Tutaj jesteś: 
Zakład Medyczny Kaar-Med

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

 • Zakład Medyczny Kaar-Med

  Warszawa 02-362, mazowieckie

  Dane kontaktowe +48 22 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tatiana Szymborska

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   SUPER GINEKOLOG! Od dłuższego czasu korzystam z usług Pani Doktor. Pierwszy raz poszłam na wizytę ze skomplikowaną infekcją, z którą nie mogli poradzić sobie inni ginekolodzy. Na szczęście Pani Tatiana zaleciła odpowiednie badania i na ich podstawie przepisała mi leczenie. W dwa tygodnie uporałam się z problemem, z którym borykałam się od 2 miesięcy. Moim zdaniem Doktor Tatiana Szymborska to idealny wybór na ginekologa!

  • słaby

   Byłam pacjentką tej Pani przez kilka lat. jeśli chodzi o jednorazowe wizyty kontrolne u zdrowej osoby, nie mam zastrzeżeń. Gorzej jeśli mamy problem, jakąś dolegliwość z którą musimy sobie poradzić i oczekujemy pomocy,Pani doktor Szymborska nie jest najlepszym wyborem. Od kilku miesięcy zmagam się z bolesną infekcją/zapaleniem i wizyty nie przyniosły żadnej pomocy, mijają miesiąca a ja nie spotkałam się ze zrozumieniem, nie zostało mi wyjaśnione, co mi dokładnie jest, co może przyczyną i jak Pani doktor może mi pomóc. W tym momencie zmieniłam lekarza bo nadal czuję się źle i chce się wyleczyć, a kolejna wizyta u Pani doktor byłaby stratą czasu i pieniędzy, nie wspominając o zdrowiu. Atmosfera nie jest miła, nie jest też neutralna, po postu nie czułam się komfortowo.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu

 • Magdalena Jagiełło

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • bardzo dobry

   Bardzo miła i życzliwa Pani doktor. Od razu znika zasłona niepewności i zdenerwowania, którą zwykle mam przy okazji pierwszorazowych wizyt lekarskich. Jest osobą bardzo sympatyczą i otwartą. Starannie i rzeczowo przeprowadza wywiad, i bardzo dokładnie wykonuje badanie USG. Po pierwszej wizycie i zaleconych tabletkach wyniki badań wróciły do normy. Polecam i serdecznie pozdrawiam Panią Doktor.

  • bardzo dobry

   Po pierwszej wizycie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pani Magdalena (która jest naprawdę sympatyczna) wypytała się o wszysto dokłanie, o przebyte choroby itd. Jeżeli chodzi o leczenie to podchodzi do tego poważnie. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • Aneta Fiderkiewicz

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • bardzo dobry

   Wszystkie opinie, które przeczytałam zanim się wybrałam do Pani doktor były jak najbardziej trafione. Pani doktor jest osobą szalenie miłą, sympatyczną, do tego bardzo kompetentną. Nie widziałam zniecierpliwienia i patrzenia na zegarek, zadałam mnóstwo pozornie głupich pytań niekoniecznie związanych z kwestią endokrynologiczną, z którą przede wszystkim się do niej zgłosiłam. Pani doktor cierpliwie i wyczerpująco na wszystkie odpowiedziała, choć nie miała takiego obowiązku. Widać od razu, że jest lekarzem z powołania, przykład? Zmierzyła mi ciśnienie, zbadała tarczycę i osłuchała mnie. Jeśli będę mieć problemy endokrynologiczne z całą pewnością się złoszę do pani doktor Fiderkiewicz i polecę ją znajomym i rodzinie, gdy będą potrzebować takiego lekarza:)

  • bardzo dobry

   Mój mąż chodzi do Pani doktor Anety i jest bardzo zadowolony. Trafiliśmy do tej kliniki z polecenia znajomej i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mąż nie przepada za lekarzami ale do Pani Anety idzie bardzo zmotywowany i cieszy się, że ktoś w końcu mu pomoże. Zgadzam się z poprzednimi opiniami - bardzo profesjonalne podejście i lekarz który zna się na swojej specjalizacji.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu

 • Elżbieta Cieślak

  Chirurg, Neurolog,

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz i miły człowiek. Pani doktor godziła się mnie przyjąć mimo ogromnej ilości pacjentów i opóźnienia w przyjmowaniu ich. Byłam przekonana, że już nikt mi nie pomoże a tu okazało się że Pani doktor idealnie dobrała lek i mogę normalnie funkcjonować.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry neurolog i lekarz. Po wielu latach przerzucania mnie przez ręce lekarzy Pani doktor zajęła się moją progresywną i skomplikowaną chorobą. Wreszcie odzyskałam wiarę po bardzo długim czasie na lepszy komfort życia. Posiada bardzo rozległą wiedzę i dawno nie spotkałam się z lekarzem, który miałby takie etyczne podejście do pacjenta. Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor, że wreszcie zainteresowała się moim postępującym ubytkiem na zdrowiu. Przyjmowała mnie w przychodni na ul. Banacha w Warszawie.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu

 • Katarzyna Kowalcze

  Dietetyk, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Choć to początek naszej drogi to ja już widzę efekty. Waga powoli rusza z miejsca, co było niemożliwe przez ostatni rok. Pani Kasia to skarbnica wiedzy rozmowa z nią dała mi.więcej niż ostatnie 15 miesięcy chodzenia po lekarzach. Rozwiała wiele moich wątpliwości, odpowiedziała na wiele pytań. Ją z ręką na sercu polecam Natalia

  • bardzo dobry

   Od dłuższego czasu miałem problemy trawienne, złe samopoczucie, kłopoty z przytyciem, wręcz chudłem. Byłem z tymi problemami u swojego lekarza, ale bagatelizował problemy, a ja czułem się gorzej. Kolega polecił mi panią Katarzynę, sam jest jej pacjentem z powodu cukrzycy i bardzo sobie chwali współpracę z nią. Skorzystałem z porady. Bardzo długo męczyła mnie rozmaitymi pytaniami, ale teraz wiem, ze miały one sens, gdyż ukierunkowały podejrzenia na alergię pokarmową. Niedawno zrobiłem testy i dowiedziałem się już oficjalnie o alergii pokarmowej. Pani dr Katarzyna Kowalcze ułożyła mi indywidualny jadłospis, podała gotowe przepisy na niektóre dania, z którymi nie mogłem sobie poradzić. Od kilku tygodni po tej konsultacji czuję się o wiele lepiej i z przyjemnością za kilka dni udam się na wizytę kontrolną. Bardzo dziękuję pani doktor! pozdrawiam, Robert Krzyszkowski

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu

 • Karina Papikian

  Ginekolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • bardzo słaby

   Zgadzam się z opinią poniżej!!! Miałam tą nieprzyjemność doświadczyć tego na własnej skórze, trafiłam do szpitala w Piasecznie tydzień temu z ciążą obumarłą (moje drugie poronienie pierwsze było w styczniu też tego roku). Pani doktor wykonała mi usg, strasznie się denerwowała przy tym, że ja płaczę. Wiadomo, że dla każdej kobiety poronienie jest traumatycznym przeżyciem a to było moje drugie w tym roku, teraz ciąża bliźniacza!!Podano mi proszki po których miałam wyronić, rano Pani doktor na obchodzie pyta mnie czy wyroniłam (skąd mam wiedzieć przecież to ona jest lekarzem) Zrobiła mi usg i stwierdzono, że nie wyroniłam i że trzeba zrobić zabieg...gdy zapytałam czy skoro drugi raz mi się to przytrafiło to może powinnam jakieś badania zrobić Pani doktor powiedziała, że nie, że jak poronię trzeci raz to wtedy....ok nadszedł czas zabiegu...gdy próbowano mnie uśpić ja bardzo się denerwowałam i płakałam gdy anestezjolog próbował mnie uspokoić tuż przed zaśnięciem usłyszałam słowa Pani doktor, że teraz to już nie ma co płakać dziewczyno...wybudzono mnie z narkozy, strasznie bolał mnie brzuch podano mi kroplówkę i powiedziano, że wychodzę do domu...ale ja cały czas źle się czułam i ups... dostałam gorączki...następne proszki, położna powiedziała, że nie wie co ma zrobić ze mną...to podano mi kolejną kroplówkę i proszki i wypisano do domu.Pani doktor po zabiegu nawet nie pofatygowała się do mnie no bo po co interesować się pacjentami jak w tym czasie można się napić kawy!!!Co więcej zabieg miałam koło godziny 12 a wypis ze szpitala 12;29 był gotowy:) na wypisie nie ma żadnych wyników badań, nawet nie ma dokładnego wieku ciąży i napisane , że to ciąża bliźniacza! (Porównując do mojego poprzedniego pobytu w szpitalu przy poprzednim zabiegu). Dodam jeszcze, że potrzebowałam skorzystać z wizyty psychologa ale Nasz szpital w Piasecznie nie posiada! Po tygodniu mojego bardzo złego samopoczucia poszłam na kontrolna wizytę do lekarza i okazało się, że mimo tego co przeszłam to jeszcze nie zostałam całkowicie wyłyżeczkowana, mam infekcję i zabieg trzeba koniecznie powtórzyć... i dzięki temu dziś musiałam znowu mierz zabieg i cierpieć na nowo!Bardzo dziękuję i nie polecam Pani doktor!

  • bardzo słaby

   Czytając pozytywne opinie wydaje mi się, że mowa o innym lekarzu. Może w prywatnej placówce jest miła i pomocna, ale w szpitalu w którym pracuje, zachowuje się inaczej. Informacje o poronieniu przekazuje w sposób oschły i denerwuje się, że kobieta płacze (!). Jest nieempatyczna, mało pomocna, zasłania się procedurami. Wiedząc, że ktoś pójdzie na skargę do ordynatora jest tam pierwsza i przekazuje nieprawdę. Ordynator zdziwiony, ale to są już ich sprawy... nie życzę spotkania z Panią..

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu

 • Małgorzata Nowicka

  Ginekolog, Endokrynolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • bardzo dobry

   Ogromnie polecam dr Nowicką. Według mnie jest bardzo profesjonalnym, niezwykle dokładnym i przemiłym lekarzem. Bardzo lubię wizyty u niej. Nigdy się nie spieszy, prowadzi szeroki wywiad, wszystko skrupulatnie notuje i analizuje, szczegółowo tłumaczy i odpowiada bez zniecierpliwienia na każde pytanie. Bada delikatnie. Trafiłam do Pani doktor z konkretnymi problemami ginekologicznymi i endokrynologicznymi. Zleciła mi wiele potrzebnych badań (krwi, usg, wymaz, rezonans przysadki). Uprzedziła , że niektóre są dość kosztowne i, że muszę zdecydować czy je wykonać ale było warto. Dzięki temu mam pełną diagnozę. Ponieważ przygotowuję się do ciąży (pierwszą straciłam) jestem spokojniejsza , że mamy więcej aspektów pod kontrolą oraz ustawione hormony. Niektórzy ginekolodzy, których spotykałam wcześniej wmawiali mi, że nie ma sensu nic badać ani robić, pierwszą ciążę się roni zwykle bez powodu. Dlatego cieszę się, że polecono mi doktor Nowicką , która była bardziej wnikliwa i dobrze się ,mną zajęłam. W końcu znalazłam "swojego" ginekologa. Z całą pewnością jest to lekarz do którego można się przywiązać. Traktuje pacjenta poważnie i z troską.

  • bardzo słaby

   Miałam do czynienia z pani dr na izbie przyjęć i nikomu nie życzę. Byłam w dużym stresie w związku z diagnozą, którą mi postawiono, byłam zagubiona i przestraszona. Na zadane przeze mnie pytanie pani dr zamiast mi odpowiedzieć nakrzyczała na mnie, że co ja wiem, zamiast mi pomóc i wyjaśnić (dodam, że moje pytanie wynikło z tego, że lekarz z poradni wprowadził mnie w błąd). Roztrzęsiona trafiłam na oddział. Był to pobyt jednodniowy, więc z wypisem udałam się do pokoju lekarskiego po zwolnienie za tren dzień. W pokoju było sporo lekarzy, ale to panią dr Nowicką było słychać najbardziej jak właśnie z czegoś bardzo się śmiała. Gdy mnie zobaczyła nie omieszkała poinformować innych obecnych lekarzy jakich to głupot ktoś mi naopowiadał, co ją bardzo bawiło. Podsumowując: zero profesjonalizmu, zero empatii, zero zaangażowania, zero kultury. Spotkanie z panią dr Nowicką było dla mnie traumatyczne.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu

 • Dr Joanna Pabich-Worożbit

  Ginekolog,

  • bardzo dobry

   Pani doktor jest przemiła, ciepła i serdeczna, i oczywiście jet profesjonalistką w 100%. Długo leczyłam się u różnych lekarzy, a Pani Doktor już na pierwszej wizycie zdiagnozowała problem, który później skutecznie wyleczyła. pól roku staraliśmy się o dziecko, ale dr.Pabich skutecznie nas uspakajała, że nie trzeba od razu panikować i robić drogich badań... i rzeczywiście, miesiąc później B-hcg pokazało dzidziusia. Zawsze służy radą i pomocą, jak nie może odebrać tel, to napiszę smsa, ale bez względu na porę jest chętna pomóc.

  • słaby

   Niby wszystko miło, fajnie, przyjemnie, ale przestałam chodzić do niej po tym, jak pomyliła torbiel endometrialną na jajniku z jajeczkowaniem (wiem to na 100 %, bo miałam świeżutkie USG od innego lekarza, świetnego specjalisty od badań USG, tylko p. doktor się nie przyznawałam). Zamiast wykryć jajeczkowanie i torbiel na tym samym jajniku, powiedziała że w tym konkretnym cyklu możemy postarać się o ciążę mnogą;/. Zwątpiłam wtedy w zakres umiejętności p. doktor, a szukałam kogoś do prowadzenia planowanej ciąży. Stwierdziłam, ze nie chcę aby p. doktor wykonywała USG mojej ciąży z takimi umiejętnościami. Torbiel rosła sobie dalej, potwierdzały to kolejne badania USG robione w kolejnych cyklach u różnych lekarzy, z którymi konsultowałam swój problem. Dalej również byłam stale pod kontrolą USG, bo zaszłam w ciążę z tą torbielą.

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu

 • Jolanta Sobczyk

  Pediatra, Reumatolog, Lekarz Rodzinny, lek.

  • bardzo dobry

   Rewelacyjna lekarka z wieloletnim doświadczeniem. Nigdy bez badania nie stawia diagnozy i przede wszystkim nie wciska antybiotyków dzieciom, jak to robią inni lekarze. Mam dwoje dzieci 6 i 11 lat , które od urodzenia są leczone przez Dr. Jolantę Sobczyk. Nie chcę innego lekarza. M.

  • dobry

   Dobry lekarz, dobre podejscie do dzieci. Stara się leczyć o ile to możliwe bez antybiotyków. Widać że to lekarz zpowołania. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu