Roman Smolarczyk, ginekolog Warszawa

Roman Smolarczyk

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

41
 • 2 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Miałam 4-y nie udane ciąże przy 5-tej byłam już pod opieką Profesora Smolarczyka i tu bardzo miłe zaskoczenie. Profesjonalne podejście do pacjenta miła atmosfera wszystkie badania trafne, przebieg ciąży zagrożonej pod ścisłą opieką profesora przyczynił się do tego, że mam teraz piękną i zdrową córeczkę. Opieka w szpitalu na ul. Karowej SUPER. Polecam Właśnie jestem w następnej ciąży i lecę prosyo do profesora Smolarczyka.Dla mnie jest najlepszy w Warszawie. Pozdrawiam Joanna

  zgłoś nadużycie
 • 27 lipca 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Na pierwszej wizycie, kiedy z moją ciążą wszystko było dobrze,pan doktor był bardzo milły, sympatyczny, sprawiał wrżzenie , ze dba o pacjentke. Jednak, kiedy coś zaczęło się dziać,pojawiło się plamienie, nie odbierał telefonów, a na sms długo nie odpowiadał (mimo zapewnień, że zawsze odpowiada), a kiedy w końcu odpowiedział,napisał, żeby obserwować co dalej.Niestety, straciłam ciążę. Kiedy napisałam Panu doktorowi o poronieniu sms-em (bo inaczej nie dało się skontaktować), zbył mnie tylko odpowiedzia :"trudno, za xx miesięcy proszę próbować znowu".I tyle. Na szczęście trafiłam potem na innego, dobrego lekarza, który od razu jak zaszłam w ciążę, zastosował odpowiednie leczenie do mojej choroby, o której wiedział tez doktor Smolarczyk, ale stwierdził ze nie potrzeba dodatkowych leków. Ale to właśnie dzięki tym lekom, przepisanych już PRZEZ INNEGO LEKARZA,jak i nie bagatelizowanie różnych niepokoących objawów kolejna ciąża , prowadzono przez kogo innego, zakończyła się urodzeniem zdrowego dzidziusia. Doktor Smolaczyk to lekarz mało zainteresowany pacjentką, nie można na niego liczyć, gdy coś się dzieje.Sstanowczo nie polecam!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 26 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Prof Roman Smolarczyk, jest wspanialym specjalista, jest calkowicie oddany pacjentce, widac ze to jego powolanie. Dziwia mnie negatywne opinie, ale to typowy syndrom Polaka. Najlatwiej jest wszystko krytykowac, a najtrudniej jest kogos docenic. Przykre, ale typowe.

  zgłoś nadużycie
 • 27 stycznia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz i sympatyczny, otwarty człowiek. Prowadził obie moje ciąże i mogłam byćspokojna o zdrowie dzieci i swoje. Każda wizyta to spory wydatek, ale gdy po raz drugi byłam w ciąży nie mieliśmy wątpliwości że to właśnie on powinien być lekarzem prowadzącym. Cenię go za wiedzę, kompetencje, opanowanie, otwartość w kontakcie. Mogłam liczyć również na konsultacje telefoniczne, co dawało poczucie bezpieczeństwa. Moja pierwsza ciąża była ciążą wysokiego ryzyka, znam kilka innych kobiet które podobnie jak ja trafiły do pana profesora po różnych nieprzyjemnych doświadczeniach z innymi lekarzami.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 14 stycznia 2011

  Ocena: Dobry

  Pan Profesor prowadzi moją druga ciążę. Z prowadzenia pierwszej byłam bardzo zadowolona. W aktualnej mam jeszcze więcej powpdów do satysfakcji, może dlatego że jestem starsza i na inne ważne rzeczy spoglądam w inny sposób. Lekarz taki jak Pan Profesor jest osobą o wielkim sercu a przede wszystkim wiedzy. Bardzo rzadko spotyka się lekarza, który w każdej chwili jest na Pacjentki zawołanie- myślę tu o sms-owej poradzie. To, co jest w relacjach pacjent-lekarz najważniejsze to przede wszystkim zdrowie matki i jej przyszłego dziecka, których to wartości nie da się w żaden sposób i żadną miarą zmierzyć ani przeliczyć. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi a nawet prosi by zwracać się z każdą najmniejszą wątpliwość Z pełnym przekonaniem polecam Takiego lekarza jak Pan Profesor każdej kobiecie poszukującej profesjonalnego wsparcia.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 18 grudnia 2010

  Ocena: Słaby

  przede wszystkim jak jest się w ciąży i coś złego się dzieje to nie ma czasu na pisanie sms-ów jak to praktykuje pan Profesor Smolarczyk. a jeśli juz takiego sms-a otrzyma to traktuje go bardzo lekkomyslnie. Tak przynajmniej było w moim przypadku. nie zainteresował się nawet żeby założyc mi karte ciąży. bardzo szybko zmieniłam lekarza i żałuje ze w ogóle trafiłam na tego pana.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 28 października 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  jestem wstrząsnieta tym co tutaj przeczytałam...zamiast obiektywnej oceny trafiłam na mase ANONIMOWYCH krzywdzacych ocen tego WSPANIAŁEGO lekarza!... dziewczyny pamietajcie ,ze to nie jest profil SZPITALA NA KAROWEJ a lekarza...pozdrawiam...usatysfakcjonowana pacjentka profesora Smolarczyka

  zgłoś nadużycie
 • 25 października 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Nie zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Pan profesor to wspaniały człowiek i lekarz z powołania. Straciłam 2 dzieci w 5 miesiącu ciąży. Odwiedziłam 6 różnych lekarzy polecanych przez znajomych. Wszyscy rozkładali ręce i mówili, że widocznie tak ma być.Zaszłam w kolejną ciążę. Jedynie Pan profesor Smolarczyk nie dał za wygraną. Przeprowadził ze mną bardzo szczegółowy wywiad, zadawał mi pytania z pozoru błahe, których żaden inny lekarz mi nie zadał. Zlecił 6 różnych badań, bardzo specjalistycznych, o których wcześniej nie miałam pojęcia. I trafił w dziesiątkę!!! Okazało się, że mam rzadką chorobę, która może uaktywnić się dopiero w ciąży. Dostałam odpowiednie leki, przez całą ciążę byłam pod kontrolą profesora Smolarczyka. I udało się!!! Piękny, duży, zdrowy chłopiec. Domagałam się częstszych wizyt u profesora, bo bardzo bałam się utraty trzeciego dziecka, ale pan profesor powtarzał, że nie ma takiej potrzeby, wszystko jest pod kontrolą. Często wizyty polegały jedynie na rutynowym badaniu i pogaduszkach, ale te pogaduszki i stoicki spokój lekarza, to niepoganianie, powodowało wiarę, że się uda. Uważam, że te 250pln warto było płacić, bo okazało się że dużo więcej wydałam na tzw. pseudo lekarzy. Oddałabym każde pieniądze, żeby moje dzieci żyły. Kolejnym dowodem na niesamowitą wiedzę i intuicję lekarską była moja choroba nie związana z ginekologią. Znowu odwiedziłam 3 lekarzy, każdy zlecił inne badania - i rozłożyli ręce - trzeba czekać co będzie dalej ( a ja z dnia na dzień przestałam chodzić!!). Poszłam do profesora. Na spokojnie wypisał zlecenie na kolejne 2 badania. I znowu trafił!!! Skontaktowała się ze mną asystentka pana profesora i powiedziała, co mam robić dalej. Dostałam odpowiednie leki. Jestem zdrowa.Powtórzyłam badania, są ok. Skończyło się na jednej wizycie u prawdziwego lekarza. Czekanie, co będzie dalej mogło spowodować trwałe kalectwo. Dziękuję Panie profesorze!!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 18 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Słucha, analizuje i wnioskuje,zleca dużo badań, starając się przewidzieć wszystkie możliwe ciążowe ,,rafy". Oddzwania w nocy w odpowiedzi na mojego spanikowanego sms-a. Polecam! Natomiast nie polecam Karowej, do końca mają parcie na poród naturalny,cc w ostatniej chwili dla życia mojego dziecka.Ale to już nie przy udziale Pana Profesora.

  zgłoś nadużycie
 • 8 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Nie zgadzam się z opiniami, że pan profesor głównie drenuje kieszenie. Trafiłam do niego 8 lat temu po łyżeczkowaniu (puste jajo płodowe) - zroboiony w szpitalu na Karowej. Przeprowadził ze mną bardzo dokładny wywiad na temat mój, moich chorób, choró b w rodzinie, chorób mojego męża i w jego rodzinie, pytał się o rodzaj pracy itp. Byłam zdziwiona, ponieważ był to mój 3 ginekolog, a żaden inny wcześniej takiego wywiadu ze mną nie przeprowadzał. Powiedział mi, że jeżeli w ciągu 6 miesięcy nie zajdę w ciążę mam się do niego zgłosić. Zgłosiłąm się do niego 3 miesiące później już w ciąży, po brunatnych plamieniach. Byłam młoda i głupia i nie wiedziałam, że te plamienia są niepokojące, tym bardziej, że moja poprzednia p. ginekolog powiedziałą, że są normalne w ciąży (to u niej prowadziłam ciążę, która okazała się pustym jajem). NAkrzyczał na mnie, że nie przyszłam wcześniej, wysłał mnie za ścianę od razu na usg. Kiedy mu powiedziałam, że mam pieniądze tylko na wizytę, a nie mam na usg, stwierdził, że najwyżej JEMU NIE ZAPŁACĘ, bo dziecko ważniejsze. Powiedział to nie mając żadnej gwarancji, że jeszzcze do niego przyjdę (widział mnie drugi raz na oczy). Prowadziłąm u niego 2 ciąże, w tym jedną zagrożoną. I wszystko się udało super. Profesor już tak ma, że jak nic się nie dzieje, to lubi sobie porozmawiać o dzieciach swoich i pacjentki, ale jeśli się coś dzieje, od razu reaguje. To bardzo dobry lekarz i przede wszystkim miły i kulturalny człowiek.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online