dr n. med.

Rafał Tarkowski

Ginekolog, Onkolog

Poproś o włączenie kalendarza

Pełnię funkcję adiunkta w I Katedrze i Klinice Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii SPSK 1 w Lublinie. Posiadam duże doświadczenie w laparoskopii i histeroskopii. Wykonuję zabiegi z zakresu ginek... więcej

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Pełnię funkcję adiunkta w I Katedrze i Klinice Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii SPSK 1 w Lublinie.

Posiadam duże doświadczenie w laparoskopii i histeroskopii.

Wykonuję zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Ginekologia onkologiczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Lublinie (1998 rok)

Staże

 • Stypendysta FWNP- pobyt szkoleniowy z zakresu endoskopii ginekologicznej w Klinice Ginekologiczno- Położniczej w Duisburgu, Niemcy.
 • Uczestnik i wykładowca szkoleń i kursów z zakresu endoskopii ginekologicznej.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dr Tarkowski to najlepszy specjalista w dziedzinie ginekologii. Szczegółowo odpowiada na wszelakie pytania, dokładny i konkretny.Gorąco polecam doktora!

 • bardzo dobry

  Pan doktor Tarkowski w pełni zasługuje na miano lekarza idealnego. Począwszy od trafnie postawionej diagnozy poprzez skuteczny proces hospitalizacji i doskonałą opiekę, zapewnił mi poczucie bezpieczeństwa. Doświadczenie, talent i niezwykłe umiejętności Pana doktora w zakresie laparoskopii pozwoliły mi na niemal błyskawiczny powrót do aktywności życiowej po zabiegu. Wielką zaletą jest atmosfera która panuje w gabinecie; Pan doktor odpowiada cierpliwie na nawet najbardziej absurdalne i męczące pytania. Badanie ginekologiczne przeprowadza w sposób delikatny i bezbolesny. Odczucie zakłopotania czy onieśmielenia jest ograniczone do minimum. Przed pierwszą wizytą obawiałam się, że płeć może zdyskwalifikować doktora jako perfekcyjnego ginekologa – nic bardziej mylnego! Uważam też, że jest nie tylko imponującym specjalistą a również człowiekiem który swoim uśmiechem i wewnętrznym spokojem potrafi uspokoić nawet wyjątkowo zestresowaną pacjentkę. Dla mnie – wielki autorytet.

 • bardzo dobry

  Bardzo miły, spokojny lekarz. Odpowie na każde pytanie, choć może się wydawać, że jest troche nieśmiały;) znakomity specjalista jeśli chodzi o laparoskopowe usuwanie torbieli jajników. Polecam gorąco.

 • bardzo dobry

  Dr Tarkowski to niezwykle życzliwy i kulturalny człowiek oraz doskonały lekarz. Zawsze z uwagą słucha pacjentki i cierpliwie odpowiada na każde zadane pytanie. Poza tym swoim uśmiechem i spokojem "kupił" mnie już na pierwszej wizycie. Z całego serca polecam.

 • bardzo dobry

  Pan doktor operowal mi prawy jajnik- laparaskopowo, po tym jak okazalo sie ze mam torbiel. To wspanialy, mily i kompetentny czlowiek. Wszystko wyjasnia a swoim spokojem zaraza. Goraco polecam! Swietny specjalista

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, a przede wszystkim miły i uprzejmy, służy radą i pomocą, o wszystko można doktora zapytać, a przede wszystkim wizyty u Niego nie są krępujące a to w ginekologii bardzo ważna zaleta. Zdecydowania polecam.

 • bardzo dobry

  Wspaniały specjalista. Robił mi histerektomię laparoskopowo.Jestem wdzięczna ,że polecono mi tak dobrego lekarza. Nie odważyłam się położyć do szpitala w Białej Podlaskiej i szczerze tego odradzam innym kobietom.Szpital- budynek mamy piękny, niestety dobrych lekarzy nie mamy.Polecam Pana Doktora Tarkowskiego.Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista,świetny fachowiec,przemiły i sympatyczny człowiek;dziękuję Bogu ,że tacy ludzie jeszcze są na świecie.Wykonał mi laparoskopię po której nie ma już prawie śladu.Panie Doktorze Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Mam wyłącznie pozytywne doświadczenia- począwszy od szybkiej i trafnej diagnozy, poprzez operację i dalsze kontakty. Szczerze polecam. Świetny lekarz.

 • bardzo dobry

  Doktor zna się na rzeczy, potrafi wysłuchać pacjenta ma duże doświadczenie odrazu potrafi zidentyfikować problem. Bardzo mi pomógł. Niedrogim kosztem udało mi się powrócic do normy hormonalnej. Polecam


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją