• 25 sierpnia 2014

  Ocena: Słaby

  Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii o p. Dr Soleckim, zdecydowałam się na wykonanie przez niego kolonoskopii - oczywiście odpłatnie ( 600zł ). Niestety nie przbiegło to tak miło, jak było w opiniach innych pacjentów. Zaczęło się od prawie godzinnego spóżnienia p. Doktora, więc na zabieg w pewnym momencie czekało 5 osób. Pomimo to byłam naprawdę nastawiona pozytywnie i już po 1,5 godzinnym czekaniu weszłam do gabinetu. Pan doktor chyba bardzo się spieszył, bo od mojego wejścia do wyjścia z gabinetu minęło 10 minut. Cały zabieg trwał nie więcej niż 4 minuty i chyba to spowodowało, że był bardzo bolesny. Ogolnie odniosłam niemiłe wrażenie, a więc bywa różnie...

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 11 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam Kolonoskopia wykonana przez Dr. Rafała Soleckiego wraz z towarzyszącą mu fantastyczną pielęgniarką wykonują to niezbyt przyjemne badanie prawie bezboleśnie .Lekarz kompetentny,pełen profesjonalizm ,serdecznie dziękuję i wszystkim polecam Pana doktora . Tadeusz S.

  zgłoś nadużycie
 • 1 września 2013

  Ocena: Neutralny

  Kolonoskopię robioną przez dr. Soleckiego zapamiętam na długi czas. Czytając opinie o panu Doktorze byłam zupełnie nie nastawiona na ból. W rzeczywistości ból był nie do zniesienia, znieczulenie tylko miejscowe (zwykły żel oraz zalecana przed badaniem tabletka przeciwbólowa). Być może ból nie był z winy wykonującego zabieg, ale indywidualnej reakcji. Co do osoby pana Doktora-szorstki, zero kontaktu z pacjentem, o wszystko musiałam pytać sama. Lekarz nie informuje o wykonywanych w danym momencie czynnościach, nie uspokaja, nie tłumaczy. Dużą rolę odgrywała pielęgniarka, której bardzo dziękuję. Na koniec lekarz zasugerował, że moja gwałtowna reakcja na silny ból przy badaniu była udawana. Kolonoskopia wykonywana była na ulicy Barskiej.

  zgłoś nadużycie
 • 25 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Na początku marca 2013 r. miałam robioną w poradni w ramach NFZ kolonoskopię. Ogólnie wiadomo, że jest to badanie, które potencjalni pacjenci traktują jako niemiłe i z bojaźnią. Zapewniam - że dr Rafał Solecki i asystująca mu mgr pielęgniarstwa Maria Józefczyk - wykonują to perfekcyjnie i w tak delikatnej atmosferze, że zdenerwowanie i wszelkie obawy znikają. P. Doktorze - mówię skromne, a szczere i serdeczne DZIĘKUJĘ!

  zgłoś nadużycie
 • 16 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wczoraj mialam robioną kolonoskopie...wykonywal ją dr,Rafal Solecki..przy zabiegu asystowala Pani Malgorzata Rusek...zanim dotarlam do gabinetu nasluchalam sie od "kolejkowiczow" przerazajacych historii z tym zabiegiem zwiazanych....jakiez bylo moje mile zaskoczenie ,kiedy po kilkunastu minutach schodzilam z lozka....bez bolu(usuwane mialam dwa polipy)...strachu...z usmiechem na ustach...a wszystko to dzieki ogromnemu profesjonalizmowi Pana Doktora i przemilej Pani Pielegniarce...atmosfera jakiej nie poznalam w zadnej innej placowce medycznej...pacjent jest tu najwazniejszy...az,chce sie zyc!!!...wielkie dzieki....i oby marzenia o takich ludziach chociaz w malym procencie nie byly tylko marzeniami...zaznaczyc musze ze badanie bylo tzw.przesiewowe..czyli calkowicie bezplatne z podarowanymi lekami.... polecam Pana Doktora wszystkim moim znajomym...bo wiem ze beda mi wdzieczni ,tak jak doktorowi Rafalowi Soleckiemu.Jeszcze raz bardzo dziekuje!!!!! Zabieg wykonywany byl w Medicine przy ulicy Barskiej w Krakowie.

  zgłoś nadużycie
 • 4 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Miałam wykonywaną kolonoskopię na Barskiej. Badanie było przeprowadzane na NFZ przez dr. Soleckiego.Po przeczytaniu mnóstwa opinii o tym badaniu byłam szczerze przerażona. NIEPOTRZEBNIE. Pan doktor wraz z towarzyszącą mu fantastyczną pielęgniarką wykonują to niezbyt przyjemne badanie prawie bezboleśnie. Bardziej boli wizyta u dentysty.Byłam bez znieczulenia. Wierzcie mi, ten lekarz jest doskonały, bardzo kulturalny, uprzejmy,daje się odczuć, że nie jest to poza na miłego lekarza, on naprawdę taki jest. Bardzo żałuję, że nie pamiętam nazwiska pielęgniarki,która mu towarzyszy bo razem stwarzają naprawdę bardzo komfortową atmosferę podczas badania. Bardzo polecam pana doktora i życzę mu dużo zdrowia. Dziękuję Aleksandra

  zgłoś nadużycie
 • 29 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jest ogrom ludzi, trudno sie zoretowac, ktorych grzecznosc,delikatnosc bycia,slowa pociechy,przemily usmiech,czesto sa zludne,Pan Panie doktorze Solecki dodajac do tych zalet swa doskonala wiedze i rzetelnosc pracy lekarza potwierdzil,jak wspaniali sa jeszcze ludzie w dzisiejszym swiecie.Bardzo Panu Doktorze Dziekuje! Marek Nowak Tarnow

  zgłoś nadużycie
 • 9 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam serdecznie. Pan dr Rafał Solecki jest bardzo dobrym specjalistą. Groziła mi ciężka operacja jelita grubego, a dzięki doktorowi wystarczyła tylko kolanoskopia. Wszystko odbyło się bez powikłań. Z Bożą pomocą trafiłam na wspaniałego lekarza, dzięki któremu mogę normalnie funkcjonować. Szybko wróciłam do zdrowia i jestem pod stałą kontrolą doktora Soleckiego. Wszystkim polecam, to naprawdę świetny specjalista, a pana Rafała polecam Bogu i modlę się w Jego intencji.

  zgłoś nadużycie
 • 25 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Doskonały Doktor, polecam wszystkim. Sprawnie i bezbolesnie przeprowadzil badanie kolonoskopowe, ktorego bardzo sie obawialam (jak widac zupelnie niepotrzebnie). Maksymalnie profesjonalny, łatwo nawiazujacy kontakt z pacjentem, zaangazowany w swoja prace.

  zgłoś nadużycie
 • 24 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Robiłam kolonoskopie na Barskiej u Pana Dr Rafała Soleckiego ,ponieważ była to nie pierwsza kolonoskopia strach mnie przerażał I bardzo miłe rozczarowanie .lekarz tratuje pacjenta bardzo przyjażnie zabieg wykonał wspaniale mały dyskomfort ale to normalne nie miałam znieczulenia więc to że nie bolało jest zasługą lekarza i oczywiście wspaniałej Pani asystentki ,która swoją dobrą energią obdarza wszystkich,cały czas współpracowała z lekarzem odpowiednio uciskając brzuch jestem pełna uznania dla tego personelu.Lekarz kompetentny,pełen profesjonalizm ,serdecznie dziękuję i wszystkim polecam Pana doktora .

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online