Radosław Michalik, neurochirurg Warszawa
Neurochirurg dr n. med.

Radosław Michalik

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

20
 • 15 grudnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry neurochirurg. Operował mi kręgosłup szyjny. Co prawda jestem dopiero tydzień po operacji i jeszcze obolała ale czuję już poprawę. Nie drętwieją dłonie i wierzę, że z dnia na dzień będzie lepiej. Lekarz z prawdziwego powołania. Nie jest wylewny ale bardzo kompetentny, rzeczowy i miły. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 2 sierpnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Operował mojego tatę (wodogłowie aktywne) w lipcu 2010 roku, wstawił zastawkę do mózgu, tata po operacji chodzi o własnych siłach, wcześniej poruszał się na wózku i moczył się strasznie, nie pomogały pampersy i gumowe prześcieradła. Dodam, że kilka polskich sław (Lublin, Warszawa) odmówiło operacji z racji wieku ojca (79lat), doktor obejrzał test infuzyjny (na jedynej prywatnej wizycie) i powiedział, że jeśli rodzina zdecyduje się na operację on ją wykona. Polecam dr Michalika wszystkim, którzy potrzebują pomocy w kwestii neurochirurgii, kontaktowy, lekarz człowiek, bardzo dobry fachowiec.

  zgłoś nadużycie
 • 23 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  wspaniały lekarz i człowiek przyjechał do szpitala bielańskiego i operował mojego syna jestem mu za to bardzo wdzięczna oby więcej takich specjalistów. Mój syn jest po urazie kręgosłupa operacja która przeprowadzał dr Michalik była druga dzięki panu również pomyślnie zakończona z wyrazami szacunku wdzięczna matka.

  zgłoś nadużycie
 • 12 sierpnia 2010

  Ocena: Słaby

  Byłam operowana pod nadzorem dr Michalika i niestety zoperowana przepuklina po operacji była nadal tyle że mniejsza ale nadal uciskająca nerw. w tej chwili jest coraz gorzej bez śrdoków przeciwbólowych w dużej dawce nie jestem wstanie wstać z łóżka. Odniosłam również wrażenie, że nie lubi rozmawiać z pacjentami na temat ich choroby, zbywa ich i traktuje z góry. Ja nie byłam na wizycie prywatnie więc nie wiem może prywatnie jest bardziej kontaktowy, ale to jest mało istotne gdybym po operacji czuła się dobrze a tak niestety nie jest.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 18 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Michalik bardzo dobry lekarz, który pomógł mojej siostrze i cały czas się nią opiekuje.

  zgłoś nadużycie
 • 2 września 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz

  zgłoś nadużycie
 • 27 lutego 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny specjalista wspaniały człowiek winien być wzorem godnym do naśladowania

  zgłoś nadużycie
 • 23 stycznia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  po dwóch operacjach kregosłupa lędzwiowego wreszcie znalazłem odpowiedniego lekarza a zarazem wspaniałego człowieka który to dokonał cudu czuje sie wspaniale i mam nadzieje ze tak bedzie dalej goraco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 7 stycznia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  WSPANIAŁY LEKARZ KAZDEMU POLECAM IZA

  zgłoś nadużycie
 • 7 grudnia 2008

  Ocena: Bardzo dobry

  Niedawno miałem usuniętego przez tego lekarza guza mózgu. Od samego początku byłem zadowolony z opieki. Myślę że operacja była przeprowadzona w sposób profesjonalny, czuję się w tej chwili bardzo dobrze. Gorąco polecam tego specjalistę.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online