Radosław Król, ortopeda Warszawa
Ortopeda dr n. med.

Radosław Król

Poproś o włączenie kalendarza
5

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Wieloletni pracownik Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • 23 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor jest rzeczywiście specjalistą w swojej dziedzinie ale także lekarzem empatycznym, który rozumie przedoperacyjne strachy pacjenta i jest w stanie służyć mu zarówno wsparciem jak i fachową pomocą. To godny polecenia profesjonalista na miarę XXI wieku.

  zgłoś nadużycie
 • 27 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz i jedyny, który postawił trafną diagnozę. Uratował moje kolano po dość skomplikowanym urazie i dzięki niemu znów mogę normalnie żyć. Operacja przeprowadzona perfekcyjnie zaowocowała szybkim powrotem do zdrowia i pełnej sprawności. Jestem zadowolona i z czystym sumieniem polecam dr Króla, bo jest najlepszym lekarzem w tej części świata!

  zgłoś nadużycie
 • 11 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam bardzo :), Swietny kontakt z pacjentem.Profesinalista w kazdym calu :) wszystko kwestie operacji, jak ma przebiegac co bedzie robione idealnie wytlumaczone. Po operacji wszystko tez opisuje co i jak bylo zrobione. Bardzo jestem zadowolony z Pana Radoslawa Krola. Operacja przerprowadzona w Mediqu w Legionowie.

  zgłoś nadużycie
 • 20 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam. Świetny lekarz z powołaniem.Kompetentny. Ma dobry kontakt z pacjentem. Wszystko wyjasnia, odpowiada na pytania. Moje kolano po atroskopii jest w pełnej formie. Przed operacją nie mogłam chodzić. Zabieg został przeprowadzony w Mediqu w Legionowie.

  zgłoś nadużycie
 • 23 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam. Dobry kontakt, pełna informacja, zaangażowany w sprawy pacjenta. Po wielu wizytach jako jedyny postawił trafną diagnozę. Jestem już ponad pół roku po operacji i dobrze wspominam relacje przed i po zabiegu. Operacja oczywiście dobrze przeprowadzona (nie znam się na medycynie, ale nic mnie nie boli- wiec uznaję to za sukces) ponadto zwracał uwagę na takie estetyczne kwestie jak wielkość blizny.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja