Ryszard Katron, endokrynolog Szczecin

Ryszard Katron

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

12
 • 22 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Moim zdaniem jeden z najlepszych endokrynologów w Szczecinie. Jest osobą bardzo kompetentną, uczciwą, zorientowaną na pacjenta, szukającą przyczyny problemu. Leczę się już u doktora 2 lata i to właśnie tylko dzięki niemu jeszcze mam tarczycę i wszystko jest normie (dwóch innych endokrynologów proponowało pozbycie się tarczycy nie myśląc o późniejszych konsekwencjach brania hormonów przez całe życie a także nie szukając przyczyny problemu). Dr Katroń nigdy nie zgubił mojej karty tak więc nie mogę potwierdzić jego niezorganizowania (chociaż słyszałem takie opinie). Wizyta u doktora jest w bardzo przystępnej cenie w porównaniu do innych endokrynologów szczecińskich. Badanie USG dostępne na miejscu w gabinecie – w cenie wizyty.

  zgłoś nadużycie
 • 3 grudnia 2013

  Ocena: Słaby

  Zero kontaktu z pacjentem, mało mówi,karty szuka przez 10 minut,zero organizacji,może i tani robi USG nic nie mówi nie pokazuje chowa zdjecie do karty, recepta,płacimy i do widzenia i tak przez rok,usg recepta,płacenie....

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 7 maja 2012

  Ocena: Dobry

  Bardzo dobry doktor polecam :!!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 24 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Może i dr jest niezorganizowany, jednakże konkretny. Co wizyta usg - w cenie wizyty. Niedrogi. Gdyby nie doktor, to chyba dziś byłabym wrakiem. leczę się już kilka lat i są efekty. Małomówny, ale zna się na rzeczy. prowadził mnie przez całą ciążę, przed i po, no iteraz... Jestem bardzo zadowolona.

  zgłoś nadużycie
 • 15 kwietnia 2010

  Ocena: Dobry

  Dobry , uczciwy lekarz , nic dodać nic ująć ! POLECAM ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  zgłoś nadużycie
 • 17 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Drodzy Państwo, Pan doktor jest przede wszystkim uczciwy. Nie futruje nikogo hormonami bez potrzeby, czasem odradza. Jest rzetelny, skrupulatny w diagnozie. Fakt, że może zagubić gdzieś "akta", ale to nie przesądza o jego wyjąkowej odpowiedzialności za pacjenta. Super uczciwy lekarz, rzetelny, bardzo odpowiedzialny, ludzki... polecam !!!!

  zgłoś nadużycie
 • 22 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Chodziłam do dr Katronia iuważam, że jest dobrym lekarzem. Było to już kilka lat temu. Chciałabym się wybrać teraz do niego, ale nie wiem, gdzie przyjmuje. Czy ktoś mógłby mi podać namiar, gdzie mogę prywatnie pójść na wizytę do dr Katronia? Podaję adres e-mail:haldac@wp.pl

  zgłoś nadużycie
 • 12 stycznia 2010

  Ocena: Dobry

  ja leczę się u niego "państwowo" i jestem zadowolona. zlecił mi badania, wykluczył jedno potwierdził drugie i skierował do naprawdę dobrego fachowca na operację. POLECAM ! Bardzo fajny człowiek.

  zgłoś nadużycie
 • 8 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Sympatyczny człowiek warty polecenia choć czasami zakręcony ale kto nie ma wad. Przecież jak komuś nie pasuje może sie zapisać na wizyte do Asymedu ale musi sie przygotowac na wieksze wydatki.

  zgłoś nadużycie
 • 20 października 2009

  Ocena: Dobry

  Sympatyczny, ciepły człowiek. Podczas wizyty zbadal, zrobil usg i dal opis,przepisal leki i wszystko wytlumaczyl.I wszystko za jedyne 60 zł! Tani i sympatyczny! W porownaniu do konkurencyjnego Asymedu niebo a Ziemia!!! Polecam!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami