Roman Abramowicz, ginekolog Gdynia

Roman Abramowicz

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

16

Adresy

 • 19 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Rzeczowy, wspaniały, kompetentny, miły, delikatny. Po prostu dobry lekarz i człowiek!!!!!! Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 12 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Chodzę do Dr Abramowicza od 15 lat i nigdy nie zamienię go na żadnego innego, po prostu konkretna i wspaniała osoba.Lepszego ,milszego i znającego się na swoim fachu lekarza do tej pory nie spotkałam.Życzę sobie i innym ,żeby pozostali lekarze tacy byli.

  zgłoś nadużycie
 • 29 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz miły, uprzejmy- doktor z powołania. Jestem trzeci raz w ciąży i nie zamierzam go zmieniać, POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 22 sierpnia 2010

  Ocena: Dobry

  Lekarz znajacy sie na swoim zawodzie. Wizyta mila i rzeczowa. Gdyby tylko nie zwracal sie do pacjentki per 'aniolku'. Akurat lekarzowi od tych spraw nie przystoi takie spoufalanie sie z pacjentka.

  zgłoś nadużycie
 • 29 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz z POWOŁANIA. Miły, a przy tym bardzo rzeczowy, fachowy, kompetentny. Postawa kompletnie wyzbyta arogancji, co jest ogromnym dla mnie zaskoczeniem, zwłaszcza, że na co dzień z takimi właśnie " lekarzami" obcujemy. Bardzo polecam tego Ginekologa.

  zgłoś nadużycie
 • 29 czerwca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam, bardzo miły, wyrozumiały. Podczas badania dowiedziałam się, że poroniłam... wiadomość straszna, ale przekazał mi ją bardzo delikatnie, wyjaśnił przyczyny i pozwolił się uspokoić. Właśnie wróciłam ze szpitala, zamierzam umówić się do niego na wizytę kontrolną.

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  SUPER LEKARZ POLECAM MIŁY, SŁUŻY RADĄ, NIE SZCZĘDZI BADAŃ, WSZYSTKO TŁUMACZY NIE SPISZY SIĘ, NIE POPĘDZA - REWELACJA, ŻEBY WSZYSCY LEKARZE TACY BYLI TO BYŁOBY CUDOWNIE.

  zgłoś nadużycie
 • 7 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Chodze do Doktora Abramowicza od dziesieciu lat. Nigdy nie zawiódł, zawsze pomógł.Jest delikatny, co uważam za ważne. Serdecznie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 29 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo fajny lekarz,nie spłyca żadnego problemu -polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 28 września 2009

  Ocena: Słaby

  Lekarz owszem miły, ale niestety ze skierowaniami na badania baardzo krucho. Uważa, że morfologię wystarczy zrobić raz na 3-4 m-ce, bo wyniki są do przewidzenia. Przed planowaną ciążą odradzał robienie jakichkolwiek badań (toksoplazmoza, przeciwciała różyczki), bo zrobimy jak już zajdę w ciążę, a teraz gdy już jestem w ciąży (3ci m-c) również nie widzi sensu robienia tych badań, ponieważ na pewno wyjdą negatywnie. Ja jednak wolałabym widzieć to na papierze, że wszystko jest ok, a nie liczyć na jego "oko". Rozumiem, że może chce zaoszczędzić trochę kasy z funduszu, ale bez przesady.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami