dr n. med.

Robert Włodarczyk

Pulmonolog, Internista, Lekarz rodzinny

Poproś o włączenie kalendarza

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Usługi

 • Zwykła wizyta

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wysoka kultura osobista i pełen profesjonalizm w trakcie wizyty. Nie wiem, skąd negatywne opinie na temat zachowania tego lekarza. Muszę przyznać, że po przeczytaniu opinii nastawiłem się trochę negatywnie, ale zastałem lekarza chętnego do pomocy, dokładnie wypytującego o przebieg choroby, samopoczucie, itp. Bardzo polecam, jako internistę i jako lekarza do prowadzenia astmy.

 • bardzo dobry

  Wsapniały lekarz i człowiek! Przez 20 lat lekarze specjaliści nie mogli poradzić sobie z moimi infekcjami dróg oddechowych, a dr Włodarczykowi zajęło niespełna rok (wreszcie odpowiednie leki i opieka lekarska!). Szanowni Państwo, ten lekarz odpowiada na wszystkie pytania, słucha pacjenta (lek nie odpowiada? - z realnych powodów, to zmienimy) i przede wszystkim ma szeroką wiedzę. Pan doktor nie jest słodki jak cukierek - i dobrze bo nie od tego mamy lekarzy :) zaznaczam jednak, że jest bardzo uprzejmą osobą. Polecam gorąco szczególnie dla osób, które chcą się leczyć, a nie szukają jedynie doraźnej pomocy lub, którzy po prostu potrzebują wypisania recept! pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Może poprzednicy trafili na zły dzień :-). Ja byłam u niego z ojcem. Nikt nie potrafił mu pomóc, a byłam u wielu lekarzy. W czasie wizyty opowiedział o chorobie taty i ustawił go na lekach dzięki czemu po 2 wizytach do dzisiaj czuje sie dobrze. Zgoda co do pisma - jest mało czytelne, ale z realizacja recept nie miałam problemu. jestem bardzo zadowolona.

 • bardzo słaby

  zgadzam sie z opinia kotosa. Dodatkowo jest strasznym mrukiem i o nic się nie można zapytać bo tylko coś odburkuje. Recepty wypisał nieczytelnie tak że miałem problem z realizacją. Przyjmował mnie w prywatnej klinice a robił z tego wielką łaskę.

 • słaby

  Bardzo słaby lekarz..przynajmniej jako internista-pulmonolog..byłem u niego i w ogóle nie chciał ze mną rozmawiać..typowo mnie osłuchał, wypisał recepty (oczywiście na antybiotyk)i odesłał do domu..jak zadawałem jakieś pytania to zbywał mnie tekstami w stylu "teraz pisze", albo "jak Panu ten lek nie pasuje to może Pan go nie brać"..a na końcu jak poprosiłem go o recepty na leki , które przyjmuje na codzień (jestem astmatykiem) to wypisał mi je źle - nie na chorobe przewlekła, przez co były o wiele droższe..beznadziejny lekarz.ostrzegam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Jacek Grudny - pulmonolog, Ireneusz Wacław Szczuka - pulmonolog, Joanna Tomaszewicz - pulmonolog, Anna Kempisty - pulmonolog, Wojciech Skorupa - pulmonolog, Marian Piotrowski - pulmonolog, Andrzej Kazimierczak - pulmonolog, Jacek Piotr Kołakowski - pulmonolog, Elżbieta Kozak - pulmonolog, Inez Tomaszewska - pulmonolog, Jacek Zych - pulmonolog, Tadeusz Zielonka - pulmonolog, Maria Bizunowicz-Artecka - pulmonolog, Małgorzata Helena Miktus - pulmonolog, Sławomir From - pulmonolog, Krzysztof Byśkiniewicz - pulmonolog, Robert Staniszewski - pulmonolog, Maria Błachnio - pulmonolog, Agata Świątecka - Baczyńska - pulmonolog, Wanda Karpińska - pulmonolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Małgorzata Faber

internista,  alergolog,  pulmonolog

Umów się