Robert Zawiślak

Poproś o włączenie kalendarza
27

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • W czerwcu 1983 otrzymałem dyplom Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie, dziś Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 1983-1990 pracowałem w Oddziale Rehabilitacji Miejskiego Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. W 1989 roku uzyskałem I-stopniową specjalność kliniczną w zakresie rehabilitacji ogólnej.

  Od 1980 roku poznawałem tradycyjną chińską medycynę (TCM), radiestezję medyczną, irydologię i homeopatię. W latach 1983-1996 studiowałem antropozoficznie poszerzoną medycynę w oparciu o osobiste kontakty z Panem dr Heintz-Hartmutem Vogel’em i w 1990 roku odbyłem szkolenie w Firmie Wala w Bad Boll/Eckwaeldem pod Stuttgartem.

  W roku 1990 uzyskałem uprawnienia do wykonywania zabiegów akupunkturowych w zakresie posiadanej specjalności klinicznej, w 1992 roku ukończyłem kurs homeopatii klinicznej Instytutu Boiron, a w 2004 roku uzyskałem tytuł licencjonowanego lekarza homeopaty Brytyjskiego Fakultetu Homeopatii [LFHom(Med)].

  W latach 2003-2006 sformowałem i przeprowadziłem 3-letni podyplomowy kurs homeopatii dla lekarzy medycyny, stomatologii, weterynarii i farmaceutów w Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Medicum UJ w Krakowie, który ukończyło egzaminem ok. 50 słuchaczy.

  Od lat 90-tych XX wieku jako gościnny wykładowca prowadzę zajęcia fakultatywne dla studentów V roku Wydziału Farmacji CM UJ w Krakowie oraz podyplomowe szkolenia dla farmaceutów z zakresu homeopatii.
  Od 2013 roku zajmuję się głównie edukacją prozdrowotną, metodą Recall Healing, oraz szeroko pojętym coachingiem jako niezbędnymi elementami skutecznej terapii.
  W początku 2014 roku utworzyłem "wirtualny gabinet" dający pacjentom szansę umówienia się na spotkanie on-line w dowolnym czasie oraz miejscu, które nie wiąże pacjenta koniecznością opuszczanie własnego domu aby ze mną porozmawiać..
  Kontakt możliwy przez skype: vimenahelp

Usługi

 • Pierwsza konsultacja homeopatyczne, opracowanie kwestionariusza 150 zł
 • Konsultacja homeopatyczna 100 zł
 • Spotkanie on-line 100 zł
 • Zwykła wizyta

Choroby

 • promuję zdrowie i pomagam pacjentom zachować je na długo
 • 18 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo wiele dostałam w kontakcie z dr Zawiślakiem. To lekarz, który nie tylko działa dając coś "z zewnątrz", ale też potrafi zainspirować tak, aby samemu zacząć świadomie o siebie dbać. Zawsze doświadczałam zaangażowania i adekwatnej pomocy w swoich kłopotach. Bardzo polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 13 kwietnia 2014

  Ocena: Neutralny

  Witam wszystkich. Nie znam doktora jeszcze dobrze ale znam homeopatię i wiem , że będą w 100 proc szczerym w stosunku do lekarza i potrafiąc się obserwować można zdziałać wszystko...Wiele osób pisze, że nastąpiło pogorszenie choroby....i o to własnie chodzi w homeopatii,,,MA BYĆ pogorszenie bo wtedy organizm zaczyna walczyć...musi być , źle żeby było potem dobrze...i trzeba to przetrwać....

  zgłoś nadużycie
 • 13 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Sami nie chorujemy wiele, korzystamy głównie z pomocy Pana Doktora dot. naszego 5 letniego dziecka. Z poważniejszych rzeczy do tej pory udało nam się dzięki pomocy dr Zawiślaka łagodnie przejść ospę, pokonać poważny problem z płucami bez szpitala i antybiotyków, wielokrotnie uspokoić męczący kaszel bez syropów, tabletek itp. Bardzo ważny jest dla nas stały kontakt w trakcie choroby z p. Doktorem, modyfikowanie zaleceń odpowiednio do aktualnej sytuacji oraz jego zainteresowanie i troska o pacjenta. Niestandardowy lekarz o bogatej wiedzy z różnych dziedzin medycyny. Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 25 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Zawiślak bardzo pomógł w leczeniu kamicy żółciowej. Według tradycyjnej medycyny i opinii lekarzy woreczek nadawał się do usunięcia. Jednak się nie poddałem i zastosowałem leczenie homeopatyczne proponowane przez dr. Zawiślaka. Dolegliwości zaczęły ustępować po kilku dniach i po miesiącu kontrolne badanie wykazało zmniejszenie kamieni w woreczku. Stosuję profilaktycznie leki homeopatyczne, aby kontynuować terapię. Poprawa jest znaczna. . Doktor pomógł mi również w problemach z niewydolnością krążenia. Bardzo polecam .

  zgłoś nadużycie
 • 24 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja jestem pacjentka Doktora od wielu lat. Od ponad trzech lat leczę również moje dziecko i mam dwa genialne przykłady: pierwsze to angina - od momentu zdiagnozowania i podania właściwych leków do ustąpienia objawów (bardzo wysoka gorączka, wymioty, powiększone migdały) minęło około 4 godziny. Dziecko antybiotyku wogóle na oczy nie widziało. Drugi przykład to rota wirus: od momentu wystąpienia objawów i podania leku objawy (biegunka i wymioty) zanikły po około 5 godzinach. To są chyba najbardziej obrazowe przykłady na skuteczność leczenia dr Zawiślaka.

  zgłoś nadużycie
 • 4 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr.Zawiślak jest lekarzem,który próbuje wyleczyć chorego człowieka,a nie tylko leczyć.Oczywiście, jak można przeczytać na forum, nie zawsze to doktorowi się udaje, bo wychodzenie z choroby nie zależy tylko od niego, ale głównie od nas samych i czasem od rzeczy, których nie jesteśmy w stanie dosięgnąć i zmienić.Częściej trzeba patrzeć w "lustro" i najpierw u siebie szukać przyczyn niepowodzenia terapii.

  zgłoś nadużycie
 • 4 kwietnia 2012

  Ocena: Dobry

  Bardzo dobry fachowiec.Nikt nie był w stanie pomóc mojemu synowi,który miał ataki duszności.Dopiero dzięki odpowiednio dobranym przez dr Zawiślaka lekom homeopatycznym udało się wyjść z błędnego koło:antybiotyki,sterydy i powrót choroby.Polecam .

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 8 października 2011

  Ocena: Bardzo słaby

  Cóż. Zacznę może od tego, że jeśli chcecie pozbyć się ze swojego portfela kilku stówek to lepiej kupcie sobie w markecie 30 zgrzewek wody mineralnej i 30kg cukru. Zmieszajcie i pijcie. Wyjdzie na to samo. Nie wiem jak z fizjoterapią ale homeopatia a'la pan Zawiślak odchudziła porządnie tylko mój portfel i nic poza tym. Oczekiwanej odporności dziecka jak nie było tak nie ma. Homeopaci mają świetne wyniki w leczeniu chorób, które... same się leczą. I to była moja pierwsza i ostatnia przygoda z homeopatia. Następnym razem pójdę na Giewont i pomedytuje. Chociaż będzie taniej a efekt tak samo mizerny. Pozdrawiam wszystkich łatwowiernych.

  zgłoś nadużycie
 • 9 czerwca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Leczenie antybiotykami zakażenia bakterią E coli nie przyniosło rezultatu. Po powrocie ze szpitala znowu dostałam prawie 40 stopniowej gorączki. Dopiero homeopatyczne leki przepisane przez Dr Zawiślaka zlikwidowały stan zapalny.

  zgłoś nadużycie
 • 13 października 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Zawiślak wyleczył moje problemy z jelitem grubym. Wcześniejsze leczenie tradycyjne pomagało dorywczo

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja