Jestem specjalistą chirurgii ogólnej oraz specjalistą chirurgii onkologicznej. Posiadam ponad 14-letni staż pracy w oddziale Chirurgii Onkologicznej Dolnośląskiego Centrum Onkolo... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem specjalistą chirurgii ogólnej oraz specjalistą chirurgii onkologicznej.
Posiadam ponad 14-letni staż pracy w oddziale Chirurgii Onkologicznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii.
Jestem absolwentem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie w roku 2011.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń chirurgicznych, nowotworów łagodnych i złośliwych (szczególnie nowotwory piersi, skóry i tkanek miękkich, przewodu pokarmowego i inne), chirurgią onkoplastyczną i estetyczną.

Po więcej informacji zapraszam na moją stronę - www.onkolog.org.pl

oraz http://www.dermamed-onkologia.pl

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wspanialy lekarz !Bardzo rzeczowy i profesjonalny.Po zmarzczkach na czole ,naczynkach na twarzy i okropnej brodawce nie ma sladu !Rowniez cena mile mnie zaskoczyla .Na pewno skorzystam z uslug tej kliniki nie raz jeszcze .

 • bardzo dobry

  Bardzo się cieszę, że ze swoimi licznymi znamionami trafiłam do Pana Doktora. Bardzo dokładne badanie, zabieg i pełna analiza wyników z wyjaśnieniem co oznacza dany zapis. Wszystko zrozumiałam, nie czułam się poganiana, a pytań miałam sporo. Lekarz z powołania, jeśli trzeba, wszystko potrafi rozrysować i powtórzyć aż do pełnego zrozumienia. Polecam z czystym sumieniem!

 • bardzo dobry

  Dr,Szulc dał mi nadzieję :) Jest to lekarz,który dla pacjenta zrobi wszystko a i jeszcze więcej .Oby wszyscy lekarze tacy byli :)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, fachowiec. Pan doktor zleca dużo badań, aby upewnić się co do trafności diagnozy. Z czystym sercem polecam Pana doktora.

 • bardzo dobry

  Polecam dr Szulca, ponieważ słucha pacjenta, odpowiada na pytania, stara się pomóc, rzetelny i słowny:)

 • bardzo dobry

  Pan Rafał usunął mi pieprzyk, który miałam na karku - miejsce o tyle uciążliwe bo ciągle zachaczałam o ten pieprzyk w czasie ubierania się. Szybkie prześwietlenie, potem usunięcie - wizyta kontrola - akcja-reakcja i nie mam żadnego problemu. Szybko i procesjonalnie!

 • bardzo dobry

  Doktor Szulc jest niezwykle profesjonalnym lekarzem . Poprawił błąd po usunięciu pieprzyka laserem . znowu wybieram się do Doktora na usunięcie blizny po wyrostku. jestem przekonana ,iż tak jak poprzednio będzie perfekcyjnie. Pozdrawiam Maja

 • bardzo dobry

  Pana Dr.Szulca pozałam 05.08.13r.Przypadkowo trafiłam do ONKOMEDU na konsultację onkologiczną, diagnoza była straszna rak złośliwy piersi. Pan Dr ułożył plan szybkiego działania badanie mammograficzne następnie biopsja i 21.08.13r.operacja. Po usunięciu guza zrobił mi Pan Dr. plastykę piersi jestem pod dużym wrażeniem dla jego wiedzy i fachowości, wszystko wygląda jak dla mnie rewelacyjnie. Cieszę się, że trafiłam właśnie na takiego człowieka , który dba i troszczy się o stan zdrowia swojego pacjenta, od którego emanuje ciepło i spokój a w takiej chwili jest to potrzebne choremu. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Alicja Sz.

 • bardzo dobry

  Pan Rafał wycinał mi bliznowca, który powstał po wycięciu przez innego lekarza pieprzyka w okolicy krzyżowo-lędzwiowej.. Generalnie sytuacja wyjściowa była fatalna - odstający, czerwony bąbel, który nawet po kilku miesiącach od zdjęcia szwów był wyraźnie widoczny, dlatego właśnie zdecydowałam się coś z tym zrobić i całość została potraktowana laserem :) Tak naprawdę wszystko odbyło się bardzo szybko i sprawnie, ślad jest minimalny i nie ma problemu aby założyć krótszą bluzkę, bo wcześniej... szkoda słów :S

 • bardzo dobry

  Dr Szulc usuwał mi bliznę i mogę powiedzieć że to bardzo dobry specjalista. Blizna jest już praktycznie niewidoczna a była naprawdę szpecąca. Bardzo cierpliwie odpowiadał na moje pytania i uspokajał moje obawy. Życzyła bym sobie więcej tak kompetentnych i życzliwych lekarzy :)