Przemysław Przewratil, chirurg Łódź

Przemysław Przewratil

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

9

Adresy

 • 5 września 2014

  Ocena: Neutralny

  Może i jest dobrym specjalistą ale strasznym człowiekiem. Na nic nie ma czasu w szpitalu, nawet na przepisanie środków przeciwbólowych po operacji, nie mówiąc o zwolnieniu dla matki na dziecko czy przygotowaniu wypisu ze szpitalal.

  zgłoś nadużycie
 • 26 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz jeżdżę do niego z roczną córką ostatni raz byłam z dzieckiem 28 czerwca wtedy miała 9 miesięcy ponownie jedziemy jutro będą to jej drugie laserki a już po pierwszych widać efekty. Polecam ;-)

  zgłoś nadużycie
 • 28 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Ten lekarz nie potrzebuje reklamy. W całej Polsce jest niewielu lekarzy zajmujących się naczyniakami i malformacjami u dzieci z takim sukcesem. Nasza córeczka z ciąży bliźniaczej ma brzydkiego wypukłego naczyniaka, po leczeniu u docenta Przewratila zmniejszył się on i wygląda dużo lepiej! Na pewno będziemy nadal korzystać z pomocy tego lekarza. Polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 16 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  wspaniały specjalista w swojej dziedzinie, ma dobry kontakt z dziećmi, sympatyczny, spokojny, mimo iż dość późno zgłosiliśmy się do Pana docenta bo mały miał już 6,5 miesiąca i dość dużego i małego naczyniaka na plecach, Pan docent nasz przyjął na swój oddział i dziś już jesteśmy po usunięciu dużego, zostało nam 2 miesiące leczenia i koniec terapi :) leczenie trwało tylko rok a pani dermatolog chciała mrozić ( pewnie trwało by to kilka lat). BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANIE DOCENCIE I ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO DOBREGO

  zgłoś nadużycie
 • 22 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz znający się bardzo dobrze na naczyniakach.Spokojny ,miły,bardzo sympatyczny ,wiele już zrobił dla mojego syna.Leczenie nadal trwa ale już bliżej niż dalej końca.Bardzo dobry specjalista w leczeniu naczyniaków u dzieci, całkowicie oddany swoim pacjentom!

  zgłoś nadużycie
 • 30 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz znający się bardzo dobrze na naczyniakach.Spokojny ,miły,bardzo sympatyczny ,wiele już zrobił dla mojego syna.Leczenie nadal trwa ale już bliżej niż dalej końca.PANIE DOCENCIE DZIĘKUJEMY ZA TAK SKUTECZNE LECZENIE NASZEGO DZIECKA.

  zgłoś nadużycie
 • 17 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  WIELE ZAWDZIĘCZAM PANU DOCENTOWI I JESTEM OGROMNIE WDZIĘCZNA ZA POMOC W LECZENIU MOJEJ CÓRKI MA MALFORMACJĘ ŻYLNĄ TWARZOCZASZKI.PAN DOKTOR JUŻ NA PIERWSZEJ WIZYCIE W PRZYCHODNI ROZPOZNAŁ CHOROBĘ MOJEGO DZIECKA ZLECIŁ POTRZEBNE BADANIA ,BYŁ SYMPATYCZNY ,CIEPŁY.CÓRKA JEST JUŻ PO TRZECH ZABIEGACH CZEKA NAS JUŻ NIEDŁUGO CZWARTY ALE WIEM ,ŻE W LEPSZYCH RĘKACH BYĆ JUŻ NIE MOŻE.SZANOWNY PANIE DOKTORZE Z CAŁEGO SERCA WIELKIE DZIĘKUJĘ.

  zgłoś nadużycie
 • 25 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista w leczeniu naczyniaków u dzieci, całkowicie oddany swoim pacjentom!

  zgłoś nadużycie
 • 23 maja 2012

  Ocena: Słaby

  Po pierwszej wizycie mogę wystawić jedynie taką ocenę. Lekarz nie wykazał się wiedzą. Zlecił nam jedynie wykonanie następnych prywatnie oczywiście badań. Niezbyt przyjemny i sam do końca nie potrafił określić co dziecku dolega. Zobaczymy możę przy następnych wizytach będzie lepiej ale na razie kiepsko....

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online