Rafał Szczukocki, pediatra Kielce

Rafał Szczukocki

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

22

Adresy

 • 31 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Doskonaly lekarz opiekowal sie moja corka od urodzenia ,dzis ma prawie 18 lat.. Najlepszy pediatra w Kielcach.Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 5 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Najlepszy lekarz w Kielcach!!!!! Zawsze z uwagą bada dziecko od stóp do głów. Poświęca pacjentowi należną ilość czasu. Naprawdę polecam!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 4 listopada 2012

  Ocena: bardzo dobry

  PRZECUDOWNY LEKARZ I CZŁOWIEK!!! MAM TRZECH SYNÓW Z KTÓRYMI CHODZĘ OD POCZĄTKU DO DOKTORA SZCZUKOCKIEGO.POZNAJE SIĘ ZAWSZE NA WSZYSTKICH CHOROBACH.UFAM MU ZAWSZE NA 100%.ZAWSZE ZNAJDUJE CZAS DLA WSZYSTKICH PACJENTÓW.LEKARZ NAPRAWDĘ Z POWOŁANIA!MOJE DZIECI GO UWIELBIAJĄ! POLECAM WSZYSTKIM PANA DOKTORA. NAJLEPSZY LEKARZ I CZŁOWIEK JAKIEGO ZNAM! SERDECZNIE PANA DOKTORA POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNĄ OPIEKĘ NAD MOIMI DZIEĆMI.

  zgłoś nadużycie
 • 22 października 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Wreszcie odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu! Super fachowiec, ciagle na biezaco, ufam mu w 100 % i jak mnie uspokaja mowiac ze za dwa dni powinno byc lepiej - to zawsze tak jest. Bardzo sie ciesze ze Pan Szczukocki zajmuje sie moimi dziecmi:) dziekuje

  zgłoś nadużycie
 • 24 lutego 2011

  Ocena: bardzo dobry

  to jest najlepszy lekarz jakiego znam i bardzo dobry człowiek

  zgłoś nadużycie
 • 11 grudnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  wspaniały specjalista jak i pani doktor Szczukocka polecam wszystkim kiedyś jak była z synkiem i go osłuchiwał a nie był pewny to zawołał żonę aby się skonsultować bardzo długo razem go osłuchiwali ale miałam pewność że jest dokładnie zbadany lekarz z powołania polecam wszystkim naprawdę warto zawsze jak nie on to jego żona dziecko przyjmie są wyjątkowi i niesamowicie trafni w diagnozach MAM PROŚBĘ DAJCIE MU LUDZIE ŻYĆ przecież to też człowiek który ma rodzinę i tak wiele poświęca innym dzieciom nie nadużywajcie tych wizyt domowych cały dzień siedzi w szpitalu i przychodni a w niedzielę przewrażliwione mamy ściągają do do domu przecież to tylko człowiek nie można mieć pretensji że odmówi przyjazdu każdy ma granice wytrzymałości jak macie problem to zawsze można podjechać na Langiewicza tam całodobowo was zbadają.

  zgłoś nadużycie
 • 15 grudnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały człowiek, specjalista w swej dziedzinie. Ważne jest to, że dokładnie osłuchuje dziecko, nigdy się nie spieszy. Nigdy też nie naciąga na niepotrzebne koszty. Jeśli nie ma bezwzględnej potrzeby wizyty osobistej, to kończy się na bezpłatnej konsultacji telefonicznej. Zdarzyło mi się także przed laty, że pożyczył mi na tydzień (a był tylko naszym lekarzem-pediatrą - nie kolegą)dla moich dwóch chorych córek prywatny inhalator (oczywiście za darmo) - gdybym musiała trzy razy dziennie jechać z dziewczynkami do przychodni kosztowałoby mnie to sporo pieniędzy. Mówiąz krótko: doskonały lekarz, bardzo dokładny, kompetentny, rzeczowy, cierpliwy i wyjątkowo uczciwy.

  zgłoś nadużycie
 • 8 listopada 2009

  Ocena: bardzo dobry

  bardzo dużo razy pomógł mojemu dziecku,dobry lekarz

  zgłoś nadużycie
 • 30 października 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Dr Szczukocki leczy mojego syna od 13 lat. Jest bardzo dobrym, kompetentnym pediatrą. Zawsze postawił prawidłowa diagnoże. jesli powiedział, że za 3 dni przejdzie tak byłu. Mój syn go uwielbia i tylko do niego ma zaufanie. Polecam go każdemu kto pyta o dobrego lekarza dla swoich pociech.

  zgłoś nadużycie
 • 22 października 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, profesjonalista, a do tego dobry człowiek. Moje córki już kilka razy wyciągnął z opresji. Dziękuję Doktorowi i polecam innym matkom.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online