lek.

Renata Budzicz

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Poproś o włączenie kalendarza

Jestem specjalistą dermatologiem z 15-letnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej. Posiadam liczne certyfikaty przyznawane przez: DERM - SERVICE POLOGNE- Polski... więcej

Adresy

Usługi

Konsultacja dermatologiczna pierwszorazowa
Zwykła wizyta
Następne konsultacja

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem specjalistą dermatologiem z 15-letnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej.

Posiadam liczne certyfikaty przyznawane przez:
DERM - SERVICE POLOGNE- Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Q-Med Esthetics, Bio - Profil Polska, Allergan, Belamed, Fenice, Sekcję Medycyny Estetycznej PTL i Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, Mesoestetic, Galderma Polska, Environ, La Roche - Posay.

Należę do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, które jest polską reprezentacją w Europejskim Stowarzyszeniu Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology - ESCAD), biorę udział w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych.

W gabinecie wszystkie zabiegi wykonuję opierając się wyłącznie na sprawdzonych przez uznanych w świecie specjalistów dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej preparatach produkcji renomowanych i istniejących od wielu lat firm: Allergan, Filorga, Teosyal. Moje doświadczenia i innych pozwalają mi na wykonywanie zabiegów z dużym poczuciem bezpieczeństwa i przewidywalnego efektu.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Pani doktor według mnie jest niekompetentna, stanowczo odradzam wizytę u niej. Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie rozpoznała alergii, którą inny dermatolog (do którego poszłam po wizycie u tej dr) rozpoznała na pierwszy rzut oka.

 • bardzo słaby

  Niekompetencja Pani Doktor. Nie dowiedziałem się nic nowego. Wizyta trwała 10 minut, kosztowała 100 zł za nic!!!! Pani Doktor stwierdziła, że nie powinienem leczyć łysienia ani tłustej cery, bo dla niej ważniejsza jest inteligencja niż wygląd i zdrowa cera. Sama stwierdziła, że nie ma pojęcia o niektórych zabiegach, które widnieją na jej stronie internetowej. Brak wiedzy na temat podstawowych preparatów znajdujących się w aptekach. Ogólnie nie polecam, stracony czas i pieniądze.

 • dobry

  Po pierwszej wizycie jestem naprawdę zadowolona. Po terapii jaka przepisala mi Pani doktor po miesiacu widze poprawe. Polecam.

 • bardzo dobry

  Uważam, że dr Budzicz jest bardzo dobrym lekarzem. Jakkolwiek moje leczenie nie trwało specjalnie krótko, to przynajmniej mam pewność, że jestem wyleczony, bo już od bardzo dawna nie muszę zasłaniać skóry - egzema, długo leczona przez innych lekarzy, zeszła, jest dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie. Mogę z przekonaniem polecić dr Budzicz jako dobrego fachowca w swojej dziedzinie.

 • bardzo dobry

  Chciałabym bardzo podziękować pani doktor za udane leczenie. Jestem zadowolona zarówno z rezultatów kuracji, jak i zabiegów, na które od czasu do czasu przychodzę. Uważam, ze pani doktor jest jednym z najlepszych lekarzy, jakich w życiu spotkałam i mam do niej pełne zaufanie. Jeszcze raz dziękuję.

 • bardzo słaby

  Miła Pani ale nie zbyt mi pomogła na moj problem.. dala mi tylko odżywkę ktorych i tak setki uzywalam przed konsultacja.. Nie jestem w stanie nic wiecej o Pani doktor napisac siedzialam w gabinecie 10 minut.. Wizyta dość kosztowna.. Stracilam tylko czas i pieniądze.

 • słaby

  Nie byłam zadowolona z wizyty. Czułam się bardzo niekomfortowo wchodząc do gabinetu, gdzie prócz P. doktor siedziała przestraszona stażystka, nie zostałam spytana nawet czy sobie w ogóle życzę obecności osoby trzeciej. Wyszłam z gabinetu zdołowana uszczypliwym podsumowaniem ze strony lekarki, a jestem w ciąży i dobrze wiem, że że tego typu komentarze doktor sobie mogła darować. A więc nastraszona wybiegłam, całe szczęście czekał na mnie mąż, który był zdziwiony, że wizyta trwała niecałe 10 minut (teraz wiem czemu byłam pospieszana), skasowana zostałam oczywiście jak za wizytę pełnowartościową. Więcej się do tej P. nie wybiorę.

 • bardzo dobry

  Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Odpowiedziała wyczerpująco na moje pytania. Jestem w trakcie kuracji i już mogę stwierdzić,że pomaga.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo kompetentna, rzeczowa, i co tu dużo gadać - nie owija w bawełnę, jestem zadowolony z leczenia. Pozbyłem się w końcu uciążliwych przebarwień.

 • bardzo dobry

  P.Dr Budzicz jest to najlepszy specjalista z dziedziny dermatologii jakiego znam. Polecam znajomym ponieważ ma bardzo dużą wiedzę oraz doświadczenie. Muszę podkreślić , że jest to jedyny lekarz w Małopolsce który wykonuje zabieg złotych nici na które zdecydowałam się kilka miesięcy temu. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się , że zdecydowałam się na ten właśnie zabieg. Na efekty trzeba czekać kilka tygodni, ale warto ! Postanowiłam wystawić opinię, ponieważ chciałam podkreślić i docenić Panią Doktor jak dobrym jest specjalistą zwłaszcza czytając opinie osób które krytykują P.Doktor Budzicz. Jest to lekarz który ciągle ,,idzie do przodu" Ocenę bardzo dobrą wystawiam za : doświadczenie, wiedzę , życzliwość dla pacjenta oraz zabieg który został trafnie dobrany DZIĘKUJĘ .POLECAM!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją