Poproś o kalendarz wizyt

Dla mnie największą wartością jest Pacjent, bo przecież medycyna to praca dla konkretnego człowieka. To przede wszystkim świadomość danego nam zaufania, które niesie za sobą obowią... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

Dla mnie największą wartością jest Pacjent, bo przecież medycyna to praca dla konkretnego człowieka. To przede wszystkim świadomość danego nam zaufania, które niesie za sobą obowiązki - przede wszystkim nie szkodzić (z łac. Primum non nocere). Medycyna to połączenie rzemiosła ze sztuką. Moim autorytetem nieustająco jest Dr Ludwik Rydygier - chirurg, profesor doktor medycyny. Był autorem wielu oryginalnych technik operacyjnych.
Chirurgia plastyczna to moja pasja, tak jak i sztuka. Potrzeba piękna jest zrozumiała, jednak zawsze warto pamiętać, że liczy się treść.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia plastyczna

Choroby

Zdjęcia

Lekarze polecają tego specjalistę

2

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Doktor Małek wykonał u mnie świetną robotę. Miałam asymetrię piersi (zarówno pod względem kształtu jak i wielkości). Kilka tygodni po operacji piersi wyglądają niemal identycznie, wszystko jest pięknie :). Sama operacja oraz konsultacje przed były prowadzone w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Świetny zespół Pana Doktora sprawił, że noc po operacji była minimalnie uciążliwa. Później odbierał wszystkie moje telefony, odpowiadał na wszystkie pytania. W razie jakichkolwiek wątpliwości mogłam przyjść zawsze na wizytę, nawet jeżeli sprawa przez telefon została wyjaśniona, a mnie nadal coś niepokoiło co do stanu gojenia się piersi. Fantastyczny lekarz :)

 • bardzo dobry

  Operacja nosa ok 2,5 miesiąca temu= rewelacyjny efekt! Nie mogę się nacieszyć swoim piękniejszym,nowym odbiciem w lustrze! Chirurg zdecydowanie godny polecenia!

 • bardzo dobry

  Witam. W maju bieżącego roku miałam przeprowadzoną korektę nosa, nad którą długo się zastanawiałam, gdyż jest to inwazyjny zabieg. Jednakże w lepsze ręce specjalisty trafić nie mogłam. Doktora poleciła mi siostra koleżanki, która również parę lat wcześniej poddała się korekcie nosa w tym gł. usunięcie garba tj w moim przypadku. Poczytałam opinie na temat doktora i nawet nie szukałam innych specjalistów, stwierdziłam, że ten będzie najlepszy i nie myliłam się. Podejście rewelacyjne, dr. Małek nie rozmawiał ze mną tylko jako lekarz, ale jak normalny człowiek chcący mi pomóc. Wszystko dokładnie wytłumaczył o zabiegu, czasie rekonwalescencji. W sumie o nic nie musiałam pytać, bo wszystko wiedziałam i byłam spokojna, że wszystko będzie dobrze. Martwiłam się, że będę odczuwać dużo bólu, a nie jestem zbyt odporna na niego. A tu jak Boga kocham nos ani razu mnie nie bolał, jedynie głowa od zbyt długiego leżenia. Warto podkreślić, że poza najlepszym specjalistą jakim jest Robert Małek, jego zespół w klinice ART-MEDICINA jest równie wspaniały. Dbają o pacjenta najlepiej jak to możliwe, troszczą się o wszystko, byśmy nie czuli się dziwnie i obco. Później po zabiegu doktor zapewnił mnie że jeżeli będę chciała, żeby skontrolował czy aby wszystko dobrze się goi i zrasta, bez problemu mam się tylko umówić dowiedzieć w którym szpitalu , czy klinice przyjmuje. Do samego końca leczenia doktor dba, abyśmy byli zadowoleni ze swojej, jak dla mnie odważnej decyzji ( w tym także wybór specjalisty). Mogłabym tu snuć same pozytywy na temat doktora Małka, ale z całą pewnością, jeżeli ktoś zastanawia się nad jakąś operacją plastyczną i trafił na tę stronę- to właśnie wybrał rewelacyjnego lekarza. Paulina.

 • bardzo dobry

  Jestem 5ty dzień po pełnej korekcji nosa. Teoretycznie efekt końcowy będzie widoczny dopiero po kilku miesiącach, ale ja już go widzę :) wczoraj miałam wyjmowane setony z nosa i siostra (która ma zresztą też przez Doktora zrobione piękne piersi) szybko strzeliła fotkę i już na zdjęciu mogę podziwiać swój nowy nos. Nos jest idealnie prosty, krótszy, wyprostowana została przegroda nosowa (dzięki czemu lepiej mi się oddycha), dziurki są bardziej okrągłe (wcześniej były bardzo podłużne), zlikwidowany został mały garb i skrócony tzw kolec nosowy. Sam Pan Doktor jest osobą bardzo konkretną, szczerą i miłą, widać, że "zna się na rzeczy". Polecam, zwłaszcza, że Doktor jest znany z nosów i jak od pielęgniarki usłyszałam - najbardziej lubi operować nosy :)

 • bardzo dobry

  Mialam przyjemność robienia sobie piersi u Pana doktora, efekt rewelacyjny.Piersi sa piekne, duze i jedrne.Doktor swietnie dobral ksztalt i rozmiar.polecam wkrotce ide tez na uszy.

 • bardzo słaby

  Trafiłem do dr Małka trzykrotnie, szukając pomocy w rozwiązaniu problemu - zespół Polanda (niedorozwój prawego mięśnia piersiowego). Pierwszy raz przez NFZ, krótka informacja, niech Pan zapomni, nic się nie da zrobić, nie ma takich technik, żeby wyrównać klatkę. Po upływie około dwóch lat trafiłem do tego samego doktora prywatnie - oczywiście jest bardzo wiele możliwości, nie ma najmniejszego problemu, niech się Pan nie martwi, na pewno dobierzemy którąś metodę. W trakcie rozmowy wyszło, że i tak jestem zarejestrowany w oddziale chirurgii plastycznej, więc sam lekarz powiedział, że szkoda żebym płacił za prywatne wizyty i zaprasza na konsultację z NFZu. Po około 2 miesiącach zjawiłem się pełen nadziei na rozwiązanie sprawy (doktor miał posprawdzać m.in. implanty mięśnia piersiowego). Ale tu czekała mnie powtórka z rozrywki - nic się nie da zrobić, niech Pan zapomni, żadnych implantów nikt nie produkuje, trzeba się pogodzić z tą małą wadą i żyć z tym. Po tej wizycie rzeczywiście dałem sobie spokój z poszukiwaniami i zostawiłem temat. Znajomy polecił mi jednak innego lekarza, który zweryfikował bzdury opowiadane przez dr Małka. Implanty oczywiście istnieją, jest ich całkiem spory wybór i są stworzone przede wszystkim z myślą o korekcji wad w zespole Polanda. Wizyty były w odstępie około 3 miesięcy od siebie, więc niemożliwym jest, że pojawiły się nagle. Teraz jestem po zabiegu u innego lekarza, cieszę się normalną, równą klatką piersiową i mam nadzieję, nigdy już nie trafić na takich 'specjalistów' jak dr Małek.

 • bardzo dobry

  Pan dr Robert Małek to kompetentny lekarz. Oprócz tego, że jest konkretny i uczynny, to potrafi przy tym stworzyć odpowiedni klimat i atmosferę zachęcając pacjenta do poddania się koniecznemu zabiegowi operacyjnemu. Z dużym zaangażowaniem omawia dokładnie kwestie związane z planowaną operacją. Jest przy tym życzliwym i sympatycznym lekarzem.

 • bardzo słaby

  Przestrzegam przed chirurgiem Małkiem, robił mi operację nosa i ją po prostu spieprzył. Doprowadził do powstania dziury - przetoki między dziurkami nosa. Mam problemy z oddychaniem, świszczę przy oddychaniu. On nie chce się przyznać do błędu, a błąd na pewno popełnił, taka jest opinia innych, prawdziwych chirurgów plastycznych. Octavia

 • bardzo dobry

  Wspaniały człowiek, PROFESJONALISTA! Nie tylko wykonał idealne piersi, ale wyleczył z kompleksów. Teraz cieszę się zawsze, gdy widzę swoje odbice w lustrze. Tak perfekcyjnych piersi w naturze nie widziałam. Gdybym miała raz jeszcze podejmować decyzję dotyczącą powiększenia piersi to zdecydowanie wybrałabym ponownie Pana doktora R. Małka.

 • bardzo dobry

  Polecam dr.Małka:) niezwykle uzdolniony człowiek, pasjonata,godny zaufania,sympatyczny,konkretny, dokładny.Etap przygotowania do zabiegu profesjonalny, wszystkie wątpliwośći przed zabiegiem omówione.Zabieg przeprowadzony w bardzo miłej atmosferze.