Dermatolog lek.

Renata Budzicz

29

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem specjalistą dermatologiem z 15-letnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej.

  Posiadam liczne certyfikaty przyznawane przez:
  DERM - SERVICE POLOGNE- Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Q-Med Esthetics, Bio - Profil Polska, Allergan, Belamed, Fenice, Sekcję Medycyny Estetycznej PTL i Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, Mesoestetic, Galderma Polska, Environ, La Roche - Posay.

  Należę do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, które jest polską reprezentacją w Europejskim Stowarzyszeniu Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology - ESCAD), biorę udział w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych.

  W gabinecie wszystkie zabiegi wykonuję opierając się wyłącznie na sprawdzonych przez uznanych w świecie specjalistów dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej preparatach produkcji renomowanych i istniejących od wielu lat firm: Allergan, Filorga, Teosyal. Moje doświadczenia i innych pozwalają mi na wykonywanie zabiegów z dużym poczuciem bezpieczeństwa i przewidywalnego efektu.

Choroby

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia
 • 24 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Odpowiedziała wyczerpująco na moje pytania. Jestem w trakcie kuracji i już mogę stwierdzić,że pomaga.

  zgłoś nadużycie
 • 19 października 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobra i profesjonalna klinika. Dziwie się niektórym wpisom bo jestem pacjentką od dłuższego czasu i muszę powiedzieć,że wszystko jest na najwyższym poziomie. Anna P.

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Muszę przyznać, że ja jestem po leczeniu u pani dr Budzicz bardzo zadowolona. Pozbyłam się wyprysków w paru niestandardowych miejscach, dostałam tez maść na przebarwienia i rogowacenie okołomieszkowe. Fakt, ze za wizyte sie placi, ale przynajmniej nie czeka sie miesciacami jak na nfz, a na efekty leczenia narzekac nie moge. Jak dla mnie, to rewelka, i do zachowania pani dr nic nie mam - normalna, miła babka. Na pewno wroce na jakis zabieg :)

  zgłoś nadużycie
 • 29 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Gdyby nie moje wnikliwe dopytywanie nawet nie uzyskałbym odpowiedzi od lekarki na pytanie brzmiące ^co mi dolega^. Klient jest traktowany jak przedmiot bez wyobrazni i wiedzy. NIE POLECAM.

  zgłoś nadużycie
 • 13 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja co prawda nie zauważyłam, aby pani doktor była szczególnie wylewna, ale nie można powiedzieć, aby była niemiła. W każdym razie jednak, ja na zaaplikowane mi przez nią leczenie narzekać nie mogę bo wyleczyłam się z egzemy wokół oczu. Nie wiem od czego mi się zrobiła, ale smarowałam kilka tygodni przepisanym kremem i egzema malała, aż w końcu całkowicie wszystko zeszło. Jestem więc zadowolona i wystawiam ocenę b. dobrą.

  zgłoś nadużycie
 • 11 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja jestem z usług pani doktor zadowolona. Moje dziecko miało jakąś paskudną, alergiczną wysypkę na rękach, buzi, nogach i nie tylko. Dostałam receptę na maść (robioną) - niedrogą. Wszystko w końcu fajnie zeszło, a naprawdę długo mały był obsypany. Dowiedziałam się co też mogło małego uczulić. Faktycznie - po odstawieniu, jak się okazało, większości owoców :/ (niestety - pryskane chemią na potęgę) wysypka przestała się pojawiać.

  zgłoś nadużycie
 • 4 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor Budzicz. Rzeczowa kobieta z bardzo dużym doświadczeniem-zna się na swoim fachu! Polecam !

  zgłoś nadużycie
 • 6 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Miałam usuwane brodawki płaskie laserem, po pierwszym zabiegu genialny efekt. Polecam! Poprzedni lekarz leczył mnie przez rok bez skutków.

  zgłoś nadużycie
 • 14 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo profesjonalnym lekarzem . Zabiegi wykonuje tylko te które uważa ze sa dobre dla pacjentki. Chodze do niej od lat.

  zgłoś nadużycie
 • 6 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo kompetentna, rzeczowa, i co tu dużo gadać - nie owija w bawełnę, jestem zadowolony z leczenia. Pozbyłem się w końcu uciążliwych przebarwień.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?