dr n. med.

Romuald Juchnowicz-Bierbasz

Ginekolog

Umów wizytę 42 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa. Obroniłem pracę doktorską z diagnostyki ultrasonografii polipów endometrialnych i mięśniaków podśluzówkowych. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem niep... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Kolposkopia 300 zł
Testy oceniające ryzyko wystąpienia mutacji chromosomowych płodu 2 500 zł
Zabieg krioagulacji ginekologicznej 200 zł
Testy HPV 150 zł
Zwykła wizyta z badaniem cytologicznym 150 zł
Badanie USG genetyczne 200 - 250 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa. Obroniłem pracę doktorską z diagnostyki ultrasonografii polipów endometrialnych i mięśniaków podśluzówkowych.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem niepłodności, diagnostyką prenatalną i diagnostyką ciąży w kierunku wad wrodzonych oraz chorób genetycznych płodu. Diagnozuję i leczę polipy, mięśniaki, endometriozę, torbiele jajników, nadżerki szyjki macicy, nietrzymanie moczu.

Mój gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, m. in. aparat USG 4D marki Voluson, kolposkop marki Olympus, wideokolposkopy firmy Medi.com, aparat KTG Edan F9 Expres, histeroskop, aparat do krioagulacji ginekologicznej.

Współpracuję i konsultuję wybrane przypadki z ekspertami ginekologii i położnictwa.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Niezwykle troskliwy lekarz. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Nie bagatelizuje żadnych objawów, czego dowodem jest choćby fakt, że to on wykrył u mnie uszkodzenie wątroby po "leczeniu" w szpitalu. Ujął mnie niesamowicie tekstem, że woli być obudzony w nocy fałszywym alarmem pacjentki, niż przeoczyć, że dzieje się coś złego. Gabinet wyposażony we wszystkie możliwe znane mi (i nie znane) urządzenia potrzebne ginekologowi do właściwej diagnostyki :) A jak ktoś narzeka na ceny wizyt - no cóż - ja się nie dziwię. Ten kosmicznie nowoczesny sprzęt musi swoje kosztować, a i za taką fachowość lekarza warto płacić. Pozdrawiam pana doktora :)

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Mogę polecić wizytę u tego specjalisty. Bardzo dokładnie i szczegółowo doktor wszystko mi wytłumaczył, wizyta odbyła się w skupieniu i bez pośpiechu. Dziękuję.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz prowadzi moją drugą ciąże i nie mam zastrzeżeń , bardzo miły i kompetentny lekarz.Polecam wizytę u doktora Juchnowicza :)

 • bardzo dobry

  Chodzę do tego lekarza od 5 lat. Mam pełne zaufanie. Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Opiekuńczy i troskliwy. Spokojnie wszystko wytłumaczy a kiedy trzeba porządnie postawi n nogi swoim inteligentym monologiem :) Bardzo POLECAM!

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, jego podejście do prowadzenia mojej ciąży pozwoliło mi i mężowi odetchnąć ze spokojem. Lubi dmuchać na zimne i zleca masę badań. Poza tym przesympatyczny. Polecam z czystym sumieniem.

 • bardzo dobry

  Polecam tego lekarza.Jest bardzo dokładny,potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć.Prowadził moje dwie ciąże i obydwie przebiegły bez komplikacji.Posiada bardzo nowoczesny gabinet w którym kobieta może czuć się bardzo komfortowo.Panie położne również bardzo sympatyczne:)

 • bardzo dobry

  Barzo Dobry lekarz. Jest miły i cierpliwy. Jest jedynym lekarzem któremu ufam. Polecam kazdej kobiecie takiego specjalistę :-)

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo sympatyczny, dązy do wyjaśnienia pacjentce jeśli ma jakieś wątpliwości. Bardzo polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, bardzo przyjemny gabinet, bardzo miła Pani położna, wszystko na plus. Wizyta nie jest krępująca, bardzo dobra atmosfera, zapach muzyka, wszystko, żeby Pacjentka się nie stresowała. No i Pan doktor ma bardzo nowoczesny sprzęt, ciągle się coś zmienia w gabinecie, widać, że są inwestycje. Jestem bardzo zadowolona, nie poszłabym nigdzie indziej.

 • bardzo dobry

  To wspaniały lekarz do każdej kobiety podchodzi indywidualnie, jest cierpliwy wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo polecam. Renata

Najbliższe terminy:

kolejne dni