lek.

Roman Żuralski

Pediatra

Poproś o włączenie kalendarza

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Doktor Żuralski to Najlepszy specjalista z jakim miałam doczynienie. Zawsze stawia trafna diagnozę jak, nie naciaga na drogie lekarstwa i jest poprostu ludzki. Jest lekarzem pediatra ale i ja osoba dorosła nie wyobrazam sobie ze kto inny by mnie miał leczyć.

 • bardzo dobry

  polecam dr,Zuralskiego świetny lekarz lepszego w naszym regionie nie ma,zawsze postawił u mnie i u moich dzieci prawidłową diagnoze ,poprostu nie da się opisać dr Zuralskiego zawsze ma czas dla pacjenta odpowie na każde pytanie dla mnie świetny i polecam z zamkniętymi oczami niech przyjmuje i leczy nas jak najdłużej,,,,,

 • słaby

  Sama nie wiem co myśleć o dr.Żuralskim. Od kilkunastu lat leczy moje bardzo chore dziecko i nigdy nie miałam do Niego większych zastrzeżeń ale ostatnio powiedział mi że nie można ratować mu życia za wszelką cenę bo on się męczy i cierpi. Bardzo mnie to zabolało. Nie pomyślał Pan doktor że ja nie wyobrażam sobie życia bez mojego jedynego dziecka,któremu poświęciłam z własnej woli i miłości do ńiego pół życia.

 • bardzo dobry

  PRAWDZIWY lekarz z powołania. Wspaniały fachowiec, ciepły i szanujący pacjenta. Jedyny lekarz, z którego opinią się liczę. Potrafi prawidłowo zdiagnozować i leczyć. Pomimo kolejek, w nagłych przypadkach nie odmawia pomocy. Wszystko wytłumaczy, nie popędza i co najważniejsze podchodzi do pacjenta jak człowiek do człowieka. Gdy inni faszerowali by antybiotykami on zawsze próbuje alternatywy, by w jak najbardziej naturalny sposób pozbyć się choroby jeśli jest to możliwe. Serdeczny, z ogromną wiedzą i sercem dla pacjenta. Oby w naszym kraju było więcej takich lekarzy.

 • dobry

  Bardzo dobry lekarz,polecam.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • bardzo dobry

  Nie mogę napisać nic innego jak większość oceniających.Pan doktor R.Żuralski to prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie.Nigdy nie zdarzyło się ,że nie miał dla nas czasu.Jest to człowiek na prawdę wielkiego serca i lekarz z prawdziwego powołania.

 • dobry

  Bardzo dobry lekarz!!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • bardzo dobry

  Wspaniały doktor. Leczymy się u doktora całą rodziną. Wspaniał człowiek, bardzo miły i sympatyczny a poza tym ogromny intelekt medyczny. Zna odpowiedź na każdą chorobę. Poważne choroby w rękach doktora Żuralskiego stają się błahe, a w kilka dni dziecko staje na nogi i po chorobie nie ma śladu. Doktor potrafi w zrozumiały sposób wyjaśnić na czym polega choroba i jak dzień po dniu będzie wyglądała podczas leczenia. Dzięki temu swoim fachowym psychologicznym podejściem potrafi uspokoić rodzica i dziecko. Ogromnie kocha dzieci, ogromnie kocha leczyć dzieci. Oby świat mógł mieć więcej takich lekarzy jak doktor Żuralski, którzy potrafią wyciągnąc dziecko z wydawałoby się czasami skomplikowanej choroby. Każda diagnoza doktora jest postawiona automatycznie i pewna w stu procentach. Doktor jeszcze nigdy lecząc moje dzieci sie nie pomylił, tak jak powiedział, tak było. Szczerze polecam i pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam dr Żuralskiego, zna się na swojej robocie, wie jak trafnie dobrać leki nawet w najbardziej złożonym przypadku. Poza tym dobry i sympatyczny człowiek. Jeszcze Nigdy się na nim nie zawiodłam!!! dodam że leczy nas ok. 15 lat. :)) Doskonały lekarz dla dzieciaczków i dorosłych!!!!!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Leczymy się u dr Żuralskiego całą rodziną.To wspaniały lekarz rodzinny ,przez 15 lat nigdy nie zawiódł naszego zaufania.Wszystkim życzę takiego lekarza.Życzymy mu dużo zdrowia i wytrwałości.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Wojciech Dobrzeniecki - pediatra, Małgorzata Joanna Miszczak-Szołucha - pediatra, Mirosława Margalska - pediatra, Krystyna Marcjanna Szymanowska-Maćkowska - pediatra, Katarzyna Bożym - pediatra, Anna Łucja Elmerych - pediatra, Teresa Lidia Wiechecka - pediatra, Bożena Wardzińska-Kosyl - pediatra, Sonia Anetta Nawrot-Gac - pediatra, Klaudiusz Grzegorz Grzegorczyk - pediatra, Renata Jadwiga Witta - pediatra, Urszula Bronisława Mossety - pediatra, Magdalena Kinga Baryłka - pediatra