Rafał Szulc

Poproś o włączenie kalendarza
18

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem specjalistą chirurgii ogólnej oraz specjalistą chirurgii onkologicznej.
  Posiadam ponad 12-letni staż pracy w oddziale Chirurgii Onkologicznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii.
  Jestem absolwentem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie w roku 2011.

  Zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń chirurgicznych, nowotworów łagodnych i złośliwych (szczególnie nowotwory piersi, skóry i tkanek miękkich, przewodu pokarmowego i inne), chirurgią onkoplastyczną i estetyczną.

  Po więcej informacji zapraszam na moją stronę - www.onkolog.org.pl

Usługi

Choroby

 • 7 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Rafał usunął mi pieprzyk, który miałam na karku - miejsce o tyle uciążliwe bo ciągle zachaczałam o ten pieprzyk w czasie ubierania się. Szybkie prześwietlenie, potem usunięcie - wizyta kontrola - akcja-reakcja i nie mam żadnego problemu. Szybko i procesjonalnie!

  zgłoś nadużycie
 • 3 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Szulc jest niezwykle profesjonalnym lekarzem . Poprawił błąd po usunięciu pieprzyka laserem . znowu wybieram się do Doktora na usunięcie blizny po wyrostku. jestem przekonana ,iż tak jak poprzednio będzie perfekcyjnie. Pozdrawiam Maja

  zgłoś nadużycie
 • 28 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pana Dr.Szulca pozałam 05.08.13r.Przypadkowo trafiłam do ONKOMEDU na konsultację onkologiczną, diagnoza była straszna rak złośliwy piersi. Pan Dr ułożył plan szybkiego działania badanie mammograficzne następnie biopsja i 21.08.13r.operacja. Po usunięciu guza zrobił mi Pan Dr. plastykę piersi jestem pod dużym wrażeniem dla jego wiedzy i fachowości, wszystko wygląda jak dla mnie rewelacyjnie. Cieszę się, że trafiłam właśnie na takiego człowieka , który dba i troszczy się o stan zdrowia swojego pacjenta, od którego emanuje ciepło i spokój a w takiej chwili jest to potrzebne choremu. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Alicja Sz.

  zgłoś nadużycie
 • 21 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Rafał wycinał mi bliznowca, który powstał po wycięciu przez innego lekarza pieprzyka w okolicy krzyżowo-lędzwiowej.. Generalnie sytuacja wyjściowa była fatalna - odstający, czerwony bąbel, który nawet po kilku miesiącach od zdjęcia szwów był wyraźnie widoczny, dlatego właśnie zdecydowałam się coś z tym zrobić i całość została potraktowana laserem :) Tak naprawdę wszystko odbyło się bardzo szybko i sprawnie, ślad jest minimalny i nie ma problemu aby założyć krótszą bluzkę, bo wcześniej... szkoda słów :S

  zgłoś nadużycie
 • 14 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Szulc usuwał mi bliznę i mogę powiedzieć że to bardzo dobry specjalista. Blizna jest już praktycznie niewidoczna a była naprawdę szpecąca. Bardzo cierpliwie odpowiadał na moje pytania i uspokajał moje obawy. Życzyła bym sobie więcej tak kompetentnych i życzliwych lekarzy :)

  zgłoś nadużycie
 • 15 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Do Pana Rafała trafiłam w sumie przypadkiem i strasznie się z tego cieszę ;) Rewelacyjny specjalista, każdemu mogę polecić. U Pana Farała byłam w DermaMed, gdzie miałam okazję równiez poznać innych specjalistów przy okazji zabiegów, które tam wykonywałam, rewelacyjne miejsce.

  zgłoś nadużycie
 • 8 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Dla mnie dr Szulc jest lekarzem z prawdziwym powołaniem. Bardzo spokojny, cierpliwy, miły, a przy tym profesjonalny. Widać, że wie co robi. Natknęłam się na niego w Dermamedzie, gdzie byłam na wizycie w celu wycięcia pieprzyków. Pan doktor wyczerpująco odpowiedział na moje pytania, po czym raz dwa i nie było znamion. Bardzo polecam tego chirurga!!

  zgłoś nadużycie
 • 1 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Mi Pan Rafał usunął paskudnego pieprzyka na plecach. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ odkładałam ten zabieg przez lata, a tymczasem okazało się, że moment i temat był zamknięty. Bardzo polecam, bo przez moje irracjonalne obawy nie zdecydowałabym się na zabieg, Pan Rafał na spokojnie mi wszystko wytłumaczył, porobił badania i precyzyjnie usunął problem :)

  zgłoś nadużycie
 • 18 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam pod opieką Doktora w szpitalu na ul. Hirszfelda 12, we Wrocławiu. Dobro i ciepło płynie od tego człowieka, WYCISZA I USPOKAJA PACJENTA ! a to jest bardzo ważne dla chorego. Przy Doktorze czuję się bezpiecznie....(a jestem osobą wrażliwą i wymagającą). Dr Rafał Szulc jest przede wszystkim cierpliwy i opanowany. Operował piersi mojej znajomej, bardzo troskliwy lekarz. Szwy wykonane profesjonalnie (płaska kreseczka) -niewidoczne. Polecam Doktora za profesjonalizm, dziękuję za pomoc. Aleksandra W

  zgłoś nadużycie
 • 10 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Od kilku lat na przemiennie chorują moi rodzice. Mama serce, nowotwór (łagodny 8 lat temu), astma, tata jest po zawale i udarze, oboje nie mają jeszcze 65 lat. Jak widać mam dość częsty kontakt z lekarzami różnych specjalności. Miesiąc temu zdiagnozowano u mamy czerniaka, lekarzem jest Dr Szulc. Niespotykany lekarz w dzisiejszych czasach, spokojny, stonowany a przede wszystkim cierpliwy w stosunku do dość nerwowych pacjentek i ich rodzin. Doktor przebywał na urlopie, kiedy to niecierpliwie czekałam na wyniki mamy. Poinformował mnie o wyniku w trakcie urlopu do tego bez problemu mogłam się z Nim skontaktować i histerycznie pytać co dalej. Może zabrzmi to patetycznie, ale moja mama i ja czujemy sie przy Doktorze bezpiecznie...

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Zobacz podobnych specjalistów: Rafał Szulc - onkolog