lek.

Robert Stroka

Ortopeda

Poproś o włączenie kalendarza

Lekarz ortopeda Robert Stroka to specjalista drugiego stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii. Pełni funkcję ordynatora Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Powiatowego Publicznego Zakładu O... więcej

Adresy

Usługi

Osocze bogatopyłkowe (Platelet Rich Plasma, PRP)
EXOGEN
ESWT (fala uderzeniowa)
Lyprinol
Artroskopia kolana,
Przeszczep łąkotki implantem kolagenowym
Rekonstrukcja więzadła krzyżowego tylnego (PCL)
Rekonstrukcja więzadła przyśrodkowego (LCM)
Odbarczenie zespołu kanału nadgarstka
Operacja palucha bolesnego sztywnego
USG narządu ruchu
Wiskosuplementacja
Traumeel (bioterapeutyk)
Synvisc One (Alevox HA)
Lyprinol sport
Szycie łąkotki
Rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego (ACL)
Rekonstrukcja więzadła bocznego (LCL)
Operacja niestabilności rzepki
Uszkodzenie ścięgien i nerwów obwodowych
Operacja rekonstrukcji stopy
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Lekarz ortopeda Robert Stroka to specjalista drugiego stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii.
Pełni funkcję ordynatora Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wodzisławiu Śląskim.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Lekarze polecają tego specjalistę

2

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Swietny lekarz! Jest szefem ortopedii w szpitalu w Wodzislawiu Slaskim.Dzieki niemu i nowej ekipie lekarzy ktora sobie skompletowal ten oddzial wykonuje swietna robote! Mialem tam operowane kolano i choc od operacji nie minelo jeszcze duzo czasu to wszystko sie dobrze goi.Dr.Robert Stroka kocha swoja robote i uwielbia naprawiac kolana,lokcie itp i robi to swietnie! Ma tez kapitalne podejscie do pacjeta i bardzo trafne diagnozy.

 • bardzo dobry

  Niesamowity lekarz! Najlepszy jakiego kiedykolwiek spotkałam. Zmagałam się przez 2 lata z bólem kolan i z wyskakującymi siniakami wokół stawów. Byłam u naprawdę wielu lekarzy, żaden nie potrafił mi pomóc, bagatelizowali sprawę. Dopiero Dr. Stroka wyszedł z prawidłową diagnozą NATYCHMIASTOWO po usłyszeniu objawów. Cudnowny człowiek i specjalista. Widać, że zależy mu na tym aby pacjentowi pomóc, a nie zarobić. Oby takich jaki najwięcej! Polecam, polecam :)

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz....na lepszego nie mogłam trafić. Zna się na tym co robi w 100%. Bardzo uprzejmy i ludzki.

 • bardzo dobry

  Bardzo się cieszę że udało mi się dostać do tego fachowca! Osobiście podchodzę do lekarzy z dystansem ale tutaj nie mam wątpliwości. Nie będę wymieniał wszystkich urazów jakie mam w kolanie ale leczenie trwa od sierpnia i jestem po pierwszej laparoskopi, ten człowiek jest jedynym w swoim rodzaju i nie wynosi się, bardzo ludzki i widać że kocha to co robi. Metody leczenia jakie stosuje są najmniej uciążliwe dla pacjenta, czyli gdzie naprawdę da się obejść bez np. gipsu tam też go nie zaklada! RTG i R.M tylko potwierdzają jego diagnozy więc nie zgaduje. W oczach ludzi to Anioł stąpający po Ziemi i to samo potwierdzają tutejsze komentarze.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Trafilem do niego z rezonansem magnetycznym, ktory wykazal zerwanie wiezadla krzyzowego. Dr Stroka nie bazowal bezposrednio na wynikach rezonansu, przeprowadzil dodatkowe badania i powiedzial ze najprawdopodobniej zerwania nie ma. Bardzo szybko zaproponowal termin operacji, a pozniej rehabilitacji. Priorytem dla niego jest zdrowie i pelne wyleczenie pacjenta, w przeciwienstwie do innych lekarz. Polecam dr Stroke z calego serca, mozna mu zaufac w 100%!!!!!

 • bardzo dobry

  Wstępna postawiona diagnoza dla obydwu kolan została potwierdzona przez MR. Liczę na dalsze dobre prowadzenie leczenia.

 • bardzo dobry

  Z moim kolanem to chyba nie mogłem trafić do lepszego ortopedy. Stroka to prawdziwy fachowiec, a jego gabinet ortopedyczny w Rybniku jest dobrze przystosowany, dlatego będę tam chodził i polecę żonie tego specjalistę.

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz spotkałem lekarza z tak ludzkim podejściem do pacjenta. Duża wiedza w zakresie swojej specjalizacji pozwala na całkowite poddanie się Jego zaleceniom, powodujące prawie od natychmiast widoczne oznaki poprawy stanu niesprawności.Po wilu miesiącach cierpienia, u mojej żony i u mnie bardzo wyraźna poprawa. Jesteśmy przekonani, że leczenie zakończy się całkowitem skcesem.

 • bardzo dobry

  Leczyłam się u niego kilka lat temu i to właśnie dzięki niemu dziś jestem sprawna fizycznie.Oprócz tego ,ze jest bardzo dobrym lekarzem,jest również miłym ,serdecznym człowiekiem .Pacjenta traktuje jak człowieka ,któremu trzeba pomóc i robi to w najlepszy z możliwych sposobów.

 • bardzo dobry

  Kiedyś się u niego leczyłem i przyjmował wtedy prywatnie w budynku basenu w Rybniku oraz na dyżurach pogotowia w szpitalu Rybnik - Orzepowice Teraz podobno jest ordynatorem w szpitalu w Rydułtowach. Mam prośbę i pytania jak się do niego można zarejestrować i gdzie przyjmuje (Prywatnie lub kasa tel i adres)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją