lek.

Ryszard Nawrocki

Chirurg, Chirurg plastyczny

Umów wizytę 923 odwiedziny w ciągu 30 dni

www.drnawrocki.com.pl Nazywam się Ryszard Nawrocki, jestem specjalistą chirurgii plastycznej. W roku 1989 ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Lekarskim. Jestem specjalistą II s... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

www.drnawrocki.com.pl

Nazywam się Ryszard Nawrocki, jestem specjalistą chirurgii plastycznej.

W roku 1989 ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Lekarskim. Jestem specjalistą II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej oraz specjalistą chirurgii plastycznej. Od wielu lat pracuję pod kierownictwem Pana Prof. Kazimierza Kobusa, w Szpitalu i Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju (obecnie Specjalistycznym Centrum Medycznym) na stanowisku starszego asystenta.

Polanicki ośrodek chirurgii plastycznej jest najstarszym ośrodkiem w Polsce specjalizującym się w przeprowadzaniu zabiegów plastycznych i rekonstrukcyjnych u pacjentów dotkniętych wadami wrodzonymi oraz nabytymi.

Doświadczenie i umiejętności w zakresie chirurgii plastycznej, zdobyte dzięki wieloletniej nauce i praktyce chirurgicznej pozwalają mi obecnie na samodzielne i odpowiedzialne operowanie pacjentów dotkniętych wadami wrodzonymi i zniekształceniami pourazowymi. Opanowałem techniki operacyjne rekonstrukcji i replantacji utraconych części ciała, przeprowadzam zabiegi mikrochirurgiczne oraz zabiegi w zakresie chirurgii czaszkowo-twarzowej. Zdolności operacyjne poszerzam na licznych szkoleniach, sympozjach oraz kursach. W prywatnym gabinecie chirurgii plastycznej wykonuję zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Zajmuję się również leczeniem wad wrodzonych oraz zmian pourazowych. Jestem członkiem:
* Towarzystwa Chirurgów Polskich
* Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem trzeci tydzień po korekcji powieki górnej przez Pana Doktora.Zabieg przeprowadzony w fantastycznej atmosferze i bez bólu.Opieka po zabiegu doskonała.Podziękowania dla całej kadry!!!Czekam na efekty.Na dzień dzisiejszy jeszcze jestem w fazie gojenia.

 • bardzo słaby

  Pan Doktor jest bardzo miły i sympatyczny, ale to niestety wszystko... Zaproponował mi zabieg ucha, po którym nie uzyskałam zamierzonego efektu, lecz wyglądało to gorzej niż przed i musiałam iść do kolejnego plastyka i poprawiać dzieło Pana Doktora, żeby to wyglądało przyzwoicie... Zdecydowanie nie polecam!!!!!!

 • bardzo dobry

  Przed paroma laty powiekszylam piersi u dr. Nawrockiego. Moge tylko porwierdzic, ze jest bardzo sympatycznym i profesionalnym lekarzem Super godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Jestem po plastyce nosa u Pana Dr. Nawrockiego.Bardzo dobry specjalista. Lekarz który daje pacjentowi komfort psychiczny a także spokój ducha. Tego przede wszystkim potrzebuje pacjent. Bardzo dobra i miła obsługa. Perfekcjonista w zakresie chirurgi plastycznej.Jestem bardzo zadowolana z mojego pięknego noska, który jest teraz posty, mały i odpowiednio dopaswany do mojej twarzy . Bardzo dziękuje Panu Dr. Nawrockiemu i polecam !!!!!!! :)

 • bardzo dobry

  Witam. Jestem po operacji powiększenia biustu! Minęła dopiero trzecia doba a ja czuję się super!operacja i opieka Pana Doktora Nawrockiego jest rewelacyjna, jak i również klinika w Świdnicy. Polecam wszystkim Pana Doktora jak i zarówno klinikę W Świdnicy

 • bardzo słaby

  Pan Dr. Ryszard Nawrocki sprawia wrażenie bardzo miłego i sympatycznego lekarza, na konsultacji słucha z zainteresowaniem i odpowiada na pytania… Jednakże i niestety Dr. Nawrocki przekłada ilość pacjentów nad jakość wykonywanych zabiegów…( zapewne chodzi tutaj o pieniądze), operacje wykonuje szybko, a później jest efekt inny od zamierzonego i płacz. Ewentualnie jest to brak umiejętności lekarza… Jestem po operacji u Dr. Nawrockiego i muszę stwierdzić iż Dr. sprawia wrażenie jakby mu nie zależało na dobrym efekcie po operacji… Nie polecam go jako chirurga….

 • bardzo dobry

  Naprawdę polecam lekarza. Jest on człowiekiem miłym, opiekuńczym, mądrym a przede wszystkim kompetentnym w swoim działaniu, lubi swoją pracę i jest w tym dobry. Pobyt w klinice wspominam bardzo dobrze, personel godny polecenia. Miałam robioną plastykę nosa, i co jest bardzo ważne u doktora- w przeciwieństwie do innym lekarzy nie używa on do opatrunku setonowych tamponów tylko tzw. rurki, ktore spełniaja tą samą funkcję, a ich wyjmowanie z nosa nic nie boli! Nosek jest bardzo ładny, naturalny, a pan doktor traktuje każdego pacjenta na równi!! Także szczerze polecam!!

 • bardzo dobry

  Ponad tydzień temu miałam u Pana doktora robionych kilka zabiegów jednocześnie, m.in. przeszczep własnego tłuszczu pod oczy celem wypełnienia zmarszczek oraz poniesienie opadającego czubka nosa utrudniającego oddychanie. Pod oczami utrzymuje się lekka opuchlizna, więc jeszcze nie widać efektu końcowego, ale już mogę stwierdzić że jest lepiej a zmarszczki mniej widoczne, natomiast nosek wygląda cudownie. Dzisiaj Pan doktor zdjął opatrunek i mogłam go zobaczyć po raz pierwszy od czasu zabiegu, jest super, mały i delikatnie podniesiony. Bardzo dziękuję Panie doktorze. Opieka podczas operacji jak i po bardzo dobra i życzliwa. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Moi drodzy miałam wam dać znać jak po operacji :) Jednym słowem jest cudownie ! Jestem już dwa miesiące po operacji plastycznej i mój nosek wygląda idealnie:) Jestem zachwycona efektem końcowym. Mój nos ( garbaty z opadniętą końcówką) zamienił się w prosty, malutki i idealny do mojej buzi nosek :) Z całego serca polecam Pana dr Nawrockiego, zmienił moje życie na lepsze! 10/10

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Lekarz który daje pacjentowi komfort psychiczny a także spokój ducha. Tego przede wszystkim potrzebuje pacjent. Bardzo dobra i miła obsługa. Perfekcjonista w zakresie chirurgi plastycznej. Bardzo polecam! Robertos!!!