dr n. med.

Radosława Jakóbiec

Pediatra, Gastrolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Polecam w 100 % p.Jakóbiec! Leczyłam się u niej przez 3 lata na WZJG, niestety osiagnęłam właśnie pełnoletność i muszę zmienić lekarza. Zawsze pomogła, interesowała się, udzielała rad, miała czas, wszystko potrafiła wytłumaczyć. Nie wspomnę już nawet o pielęgniarkach, wspaniałe kobiety. Wszystkim życzę tak wspaniałego lekarza. Zdecydowanie polecam.

 • bardzo dobry

  Rzadko spotyka się tak fachowych i oddanych lekarzy. Bardzo uważnie słuchała co się mówi, niczego nie bagatelizowała, zlecała kompleksowe badania, nigdy nie odmówiła pomocy. Dodam, że na żadnej wizycie nie byłam prywatnie. Nigdy nie zapomnę jak bardzo pomogła mojemu dziecku.

 • bardzo słaby

  Odradzam ją. Przez pare miesiecy jezdziłam do niej. Nie była zbyt miła. Niezbyt sie interesowała. Za kazdym razem przepisywała inne leki, do tego niebezpieczne. Przy wypisywaniu jednego leku pytała czy nie mam kłopotów z sercem. Dosc szybko zrezygnowałam z niej.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz ,kompetentny ,fachowy .Ma podejście do dzieci moja córka ją bardzo lubi ,leczymy się od kilku lat i zawsze możemy na nią liczyć .Oby więcej takich lekarzy .Bardzo polecam .

 • bardzo dobry

  W przypadku mojego dziecka potrafiła zdiagnozować (w odróżnieniu od poprzednich lekarzy)stosunkowo rzadkie schorzenie. Ma czas dla pacjenta i jego rodziców- obszernie wyjaśnia wszystko. Uważam, że w zakresie swojej specjalizacji należy do najlepszych.

 • dobry

  sympatyczna, fachowa, kompleksowo patrzy na dziecko, polecam

 • bardzo dobry

  Dołączam się do pozytywnych opinii, trafiłam do niej przez przypadek i na szczęście ...wyleczyła synka z przewlekłych zaparć( które okazały się naprawdę poważnymi),bardzo sympatyczna i rzeczowa ,jedyny lekarz który nie bagatelizował sprawy kompleksowo zbadała dziecko i dzięki niej dowiedzieliśmy się że synio ma niedoczynność tarczycy!!! Porównując do szeregu innych lekarzy- naprawdę dobry fachowiec i w dodatku z postawą gotową do pomocy a nie jak inni na "odwal się" ...polecam .....

 • bardzo dobry

  Zawsze szczegółowo bada, traktuje pacjenta całościowo, a nie jak chory jeden organ. Dokładnie informuje jak leczy i jak to leczenie dalej kontynuować. Uważnie słucha i odpowiada. Moje malutkie dziecko wyciągnęła ze strasznej biegunki, z którą nie poradzili sobie inni lekarze. Mam z panią dr Jakóbiec kontakt od dawna i wiem, że ciągle się dokształca - dlatego czasem trudno się do niej dostać, bo wyjeżdża na szkolenia i sympozja. Mam do niej pełne zaufanie i uważam, że jest to specjalista wysokiej klasy. Mój znajomy opowiadał mi, że szukał pomocy dla swojego dziecka aż w Poznaniu, a tam mu powiedzieli: "Po co pan aż tu jeździ skoro w swoim mieście ma pan doskonałą lekarkę panią Jakóbiec". Dodam jeszcze, że pani dr Jakóbiec stara się nie nadwerężać kieszeni pacjenta i przypisuje leki tańsze jesli uważa, że będą one równie skuteczne jak inne. Ma wspaniałe podejście do dzieci, moja córcia zawsze wychodził z jej gabinetu usmiechnięta. Potrafi wytłumaczyć dziecku i przekonać do badania jesli dziecko się obawia. Postępuje delikatnie i z taktem. DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR! W gabinecie prywatnym przyjmuje tylko po uprzedniej rejestracji telefonicznej - tel.601181118 - niestety tylko raz w tygodniu, poza tym pracuje w szpitalu.

 • dobry

  jak pania znalezc

 • dobry

  Bardzo fachowe podejście, moje dziecko miało b.złe wyniki i sama bardzo szybko zorganizowała badania kontrolne. Ma czas dla pacjenta, potrafi szczegółowo przeanalizować stan pacjenta, umie przekazać informację na temat schorzenia. Miła, sympatyczna. Polecam

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją