Tutaj jesteś: 
Zakład Medyczny Kaar-Med

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aneta Fiderkiewicz

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • bardzo dobry

   Mój mąż chodzi do Pani doktor Anety i jest bardzo zadowolony. Trafiliśmy do tej kliniki z polecenia znajomej i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mąż nie przepada za lekarzami ale do Pani Anety idzie bardzo zmotywowany i cieszy się, że ktoś w końcu mu pomoże. Zgadzam się z poprzednimi opiniami - bardzo profesjonalne podejście i lekarz który zna się na swojej specjalizacji.

  • bardzo dobry

   Jestem po pierwszej wizycie u pani doktor i moje pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne: profesjonalne podejście do pacjenta, poświęcenie uwagi i czasu, dokładne badania, wyjaśnienie problemu, zlecenie dodatkowych badań i co jest dodatkowym atutem - pani doktor jest bardzo miła:) Miałam do czynienia już z wieloma lekarzami i muszę przyznać, że dopiero tu poczułam się, że trafiłam do lekarza, który będzie potrafił mi pomóc. Kasia

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu

 • Tatiana Szymborska

  Ginekolog, Położna, Położnik, lek.

  • słaby

   Nie polecam. Może dla kobiet już w ciąży p.Szymborska jest dobra, ale na pewno nie dla starających się o dziecko. Chodziłam do niej na wizyty kiedy stosowałam antykoncepcję i tutaj było bez zarzutu, bo w sumie za dużo pytań nie miałam i tabletki dobrze działały. Ale jak już przyszłam do p.Szymborskiej jako osoba starająca się o dziecko i do tego zrobiła mi się torbiel krwotoczna, która opóźniła mi okres, to usłyszałam, że się wchłonie, a jak bardzo będzie mnie bolał brzuch to mam jechać na pogotowie,nie dostałam żadnej recepty...brak słów, wydane bez sensu ponad 200 zł, za wizytę i za usg. A dodatkowo na moją prośbę, że chciałabym się przebadać, bo staramy się o dziecko, wtedy od 3 miesięcy, usłyszałam że mam przyjść za rok, jak nam nie wyjdzie...Nie polecam raz jeszcze.

  • dobry

   Z Panią dr miałam do czynienia w czasie mojego pobytu w szpitalu. Raz gdy trafiłam na IP i raz na oddziale patologii ciąży. Pani dr robiła mi też usg. Bardzo miła osoba z poczuciem humoru, wyczerpująco odpowiadała na moje pytania.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu

 • Magdalena Jagiełło

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • bardzo dobry

   Po pierwszej wizycie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pani Magdalena (która jest naprawdę sympatyczna) wypytała się o wszysto dokłanie, o przebyte choroby itd. Jeżeli chodzi o leczenie to podchodzi do tego poważnie. Serdecznie polecam!

  • bardzo dobry

   Dawno nie spotkałam lekarza, który by zajął się mną tak dokładnie i dociekliwie jak Pani doktor. Indywidualne podejście i przesympatyczna osobowość, to rzadkość w dzisiejszych czasach. Z takim lekarzem, żadna choroba nie jest straszna. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Katarzyna Kowalcze

  Dietetyk, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Choć to początek naszej drogi to ja już widzę efekty. Waga powoli rusza z miejsca, co było niemożliwe przez ostatni rok. Pani Kasia to skarbnica wiedzy rozmowa z nią dała mi.więcej niż ostatnie 15 miesięcy chodzenia po lekarzach. Rozwiała wiele moich wątpliwości, odpowiedziała na wiele pytań. Ją z ręką na sercu polecam Natalia

  • bardzo dobry

   Od dłuższego czasu miałem problemy trawienne, złe samopoczucie, kłopoty z przytyciem, wręcz chudłem. Byłem z tymi problemami u swojego lekarza, ale bagatelizował problemy, a ja czułem się gorzej. Kolega polecił mi panią Katarzynę, sam jest jej pacjentem z powodu cukrzycy i bardzo sobie chwali współpracę z nią. Skorzystałem z porady. Bardzo długo męczyła mnie rozmaitymi pytaniami, ale teraz wiem, ze miały one sens, gdyż ukierunkowały podejrzenia na alergię pokarmową. Niedawno zrobiłem testy i dowiedziałem się już oficjalnie o alergii pokarmowej. Pani dr Katarzyna Kowalcze ułożyła mi indywidualny jadłospis, podała gotowe przepisy na niektóre dania, z którymi nie mogłem sobie poradzić. Od kilku tygodni po tej konsultacji czuję się o wiele lepiej i z przyjemnością za kilka dni udam się na wizytę kontrolną. Bardzo dziękuję pani doktor! pozdrawiam, Robert Krzyszkowski

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu

 • Elżbieta Cieślak

  Chirurg,

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz i miły człowiek. Pani doktor godziła się mnie przyjąć mimo ogromnej ilości pacjentów i opóźnienia w przyjmowaniu ich. Byłam przekonana, że już nikt mi nie pomoże a tu okazało się że Pani doktor idealnie dobrała lek i mogę normalnie funkcjonować.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry neurolog i lekarz. Po wielu latach przerzucania mnie przez ręce lekarzy Pani doktor zajęła się moją progresywną i skomplikowaną chorobą. Wreszcie odzyskałam wiarę po bardzo długim czasie na lepszy komfort życia. Posiada bardzo rozległą wiedzę i dawno nie spotkałam się z lekarzem, który miałby takie etyczne podejście do pacjenta. Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor, że wreszcie zainteresowała się moim postępującym ubytkiem na zdrowiu. Przyjmowała mnie w przychodni na ul. Banacha w Warszawie.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu

 • Jolanta Sobczyk

  Pediatra, Reumatolog, lek.

  • bardzo dobry

   Rewelacyjna lekarka z wieloletnim doświadczeniem. Nigdy bez badania nie stawia diagnozy i przede wszystkim nie wciska antybiotyków dzieciom, jak to robią inni lekarze. Mam dwoje dzieci 6 i 11 lat , które od urodzenia są leczone przez Dr. Jolantę Sobczyk. Nie chcę innego lekarza. M.

  • dobry

   Dobry lekarz, dobre podejscie do dzieci. Stara się leczyć o ile to możliwe bez antybiotyków. Widać że to lekarz zpowołania. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu