Tutaj jesteś: 
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny We Wrocławiu

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

Interna, Ginekologia, Chirurgia, Pediatria, Okulistyka, Nefrologia, Kardiologia, Onkologia, Anestezjologia, Medycyna rodzinna, Laryngologia, Stomatologia, Chirurgia naczyniowa, Dermatologia, Położnictwo, Psychologia, Terapia, Ortopedia, Pulmonologia, Radiologia, Gastrologia, Alergologia, Urologia, Medycyna sądowa więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Lisowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Bardzo, Bardzo polecam, Pan Doktor prowadził moją ciążę. Zawsze radosny, spokojny, wszystko powoli i skutecznie tłumaczy. Kiedy byłam w Szpitalu przyszedł i się przywitał, dopytywał czy wszystko jest w porządku.

  • bardzo dobry

   Witam. Doktor Lisowski prowadził moją ciąże w 2005 r. Pracował wtedy w szpitalu w Środzie Śląskiej. Mam pozytywne wspomnienia. Bardzo przyjemny, wesoły lekarz. Moja ciąża była zagrożona, doktor zakładal mi szew, wszystko przebiegło pomyślnie. Dzisiaj moja córka ma 7 lat i bardzo miło wspominam tego lekarza, ciesze się że natknełam się na tą strone i mam adres jego gabinetu, napewno sokrzystam.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu

 • Alicja Słoka-Sutkowska

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   Bardzo miła, a przede wszystkim kompetentna i sumienna Pani Doktor. Cierpliwie wysłuchała wszystkich moich pytań i udzieliła rzetelnych odpowiedzi. Podczas wizyt czuję się bardzo komfortowo i bezpiecznie. Mogę szczerze polecić tego lekarza.

  • bardzo dobry

   Pani Doktor jest spokojna, kulturalna i bardzo profesjonalna. Chętnie i skrupulatnie odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Angażuje się w diagnostykę i ma duża wiedzę. Jestem jej pacjentką od dwóch lat i z czystym sumieniem mogę ją każdemu polecić.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Dawid Wiśniewski

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   Złego słowa na temat doktora nie mogę powiedziec. Zawsze wytłumaczy, jest delikatny i miły. Ze szczerego serca polecam

  • bardzo dobry

   Jestem zadowolona z wizyt u dr Wiśniewskiego. Trafiłam do niego bez wcześniejszego polecenia, więc nie wiedziałam czego się spodziewać. Pan doktor prowadzi moją pierwszą ciążę. Przy każdej wizycie, szczegółowo wyjaśnia co będzie robił, bardzo delikatny podczas badań, potrafi poprowadzić rozmowę z pacjentką na taki tor, że nie myśli o przeprowadzanym badaniu, a czas tego badania leci bardzo szybko. Gorącą polecam dr innym pacjentkom.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu

 • Wojciech Rogala

  Ginekolog, lek.

  • bardzo słaby

   Doktor miły, wyluzowany, aż nawet za bardzo. Podczas mojej wizyty wcinał czekoladę... Celem mojej wizyty było przygotowanie się do ciąży, zadanie paru pytań i przede wszystkich rutynowe badanie. Niestety pan doktor wyśmiał mnie :/ Nie przytoczę dokładnie słów, ale powiedział coś w rodzaju " nie będę Pani uczył dzieci robić"... chyba nie muszę pisać jak się poczułam! Chciałam zrobić jakieś badania, ale nie dostałam żadnego skierowania, żadnej porady, nic. Od niechcenia zrobił usg, na moją prośbę, w którym wykrył torbiel czekoladową, kazał się zapisać na zabieg do szpitala w celu usunięcia i tyle. Wyszłam zniesmaczona, wystraszona, totalnie zmieszana. Po konsultacji z innym ginekologiem, okazało się, że diagnoza była błędna, już daruje sobie pisanie z czym pan doktor pomylił torbiel czekoladową, ku zdziwieniu innego lekarza, a skierowanie na badania podstawowe dostałam bez żadnego ale i wyśmiewania się i dzięki Bogu, bo miałam co leczyć. Nie polecam, choć wiem, że to zależy od przypadku, może akurat ja miałam pecha... ale lekarz zwłaszcza taki jak GINEKOLOG powinien się odpowiednio zachować...

  • neutralny

   Miły i sympatyczny pan dr wizyta przebiegła sympatycznie i konkretnie .Pan doktor zadawał dużo pytań szczegółowych samo badanie przebiegło szybko i bezboleśnie. Tylko coś z cennik zawyżony za cytologie i badanie skasowali ponad 200zł moim zdaniem trochę za dużo!

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu

 • Artur Wysocki

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   Witam! Dr Wysocki prowadził moją ciążę, więc swoją opinię opieram na wielu wizytach. Przede wszystkim zlecił mi wszystkie badania w odpowiednim czasie. Pod koniec ciąży miałam dość wysokie ciśnienie, a przez większość czasu bakterie w moczu. Zlecił mi dodatkowe badania i konsultację z okulistą w związku z ciśnieniem. Jak tylko otrzymałam wyniki zadzwoniłam do niego, żeby skonsultować wyniki, jak mi polecił. Zawsze podkreślał, żeby w razie czego dzwonić. Moim zdaniem jest kompetentny, gdyż zawsze udzielał odpowiedzi na moje pytania. Pod koniec ciąży już bardzo mu ufałam, czułam, że dobrze się nami opiekuje. Byłam u niego 6 tygodni po porodzie na wizycie kontrolnej i tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że to dobry, rzeczowy i kompetentny lekarz. Podoba mi się jego podejście, zwłaszcza to, że nie panikuje i wprowadza atmosferę, że wszystko jest ok i będzie dobrze. Dzięki temu byłam spokojna.

