dr n. med.

Romuald Juchnowicz-Bierbasz

Ginekolog

Umów wizytę

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa. Obroniłem pracę doktorską z diagnostyki ultrasonografii polipów endometrialnych i mięśniaków podśluzówkowych. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem niep... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Kolposkopia 300 zł
Testy oceniające ryzyko wystąpienia mutacji chromosomowych płodu 2 500 zł
Zabieg krioagulacji ginekologicznej 200 zł
Testy HPV 150 zł
Zwykła wizyta z badaniem cytologicznym 150 zł
Badanie USG genetyczne 200 - 250 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa. Obroniłem pracę doktorską z diagnostyki ultrasonografii polipów endometrialnych i mięśniaków podśluzówkowych.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem niepłodności, diagnostyką prenatalną i diagnostyką ciąży w kierunku wad wrodzonych oraz chorób genetycznych płodu. Diagnozuję i leczę polipy, mięśniaki, endometriozę, torbiele jajników, nadżerki szyjki macicy, nietrzymanie moczu.

Mój gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, m. in. aparat USG 4D marki Voluson, kolposkop marki Olympus, wideokolposkopy firmy Medi.com, aparat KTG Edan F9 Expres, histeroskop, aparat do krioagulacji ginekologicznej.

Współpracuję i konsultuję wybrane przypadki z ekspertami ginekologii i położnictwa.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny, rzeczowy i zaangażowany w swoją pracę lekarz. Prowadzi moją ciążę i póki co nie mam żadnych zastrzeżeń.

 • bardzo dobry

  POLECAM !!! :) Doktor wszystko wytłumaczy, od wejścia miła atmosfera :), super sprzęt jeszcze nigdy nie zostałam tak obsłużona.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor sprawia wrażenie człowieka ciepłego, oczytanego i kompetentnego. Na pewno jeszcze wrócę do Jego gabinetu. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam! wcześniej moja ciążę prowadził inny lekarz który zaniedbał i zlekceważył ważny problem. Trafiłam do szpitala a z niego zmieniłam lekarza prowadzącego moją ciążę na dr Juchnowicza. Ten człowiek bardzo troszczy się o każdy szczegół, zrobił mi badania których poprzedni lekarz nie zlecił. Kontakt telefoniczny jak najbardziej z tym lekarzem działa! POLECAM każdemu!

 • bardzo dobry

  Lekarz stwarza bardzo miłą, bezpieczną atmosferę, konkretny, wyczerpująco udzielał odpowiedzi na pytania.

 • bardzo dobry

  jestem zadowolona z mojej wizyty. Lekarz wykazał zainteresowanie moją osobą i problemami zbadał mnie dokładnie przy pomocy Usg. W porównaniu do lekarza do którego chodziłam wcześnie też prywatnie byłam zaskoczona . A nowoczesny sprzęt który znajduje się w tej przychodni robi na mnie wrażenie widać że dba się tu o detale tak istotne : toaleta z bidetem spódniczka jednorazowa czy kapcie też jednorazowe .Polecam

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką od niedawna, ale mogę polecić każdej kobiecie, która szuka właśnie swojego lekarza. Jest miły, uprzejmy, rzeczowy, bardzo dokładny.

 • bardzo dobry

  Lekarz rzetelny, cierpliwy, kompetentny. Odpowiada na pytania i tłumaczy, jeśli jest taka konieczność.Jestem pacjentką od wielu lat.Prowadził moją drugą ciążę. Polecam.

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta, ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Bogate doświadczenie i niezwykle profesjonalne podejście do pacjentki. Wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze, bez pośpiechu, a co najważniejsze, każde pytanie zostało szczegółowo omówione. Poza tym wysokiej klasy sprzęt, sposób przeprowadzanego badania i szeroki zakres wiedzy, jaką posiada P. Doktor z pewnością zadecydowało o tym, że na pewno zostanę Jego pacjentką. Polecam

 • bardzo dobry

  Dr Juchnowicz - Bierbasz dla mnie niekwestionowany specjalista, życzliwy, cierpliwy, dokładnie i chętnie tłumaczy historię choroby oraz jej skutki. Wspaniały lekarz i sympatyczny człowiek. Jestem Jego pacjentką od wielu lat i nigdy nie postawił błędnej diagnozy. Zawsze skutecznie pomógł. Polecam :))

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę