Tutaj jesteś: 
Zakład Medyczny Kaar-Med

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aneta Fiderkiewicz

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • bardzo dobry

   Mój mąż chodzi do Pani doktor Anety i jest bardzo zadowolony. Trafiliśmy do tej kliniki z polecenia znajomej i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mąż nie przepada za lekarzami ale do Pani Anety idzie bardzo zmotywowany i cieszy się, że ktoś w końcu mu pomoże. Zgadzam się z poprzednimi opiniami - bardzo profesjonalne podejście i lekarz który zna się na swojej specjalizacji.

  • bardzo dobry

   Jestem po pierwszej wizycie u pani doktor i moje pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne: profesjonalne podejście do pacjenta, poświęcenie uwagi i czasu, dokładne badania, wyjaśnienie problemu, zlecenie dodatkowych badań i co jest dodatkowym atutem - pani doktor jest bardzo miła:) Miałam do czynienia już z wieloma lekarzami i muszę przyznać, że dopiero tu poczułam się, że trafiłam do lekarza, który będzie potrafił mi pomóc. Kasia

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu

 • Tatiana Szymborska

  Ginekolog, Położna, Położnik, lek.

  • słaby

   Byłam pacjentką tej Pani przez kilka lat. jeśli chodzi o jednorazowe wizyty kontrolne u zdrowej osoby, nie mam zastrzeżeń. Gorzej jeśli mamy problem, jakąś dolegliwość z którą musimy sobie poradzić i oczekujemy pomocy,Pani doktor Szymborska nie jest najlepszym wyborem. Od kilku miesięcy zmagam się z bolesną infekcją/zapaleniem i wizyty nie przyniosły żadnej pomocy, mijają miesiąca a ja nie spotkałam się ze zrozumieniem, nie zostało mi wyjaśnione, co mi dokładnie jest, co może przyczyną i jak Pani doktor może mi pomóc. W tym momencie zmieniłam lekarza bo nadal czuję się źle i chce się wyleczyć, a kolejna wizyta u Pani doktor byłaby stratą czasu i pieniędzy, nie wspominając o zdrowiu. Atmosfera nie jest miła, nie jest też neutralna, po postu nie czułam się komfortowo.

  • bardzo dobry

   Po długich poszukiwaniach chyba znalazłam swojego lekarza :) Bardzo miłe zaskoczenie. Porównując dwie poprzednie wizyty (u dwóch innych lekarzy), nie mam się do czego przyczepić. Profesjonalne podejście, bez głupiego gadania typu "nie nosić obcisłych spodni, nie depilować miejsc intymnych" - a takie rady usłyszałam od poprzednich lekarzy, gdy pytałam o nawracające infekcje. Szybko, bezboleśnie i na temat. Dostałam leki, które skutecznie pomogły mi się uporać z problemem. Panią Doktor polecam z czystym sumieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu

 • Elżbieta Cieślak

  Chirurg,

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz i miły człowiek. Pani doktor godziła się mnie przyjąć mimo ogromnej ilości pacjentów i opóźnienia w przyjmowaniu ich. Byłam przekonana, że już nikt mi nie pomoże a tu okazało się że Pani doktor idealnie dobrała lek i mogę normalnie funkcjonować.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry neurolog i lekarz. Po wielu latach przerzucania mnie przez ręce lekarzy Pani doktor zajęła się moją progresywną i skomplikowaną chorobą. Wreszcie odzyskałam wiarę po bardzo długim czasie na lepszy komfort życia. Posiada bardzo rozległą wiedzę i dawno nie spotkałam się z lekarzem, który miałby takie etyczne podejście do pacjenta. Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor, że wreszcie zainteresowała się moim postępującym ubytkiem na zdrowiu. Przyjmowała mnie w przychodni na ul. Banacha w Warszawie.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu

 • Katarzyna Kowalcze

  Dietetyk, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Choć to początek naszej drogi to ja już widzę efekty. Waga powoli rusza z miejsca, co było niemożliwe przez ostatni rok. Pani Kasia to skarbnica wiedzy rozmowa z nią dała mi.więcej niż ostatnie 15 miesięcy chodzenia po lekarzach. Rozwiała wiele moich wątpliwości, odpowiedziała na wiele pytań. Ją z ręką na sercu polecam Natalia

  • bardzo dobry

   Od dłuższego czasu miałem problemy trawienne, złe samopoczucie, kłopoty z przytyciem, wręcz chudłem. Byłem z tymi problemami u swojego lekarza, ale bagatelizował problemy, a ja czułem się gorzej. Kolega polecił mi panią Katarzynę, sam jest jej pacjentem z powodu cukrzycy i bardzo sobie chwali współpracę z nią. Skorzystałem z porady. Bardzo długo męczyła mnie rozmaitymi pytaniami, ale teraz wiem, ze miały one sens, gdyż ukierunkowały podejrzenia na alergię pokarmową. Niedawno zrobiłem testy i dowiedziałem się już oficjalnie o alergii pokarmowej. Pani dr Katarzyna Kowalcze ułożyła mi indywidualny jadłospis, podała gotowe przepisy na niektóre dania, z którymi nie mogłem sobie poradzić. Od kilku tygodni po tej konsultacji czuję się o wiele lepiej i z przyjemnością za kilka dni udam się na wizytę kontrolną. Bardzo dziękuję pani doktor! pozdrawiam, Robert Krzyszkowski

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu

 • Jolanta Sobczyk

  Pediatra, Reumatolog, lek.

  • bardzo dobry

   Rewelacyjna lekarka z wieloletnim doświadczeniem. Nigdy bez badania nie stawia diagnozy i przede wszystkim nie wciska antybiotyków dzieciom, jak to robią inni lekarze. Mam dwoje dzieci 6 i 11 lat , które od urodzenia są leczone przez Dr. Jolantę Sobczyk. Nie chcę innego lekarza. M.

  • dobry

   Dobry lekarz, dobre podejscie do dzieci. Stara się leczyć o ile to możliwe bez antybiotyków. Widać że to lekarz zpowołania. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu

 • Magdalena Jagiełło

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • bardzo dobry

   Po pierwszej wizycie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pani Magdalena (która jest naprawdę sympatyczna) wypytała się o wszysto dokłanie, o przebyte choroby itd. Jeżeli chodzi o leczenie to podchodzi do tego poważnie. Serdecznie polecam!

  • bardzo dobry

   Dawno nie spotkałam lekarza, który by zajął się mną tak dokładnie i dociekliwie jak Pani doktor. Indywidualne podejście i przesympatyczna osobowość, to rzadkość w dzisiejszych czasach. Z takim lekarzem, żadna choroba nie jest straszna. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu