www.drnawrocki.com.pl Nazywam się Ryszard Nawrocki, jestem specjalistą chirurgii plastycznej. W roku 1989 ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Lekarskim. Jestem specjalistą II s... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

www.drnawrocki.com.pl

Nazywam się Ryszard Nawrocki, jestem specjalistą chirurgii plastycznej.

W roku 1989 ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Lekarskim. Jestem specjalistą II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej oraz specjalistą chirurgii plastycznej. Od wielu lat pracuję pod kierownictwem Pana Prof. Kazimierza Kobusa, w Szpitalu i Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju (obecnie Specjalistycznym Centrum Medycznym) na stanowisku starszego asystenta.

Polanicki ośrodek chirurgii plastycznej jest najstarszym ośrodkiem w Polsce specjalizującym się w przeprowadzaniu zabiegów plastycznych i rekonstrukcyjnych u pacjentów dotkniętych wadami wrodzonymi oraz nabytymi.

Doświadczenie i umiejętności w zakresie chirurgii plastycznej, zdobyte dzięki wieloletniej nauce i praktyce chirurgicznej pozwalają mi obecnie na samodzielne i odpowiedzialne operowanie pacjentów dotkniętych wadami wrodzonymi i zniekształceniami pourazowymi. Opanowałem techniki operacyjne rekonstrukcji i replantacji utraconych części ciała, przeprowadzam zabiegi mikrochirurgiczne oraz zabiegi w zakresie chirurgii czaszkowo-twarzowej. Zdolności operacyjne poszerzam na licznych szkoleniach, sympozjach oraz kursach. W prywatnym gabinecie chirurgii plastycznej wykonuję zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Zajmuję się również leczeniem wad wrodzonych oraz zmian pourazowych. Jestem członkiem:
* Towarzystwa Chirurgów Polskich
* Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem trzeci tydzień po korekcji powieki górnej przez Pana Doktora.Zabieg przeprowadzony w fantastycznej atmosferze i bez bólu.Opieka po zabiegu doskonała.Podziękowania dla całej kadry!!!Czekam na efekty.Na dzień dzisiejszy jeszcze jestem w fazie gojenia.

 • bardzo dobry

  Moi drodzy miałam wam dać znać jak po operacji :) Jednym słowem jest cudownie ! Jestem już dwa miesiące po operacji plastycznej i mój nosek wygląda idealnie:) Jestem zachwycona efektem końcowym. Mój nos ( garbaty z opadniętą końcówką) zamienił się w prosty, malutki i idealny do mojej buzi nosek :) Z całego serca polecam Pana dr Nawrockiego, zmienił moje życie na lepsze! 10/10

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Lekarz który daje pacjentowi komfort psychiczny a także spokój ducha. Tego przede wszystkim potrzebuje pacjent. Bardzo dobra i miła obsługa. Perfekcjonista w zakresie chirurgi plastycznej. Bardzo polecam! Robertos!!!

 • bardzo dobry

  Wysoka jakość wykonanego zabiegu.Poczucie bezpieczeństwa i uprzejmość.Polecam z całą odpowiedzialnością

 • bardzo dobry

  Do Pana doktora trafiłam z problemem przegrody nosowej. Problem od razu został zdiagnozowany i niemal od ręki załatwiony - bo już na kolejnej wizycie miałam zabieg - szybko i sprawnie - bez żadnych komplikacji - polecam!

 • bardzo dobry

  ja dla odmiany nie o uszach a o powiekach ;) szczerze polecam doktora Nawrockiego - wysłuchał, wytłumaczył - rozwiał wszelkie wątpliwości zarówno przed zabiegiem - jak i cierpliwie odpowiadał na grom pytań po zabiegu. Polecam!

 • bardzo dobry

  Ocena bardzo dobra za bardzo dobre podejście do pacjenta, Pan doktor poświęca dużo uwagi, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, zero pośpiechu, zero zniecierpliwienia. Wszystko szczegółowo wyjaśnione, przebieg zabiegu, zasady postępowania po itp. Do domu wróciłam pod wielkim wrażeniem Pana doktora zarówno ja jak i towarzyszący mi zwykle sceptyczny mąż. A efekty zabiegu rewelacyjne, bez wahania poddałabym się kolejnym zabiegom u Pana doktora gdyby zaistniała taka potrzeba. Na wielki plus jest też to, że na kilka dni po Pan doktor sam zadzwonił do mnie zapytać czy wszystko ok :-) Bardzo się cieszę, że trafiłam na tego lekarza. POLECAM SZCZERZE!!!

 • bardzo dobry

  Zanim zgłosiłam się do Pana Doktora Nawrockiego, przeczytałam wiele opinii na temat chirurgów plastyków z Wrocławia, przejrzałam wiele stron internetowych. Ostatecznie postanowiłam skontaktować się z Panem Doktorem Nawrockim i Bogu dziękuje,że dokonałam takiego wyboru! Dzisiaj jestem już ponad tydzień po operacji uszu i jestem zachwycona efektem operacji oraz zbudowana osobą Pana Doktora. Jest doświadczonym chirurgiem oraz chirurgiem plastykiem, człowiekiem uczciwym, skromnym i serdecznym, bardzo zaangażowanym w wykonywaną pracę, która jest Jego pasją. Profesjonalny, zainteresowany zdrowiem pacjenta przed i po operacji, dostępny w razie jakiejkolwiek potrzeby skonsultowania czy zmiany opatrunków. Doktor przed operacją powiedział mi, że liczy się dla niego zadowolenie pacjenta. Mówił prawdę - potwierdzam to i z czystym sumieniem, gorąco polecam tego Lekarza. Dziękuje Panie Doktorze!

 • bardzo dobry

  Miałam tą okazje trafić do dr Nawrockiego na konsultację a następnie na zabieg korekcji odstających uszu. Pozytywnie nastawiony doktor, cały czas prowadził rozmowę podczas zabiegu i czas przez to o wiele szybciej zleciał. Co mnie bardzo zaskoczyło na plus to było to że mimo iż zabieg miałam w sobotę to doktor nawet w niedzielny poranek chciał się ze mną spotkać, doglądnąć uszu i zmienić opatrunki. Polecam

 • bardzo dobry

  I had my operation (rhinoplasty) with Richard Nawrocki in June, whilst I was on holiday in Poland. I cannot recommend this doctor enough. He has done a fantastic job and I am very happy with the results, it is natural and fits my face perfectly. I highly recommend him and he is a surgeon you can trust. I was very anxious about the whole operation as rhinoplasty is essentially altering your face. I think it is very important to do your research and find a doctor you trust. My advice to anyone who is considering rhinoplasty; 1. Be sure it is something that you really want 2. Find a great doctor, In my case, Richard Nawrocki! Words cannot describe how thankful and happy I am.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę