Radosław Słopień, endokrynolog Poznań
EndokrynologGinekolog dr hab. n. med.

Radosław Słopień

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

111

Adresy i cenniki

 • 12 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Docent Słopień jest najbardziej oddanym pacjentkom lekarzem, jakiego kiedykolwiek poznałam. Bardzo życzliwy, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania, wyrozumiały, z ogromną wiedzą i kompetencjami. Drugim lekarzem z taki powołaniem, jakiego znałam był mój Tato.

  zgłoś nadużycie
 • 18 lutego 2013

  Ocena: Słaby

  Trafiłam do doc z polecenia koleżanki, która bardzo chwaliła tego lekarza. Zaszłam w ciążę, którą do połowy prowadził doc Słopień. Później niestety (przez kontuzję kolana doc, bez jakiejkolwiek informacji) przyjmowana byłam na zmianę przez 2 koleżanki doc. Nie było to zbyt przyjemne doświadczenie, dlatego na 6tyg. przed porodem postanowiłam zmienić lekarza prowadzącego. Szczerze nie polecam :-(

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 14 marca 2014

  Ocena: Neutralny

  Byłam u dr Słopienia i ogólnie nie oceniam go źle ani dobrze. standardowo. nie zachwycił mnie, wizyta dość krótka, mało szczegółowa. Dr bardzo miły,ale tak jak mówię- nie wiem czy zdecydowałabym się na wybór pana dr na stałego lekarza. Jednorazowo- nie ma problemu.

  zgłoś nadużycie
 • 18 lutego 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Odradzam wszystkim. Wizyta wyniosła mnie 500 zł razem z paliwem i badaniami. Dzwonilam kilka tygodni prosząc o rozmowę z dr Słopieniem dot. mojego leczenia (zespół PCOS) uzgadnialiśmy, że nie chcę przyjmować tabletek antykoncepcyjnych, mialam zadwonic w sprawie wyników badań krwi, aby na ich podstawie lekarz dobrał leki które mialabym stosować przez 10 miesiecy z dwomiesieczna przerwa na kontrole, az do zajscia w ciaze (ktora planuje za kilka lat). Prosilam się tygodniami a lekarz wystawil mi recepce na tabletki antykoncepcyjne, wszystko zupełnie na odwrot. Nie polecam nikomu, jesteś jedną z wielu i w ogole nie obchodzisz tego lekarza. Jechalam tam po to, żeby mi pomógł a z kazdym telefonem tylko się denerwowałam. Lekarz nic nie warty.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 12 lutego 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Lekarz, który przez prawie 3 lata nie mógł sobie poradzić z PCP. Comiesięczne wizyty z problemami nie pomogły mu w rozpoznawaniu we mnie swojej stałej pacjentki czy to w gabinecie czy w szpitalu przy ul. Polnej. Podczas każdej wizyty jak mantrę powtarzano mi historię mojej choroby, jej charakterystykę po czym wzruszano ramionami. Podczas ostatnich wizyt wręcz posunął się do stwierdzenia, że "taką ma Pani urodę" i jeśli mi się nie podoba to może warto zmienić lekarza. Podczas miesięcy, w których realizował się naukowo "przekazał" mnie bez uprzedzenia jak całą resztę pacjentek pod zastępstwo swojej koleżanki po fachu, która również w żaden sposób mi nie pomogła. Eksperymenty farmakologiczne w poszukiwaniu właściwego ustawienia leków na zasadzie "zobaczymy co będzie". Skończyłam wykończona fizycznie, psychiczne i finansowo. Ignorancja, znieczulica i głupie teksty zdecydowanie nie powinny być cechami charakterystycznymi ginekologa endokrynologa. Zdecydowanie NIE POLECAM I ODRADZAM. I wiem co mówię bo po zrezygnowaniu z usług Pana Doktora Słopienia trafiłam do lekarza, który podczas pierwszej wizyty słuchając relacji łapał się za głowę. Okazało się, że wykrwawianie się przez kilkanaście miesięcy non stop to nie jest "taka moja uroda" i można mnie ustawić lekami w sposób umożliwiający mi normalne funkcjonowanie.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 15 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  ja również jestem pacjentką doktora Słopienia od kilku lat. Ja także mam zespół PCO. Początkowo istniało ryzyko,że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę. Jednak doktor fachowo przeprowadził mnie przez cały proces leczenia. Moje wizyty były dość częste, bo przecież trzeba było obserwować co z "jajeczkem". Na szczęście podczas jednej a wizyt okazało się, że są dwa pęcherzyki, wtedy zapisał mi zastrzyk, który spowodował, że pęcherzyki pękły. No a o resztę musieliśmy już się postarać z mężem sami:) W Wigilję zrobiłam sobie test i to był najpiękniejszy prezent. Od tamtej pory minęło już 8 lat, a my jesteśmy rodzicami cudownych bliźniaków do tego "parki". Wizyty wspominam bardzo pozytywnie, w miłej atmosferze. Zawsze zostałam poinformowana dokładnie jaki jest mój stan i jak będzie przebiegało dalsze leczenie. Dodam jeszcze,że przez całe leczenie oraz przebieg ciąży (wizyty odbywały się co 2 tygodnie a do pokonania miałam prawie 90 km) tylko dwa razy byłam u doktora prywatnie. Reszta wizyt odbyła się w ramach NFZ. Ja zdecydowanie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 9 maja 2012

  Ocena: Słaby

  Ja na samym początku nie mogłam nachwalić się pana dr, nie mogłam zrozumieć dlaczego mój mąż miał do niego pewien dystans... no ale ja sama zrozumiałam dopiero to później ... Nie zgadzamy się z dobrymi opiniami na temat pana dr, przepisywał mi leki na owulację , owulacji nie było, prosiłam go o laparoskopie nawet nie chciał o tym słyszeć, a najgorsze było to jak pojechałam na wizytę jak to zawsze bywało wchodząc do gabinetu nie zastałam go lecz panią dr Szczęsną która nie wzbudziła mojego zaufania, z tego co zdążyłam się dowiedzieć to dr Słopień nawet nie poinformował swoich pacjentek, że nie będzie go pewien czas ... I to ma być lekarz , który ma pomagać, nie wspomnę o tym , że w szpitalu na badaniach nawet nie poznał mnie tylko jeszcze spytał się kto jest moim lekarzem prowadzącym .... Teraz dopiero trafiłam na lekarzy , którzy wierzę , że nam pomogą i będziemy szczęśliwymi rodzicami.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 24 lutego 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Szczerze NIE polecam pana Słopienia!!! Chodziłam do niego całą ciąże płaciłam za każdą wizytę nie małe pieniądze licząc ze strony pana dr na profesjonalne, rzetelne podejście. Wszystko było dobrze, ale gdy byłam bliska rozwiązaniu pan dr bez żadnego poinformowania pacjentek gabinet oddał w ręce swojej koleżanki, a sam robił specjalizacje czy coś takiego. Kiedy już byłam w szpitalu miałam problemy z urodzeniem córki i właśnie wtedy kiedy pan dr był potrzebny najbardziej jego nie było. Próbowałam dodzwonić się do niego niestety bezskutecznie. W trakcie długiego porodu na moją sale przychodzili studenci. Wraz z nimi w pewnym momencie przyszedł pan dr który w ogóle mnie nie poznał, a kiedy się przypomniałam nic totalnie mną się nie zainteresował, w niczym nie pomógł - TO MA BYĆ LEKARZ PROWADZĄCY IGNORUJĄC WŁASNE PACJENTKI...SZCZERZE NIE POLECAM...

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 4 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz a do tego bardzo miła i bezstresowa atmosfera :D Na prawdę polecam !

  zgłoś nadużycie
 • 6 listopada 2011

  Ocena: Neutralny

  Zazwyczaj jest tak , że bardzo lubimy krytykować innych zwłaszcza jak nie spełniają naszych oczekiwań.Pan doktor Słopień jest lekarzem , którego wybrałam szukając dobrych opinii przez internet na temat lekarzy ginekologów.Przekonałam się ,że internet to cenne źródło informacji.Pomógł skutecznie mojej córce, stawiając trafną diagnozę.Córka miała poważną operację, która została przeprowadzona po mistrzowsku.Wszystko w ramach opłat NFZ. Przywrócił mi wiarę w Służbę Zdrowia i pokazał, że swoją pracę traktuje odpowiedzialnie i z pasją.Ma miły , życzliwy personel co świadczy o tym jaką potrafi stworzyć atmosferę. Należy do tej nielicznej grupy lekarzy, która dzieli się z pacjentem swoją wiedzą i doświadczeniem.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online