przeprowadził rozmowę z Rodziną pacjenta. Opowiedział o możliwych skutkach ubocznych operacji i powiedział, że dopiero po operacji będzie można stwierdzić czy to jest przerzut czy guz pierwotny. Po 4 godzinach poinformował moją Mamę, że jednak operacja się nie odbędzie.Wyniki, które lekarz posiadał kilka dni przed przyjazdem Taty do Elbląga jednogłośnie wskazywały, że to jest przerzut!!!Tata spędził u tego doktora na oddziale 5 dni i podawano Mu te same leki i kroplówki co w szpitalu w Iławie.Postawa tego lekarza w stosunku do pacjenta i Jego najbliższych była wprost karygodna!!! Przychodząc do pacjenta czy też w rozmowie z Jego rodziną śmiał się i przerywał gdy ktoś mówił. Te 5 dni spędzone na oddziale tego lekarza działały na niekorzyść pacjenta, gdyż nowotwór dalej się rozwijał. Na szczęście Tata został przeniesiony na oddział Onkologii, gdzie uzyskał odpowiednią pomoc.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  CUDOWNY CZŁOWIEK I NAJWYŻSZEJ KLASY FACHOWIEC.. WRAŻLIWE SERCE I WIEDZA TEGO LEKARZA JEST NIEOCENIONA. DZIEKUJE PANIE DOKTORZE ZA POMOCNĄ DŁOŃ W SPRAWIE MOJEJ MAMY... TO PANU ZAWDZIECZAMY JEJ ŻYCIE.. ŻYCZE PANU I PANA RODZINIE DUUUŻO ZDROWIA !!! - CELINA SOKOŁOWSKA.

 • bardzo dobry

  Tylko dla doktora Bayassi najmniej wazny byl fakt gdy okazalo sie,ze moje ubezpieczenie jest niewazne. Dla niego liczylo sie moje zdrowie, gdy inni lekarze uswiadamiali mnie jakie koszty bede musiala poniesc za opieke medyczna i operacje. Podjal sie mojej operacji krwiaka mozgu. Dla mnie wspanialy lekarz i czlowiek. Dziekuje mu bardzo serdecznie. Ilona

 • bardzo dobry

  Cudowny człowiek i wybitny fachowiec "złote ręce" - uratował życie mojej mamie - tętniak mózgu. Dziekuję. Ewa

 • bardzo dobry

  Cudowny lekarz ,wybitny specjalista .Wrażliwy ,cierpliwy jako człowiek .Traktuje każdego pacjenta wyjątkowo.Ceniony wśród lekarzy specjalistów .Polecam P.doktora BAYASSI !!!!!!!!!!!W Elblągu numer 1 !!!!!!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Lekarz o wielkich umiejętnościach. "Złote ręce i złote serce" Podjął się bardzo trudnej operacji i przeprowadził ją wzorowo. Dzięki Doktorowi, uniknęłam wózka inwalidzkiego.Nie mam bólu odcinka szyjnego kręgosłupa, a moje ręce są sprawne i nie drętwieją. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją