Rafał Stojko, ginekolog Katowice

Rafał Stojko

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

80

Adresy

 • 2 września 2012

  Ocena: neutralny

  Chodzę do pana Docenta już parę lat i NIGDY mi się nie zdarzyło, aby nie wykonał badania USG.

  zgłoś nadużycie
 • 18 listopada 2011

  Ocena: neutralny

 • 5 lipca 2010

  Ocena: neutralny

  Witam. W którym szpitalu pracuje dr Stojko? I czy u "swoich" pacjentek uczestniczy przy porodzie czy ten co ma akurat dyżur?

  zgłoś nadużycie
 • 19 czerwca 2010

  Ocena: neutralny

  Tak USG wykonuje na miejscu i cena wizyty obejmuje wszystko konsultacje badanie usg. Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 2 czerwca 2010

  Ocena: neutralny

  Witam serdecznie :) mam pytanie do pacjentek dr Stojko, z tego co mi wiadomo przyjmuje on w gabinecie na ul. Przemysłowej w "4 dent" proszę mi powiedzieć, czy usg Pan doktor robi na miejscu? i czy to wchodzi w cenę wizyty za 150 zł? dziękuję za informację

  zgłoś nadużycie
 • 14 kwietnia 2010

  Ocena: neutralny

  Rozwala mnie jak ktoś pisze że 10 minut na wizytę to za mało!Bo czy przepraszam prof.Stojko kiedyś w połowie badania kogoś wyprosił i powiedział że czas minoł?To pewnie jakaś tam przyjęta średnia bo chyba trudno nawet jemu przewidzieć ile czasu która pacjentka potrzebuje.Ja na przykład ostatnio byłam ok.2 minut(tylko recepta) to może zgodnie z tym co piszecie powinnam poprosić profesora Stojko o kawę z nadmiaru czasu?bezsensu.jeżeli wizyty w 4dent przedłużają się bo np.któraś z pacjentek zajęła więcej czasu to też nigdy nie wyszedł z tamtąd stwierdziwszy np.że czas wizyt minoł albo coś ,a wierzcie mi że już takie cuda widziałam w wykonaniu innych lekarzy ,że pełna poczekalnia ludzi a doktorek sobie idzie do domu bo czas na niego.to napewno nie profesor Stojko!!!

  zgłoś nadużycie
 • 14 kwietnia 2010

  Ocena: neutralny

  Czy ten lekarz przyjmuje tylko prywatnie i jaka jest stawka za wuzyte?

  zgłoś nadużycie
 • 7 kwietnia 2010

  Ocena: neutralny

  Panie doktorze zwracam się do Pana R. Stojko - jeśli Pan czyta te opinie to proszę przeczytać uważnie te negatywn, gdyż są godne uwagi. Ja wiem, że Pana pozycja wzrosła, ale troszkę zapomina Pan o pacjentkach, które Panu zaufały. Smutne.

  zgłoś nadużycie
 • 1 grudnia 2009

  Ocena: neutralny

  Czy polecacie tego lekarza na pierwszą wizyte? Wybieram się i bardzo sie stresuje. W jakim wieku jest dr Stojko i ile kosztuje wizyta?

  zgłoś nadużycie
 • 18 marca 2009

  Ocena: neutralny

  No cóż...chodziłam do Dr Stojko całą ciążę, byłam więc około 10 razy. Ani razu nie widziałam żeby pan doktor cokolwiek pisał czy to w laptopie czy gdziekolwiek indziej. Oczywiście mógł to robić zaraz po moim wyjściu. Ale ponieważ co 10 minut wchodziła kolejna pacjentka to nigdy wchodząc do gabinetu nie widziałam eby notował okolwiek o poprzedniej. Oczywiscie zakładając, że pan doktor ma niesamowita pamiec moznaby przyjac ze w domu to wszytsko skrupulatnie spisuje, jednakze przy kazdej wizycie opowiadalam mu o poprzedniej wiec te mozliwosc tez wykluczam. Dopuszczam mozliwość, że inne osoby mają z tym lekarzem odmienne dośw. ale ja mam swoje odczucia, które wypracowałam sobie po dość długim kontakcie z owym panem doktorem.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online