Oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Specjalista dermatolog Lek. med. Robert Kijowski Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi Specjalizacje: 1996 r – I° dermatologia-wenerologia ... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista dermatolog
Lek. med. Robert Kijowski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi

Specjalizacje:

1996 r – I° dermatologia-wenerologia
2000 r – II° dermatologia-wenerologia

Uczestnik wielu kursów, konferencji i zjazdów naukowych z zakresu Dermatologii, Dermatologii Estetycznej.

Członkowstwo:

Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego,
Sekcji Medycyny Estetycznej PTL,
Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych,
Sekcji Dermatochirurgii PTD

Zatrudnienie:

gabinet prywatny "NOWOCZESNA DERMATOLOGIA" (klinika Asklepios)
starszy asystent Oddziału Dermatologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rzeszowie;

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Gorąco polecam pana doktora wszystkim rodzicom, którzy bezskutecznie szukają bardzo dobrego lekarza z trafną diagnozą dla swojego dziecka. Syn miał dziwną, rosnącą grudkę pod skórą na skroni. Zanim trafiliśmy do pana doktora zaliczyliśmy trzech różnych dermatologów w Warszawie i trzy różne diagnozy, w tym jak się okazało niepotrzebny zabieg wymrażania plus różne maści. Grudka nie znikała i nadal rosła. W końcu trafiliśmy do pana doktora, który WRESZCIE postawił trafną diagnozę i skierował nas na zabieg usunięcia grudki, która okazała się kaszakiem. Na szczęście wszytko dobrze się skończyło i jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi za trafne i szybkie zdiagnozowanie synka. Kolejny raz pomógł nam pan doktor przy córeczce przepisując nam skuteczne leki, które pozwoliły skórze córki szybko wrócić do normy pomimo, że wcześniej była badana przez innych lekarzy. Ponadto doktor zlecił szereg badań i wykazał naprawdę duże zainteresowanie przypadkiem córki. Bardzo żałuję, że mieszkam daleko i muszę jechać aż 300 km na wizytę do pana doktora, no ale warto co pokazują przypadki moich dzieci. Konkretny i rzeczowy, a przede wszystkim skuteczny. Polecam wszystkim dr Kijowskiego!

 • bardzo dobry

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia,rewelacyjny diagnosta, indywidualne podejście do pacjenta, życzliwy, niezwykle pomocny. Ma ogromną wiedzę medyczną, z której potrafi korzystać,rzetelny i odpowiedzialny. Polecam

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Kijowski to dobry lekarz, dobrze zajął się mną w szpitalu, jak również dalej się mną zajmuje w przychodni, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Od paru miesięcy mam spokój z chorobą, z którą bardzo długo się borykałam i nigdy nie było widać poprawy. Pan Doktor kieruje na potrzebne badania jak również służy pomocą. Jest sympatyczny z poczuciem humoru. Polecam go innym i oczywiście szpital w którym pracuje Pan Doktor :)

 • bardzo dobry

  Doktor Kijowski to świetny lekarz - trafna diagnoza, skuteczne leczenie, a w dodatku bardzo sympatyczny i empatyczny w kontakcie z pacjentem. Polecam wizytę u Doktora, bo naprawdę warto.

 • bardzo dobry

  POLECAM! Lekarz świetny. Bardzo uprzejmy, zna się na rzeczy. Jeśli nie jest czegoś pewien to od razu kieruje na potrzebne badania. W razie potrzeby przyjmuje na Oddział Dermatologii. Mi bardzo pomógł, gdy dwaj poprzedni lekarze rozłożyli ręce. Na prawdę warto się do niego wybrać.

 • bardzo słaby

  Nieuprzejmy, arogancki traktujący pacjenta z góry, na dzień dobry powiedział mi, że mam szczęście, że dzisiaj do niego przyszłam ponieważ odwołałam 1 raz wcześniejszą wizytę, gdybym nie przyszła już by mnie nigdy nie przyjął ohoho znalazł się. A on to niby co może spóźniać się po 30-40 minut. Dziękuję bardzo jest wielu innych bardziej kompetentnych lekarzy od niego. A może to dlatego, że przyszłam do niego na NFZ??!!!

 • bardzo dobry

  Doktor bardzo przyjemny, życzliwy i z poczuciem humoru. Potrafi dobrze zająć się pacjentem. Wszystko wyjaśni, a i powtórzy w razie wątpliwości. Można na Niego jak najbardziej liczyć. Serdecznie polecam. :)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, poza tym miły człowiek. Pomocny, życzliwy i posiadający dużą wiedzę, jego diagnozy są trafne, a przypisane leki działają szybko. Polecam.

 • bardzo słaby

  Jestem w szoku po tym jak lekarz Kijowski zachowal sie podczas wizyty u niego. Jest niedostepny ,olewajacy swoje obowiazki .Wydawalo mi sie ,ze jest wsciekly ,iz ma tak wiele zniam na skorze poogladac.Oczywiscie tego nie zrobil . POza tym spoznil sie do pracy ponad godzine a pacjentom poswiecal zaledwie pare minut.Niektorym 2-3/doslownie/ Tasmowo mu to szlo. Wyszlam pierwszy raz tak zniesmaczona podejsciem lekarza do pacjenta .

 • bardzo dobry

  Jak dla mnie bardzo dobry lekarz a poza tym przemiły i sympatyczny człowiek. Trafna diagnoza i szybkie leczenie.