Renata Pająkowska - Rożen

Psycholog, Terapeuta

Umów wizytę 262 odwiedziny w ciągu 30 dni

UMÓW WIZYTĘ: GabClinic.com tel Kierownik Zespołu Psychoterapeutów Gabclinic.com. Absolwentka psychologii (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie) i kulturoznawstwa (Un... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

UMÓW WIZYTĘ: GabClinic.com tel
Kierownik Zespołu Psychoterapeutów Gabclinic.com.
Absolwentka psychologii (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie) i kulturoznawstwa (Uniwersytet Wrocławski). Ukończyła Dwuletnie Studium Psychoterapii metodą Psychologii Procesu Arnolda Mindella (Instytut Psychologii Procesu w Warszawie), Studium Coachingu metodą Psychologii Procesu oraz ukończyła szkolenie pierwszego i drugiego stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Współpracowała m.in. z Ośrodkiem Integracji Społecznej Stowarzyszenia Terapeutów w Warszawie, Fundacją Zdrowie, Centrum Praw Kobiet oraz Fundacją SYNAPSIS. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu. Regularnie superwizoruje swoją praktykę terapeutyczną, indywidualnie i grupowo, u superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Specjalizuje się w: terapii zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeniach lękowych, zaburzeniach depresyjnych, terapii par, toksycznych relacjach, sytuacjach mobbingu, sytuacjach wypalenia zawodowego, zaburzeniach odżywania,interwencji kryzysowej.
Zajmuje się szerokim spektrum problemów występujących w życiu osobistym, jak i zawodowym w tym uzależnieniem pracowników od korporacji.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologi Społecznej
 • Uniwersytet Wrocławski Wydział Kulturoznawstwa
 • Instytut Psychologii Procesu w Warszawie
 • Coaching metodą Psychologii Procesu Arnolda Mindella w Warszawie
 • pierwszy i drugi stopień szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • staż w Centrum Praw Kobiet psychoterapia
 • Fundacja Zdrowie psychoterapia
 • Ośrodek Integracji Społecznej Stowarzyszenia Terapeutów psychoterapai osób autystycznych
 • Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego zajęcia grupowe, opieka nad uczniem
 • Zespół Szkół Specjalnych nr 97 psychoterapia dzieci autystycznych i wsparcie rodzin
 • Ośrodek Integracji Społecznej Stowarzyszenia Terapeutów psychoterapia
więcej

Lekarze polecają tego specjalistę

3

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Na granicy życia i śmierci, wypełniona rozpaczą, bólem, z przetrąconą duszą, bez wiary i nadziei na inne - lepsze życie, bez wiary że KTOKOLWIEK !!! mógłby mi pomóc … I również nie dla siebie, tylko ze strachu przed utratą najbliższej mi osoby – trafiłam do Kliniki Psychiatrii. Towarzyszył mi paraliżujący strach … przed zmierzeniem się z przeszłością, z popełnianymi błędami, z odnalezieniem przyczyny dla których pozwalałam się ranić, jak również strach przed przyznaniem się do własnego egoizmu – bo zatracając się w swojej rozpaczy, krzywdzimy przy okazji osoby które nas kochają. Dziś wiem, że psychoterapia nie buduje człowieka na nowo, … To nie magia, gdzie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżka zbudujesz siebie na podobieństwo swojego wyobrażenia o idealnej JA . To raczej zmiana proporcji swojego wnętrza, bo w każdym z nas jej siła i słabość, dobro i zło, moc empatycznych cech i moc destrukcyjnych cech … Chodzi o to, aby na bazie tego czym dysponuje nasze wnętrze, ustawić w sobie właściwe proporcje. Dziś również wiem dlaczego nie wierzyłam, że ktokolwiek może mi pomóc … ja po prostu nie znałam takiego stanu umysłu i duszy. Nie wiedziałam, że można tak lubić siebie, że można nie nienawidzić, że można czuć tak wspaniałą lekkość bytu. I mimo, że jeszcze nie wszystko poukładało się tak jak bym chciała, to mam w sobie dużo cierpliwości i siły by o to walczyć... Bardzo dziękuję Pani Renacie - nie wiem oczywiście, czy jest najlepszą psychoterapeutką na świecie :), bo znam tylko ją – ale to ona wyprowadziła mnie z beznadziei … ku nadziei w lepsze, szczęśliwe jutro. DZIĘKUJĘ…. Małgorzata O.

 • bardzo dobry

  Dzięki pracy z Panią Renatą odzyskałam radość życia, energię do działania i spokój wewnętrzny. Stałam się silniejsza i lepiej poznałam siebie. Pani Renata jest ciepłą i pełną zrozumienia osobą - daje duże wsparcie, choć na sesjach zdarzają się także bardziej wymagające momenty. To co cenię sobie szczególnie, to skupienie na realnym życiu i szukanie konkretnych rozwiązań. Pani Renacie dziękuję, a niezdecydowanym polecam!

 • bardzo dobry

  Pani Renata, to bardzo mądry, słuchający i cierpliwy terapeuta. Dzięki Pani Renacie zrozumiałam, że nie ma problemów, których nie można rozwiązać. Dziękuję i serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Pani Renata to wspaniała terapeutka, dzięki spotkaniom z Panią Renatą łatwiej pogodzić się/ przyjąć rzeczywistość i wraca spokój :). Liczę na kolejne spotkania i wsparcie. Dziękuję!

 • bardzo dobry

  Pani Renata to wspaniały terapeuta o pięknej duszy. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że po rozwodzie potrzebuje pomocy, że aż tak mocno to przeżywam. To dzięki spotkaniom z Panią Renatą, podniosłam się i idę dalej z podniesioną głową, to właśnie dzięki Niej zauważyłam siebie i swoje problemy, z którymi zaczynam sobie radzić. Bardzo dziękuję :)

 • bardzo dobry

  Wyjątkowy terapeuta. Po dłuższych poszukiwaniach wreszcie udało się trafić na osobę, która potrafi wysłuchać, zdiagnozować problemy, podpowiedzieć rozwiązania. Dzięki tym spotkaniom stopniowo wyszłam z depresji, zauważyłam "światełko w tunelu", stałam się pewniejsza siebie. Bardzo skorzystałam na terapii z Panią Renatą. Dodatkowo poprawiła się moja sytuacja zawodowa, bo problemy osobiste przestały mieć wpływ na pozostałe sfery mojego życia. Cieszę się, że trafiłam do Pani Renaty.

 • dobry

  To moja pierwsza wizyta u specjalisty w tej dziedzinie w związku problemami małżeńskimi. Ogólnie wizytę oceniam pozytywnie.

 • bardzo dobry

  Niezwykle konkretna osoba, szybko potrafiąca odkryć rzeczywiste i od dawna spychane w podświadomość problemy. Genialnie się pracuje wspólnie nad wydobywaniem realnych poważnych i -jak niekiedy się początkowo zdaje -z upełnie błachych spraw i przepracowywaniem ich. Nie można być nie przygotowanym do spotkań. Zawsze wymagany jest wysiłek: czy to postawienie sobie pytań, czy też konkretne działanie. Jestem od kilkunastu tygodni w trakcie psychoterapii i więcej dowiedziałem się o sobie i charakterze swojego związku przez ten czas niż mógłbym przypuszczać. nie jest łatwo, zwłaszcza gdy się ma depresję i zaburzone postrzeganie siebie, ale regularne spotkania z Panią Renatą są nie do przecenienia.Spotkania z psychiatrą i leki od niego plus sesje z Panią Renatą to doskonałe połączenie, które przynosi efekty. Gdy spogladam wstecz n okres sprzed naszych kontaktów, gdy cały "się rozsypałem" w domu i w pracy, to widzę przeogromny postęp. Poza tym lubię normalnych, zanurzonych w życiu ludzi, którzy bez zbędnego teoretyzowania, od razu zajmują się tobą i zmuszają do reakcji. Wiadomo, że to nie psychoterapeuta dokona cudu zmiany czy przemiany, ale z takim wsparciem, jakie okazuje Pani Renata jest zdecydowanie łatwiej i szybciej, momo że początkowo nie chciało mi się życ i czekałem na cud, który nie następował.

 • bardzo dobry

  Miałam ze sobą problemy po złych wydarzeniach. Najpierw śmierć matki, potem problemy z mężem i dzieckiem. Nie wiedziałam, co robię źle, ale nie chciałam skorzystać z pomocy specjalisty. Nie byłam chętna na wizytę u psychologa, ale moja przyjaciółka, nie mogąc już patrzeć na mój stan, zaciągnęła mnie tam dosłownie siłą. Jestem jej za to wdzięczna, tak samo jestem wdzięczna dr. Pająkowskiej. Otworzyła mi oczy na wiele spraw, dzięki niej inaczej widzę teraz swoje życie. Jest bardzo życzliwa i widać, że indywidualnie traktuje każdego pacjenta. Dziękuję za pomoc. Polecam Panią Renatę.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista o szerokim wykształceniu, które z pewnością wzbogaca podejście do pacjenta. Cieszę się, że mogłam powierzyć swoje rozterki osobie, która w prosty, ale klarowny i bardzo logiczny sposób pomogła mi dostrzec w sobie to czego tak rozpaczliwie szukałam. Jeśli wahasz się czy warto zasięgnąć rady terapeuty, przyjdź do Pani Renaty a uzyskasz możliwość partnerskiego dialogu lub szansę na poszukanie innej osoby, jeśli spotkanie nie spełni Twoich oczekiwań. Pozytywna osoba, dająca dużą możliwość zgłębienia własnego wnętrza, a jednocześnie wolność wyboru. Szacunek do człowieka w potrzebie i jasne zasady pracy, to dwie zasady wyróżniające sposób pracy mgr Pająkowskiej. Dodatkowo kobieta z klasą :)

Najbliższe terminy:

kolejne dni