Robert Murawski

Ginekolog

Poproś o włączenie kalendarza

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Służy mi pomocą już 15 lat. W moim przypadku zawsze ma czas na wizytę, jest kompetentny. posiada ogromną wiedzę, prowadził moją ciążę i odebrał poród. Dziękuję

 • bardzo dobry

  Polecam wizyty u doktora Murawskiego. Prowadził dwie moje ciąże. Traktuje pacjentki indywidualnie, co zresztą też można wywnioskować z poprzednich opinii. To uważam za bardzo duży plus. Dokładny, szeroka wiedza, zleca badania. Zdecydowanie polecam!

 • bardzo dobry

  Dr Murawski podchodzi do pacjentki z szacunkiem i zainteresowaniem wobec jej problemów. Jest rewelacyjnym fachowcem, wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Nie bagatelizuje żadnego problemu. Najlepszy ginekolog w Suwałkach! Polecam gorąco to mój ulubiony lekarz:)

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Murawski jest wysokiej klasy specjalistą. Cechują go ogromna wiedza, umiejętności i doświadczenie medyczne. Profesjonalny lekarz, o wysokiej kulturze osobistej. Jego postawa, sposób podejścia do pacjentki i ciąży są wzorowe. Prowadzenie gabinetu, przebieg wizyty lekarskiej, mogą stanowić wzór dla innych specjalistów. Jestem mamą trójki dzieci, lekarzem. Do Pana Doktora trafiłam z niepokojącymi mnie obawami w 20 tyg. ciąży, podczas mojego urlopu w Suwałkach. Pan Doktor Murawski natychmiast zareagował na moją prośbę o pomoc, udzielając mi wówczas, na wysokim poziomie merytorycznym, bardzo fachowej porady specjalistycznej . Wynik badania USG, przeprowadzonego przez Pana Doktora, znalazł później jeszcze wielokrotnie szerokie uznanie wśród specjalistów w moim miejscu zamieszkania. Lekarza, wizytę i gabinet oceniam bardzo wysoko.

 • bardzo dobry

  świetny i wyczulony na dobro pacjentki fachowiec, wspaniały lekarz!!! Trafiłam do doktora przypadkiem z dość niepokojącym problemem ginekologicznym, od samego początku zachwyciło mnie bardzo indywidualne podejście do pacjentki, bardzo miły i odpowiadający na każde zadane przez mnie pytanie, cierpliwy lekarz. Chyba żadna z nas nie przepada za wizytami w gabinetach ginekologicznych, natomiast ta w sumie konieczna wizyta w gabinecie Pana Doktora sprawiła, że nie czułam sie skrępowana, tylko szanowana jako pacjentka. Pan Doktor udzielił fachowej porady, skierował do specjalisty, udzielił wszelkich niezbędnych namiarów. Zawsze odbiera telefony, jest miły i bardzo profesjonalny. Świetny ginekolog. Pozdrawiam serdecznie. Pacjentka

 • bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz jest od samego poczatku az do rozwiazania nie zostawia swoich pacjentek w potrzebie. interesuje sie rowniez po porodzie i pacjentka i dzieckiem. mimo komplikacji podczas mojej ciazy poradzil doskonale wczesniej chodzilam prywatnie do innego lekarza mial byc dobry ale umyl rece jak pojawily sie problemy. kobiety nie powinne oceniac doktora za bledy zawodowe bo w kazdym zawodzie bledy zdarzaja sie. ja sama stracilam dziecko w 19 tyg mialo wade smiertelna wtedy chodzilam panstwowo do lekarza ale nie obwiniam go mimo bolu i szoku jakiego doznalam stwierdzilam ze tak poprostu musialo byc .

 • bardzo dobry

  dr Murawskiego polecam wszystkim paniom które chcą być pod najlepszą opieką w czasie ciąży i nie tylko. To jedyny lekarz któremu można zaufać i być potraktowaną po ludzku. Już 12 lat jestem pacjentką tegoż lekarza i dwoje moich maluszków przyszło na świat bez żadnych komplikacji dzięki doświadczeniu pana dr. Nie straszna mi jest kolejna ciąża:-) bo wiem że będę znowu w dobrych rękach. Pozdrawiam Pana doktora.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, bez wahania polecam i pod wzgledem ginekologicznym, i polozniczym. Prowadzil moja druga ciaze. Zleca wszystkie mozliwe badania. Usg wykonuje dokladnie, wszystko objasnia. Poza tym jest bardzo sympatyczny. Fakt, kolejki sa duze i czasem trzeba poczekac, ale moim zdaniem to dobrze o nim swiadczy. Wierze ze to dzieki dr Murawskiemu moja druga corka jest w 100% zdrowa i za to Panu serdecznie dziekuje!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam dr Murawskiego.Od wielu lat starałam się o dziecko,lecz nie mogłam donosić ciąży.Jeździłam wszędzie,gdzie tylko mogłam,szukałam pomocy,lecz nikt nie umiał mi pomóc.Zaszłam po raz piąty w ciążę i dr Murawski mi pomógł. Do niedawna marzyłam o dziecku,dzisiaj jestem szczęśliwą mamą.Bardzo panu dziękuje.

 • bardzo dobry

  polecam dr Murawskiego z kilku powodów, a przede wszystkim z powodu fachowości. Przy moim pierwszym porodzie był dr Murawski, a było to 11 lat temu i po tym, zawsze mówiłam, że gdy tylko będę w ciąży po raz drugi, nie widzę innego lekarza prowadzącego, jak jego. Kiedy byłam w ciąży po raz drugi - dr Murawskiego wybrałam na dr prowadzącego, mimo licznych opinii słyszałam na jego temat. Przy moim drugim porodzie też był. Mogę się troszkę zgodzić z tym, że czasami wydaje się być znudzony, ale jesteśmy tylko ludźmi i starajmy się też go zrozumieć. A może wiele też zależy od podejścia pacjentek....Sympatyczny człowiek, komunikatywny, konkretny. A poza tym posiada dobre USG i bardzo dobrze potrafi je odczytać. Polecam! jedyny minus to kolejki :) ale cóż....widocznie jest tak dobry, że kobietki "napierają" na jego gabinet :)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją