UMÓW WIZYTĘ: GabClinic.com tel Kierownik Zespołu Psychoterapeutów Gabclinic.com. Absolwentka psychologii (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie) i kulturoznawstwa (Uniwersytet Wrocławski... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Psychoterapia 200 zł
Konsultacja kolejna wizyta
Wizyta pakietowa
Bezpłatna konsultacja zielone drzwi

Informacje o lekarzu

O mnie

UMÓW WIZYTĘ: GabClinic.com tel
Kierownik Zespołu Psychoterapeutów Gabclinic.com.
Absolwentka psychologii (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie) i kulturoznawstwa (Uniwersytet Wrocławski). Ukończyła Dwuletnie Studium Psychoterapii metodą Psychologii Procesu Arnolda Mindella (Instytut Psychologii Procesu w Warszawie), Studium Coachingu metodą Psychologii Procesu oraz ukończyła szkolenie pierwszego stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Współpracowała m.in. z Ośrodkiem Integracji Społecznej Stowarzyszenia Terapeutów w Warszawie, Fundacją Zdrowie, Centrum Praw Kobiet oraz Fundacją SYNAPSIS. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu. Regularnie superwizoruje swoją praktykę terapeutyczną, indywidualnie i grupowo, u superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Specjalizuje się w: terapii zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeniach lękowych, zaburzeniach depresyjnych, terapii par, toksycznych relacjach, sytuacjach mobbingu, sytuacjach wypalenia zawodowego, zaburzeniach odżywania,interwencji kryzysowej.
Zajmuje się szerokim spektrum problemów występujących w życiu osobistym, jak i zawodowym w tym uzależnieniem pracowników od korporacji.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologi Społecznej
 • Uniwersytet Wrocławski Wydział Kulturoznawstwa
 • Instytut Psychologii Procesu w Warszawie
 • Coaching metodą Psychologii Procesu Arnolda Mindella w Warszawie
więcej

Lekarze polecają tego specjalistę

2

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  To moja pierwsza wizyta u specjalisty w tej dziedzinie w związku problemami małżeńskimi. Ogólnie wizytę oceniam pozytywnie.

 • bardzo dobry

  Niezwykle konkretna osoba, szybko potrafiąca odkryć rzeczywiste i od dawna spychane w podświadomość problemy. Genialnie się pracuje wspólnie nad wydobywaniem realnych poważnych i -jak niekiedy się początkowo zdaje -z upełnie błachych spraw i przepracowywaniem ich. Nie można być nie przygotowanym do spotkań. Zawsze wymagany jest wysiłek: czy to postawienie sobie pytań, czy też konkretne działanie. Jestem od kilkunastu tygodni w trakcie psychoterapii i więcej dowiedziałem się o sobie i charakterze swojego związku przez ten czas niż mógłbym przypuszczać. nie jest łatwo, zwłaszcza gdy się ma depresję i zaburzone postrzeganie siebie, ale regularne spotkania z Panią Renatą są nie do przecenienia.Spotkania z psychiatrą i leki od niego plus sesje z Panią Renatą to doskonałe połączenie, które przynosi efekty. Gdy spogladam wstecz n okres sprzed naszych kontaktów, gdy cały "się rozsypałem" w domu i w pracy, to widzę przeogromny postęp. Poza tym lubię normalnych, zanurzonych w życiu ludzi, którzy bez zbędnego teoretyzowania, od razu zajmują się tobą i zmuszają do reakcji. Wiadomo, że to nie psychoterapeuta dokona cudu zmiany czy przemiany, ale z takim wsparciem, jakie okazuje Pani Renata jest zdecydowanie łatwiej i szybciej, momo że początkowo nie chciało mi się życ i czekałem na cud, który nie następował.

 • bardzo dobry

  Miałam ze sobą problemy po złych wydarzeniach. Najpierw śmierć matki, potem problemy z mężem i dzieckiem. Nie wiedziałam, co robię źle, ale nie chciałam skorzystać z pomocy specjalisty. Nie byłam chętna na wizytę u psychologa, ale moja przyjaciółka, nie mogąc już patrzeć na mój stan, zaciągnęła mnie tam dosłownie siłą. Jestem jej za to wdzięczna, tak samo jestem wdzięczna dr. Pająkowskiej. Otworzyła mi oczy na wiele spraw, dzięki niej inaczej widzę teraz swoje życie. Jest bardzo życzliwa i widać, że indywidualnie traktuje każdego pacjenta. Dziękuję za pomoc. Polecam Panią Renatę.

 • bardzo dobry

  Jedna z najwspanialszych osób jaką miałem okazje poznać w moim życiu! Pełen profesjonalizm i wielkie serce! Nie da się opisać tego ile Pani Renata dla mnie zrobiła! Dziękuje za wszystko! P.

 • bardzo dobry

  Poczułem się wysłuchany i akceptowany, przez co moja terapia u Pani Renaty zakończyła się sukcesem. Jestem osobą sceptyczną i miałem wątpliwości czy ktoś mi pomoże, a okazało się że jednak naprawdę trafiłem w dobre miejsce, czyli do Gabclinic. Pani Renata jest skutecznym psychologiem i dzięki niej odzyskałem równowagę i wiarę we własną osobę. Polecam niezdecydowanym

 • bardzo dobry

  Wspaniała osoba. Doskonała profesjonalistka. Rozumie pacjenta. Empatyczna. Sympatyczna. Zawsze służy pomocą. Pomogła mi uwierzyć w siebie i efekty tego widzę już bardzo duże w życiu codziennym. Pozwoliła mi uwierzyć w to że moje życie jest wiele warte. Często zaglądam w moje notatki jak mam gorsze dni i czytam to co napisałyśmy wspólnie o mojej osobie. I dzięki spotkaniom z Renią uwierzyłam że kiedyś pojadę do mojej ukochanej Korei.

 • bardzo dobry

  Panią Górniak polecił mi znajomy, który wraz z żoną chodził na terapie psychologiczne dla malzenstw. Cenił sobie wysoki poziom tychże spotkan - dlatego wraz z narzeczoną wybraliśmy się na spotkanie z panią psycholog. W każdym związku z czasem zaczyna się coś psuć - tak było z nami - dlatego psycholog był nam niezbedny. Pani Renacie udało się swietnie znalezc roznice i przyczyny naszego "rozluznienia" i "zniechecenia". Wspolnie wypracowaliśmy rozwiazania, do których sie bacznie stosuhjemy. Co wazniejsze - zmiana na lepsze jest odczuwalna! Dlatego polecam ogromnie :)

 • bardzo dobry

  Troche wstyd ze o takich sprawach osobistych tu napisze - ale tyle ile pomogła mi Pani Renata - nie pomogł nikt! Miałam dramatyczne zycie z mezem - bicie i psychiczny terror - to był moj dzien powszedni. Bałąm sie to zmienic. Musiałam zasiegnac pomocy psychoterapuety. Tak trafiłam do Pani Renaty - swietnie mnie zrozumiała, dała takie wsparcie - dzieki niej odwazyłam sie zmienic moje zycie. Jestem w trakcie rozwodu - odwazyłam sie dac sprawe do sadu! Pani REnato jestem Pani ogromna życiową dłuzniczką - stad te moje "wypociny". Dziekuje za odmiane zycia!

 • bardzo dobry

  Pani Renata to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Potrafi wysłuchać, zrozumieć, doradzić. Naprawdę ogromny szacunek dla Pani Renaty że udało się jej poskromić moje emocjonalne reakcje, jakimi niestety "prześladowałam" moich podwladnych do końca nie zdając sobie z tego sprawy. DZiekuje ze otworzyła mi Pani szerzej oczy ! Pozdrawiam ciepło

 • bardzo dobry

  Byłam u Pani Renaty na konsultacjach, pomimo iż było to jedynie kilkadziesiąt minut, potrafiła Ona doskonale doradzić w bardzo przemiły sposób, potrzeba więcej takich psychologów :)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę