lek.

Rafał Kocyłowski

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dziewczyny proszę poradźcie. Zdycydowałam się na laparoskopię u dr Kocyłowskiego z powodu niepłodności. Pan dr wzbudza zaufanie i myślę, że to dobry wybór jeśli chodzi o ten zabieg, ale strasznie się boję. Napiszcie proszę, czy któraś z was miała laparoskopię przeprowadzoną przez dr Kocyłowskiego. Z góry dziękuję za pomoc!!

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz jakiego udało mi się spotkać. :D Pełen profesjonalizm, fantastyczny człowiek. Polecam gorąco!!

 • bardzo dobry

  Najlepszy ginekolog w Poznaniu!!!Człowiek z pasją i humorem. Mega doświadczenie i wiedza. Przyjmuje w placówce New Med. Polecam!!!!

 • bardzo dobry

  Serdecznie i szczerze polecam. W końcu miłe zaskoczenie. Lekarz oprócz tego że fachowy to jeszcze tak uprzejmy, tak miły że cały stres związany z badaniami po prostu znika. POLECAM !!!

 • bardzo dobry

  Przemiły lekarz , okazujący zainteresowanie pacjentem.Kompetencja , zaangażowanie , poświęcenie czasu a także wiedza medyczna a to jest najważniejsze. Polecam gorąco tego wspaniałego lekarza.

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm, zainteresowanie i rzeczowe podejście do pacjenta a przy tym przemiły lekarz.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia niższej oceny.

 • bardzo dobry

  PAN DOKTOR SUPER!!!!!!!!!!!!! NIGDY W ŻYCIU NIE BYŁAM U TAKIEGO FANTASTYCZNEGO LEKARZA!!!!!!!!!!!!!!! JESTEM ZACHWYCONA PODEJŚCIEM DO PACJENTA, ATMOSFERĄ I KOMPETENCJAMI. JEST SUPER DAŁ MI KILKA TRAFNYCH RAD W INNYCH SPRAWACH CHOROBOWYCH, SUPER POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAJLEPIEJ WYDANE PIENIĄDZE W MOIM ŻYCIU NA LEKARZA!!!!!!!!!!! A WIZYTA U GINEKOLOGA TO ZAWSZE BYŁ KOSZMAR! Z PEWNOŚCIĄ PÓJDĘ DO PANA DOKTORA RAZ JESZCZE!!!!!!!!!

 • bardzo dobry

  super lekarz , kompetentny,zleca odrazu badania jak cos sie dzieje, mozna z nim o wszystkim porozmawiac,poza tym jest bardzo sympatyczny i wizyta przebiega w milej atmosferze:) mnie zdiagnozowal bardzo szybko i zaczal leczenia gdzie do poprzedniego ginekologa chodzilam 2 lata i nie zauwazyl zadnych nieprawidlowosci mimo,że zglaszalam objawy. polecam doktoroa kocylowskiego w 100% :))

 • bardzo dobry

  Nigdy nie spotkałam wcześniej lekarza, który okazałby się tak ludzki. Pan doktor jest niezastąpiony i nie wyobrażam sobie by oddać moje ciało innemu "specjaliście".Dr. Kocyłowski jest nie tylko wspaniałym lekarzem,ale i człowiekiem ... Gorąco polecam wszystkim kobietom, tym w ciąży jak rownież tym , które pragną zasięgnąć zwykłej porady!!!

 • bardzo dobry

  Cudowny lekarz, fantastyczny człowiek... Nic dodać, nic ująć jest najlepszy!!! Gorąco polelam!!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Marta Mickowska - ginekolog, Tomasz Kluz - ginekolog, Ludwik Obara - ginekolog, Krzysztof Gałuszka - ginekolog, Maria Skoczek - Janicka - ginekolog, Alina Kwater-Zuzak - ginekolog, Włodzimierz Wątor - ginekolog, Małgorzata Sarna-Gonciarczyk - ginekolog, Bogdan Obrzut - ginekolog, Urszula Mikołajewska - Bartusiak - ginekolog, Jolanta Pająk-Jachim - ginekolog, Bohdan Ferenc - ginekolog, Jadwiga Zimny-Stachyra - ginekolog, Marek Janicki - ginekolog, Monika Dobrowolska Kwiatek - ginekolog, Zbigniew Mądrzak - ginekolog, Szczepan Dziuban - ginekolog, Olimpia Mora-Janiszewska - ginekolog, Bożena Możejko-Augustyn - ginekolog, Andrzej Skręt - ginekolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Bogdan Ostrowski

ginekolog,  położna, położnik

Umów się