Ryszard Bielak, ortopeda Zamość
OrtopedaStomatolog dr n. med.

Ryszard Bielak

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

26

Adresy

 • 28 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały lekarz i człowiek.Bardzo życzliwy.Wspaniały specjalista.Jako pierwszy postawił właściwą diagnozę mojemu mężowi.Jeździliśmy cały rok po różnych specjalistach,profesorach i innych polecanych lekarzach-wszyscy obiecywali ,że postawią męża na nogi-ale kończyło się na obietnicach.Dopiero Doktor Bielak postawił diagnozę-martwica głowy kości udowej,konflikt panewkowo-udowy-i zlecił zrobienie rezonansu-innym lekarzom nie był potrzebny.Biodro zostało zoperowane przez Pana Doktora Bielaka-wstawił mu nowoczesną endoprotezę-bo mój mąż jest jeszcze młody[ma 51lat].Endoproteza ma wytrzymać kilkadziesiąt lat i jest całkowicie refundowana przez NFZ.Dziś jest tydzień po operacji.Mąż chodzi z jedną kulą-BEZ BÓLU!!! Dziękujemy panie doktorze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 2 sierpnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny fachowiec , bardzo dobry ortopeda profesjonalista itd itp. moglibyśmy tak bez końca, ale to już wiemy :) Niesamowite jest to, żę doktor ma niezwykłe przywiązanie do pacjenta, o wszystko można spytać nie odpowiada z łaską jak inni lekarze, interesuję się swoim pacjentem , nie zostawi bez udzielenia pomocy, Bardzo dobry człowiek , widać że poświęca się pracy i daje z siebie wszystko co może, choć widać że jest zapracowany :) Jest to wyjątkiem pośród lekarzy. Nie dość że fachowiec , to jeszcze wspaniały człowiek. Lepiej nie można trafić :)

  zgłoś nadużycie
 • 7 czerwca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista! Konkretny, miły, odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy. To rzadkość wśród lekarzy.

  zgłoś nadużycie
 • 23 maja 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz!Oby więcej takich w powiecie lubaczowskim.Panie doktorze dużo zdrowia i siły za to co Pan dla nas pacjętów robi!

  zgłoś nadużycie
 • 5 kwietnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Najlepszy ortopeda dziecięcy na Podkarpaciu. Powinien być Ordynatorem On a nie Snela:) Wiem co mówię, jestem studentką fizjoterapii, miałam zajęcia z doktorem. Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Kiedyś uratowal źle złożoną rękę mojemu siostrzeńcowi, jestem Mu niesamowicie wdzięczna:)

  zgłoś nadużycie
 • 6 października 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Super lekarz, bardzo miły i sympatyczny, super podejscie do pacjenta i zero bólu. POLECAM ...

  zgłoś nadużycie
 • 20 grudnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Mi rwał zęby mądrości. Rosły rosły poziomo aż się w siódemki wbiły i trzeba było jeszcze rozwiercać, co nie było zbyt przyjemne. Darłam się tak głośno i tak się zanosiłam, że po znieczuleniu nie mogłam oddychać :)))))) Razem z przemiłą asystentką totalnie opanowali sytuację. Pełny profesjonalizm i super podejście. Zostały mi jeszcze 2 :))) Jeśli będzie potrzeba to tylko u doktora. POLECAM!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 20 listopada 2010

  Ocena: bardzo dobry

  BARDZO DOBRY SPECJALISTA ,WSPANIAŁY CZŁOWIEK SZANUJĄCY PACJENTÓW,MÓJ SYN MIAŁ BARDZO SKOMPLIKOWANE ZLAMANIE PRZEDRAMIENIA PRAWEJ RĘKI W , OPERACJA SIĘ UDAŁA OBESZLO SIĘ BEZ RECHABILITACJI I JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA DOKTOROWI WIĘCEJ TAKICH LEKARZY A BĘDZIEMY ZADOWOLENI Z PAŃSTWOWEJ SLUŻBY ZDROWIA.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 14 października 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Naprawdę gorąco polecam, super podejście do dzieci, zero strachu, fachowiec na 100%, żaden inny tylko on !!!

  zgłoś nadużycie
 • 8 września 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam,bardzo dobry specjalista.leczył moją córeczkę.Wiele mu zawdzięczam.To człowiek wielkiego serca. Barbara Ostaińska -Jarosław.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami