GinekologPołożna, położnikOnkolog dr hab. n. med.

Robert Jach

Poproś o włączenie kalendarza
42

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Adiunkt w Katedrze Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Specjalista ginekolog- położnik i specjalista ginekolog- onkolog. Odbył staże naukowo-kliniczne w Columbia University w Nowym Jorku w USA w latach 2002, 2008 i 2010 oraz w University of California Irvine w USA w 2011. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej.

Usługi

 • Zwykła wizyta
 • MRNA

Choroby

 • 31 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz i człowiek, polecam tego lekarza każdej kobiecie, która będzie potrzebowała pomocy lekarza tej specjalności. Agnieszka Kuhl

  zgłoś nadużycie
 • 25 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor prowadził moją ciąże. Miły, delikatny w badaniu, wie co robi. Jak pojechałam do szpitala, akurat nie miał dyżuru, zadzwonił do szpitala, powiedział, że jestem jego pacjentką, zajęli się mną jak należy. Polecam :)

  zgłoś nadużycie
 • 5 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam każdej kobiecie Pana Doktora. Jest wspaniałym, wykształconym, umiacym słuchać, delikatnym, dyskretnym lekarzem. Poleciłam Go moim koleżanką i również są tego samego zdania. Wiem, że mogę zapytać Doktora o wszystko i dostanę wyczerpującą odpowiedź. Będąc w ciąży zawsze mogłam dzwonić do Niego z pytaniami i problemami bez względu na porę dnia i nocy.Jestem pacjentka Pana Doktora od ładnych paru lat i nie zamierzam tego zmienić. Dziękuję Panie Doktorze za wszystko. Wdzięczna Wiola S.

  zgłoś nadużycie
 • 29 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry ginekolog, bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Wcześniej jedni lekarze odsyłali mnie na operację, a inni nie chcieli się tej operacji podjąć. W efekcie nie mogłam ani mieć zabiegu, ani normalnie funkcjonować bez niego. Doktor Jach trafnie postawił diagnozę i tak znakomicie przeprowadził operację, że udało się uniknąć komplikacji, których wcześniej się obawiano, i bardzo szybko wróciłam do siebie! Dodatkowo wykonał histeroskopię, zlecił badania i konsultacje, za co też jestem mu bardzo wdzięczna, bo znacznie ułatwiło to dalsze postępowanie. Jego kompetencja i życzliwe podejście oszczędziły mi wiele stresu i problemów. Podczas wizyt jest cierpliwy i sympatyczny. Zdecydowanie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 9 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na temat Pana Doktora. Kompetentny, życzliwy , cierpliwie odpowiada na pytania. Jednym słowem świetny specjalista i bardzo fajny facet.

  zgłoś nadużycie
 • 9 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  świetny fachowiec ,miły ,profesjonalista,godny polecenia,urodziłam pod jego opieką córkę i jestem pacjentką 12 lat........polecam ,Jolanta

  zgłoś nadużycie
 • 31 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Fachowiec, mily, realista. Wszystkie badania pod jednym dachem, bada delikatnie. Bylam bardzo zadowolona z wizyty, polecam dalej

  zgłoś nadużycie
 • 22 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Wyleczył mnie z HPV, zrobił konizację. Operował również moją mamę i dzięki Jego szybkiej reakcji obyło się bez chemioterapii. Dzięki Panu Doktorowi jest Franuś ma już rok. Panie Doktorze dziękuję :)

  zgłoś nadużycie
 • 17 stycznia 2012

  Ocena: Dobry

  Uważam,że to dobry fachowiec.Wyprowadził mnie z infekcji HPV,jestem po konizacji szyjki,on mnie operował.Sympatyczny,uśmiechnięty.Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 6 stycznia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz godny polecenia. Był przy moich dwóch ciążach. W tym roku moje dziewczynki kończą 2 i 4 latka.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online