  • bardzo dobry

   Witam! Byłam u doktora Wysockiego na konsultacji; poświęcił mi bardzo dużo czasu i odpowiedział szczegółowo na wszystkie moje pytania, był przy tym bardzo otwarty i sympatyczny.Sprawiał wrażenie lekarza o dużej wiedzy i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Wizyta wyglądała zupełnie inaczej niż u mojego poprzedniego ginekologa, u którego miałam wrażenie, że przyjmuje pacjentki 'na akord'....Doktor przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad i chętnie wyjaśniał powody, dla których np. dane badanie powinno zostać przeprowadzone. Z chęcią przyjdę do doktora Artura ponownie - zachęcam do tego inne panie!

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu

 • Małgorzata Olesiak- Andryszczak

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Trafiłam do Pani doktor w II trymestrze ciąży po dużym rozczarowaniu pierwszym lekarzem prowadzącym. Pani doktor w cenie zwykłej wizyty, dowiadując się, że przegapiliśmy pierwsze badanie prenatalne dokładnie zbadała malucha, mierząc wszystko co możliwe. Podczas wizyty odpowiada na wszystkie pytania, bardzo cierpliwa, tłumaczy dokładnie ze szczegółami na jakim jest się etapie i czego należy się spodziewać. Kiedy dokonuje pomiarów podczas USG, aż sama uśmiecha się do monitora, kiedy okazuję się, że dziecko jest zdrowe. Podaje prywatny numer telefonu, można zadzwonić z każdą wątpliwością, co podczas ciąży jest ogromnym komfortem. Kiedy niespodziewanie w 27 tygodniu wylądowałam na oddziale patologii ciąży z przedwczesną akcją porodową, zrobiła wszystko, aby udało się ją donosić do końca. Naprawdę wspaniały specjalista, przy tym bardzo ciepły i zaangażowany w pracę człowiek. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo. Mimo ogromnej ilości obowiązków, znalazła nawet chwilę, aby odwiedzić nas z maluszkiem na oddziale położniczym. Polecam wszystkim kobietą przy nadziei!

  • bardzo dobry

   Pani doktor wykryła wadę dziecka już w 12 tygodniu ciąży (co podobno najczęściej zauważalne jest ok 20-24 tyg). Bardzo precyzyjna i dokładna. Bardzo dużo czasu poświęcała mi i mojej ciąży. Bardzo duże wsparcie psychiczne co przy tego typu sytuacjach bardzo ważne. Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu

 • Aleksandra Simlat

  Alergolog, Pediatra, lek.

  • bardzo dobry

   Przez 15 lat leczyłem się u Pani doktor. Ma świetne podejście do dzieci, rzeczowa, kompetentna i w moim przypadku zawsze stawiała dobre diagnozy. Ma też swój specyficzny sposób bycia, ale zawsze jest uprzejma i kulturalna.

  • neutralny

   Świetna specjalista leczyłam się u niej przez kilkanaście lat!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Jerzy Sokołowski

  Chirurg, lek.

  • bardzo dobry

   Nie tylko świetny fachowiec lecz także uczynny, wrażliwy na cudze nie szczęście człowiek. Osoba godna szczególnych wyróżnień!

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry chirurg o dużym doświadczeniu. Cały czas interesuje się pacjentami. Jest sympatyczny, kompetentny i uczciwy. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu

 • Katarzyna Popławska-Nawara

  Psycholog,

  • bardzo dobry

   Polecam Panią Katarzynę Popławską-Nawarę jako terapeutkę i psychologa. Ma duże doświadczenie w tym co robi i wie jak rozmawiać z pacjentem. Chodzę do niej od pół roku, ale już widzę efekty. Szybko i poprawnie diagnozuje i prowadzi terapię w dobrym kierunku. Jest wyważona i empatyczna, dzięki czemu łatwiej jest mi się przed nią otworzyć. Jej wizyty bardzo dużo mi dają. Dlatego uważam, że jest bardzo dobrym psychologiem.

  • słaby

   Osobiście odradzam, straszy dzieci, chyba ich nie lubi ``` Ocena została zmieniona na "Odradzam". Powód: Treść komentarza nie wskazuje na brak kompetencji lekarza. ```

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Adrianna Hombek-Rudkowska

  Okulista,

  • bardzo dobry

   Pani doktor bardzo mi pomogła!!! Zajęła się mną i moim mężem w sposób bardzo profesjonalny i fachowy. Nie spotkałam się dotąd z tak życzliwym podejściem do pacjenta. Bardzo Pani Doktor dziękuję. Mam dla Pani wiedzy oraz podejścia do pacjenta olbrzymi szacunek !!!

  • bardzo dobry

   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta !!! Miła, kompetentna, umie "wysłuchać" i potrafi "przekazać". Nie spotkałam sie dotąd z TAKIM lekarzem !!! Pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu