GinekologPołożna, położnikEndokrynolog prof. dr hab. n. med.

Romuald Dębski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

106

Adresy

O mnie

 • Wieloletni Kierownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Szpitalu przy ul. Czerniakowskiej 231, a obecnie w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Specjalista w zakresie położnictwa, ginekologii, endokrynologii, ultrasonografii i diagnostyki prenatalnej. Zajmuje się prowadzeniem ciąż wysokiego ryzyka, diagnostyką i terapią płodu, diagnostyką i terapią zaburzeń hormonalnych u kobiet, wykonuje pełen zakres operacji ginekologicznych, w tym operacje onkologiczne. Wykonuje inwazyjne badania prenatalne (biopsja kosmówki, amniopunkcja oraz kordocenteza). Wykładowca na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy, kursach ultrasonograficznych oraz sympozjach naukowych. Posiada certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz Fetal Medicine Foundation. Autor i redaktor naukowy licznych podręczników z zakresu położnictwa i ginekologii, endokrynologii ginekologicznej i diagnostyki
 • 3 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Wysokiej klasy specjalista, postawił trafną diagnozę i zaordynował odpowiednie leczenie, kiedy 4 innych ginekologów rozłożyło ręce. Profesor ma specyficzne podejście do pacjentek, które może niektóre pacjentki denerwować, jednak kompetencje zawodowe i traktowanie pacjentki jak człowieka, a nie jak kolejnego numeru na liście rekompensuje wszystko. Polecam wszystkim kobietom z trudnymi problemami ginekologicznymi i położniczymi.

  zgłoś nadużycie
 • 9 lipca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Leczyłam się w szpitalu im W.Orłowskiego kiedy pracował profesor R .Dębski tak naprawdę to stworzył świetny zespół lekarzy operacja się udała wygrałam walkę z nowotworem żyję .I nie pozwolę szargać dobrego imienia profesora R. Dębskiego

  zgłoś nadużycie
 • 4 lipca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Do prof.Debskiego trafiłam kilkanaście lat temu z zaburzeniami hormonalnymi po usunięciu jajników.Wyprowadził mnie z dołka,unormował terapię zastępczą.Cztery lata temu miałam nowotwór złośliwy w piersi.Pokierował mnie do lekarzy,wszystko dobrze się skończyło po operacji i radioterapii.Pół roku po tym doradził inne badanie i okazało się znowu,że miał rację,polipy lekko nowotworowe w jelicie grubym.Każda Jego diagnoza trafna,wiec ufałam Mu bezgranicznie.Pół roku temu moja jedyna córka,która urodziła cztery miesiące wcześniej moja kochana wnusie dowiedziała się,że ma nowotwór złośliwy szyjki macicy>Lekarze rzeszowscy nie chcieli operować,inny ośrodek stwierdził nikłe szanse na przeżycie,byłam zdruzgotana!!!!Moja jedyna myśl,to prof.Dębski.Tonący brzytwy się chwyta.Profesor chował swoją ukochaną matkę stojąc nad JEJ grobem,a ja stałam obok łkając nad losem swojego dziecka i nie odważyłam się podejść prosząc Go o pomoc.Następnego dnia córka miała zacząć naświetlania,a ja chciałam wyrzucić z niej to paskudztwo.Każdy przeżywał swoją tragedię!!!!Co zdesperowana matka może zrobić dla dziecka,same wiecie.Odważyłam się ,nie zostałam odrzucona,pomimo osobistej tragedii profesora.Jest to CZŁOWIEK najszlachetniejszy jakiego znam,niosący ludziom pomoc,pomimo jego sposobu bycia,czy humorow.Widziałam Go na oddziale i proszę mi uwierzyć nikt z nas nie chciałby życ w takim kieracie,za żadne pieniądze ratując ludzkie życie.On nie ma własnego życia,ON służy nam-ludziom.Jestem Mu bardzo wdzieczna za moja córkę,nie ma ceny zaludzkie życie.Niemoge Mu się w żaden sposób odwdzięczyć,więc chodzę na grób Jego matki,podziękować Jej że ma takiego wspaniałego SYNA !!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 24 czerwca 2014

  Ocena: słaby

  Profesor Dębski. Hmm... Wstawiam opinię słabą, bo choć pan profesor doprowadził moją ciążę do końca, to jednak na wizytach było sporo minusów. Pan profesor poświęcał mi 5 minut (na każdej wizycie!!!), a trzeba było bardzoi długo czekać, bo za każdym razem było opóźnienie. Za każdym razem opóźnienie o 1,5-2,5 godziny. (Dało radę przeczytać grubą książkę). Ponieważ profesor z racji swojej sławy ma dużo pacjentek na moją wizytę poświęcał 5 minut. Potwierdzam także, że w trakcie wizyty wychodził do jakiegoś "kantorka", gdzie stał prz laptopie i tak odwrócony do mnie plecami odpowiadał na moje pytania. Ale uwaga: nie zawsze. Na jednej z wizyt w trakcie jej trwania po prostu sobie wyszedł...Więc siedziałam i czekałam aż wróci, ale i tak miał mnie gdzieś. Powiedział coś w stylu "będzie dobrze" i wyraźnie dał do zrozumienia, żebym sobie poszła...Była to moja pierwsza ciąża, w dodatku zagrożona (sic!) więc pytań miałam bardzo dużo. Kolejna sprawa: badania laboratoryjne. Kiedy przychodziłam do pana profesora z bardzo złymi wynikami badań i pytałam dlaczego tak jest, bagatelizował problem i mówił, że kobiety w ciąży tak mają. Teraz kiedy chodzę z synkiem do lekarzy, pytają mnie się czy w ciązy nie miałam anemii, bo dziecko ma bardzo delikatną skórę. Może i miałam, ale pan doktor nawet wnikliwie nie przejrzał moich badań!!! Po prostu zbagatelizował temat. Na jednej z wizyt w ogóle zapomniał (!!!!!) dać mi skierowania na badania, po czym na następnej wizycie spytał czy je mam... Oczywiście zrobiłam badania na własną rękę, ale co z tego jak i tak spojrzał na nie sekundę (dosłownie) i powiedział, że są ok. Potem oczywiście wybiegł do kanciapy, całe szczęście że chociaż zrobił usg...O porodzie nie będę już nawet pisać, bo nie chcę siać defetyzmu wśród przyszłych mam, jedna rzecz: mógł mnie uprzedzić, że jaką mam budowę anatomiczną i że nie urodzę sn, tylko cc. O czym dowiedziałam się... podczas porodu. Generalnie jednak opinię jako lekarz ma dobrą, tyle tylko że za 400 zł, bo tyle kosztuje wizyta, spodziewałam się innego podejścia: takiego, że lekarz usiądzie i spokojnie odpowie na nurtujące pacjenta pytania.Tu zdecydowanie tego brakuje.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 17 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jeden z najlepszych ginekologów w Polsce , po błąkaniu się i kosztownych badaniach (na które jak poszłam na wizytę nawet nie chciał spojrzeć ) sam zbadał i od razu diagnoza co bardzo mnie cieszyło bo mięśniaki to nic groźnego a jak nie ma diagnozy to człowiek myśli o gorszych chorobach. 1 wizyta przepisany lek i skierowanie do szpitala z wyznaczonym terminem operacji. Operacja bez żadnych komplikacji po 2dobach wyszłam do domu. Śmiać mi się chce jak tu niektóre piszą że to cynik i że w czasie wizyt prywatnych wychodzi jeść . Ja go widziałam w szpitalu jak wygląda po 5 operacjach dziennie - okropnie! Dlatego jak wyjdzie podczas wizyty jeść to ma do tego prawo bo godzinę wcześniej np. wykonywał operację ratując komuś zdrowie!! Jak komuś zależy na zdrowiu to z całego serca polecam profesora czasem warto odżałować 400zł i iść do prawdziwego specjalisty.

  zgłoś nadużycie
 • 2 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  jest bardzo dobrym lekarzem.to dzięki niemu żyję i zawdzięczam mu bardzo dużo.gdyby było takich lekarzy więcej świat był by zupełnie inny!

  zgłoś nadużycie
 • 18 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jest to wyśmienity lekarz z którym mam kontakt od wielu lat. Bardzo rzeczowy i profesjonalny. Mimo swoich poglądów chce by to pacjentka decydowała o wszystkim. Ten jej tylko przedstawia sytuacje. Pan doktor przeprowadził moje dwie ciąże. Urodziłam śliczne dzieciątka. Za 3 ciążą okazało się, że dziecko nie przeżyje więcej niż dobe. Lekarz okazał się bardzo empatyczny. Do tej pory mu jestem wdzięczna za to co dla mnie robił podczas tych 3 ciąż. Polecam jak najbardziej!

  zgłoś nadużycie
 • 4 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  U prof. Dębskiego prowadzę swoją pierwszą ciąże. Za dwa tyg. rozwiązanie. Jestem z niego bardzo zadowolona. Planuję kolejną ciąże i również będę ją prowadzić u prof. Mimo iż wizyta kosztuje 400 zł warto zapłacić i wiedzieć, że wszystko jest w porządku z Tobą i dzieckiem. Ja dzięki profesorowi ciążę przeszłam bez żadnych komplikacji i czułam , że jestem w bezpieczna razem z moją córcią. Ps. uwielbiam poczucie humoru profesora mimo, iż bardzo ciężko pracuje,a do jego gabinetu wchodzę cxasami nawet ok. 23.

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Cudowny człowiek i wybitny lekarz :) Kilka godzin temu miałam wizytę u Pana Dębskiego i do tej pory uśmiech nie schodzi mi z twarzy. W końcu trafiłam na świetnego profesora który zajął się moim problemem z pełnym profesjonalizmem. Krótko mówiąc ZŁOTY CZŁOWIEK !

  zgłoś nadużycie
 • 27 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Gorąco polecam!!! Pan Profesor Dębski poza wielkim profesjonalizmem jest przede wszystkim lekarzem z otwartm sercem. Potwierdzam to z całą odpowiedzialnością sama będąc lekarzem od już 20 lat. Wielu z mojich kolegów - to solidni rzemieślnicy , natomiast Pan Profesor ma " to coś" ten dar , który sprawia że uprawiana przez niego medycyna staje się sztuką . Umie się pochylić nad cierpieniem z prawdziwa empatią, Trafną diagnozę łączy też z szybkim działaniem dzięki czemu pod jego opieką można się czuć na prawdę bezpiecznie. Gdy przed 20 laty zdawałam egzamin na studiach na II wydziale lekarskim w Warszawie z ginekologii u Pana Profesora - doteraz wspominam, to jako świetną lekcję i ugruntowanie wiadomości a nie tylko odpytanie z wyuczonych informacji podręcznikowych. Już wtedy postanowiłam, że jeśli dopadnie mnie jakieś poważniejsze ginekologiczne schorzenie to udam się z nim właśnie do Niego. Tak się stało przed 13 laty, prowadził moją ciążę .Udało mi się urodzić zdrowego syna w 35 tyg .Choć zabrzmi to patetycznie to jest to największe szczęście w mojim życiu ponad wszelkimi sukcesami życiowymi. Niestety w tym roku również okazało się, że potrzebuję profesjonalnej pomocy ginekologicznej i tym razem nie zawiodłam się. W kontaktach z pacjentkami Pan Profesor jest ciepły i wyrozumiały, choć dla osób bez poczucia humoru może wydać się dość szorstki. Maria Katkowska

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online