www.drnawrocki.com.pl Nazywam się Ryszard Nawrocki, jestem specjalistą chirurgii plastycznej. W roku 1989 ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Lekarskim. Jestem specjalistą II s... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

www.drnawrocki.com.pl

Nazywam się Ryszard Nawrocki, jestem specjalistą chirurgii plastycznej.

W roku 1989 ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Lekarskim. Jestem specjalistą II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej oraz specjalistą chirurgii plastycznej. Od wielu lat pracuję pod kierownictwem Pana Prof. Kazimierza Kobusa, w Szpitalu i Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju (obecnie Specjalistycznym Centrum Medycznym) na stanowisku starszego asystenta.

Polanicki ośrodek chirurgii plastycznej jest najstarszym ośrodkiem w Polsce specjalizującym się w przeprowadzaniu zabiegów plastycznych i rekonstrukcyjnych u pacjentów dotkniętych wadami wrodzonymi oraz nabytymi.

Doświadczenie i umiejętności w zakresie chirurgii plastycznej, zdobyte dzięki wieloletniej nauce i praktyce chirurgicznej pozwalają mi obecnie na samodzielne i odpowiedzialne operowanie pacjentów dotkniętych wadami wrodzonymi i zniekształceniami pourazowymi. Opanowałem techniki operacyjne rekonstrukcji i replantacji utraconych części ciała, przeprowadzam zabiegi mikrochirurgiczne oraz zabiegi w zakresie chirurgii czaszkowo-twarzowej. Zdolności operacyjne poszerzam na licznych szkoleniach, sympozjach oraz kursach. W prywatnym gabinecie chirurgii plastycznej wykonuję zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Zajmuję się również leczeniem wad wrodzonych oraz zmian pourazowych. Jestem członkiem:
* Towarzystwa Chirurgów Polskich
* Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem trzeci tydzień po korekcji powieki górnej przez Pana Doktora.Zabieg przeprowadzony w fantastycznej atmosferze i bez bólu.Opieka po zabiegu doskonała.Podziękowania dla całej kadry!!!Czekam na efekty.Na dzień dzisiejszy jeszcze jestem w fazie gojenia.

 • bardzo dobry

  Ponad tydzień temu miałam u Pana doktora robionych kilka zabiegów jednocześnie, m.in. przeszczep własnego tłuszczu pod oczy celem wypełnienia zmarszczek oraz poniesienie opadającego czubka nosa utrudniającego oddychanie. Pod oczami utrzymuje się lekka opuchlizna, więc jeszcze nie widać efektu końcowego, ale już mogę stwierdzić że jest lepiej a zmarszczki mniej widoczne, natomiast nosek wygląda cudownie. Dzisiaj Pan doktor zdjął opatrunek i mogłam go zobaczyć po raz pierwszy od czasu zabiegu, jest super, mały i delikatnie podniesiony. Bardzo dziękuję Panie doktorze. Opieka podczas operacji jak i po bardzo dobra i życzliwa. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Moi drodzy miałam wam dać znać jak po operacji :) Jednym słowem jest cudownie ! Jestem już dwa miesiące po operacji plastycznej i mój nosek wygląda idealnie:) Jestem zachwycona efektem końcowym. Mój nos ( garbaty z opadniętą końcówką) zamienił się w prosty, malutki i idealny do mojej buzi nosek :) Z całego serca polecam Pana dr Nawrockiego, zmienił moje życie na lepsze! 10/10

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Lekarz który daje pacjentowi komfort psychiczny a także spokój ducha. Tego przede wszystkim potrzebuje pacjent. Bardzo dobra i miła obsługa. Perfekcjonista w zakresie chirurgi plastycznej. Bardzo polecam! Robertos!!!

 • bardzo dobry

  Wysoka jakość wykonanego zabiegu.Poczucie bezpieczeństwa i uprzejmość.Polecam z całą odpowiedzialnością

 • bardzo dobry

  Do Pana doktora trafiłam z problemem przegrody nosowej. Problem od razu został zdiagnozowany i niemal od ręki załatwiony - bo już na kolejnej wizycie miałam zabieg - szybko i sprawnie - bez żadnych komplikacji - polecam!

 • bardzo dobry

  ja dla odmiany nie o uszach a o powiekach ;) szczerze polecam doktora Nawrockiego - wysłuchał, wytłumaczył - rozwiał wszelkie wątpliwości zarówno przed zabiegiem - jak i cierpliwie odpowiadał na grom pytań po zabiegu. Polecam!

 • bardzo słaby

  Po samej wizycie nie zdecydowalabym się na zabieg u tego lekarza.Wizyta trwała 7min bo dokładnie sprawdzałam,po za tym przede mną były 3 pacjentki które wcale nie były dłużej w gabinecie.Pobierzne informacje które uzyskałam o interesującym mnie zabiegu bo w przeciągu tak krótkiego czasu nie da się odpowiedzieć na pytania klienta.Na szczęście znalazłam innego bardzo kompetentnego lekarza i już jestem szczęśliwie po operacji

 • bardzo dobry

  Ocena bardzo dobra za bardzo dobre podejście do pacjenta, Pan doktor poświęca dużo uwagi, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, zero pośpiechu, zero zniecierpliwienia. Wszystko szczegółowo wyjaśnione, przebieg zabiegu, zasady postępowania po itp. Do domu wróciłam pod wielkim wrażeniem Pana doktora zarówno ja jak i towarzyszący mi zwykle sceptyczny mąż. A efekty zabiegu rewelacyjne, bez wahania poddałabym się kolejnym zabiegom u Pana doktora gdyby zaistniała taka potrzeba. Na wielki plus jest też to, że na kilka dni po Pan doktor sam zadzwonił do mnie zapytać czy wszystko ok :-) Bardzo się cieszę, że trafiłam na tego lekarza. POLECAM SZCZERZE!!!

 • bardzo dobry

  Zanim zgłosiłam się do Pana Doktora Nawrockiego, przeczytałam wiele opinii na temat chirurgów plastyków z Wrocławia, przejrzałam wiele stron internetowych. Ostatecznie postanowiłam skontaktować się z Panem Doktorem Nawrockim i Bogu dziękuje,że dokonałam takiego wyboru! Dzisiaj jestem już ponad tydzień po operacji uszu i jestem zachwycona efektem operacji oraz zbudowana osobą Pana Doktora. Jest doświadczonym chirurgiem oraz chirurgiem plastykiem, człowiekiem uczciwym, skromnym i serdecznym, bardzo zaangażowanym w wykonywaną pracę, która jest Jego pasją. Profesjonalny, zainteresowany zdrowiem pacjenta przed i po operacji, dostępny w razie jakiejkolwiek potrzeby skonsultowania czy zmiany opatrunków. Doktor przed operacją powiedział mi, że liczy się dla niego zadowolenie pacjenta. Mówił prawdę - potwierdzam to i z czystym sumieniem, gorąco polecam tego Lekarza. Dziękuje Panie Doktorze!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę