dr n. med.

Ryszard Bielak

Ortopeda

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz i człowiek.Bardzo życzliwy.Wspaniały specjalista.Jako pierwszy postawił właściwą diagnozę mojemu mężowi.Jeździliśmy cały rok po różnych specjalistach,profesorach i innych polecanych lekarzach-wszyscy obiecywali ,że postawią męża na nogi-ale kończyło się na obietnicach.Dopiero Doktor Bielak postawił diagnozę-martwica głowy kości udowej,konflikt panewkowo-udowy-i zlecił zrobienie rezonansu-innym lekarzom nie był potrzebny.Biodro zostało zoperowane przez Pana Doktora Bielaka-wstawił mu nowoczesną endoprotezę-bo mój mąż jest jeszcze młody[ma 51lat].Endoproteza ma wytrzymać kilkadziesiąt lat i jest całkowicie refundowana przez NFZ.Dziś jest tydzień po operacji.Mąż chodzi z jedną kulą-BEZ BÓLU!!! Dziękujemy panie doktorze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Świetny fachowiec , bardzo dobry ortopeda profesjonalista itd itp. moglibyśmy tak bez końca, ale to już wiemy :) Niesamowite jest to, żę doktor ma niezwykłe przywiązanie do pacjenta, o wszystko można spytać nie odpowiada z łaską jak inni lekarze, interesuję się swoim pacjentem , nie zostawi bez udzielenia pomocy, Bardzo dobry człowiek , widać że poświęca się pracy i daje z siebie wszystko co może, choć widać że jest zapracowany :) Jest to wyjątkiem pośród lekarzy. Nie dość że fachowiec , to jeszcze wspaniały człowiek. Lepiej nie można trafić :)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista! Konkretny, miły, odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy. To rzadkość wśród lekarzy.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz!Oby więcej takich w powiecie lubaczowskim.Panie doktorze dużo zdrowia i siły za to co Pan dla nas pacjętów robi!

 • bardzo dobry

  Najlepszy ortopeda dziecięcy na Podkarpaciu. Powinien być Ordynatorem On a nie Snela:) Wiem co mówię, jestem studentką fizjoterapii, miałam zajęcia z doktorem. Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Kiedyś uratowal źle złożoną rękę mojemu siostrzeńcowi, jestem Mu niesamowicie wdzięczna:)

 • bardzo dobry

  Super lekarz, bardzo miły i sympatyczny, super podejscie do pacjenta i zero bólu. POLECAM ...

 • bardzo dobry

  BARDZO DOBRY SPECJALISTA ,WSPANIAŁY CZŁOWIEK SZANUJĄCY PACJENTÓW,MÓJ SYN MIAŁ BARDZO SKOMPLIKOWANE ZLAMANIE PRZEDRAMIENIA PRAWEJ RĘKI W , OPERACJA SIĘ UDAŁA OBESZLO SIĘ BEZ RECHABILITACJI I JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA DOKTOROWI WIĘCEJ TAKICH LEKARZY A BĘDZIEMY ZADOWOLENI Z PAŃSTWOWEJ SLUŻBY ZDROWIA.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • bardzo dobry

  Naprawdę gorąco polecam, super podejście do dzieci, zero strachu, fachowiec na 100%, żaden inny tylko on !!!

 • bardzo dobry

  Polecam,bardzo dobry specjalista.leczył moją córeczkę.Wiele mu zawdzięczam.To człowiek wielkiego serca. Barbara Ostaińska -Jarosław.

 • bardzo dobry

  Mój syn był operowany na koślawość kolan przez dr Bielaka. Naprawdę polecam tego lekarza. Jest Gigantyczny. Fachowiec bardzo wysokiej klasy.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją