Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, który od lat zajmuje się przede wszystkim leczeniem chorób przewodu pokarmowego i proktologią. Jestem również specjalistą gastroenterologii, w trakcie specjalizac... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

 • Operacja żylaków

 • Operacja tarczycy

 • Zwykła wizyta

 • Zabiegi proktologiczne, np. hemoroidectomia, operacyjne leczenie szczelin i przetok odbytniczych, usuwanie polipów, kłykcin itp.

 • Operacje laparoskopowe m.in. cholecystectomia, appendectomia, operacje przepuklin

 • Operacje jelitowe, np. usuwanie guzów jelita grubego

 • Gastroskopia, kolonoskopia, rektoskopia diagnostyczna

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, który od lat zajmuje się przede wszystkim leczeniem chorób przewodu pokarmowego i proktologią. Jestem również specjalistą gastroenterologii, w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Od lat jestem też biegłym sądowym z zakresu chirurgii ogólnej. Pracuję w Poddębickim Centrum Zdrowia w Poddębicach w ramach Oddziału chirurgii ogólnej, pracowni endoskopowej i poradni chirurgicznej.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Gastroenterologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Cudowny człowiek. Pan doktor zaskoczył mnie podejściem do człowieka - pacjenta, a nie numeru statystycznego choroby. Po wielu przykrych doświadczeniach z lekarzami, czarujące zaskoczenie. Z opieką takiego lekarza, choruje się dużo łatwiej. A byłam pewna, że tacy lekarze, to tylko w Leśnej Górze... Renata z Łodzi

 • bardzo słaby

  WITAM jest to lekarz nie godny polecenia jest miły wysłucha ale nie wysłał mnie na potrzebne badania żeby dowiedzieć się co mi dolega . Przepisał mi jakieś leki żebym zobaczył czy mi pomogą a tak nie było odradzam. Lekarz powinien leczyć a nie tylko brać pieniądze.

 • bardzo dobry

  Dobry lekarz, potrafi wysłuchać wytłumaczyć i pomóc...:) jedyny minus to długie czekanie pomimo umówionej wizyty na godzinę ...

 • bardzo dobry

  Wspaniały Doktor, cudowny Człowiek o ciepłym i wielkim sercu! Gdyby nie on nie wiem jakby się to wszystko zakończyło... Co to dużo mówić, uratował mi życie! Przede wszystkim zawsze pomoże, wesprze, porozmawia, wytłumaczy, rozwieje wszelkie wątpliwości. Walczy o pacjenta by się nie załamywał, szuka jak najlepszego rozwiązania, chce dla niego jak najlepiej. Posiada ogromną wiedzę, jest bardzo dokładny (Nie zbagatelizował mojej przypadłości a odkrył jej podłoże, dzięki czemu teraz żyję). Pan doktor jest niesamowitym specjalistą godnym polecenia i zdecydowanie będącym przykładem dla innych. Jestem ogromnie wdzięczna i polecam z całego serca! Karolinka Jag.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz,po 8 latach wreszcie ktos wyleczyl u mnie Heliconbactera,trwalo to 4 miesiace,ale jest sukces. Doktor podszedl do tematu rzetelnie,nie bagatelizujac po pierwszej kuracji antybiotykowej dlaszych objawow, skierowal na gastroskopie. Okazalo sie,ze leczenie bylo nieskuteczne. Dopiero kolejna kuracja wraz z leczeniem wpsomagajacym pomogly.Polecam z calego serca.

 • dobry

  Była to pierwsza wizyta, ale wrażenie pozytywne, pan doktor sprawia wrażenie człowieka który naprawdę interesuje się pacjentem, jedyny minus to wysoka cena wizyty. Ale po pierwszej wizycie polecam. Będę kontynuować leczenie u Pana doktora.

 • bardzo dobry

  Dr Rafał Drozda okazał się niezwykle sympatycznym, serdecznym człowiekiem i kompetentnym, zaangażowanym lekarzem. Mimo iż zapisałam tylko jednego syna na wizytę, a przyszłam z dwoma, nie skomentował tego w żaden sposób, a za wizytę policzył jak za jednego pacjenta (problem medyczny był ten sam). Po wywiadzie, badaniu i natychmiastowej diagnozie szczegółowo objaśnił przyczyny problemu i metody zaradcze. Podał także kontakt do innego lekarza, do wykorzystania w razie konieczności. Zdecydowanie polecam.

 • bardzo dobry

  Byłam u wielu lekarzy, ale dopiero p.dr Drozda na pierwszej wizycie właciwie dobrał mi lekarstwa do mojej choroby. Uważam , że jest to lekarz godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona. Pan doktor od razu rozpoznał moją dolegliwość i po miesiącu jestem całkowicie wyleczona. Pan doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi na czym polega moja dolegliwość i na czym będzie polegać leczenie. Jest to lekarz godny polecenia.

 • bardzo słaby

  Pan Doktor potrafi być czarujący, podaje pacjentowi rękę etc. natomiast jeżeli chodzi o fachowość, totalnie mnie rozczarował. Przekazał nieprawdziwe informacje, na szczęście o chorobie, z którą się udałam, wiedziałam sporo przed wizytą, więc szybko skonsultowałam wszystko z dwoma innymi lekarzami. A wybrałam Pana Doktora, bo zachęciły mnie do wizyty tak liczne pozytywne opinie na Jego temat.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę