lek.

Rafał Olejnik

Urolog

Oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Porady specjalistyczne i leczenie w zakresie chorób układu moczowo-płciowego. więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Kazimierz z Kobylic Bardzo dobry lekarz, nie ma problemu z zdiagnozowaniem choroby pacjenta. Bardzo skuteczny a przy tym miły i sympatyczny człowiek.

 • bardzo dobry

  Pan dr Olejnik przejawia profesjonalne, a przy tym miłe i ludzkie podejście do pacjenta. Przeszedłem zabieg usunięcia stulejki w Klinice Nova i mogę polecić w 100% Pana dr Olejnika, jak również samą klinikę. Wszyscy pracownicy, z którymi miałem kontakt, przez cały czas byli mili, pomocni i interesowali się moim samopoczuciem. Dziękuję bardzo za pomoc!

 • bardzo dobry

  W Listopadzie 2015 przeszedłem zabieg usunięcia jądra wraz z umieszczeniem protezy. Pan Doktor to wspaniały człowiek, specjalista na wysokim poziomie, ciągle rozszerzający swoją wiedzę. Ma świetny kontakt z pacjentem, zaangażowanie w stu procentach. Jestem Mu bardzo wdzięczny i polecam całą Klinikę Novą z całego serca, gdzie opieka jest na najwyższym poziomie. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Witam, we wrześniu 2015 roku miałem wykonaną operację żylaków powrózka nasiennego (metodą laparoskopową), przez Pana dr Rafała Olejnika. To znakomity lekarz, wszystko bardzo profesjonalnie i szybko załatwione w miłej atmosferze. Dr Rafał Olejnik ma świetny kontakt z pacjentem. Jeżeli urolog to tylko Pan doktor Rafał Olejnik! Pozdrawiam i szczerze polecam:)

 • bardzo dobry

  Witam,niedawno miałem wykonany zabieg usunięcia wodniaka przez P.Doktora Rafała Olejnika,wszystko bardzo profesjonalnie i szybko załatwione,miła atmosfera,wszystko elegancko się goi,lepiej być nie może,Polecam tego lekarza bo drugiego takiego profesjonalisty nie ma,pozdrawiam ;)

 • bardzo dobry

  Witam, Ostatnio miałem zabieg usunięcia prostaty, zabieg ten odbył się szybko i profesjonalnie. Wykonywał go dr. Rafał Olejnik - jest to bardzo dobry lekarz, który zna się na swoim fachu. Ma świetny kontakt z pacjentem. Szczerze go polecam.

 • bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora Rafała Olejnika , bardzo dobry specjalista , podeście do pacjenta super zero stresu szybka diagnoza profesjonalny zabieg personel kliniki NOVA bardzo miły i uprzejmy czego chcieć więcej Pozdrawiam i jeszcze raz polecam!!!

 • bardzo dobry

  W kwietniu mialem wykonany zabieg usuniecia stulejki calkowitej, pan doktor spisal sie wysmienicie, efekt bardzo ładny, mila obsluga, polecam.

 • bardzo dobry

  Polecam tego lekarza ! Ma super klinikę i podejście do pacjenta. Jest znany w całym województwie dzięki swoim zasługom. Miałam torbiel na nerce i potworne bóle które nigdy się nie zdarzają przy tej dolegliwości i kiedy trafiłam do niego to potrafił znaleźć przyczynę bólu ( 99% pacjentów z torbielą nie narzeka na ból). Inni urolodzy mówili mi po TK, że powinnam zacząć leczenie kręgosłupa i wątroby chociaż nigdy na nie narzekałam. Po zrobieniu USG dr Olejnik trafnie stwierdził że trzeba usunąć torbiel. Po tygodniu czuję się świetnie, nic mi nie dolega ! Ja również zdecydowanie polecam tego urologa !!! :) PS. ( także szpital w KK jest godny polecenia , profesjonalna zarówno opieka jak i podejście do pacjenta ze strony personelu i głównie wspaniałych lekarzy) :) Pozdrawiam Gośka z Opola

 • bardzo dobry

  Jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z tak profesjonalnym lekarzem jakim jest dr Rafał Olejnik. Dwa miesiące po wykryciu kamieni nerkowych zdecydowałem się na wizytę u dr Olejnika, okazało się, że był to błąd. Kamień przeniósł się do układu moczowego i po prostu przyrósł. Wtedy nie byłem tak spokojny jak teraz. Zabieg przeprowadzony przez dr przebiegł pomyślnie i czuje się obecnie wyśmienicie. W międzyczasie widywaliśmy się na wizytach kontrolnych. Za każdym razem były to wizyty na wysokim poziomie. Dokładnie widziałem co się dzieje, byłem informowany o każdym drobiazgu, a na moje pytania dostawałem proste odpowiedzi. Zależało mi bardzo na tym, aby "oddać" się w ręce dobrego lekarza...nie zawiodłem się. Szczerze polecam dr Olejnika. I w przypadku kolejnych problemów (oby jednak nie) na pewno pojadę jeszcze raz, aby pomógł mi profesjonalista w każdym calu. Dziękuję dr i polecam !