dr n. med.

Romuald Juchnowicz-Bierbasz

Ginekolog

Umów wizytę 48 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa. Obroniłem pracę doktorską z diagnostyki ultrasonografii polipów endometrialnych i mięśniaków podśluzówkowych. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem niep... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Kolposkopia 300 zł
Testy oceniające ryzyko wystąpienia mutacji chromosomowych płodu 2 500 zł
Zabieg krioagulacji ginekologicznej 200 zł
Testy HPV 150 zł
Zwykła wizyta z badaniem cytologicznym 150 zł
Badanie USG genetyczne 200 - 250 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa. Obroniłem pracę doktorską z diagnostyki ultrasonografii polipów endometrialnych i mięśniaków podśluzówkowych.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem niepłodności, diagnostyką prenatalną i diagnostyką ciąży w kierunku wad wrodzonych oraz chorób genetycznych płodu. Diagnozuję i leczę polipy, mięśniaki, endometriozę, torbiele jajników, nadżerki szyjki macicy, nietrzymanie moczu.

Mój gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, m. in. aparat USG 4D marki Voluson, kolposkop marki Olympus, wideokolposkopy firmy Medi.com, aparat KTG Edan F9 Expres, histeroskop, aparat do krioagulacji ginekologicznej.

Współpracuję i konsultuję wybrane przypadki z ekspertami ginekologii i położnictwa.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Barzo Dobry lekarz. Jest miły i cierpliwy. Jest jedynym lekarzem któremu ufam. Polecam kazdej kobiecie takiego specjalistę :-)

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo sympatyczny, dązy do wyjaśnienia pacjentce jeśli ma jakieś wątpliwości. Bardzo polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, bardzo przyjemny gabinet, bardzo miła Pani położna, wszystko na plus. Wizyta nie jest krępująca, bardzo dobra atmosfera, zapach muzyka, wszystko, żeby Pacjentka się nie stresowała. No i Pan doktor ma bardzo nowoczesny sprzęt, ciągle się coś zmienia w gabinecie, widać, że są inwestycje. Jestem bardzo zadowolona, nie poszłabym nigdzie indziej.

 • bardzo dobry

  To wspaniały lekarz do każdej kobiety podchodzi indywidualnie, jest cierpliwy wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo polecam. Renata

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta u doktora, ale zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Wszystko dokładnie tłumaczy, nawet kilka razy dopóki się wszystko zrozumie. Specjalistyczny sprzęt, wszystko na miejscu. Mam nadzieję że się nie zawiodę, gdyż bardzo pragniemy dzidziusia.

 • bardzo dobry

  Polecam wizytę u doktora Juchnowicza, zna się na tym co robi, potrafi dokładnie i rzetelnie wytłumaczyć co ci dolega i jak to leczyć. Wizyta przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Polecam !!!

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny, rzeczowy i zaangażowany w swoją pracę lekarz. Prowadzi moją ciążę i póki co nie mam żadnych zastrzeżeń.

 • bardzo dobry

  POLECAM !!! :) Doktor wszystko wytłumaczy, od wejścia miła atmosfera :), super sprzęt jeszcze nigdy nie zostałam tak obsłużona.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor sprawia wrażenie człowieka ciepłego, oczytanego i kompetentnego. Na pewno jeszcze wrócę do Jego gabinetu. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam! wcześniej moja ciążę prowadził inny lekarz który zaniedbał i zlekceważył ważny problem. Trafiłam do szpitala a z niego zmieniłam lekarza prowadzącego moją ciążę na dr Juchnowicza. Ten człowiek bardzo troszczy się o każdy szczegół, zrobił mi badania których poprzedni lekarz nie zlecił. Kontakt telefoniczny jak najbardziej z tym lekarzem działa! POLECAM każdemu!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę