GinekologOnkolog dr n. med.

Rafał Tarkowski

Poproś o włączenie kalendarza
21

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Pełnię funkcję adiunkta w I Katedrze i Klinice Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii SPSK 1 w Lublinie.

  Posiadam duże doświadczenie w laparoskopii i histeroskopii.

  Wykonuję zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Ginekologia onkologiczna
 • 1 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Tarkowski to niezwykle życzliwy i kulturalny człowiek oraz doskonały lekarz. Zawsze z uwagą słucha pacjentki i cierpliwie odpowiada na każde zadane pytanie. Poza tym swoim uśmiechem i spokojem "kupił" mnie już na pierwszej wizycie. Z całego serca polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 24 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, a przede wszystkim miły i uprzejmy, służy radą i pomocą, o wszystko można doktora zapytać, a przede wszystkim wizyty u Niego nie są krępujące a to w ginekologii bardzo ważna zaleta. Zdecydowania polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 9 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały specjalista. Robił mi histerektomię laparoskopowo.Jestem wdzięczna ,że polecono mi tak dobrego lekarza. Nie odważyłam się położyć do szpitala w Białej Podlaskiej i szczerze tego odradzam innym kobietom.Szpital- budynek mamy piękny, niestety dobrych lekarzy nie mamy.Polecam Pana Doktora Tarkowskiego.Pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 27 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista,świetny fachowiec,przemiły i sympatyczny człowiek;dziękuję Bogu ,że tacy ludzie jeszcze są na świecie.Wykonał mi laparoskopię po której nie ma już prawie śladu.Panie Doktorze Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 20 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Mam wyłącznie pozytywne doświadczenia- począwszy od szybkiej i trafnej diagnozy, poprzez operację i dalsze kontakty. Szczerze polecam. Świetny lekarz.

  zgłoś nadużycie
 • 18 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor zna się na rzeczy, potrafi wysłuchać pacjenta ma duże doświadczenie odrazu potrafi zidentyfikować problem. Bardzo mi pomógł. Niedrogim kosztem udało mi się powrócic do normy hormonalnej. Polecam

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 21 września 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, przemiły człowiek. W lipcu wykonywał mi laparoskopię po której czuję się świetnie, nic mnie nie boli, wszystko zagoiło się w bardzo krótkim czasie i bez żadnych komplikacji. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Świetny fachowiec! Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 20 sierpnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Ponad rok temu Pan Doktor operował mnie w zaawansowanym stadium raka jajnika. Wykonał "dobrą robotę" - wciąż żyję, choć inni nie dawali mi zbyt wielkich szans. Jest lekarz bardzo konkretny. Świetnie wszystko tłumaczy. Swój zawód wykonuje z prawdziwym powołaniem. Dziękuję Panie Doktorze!!!

  zgłoś nadużycie
 • 1 czerwca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Tarkowski jest zapewne świetnym specjalistą operacyjnym, ale także super połoznikiem.Prowadził moją niełatwą ciążę, po dwóch poronieniach. Wspaniały kontakt telefoniczny,zawsze ze spokojem i troską wszystko tłumaczy. Nie przepisuje zbędnych leków. Wizyty zupełnie bezstersowe. Mimo moich wiecznych obaw dr tarkowski zawsze z uśmiechem mnie uspokajał.To nie tylko świetny lekarz ale także super człowiek,któremu zależy na zdrowiu mamy ale także i dziecka.Personel współpracujący z dr w przychodni profimed fantastyczny,zwłaszcza pani recepcjonistka.Teraz jestem mamą 1,5 miesięcznego malucha i bardzo dużo dr zawdzięczam.

  zgłoś nadużycie
 • 19 maja 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  przemiły człowiek i bardzo dobry specjalista, prowadził moja ciążę do końca, aż do rozwiązania. Jestem bardzo zadowolona. Naprawdę polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami