lek. Remigiusz Pełka

Neurochirurg więcej

Bełchatów, Łódź 2 adresy

Nr PWZ: 6738791

12 opinii

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Bełchatowskie Centrum Medyczne
19 Stycznia 12, Bełchatów

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurochirurgów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurochirurgów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

Zakres porad

  • Neurochirurgia

12 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Lekarz może i lekko gburowaty, za to w moim przypadku pracę wykonał na medal - i tylko to się liczy. Spory krwiak, kraniotomia czaszki, całkowite wyleczenie.

G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Nie spotkałem się jeszcze z tak nie uprzejmym lekarzem. Zupełny brak poszanowania dla pacjenta. Odnosi się z pretensją w głosie i to tak głośno, że można go usłyszeć na poczekalni. Pobieżne spojrzenie na zdjęcie RTG i odesłanie do lekarza rodzinnego. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Lekarz nawet nie spojrzał na opis MR. Był niemiły i opryskliwy. Obejrzał tylko płytę z wynikiem MR. Nie odpowiedział rzetelnie na moje obawy i pytania. Szybko zakończył wizytę informacją że mam się zgłosić do lekarza rodzinnego. Odradzam wizyty u tego lekarza.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Neuromedica konsultacje neurochirurgiczne

Bardzo dobry lekarz, którego polecam z calego serca. Pomyślnie przeprowadzona operacja, ból minol. Jeszcze raz dzękuje!!!. Dużo uśmiechu życze.


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Neuromedica Konsultacja neurochirurgiczna

Zupełny brak zainteresowania, znudzony, opryskliwy, nieprofesjonalne podejście do sprawy po 2 minutach kończy spotkanie i odsyła mnie do swojego lekarza, lekceważący, po dziesięciu moich pytaniach co widać na zdjęciu rezonansu? znowu odsyła mnie do swojego lekarza gdzie mój lekarz skierował mnie do neurochirurga na konsultację ze względu na niepokojący opis rezonansu magnetycznego głowy . Nie sądziłem że neurochirurg nie może udzielić informacji co widać na zdjęciu rezonansu bo w to nie uwierzę. Dosyć ze zostałem potraktowany jak intruz to jeszcze płatna wizyta, gdzie już od wejścia (nie zdążyłem powiedzieć dzień dobry) dostaje od razu paragon za wizytę której jeszcze nie odbyłem. Płatność z góry. Dobre. Żenada. Zdecydowanie nie polecam. Niczego się nie dowiedziałem. Trzeba zażądać zwrotu kosztów.


M
Profil zweryfikowany

byłem umówiony z nim na wizytę w szpitalu na którą czekałem koło 2 miesięcy a on najzwyczajniej nie przyjechał i wszyscy pacjenci zostali odprawieni z kwitem...jak się później dowiedziałem był on rano w szpitalu i się zawinął bo dziecko mu się urodziło czy jakoś tak i nie raczył poinformować nikogo o swoim wyjściu...


G

Zgadam sie z Wami, też miałem przyjemność leczyć sie u doktora Pełki i nie mogę narzekać - naprawdę profesjonalista


G

Mój brat po wypadku leczył się u doktora Pełki i choć inni nie dawali mu dużych nadziei na dobre funkcjonowanie, to jednak się udało. Całe szczęście, że trafiliśmy na kompetentnego lekarza....


G
Profil zweryfikowany

Bardzo kompetentny lekarz, chętnie pomaga i robi to bardzo dobrze. Poleacam!
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


G

Rzadko spotyka się u jednego lekarza taką wiedzę i doświadczenie, ale też zaangażowanie i zrozoumienie. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

14 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Moja babcia obecnie ma 79 lat. Choruje na parkinsona. Od kilku miesięcy jednak zaczęła się mocniej „zacinać”. Zacięcie występuje na nogach i trwa chwile. Leki jakie przyjmuje : pron orań 50mg 3x, mad opar HBS 2x, mad opar 125 5x po pół i nie pamiętam dokładnie asetin, coś na depresje w telegraficznym skrócie. Czy jest sposób, aby bardziej zahamować chorobę i przywrócić sprawność w poruszaniu?

Witam
Radzę skonsultować się z Ośrodkiem stosującym metody neurochirurgii czynnościowej. Osobiście mogę polecić Klinikę Neurochirurgii 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy.
Z poważaniem
Remigiusz Pełka

lek. Remigiusz Pełka

Przeczytałam artykuł o operacji na kobiecie, która miała problem z otyłością. U mnie jest zupełnie odwrotnie. Mam ogromny problem z jedzeniem i chudnę. Apetytu nie mam w ogóle, a na myśl o jedzeniu najczęściej mnie odrzuca. Nawet jak „burczy w brzuchu” to ciężko mi się przekonać do jedzenia. Ważę między 41, a 42 kg przy 159 cm wzrostu. Nigdy się nie odchudzałam. Do pierwszej ciąży ważyłam zawsze 46-48kg. Badania nie wskazują na żadne nieprawidłowości, jedynie drobna anemia. Czy byłby Pan w stanie mi pomóc?

Witam
Przytoczony przypadek dotyczył osoby z uszkodzeniem mózgu po wcześniejszym zabiegu neurochirurgicznym. Zastosowano tutaj stymulację głęboką mózgu. Zabieg ten miał charakter eksperymentalny. Przeprowadzono go w Klinice Neurochirurgii 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy.
Metoda tam zastosowana należy do neurochirurgii czynnościowej. Dziedzina ta umożliwia stymulację obszarów mózgu o zbyt małej aktywności lub niszczenie obszarów zbyt aktywnych. Stosuje się ją raczej w przypadkach opornych na leczenie zachowawcze/farmakologiczne a sama choroba dotyczy mózgu (np. choroby degeneracyjne, udar mózgu). Zabiegi te są poważną ingerencją w mózg pacjenta i należy pamiętać o ryzyku powikłań. Rutynowo stosuje się je np. w chorobie Parkinsona.

Szybka utrata wagi może być objawem poważnych schorzeń układu pokarmowego lub onkologicznych. Jeśli dotychczasowa badania wykluczyły takie problemy radzę przeprowadzić diagnostykę endokrynologiczną (hormonalną) oraz rozpocząć współpracę z dietetykiem.

Z poważaniem
Remigiusz Pełka

lek. Remigiusz Pełka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania