Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. M. Kopernika W Łodzi
Wczytuję...

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki:

 • Chirurg, Lekarz Medycyny Estetycznej

  Adam Srebrzyński

  • 12 listopada 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Lekarz godny polecenia, profesjonalne podejście do pacjenta, godny polecenia !!!! Wdzięczna pacjentka Malgorzata

  • 5 listopada 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Kompetencja, profesjonalne doradztwo, przyjazna atmosfera, fachowa obsługa-lekarz budzący zaufanie, godny polecenia. Anna.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Chirurg

  Krzysztof Kołomecki

  • 18 marca 2014

   Ocena: bardzo słaby

   To jakieś nieporozumienie,pan prof. w ciągu 2 min przejrzał dokumentację i stwierdził,że trzustki nie operuje i odesłał tatę do swojego kolegi z innego szpitala.Pytam więc czym zajmuje się chirurg endokrynolog ze stopniem profesorskim? Czy moralnym jest zainkasowanie sporej kasy (190 zł) za brak konsultacji od schorowanego emeryta szukającego pomocy? Zdegustowana córka

  • 30 czerwca 2012

   Ocena: bardzo dobry

   Doskonały chirurg, uczciwy człowiek, moge polecic z czystym sumieniem , ponieważ operował moja tarczyce,

 • Pediatra

  Eugenia Magdalena Jadczak

  • 13 kwietnia 2014

   Ocena: bardzo słaby

   Witam, ostatnio miałam przyjemność poznać Panią doktor...wizyta nie do zapomnienia. Na początku wykład o dłużącym się dyżurze zakończonym moją wizytą z chorym Synkiem, poinstruowanie co to chory bobas i że z takim błahymi objawami jak 39,5 stopnia gorączki, migdałami jak arbuzy wielkimi, kaszlem, katarem i marudnym oraz zmęczonym dzieckiem trzeba poczekać do bardziej ''ludzkiej''pory dnia albo poniedziałku i marudzić swojemu lekarzowi pediatrze. Następnie badanie, które było co najmniej na złość mamie przeprowadzone tak, że wyszliśmy z płaczem, receptą i inf.że reszta będzie w rejonie. Pani doktor pokrótce powiedziała co i jak ( w wielkim skrócie..bo przecież zmęczona). Dobrze, że na to jej sił wystarczyło. Chciałam powiedzieć, że nie ma dla Matki objawów ważnych, mniej ważnych jeśli chodzi o dziecko, nie ma odpowiedniej pory na wizyty lekarskie. I dziękuję ogromnie za uświadomienie mnie,że na wizyty u lekarzy na NFZ to pomyłka, którą popełniłam po raz ostatni.

  • 6 marca 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Jeden z najlepszych pediatrów z jakimi miałam do czynienia, wszystko wytłumaczy, dokładna i sympatyczna, lubiana przez dzieci, nie przepisuje od razu antybiotyków, tak jak robią to inni lekarze, doradza i pomaga.

 • Pediatra

  Małgorzata Konfederak

  • 15 kwietnia 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Pani doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem a do tego przemiłym człowiekiem. Decyzję o szczepieniach podejmuje z rozwagą, mądrze. Ma świetny stosunek do dzieci. Polecam gorąco!!! - mama Łukaszka

 • Internista, Reumatolog

  Magdalena Elżbieta Połubińska

  • 11 października 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Pani dr. Magdalena Połubińska jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia ma profesjonalne, holistyczne podejście do pacjenta, jednocześnie miła, ciepła, uśmiechnięta, cierpliwie słuchająca pacjenta. Do szpitala dotarłem z pomocą córki wyszedłem wybiegając o własnych siłach. Na SORrze zleciła badania i przyjęła mnie natychmiast na oddział (lekarze w dwóch innych szpitalach odesłali mnie do domu). Ma zawsze czas by odpowiedzieć na wszystkie pytania i natchnąć optymizmem. W szpitalu dociekliwie zlecała badania by postawić diagnozę i doprowadzić mnie do normalnego stanu zdrowia. BARDZO DZIĘKUJE I SERDECZNIE POLECAM. Tomasz Kawecki

  • 26 kwietnia 2014

   Ocena: dobry

   Bylem na oddziale 15-04-25-04-14 pod opieka pani doktor Polubińskiej Miła i sympatyczna a do tego profesionalistka.Jestem wdzieczny!!! Marek Pażdziejewski.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Radiolog

  Marek Mikinka

  • 8 maja 2014

   Ocena: bardzo słaby

   Miałam dziś wątpliwą przyjemność być z półtorarocznym synkiem u Pana Doktora i jestem bardzo rozgoryczona. Synek miał mieć USG głowy z powodu urazu. Czekałam prawie 50 minut w poczekalni ponieważ Pan krążył po korytarzu w kółko, popijał kawę w dyżurce itd. Kiedy już weszłam syn spał ponieważ był wycieńczony pobytem w szpitalu i sytuacją w jakiej się znalazł. Pan radiolog był niesympatyczny, niezadowolony z tego, że w ogóle musi nas przyjąć. Do tego skierowanie było błędnie wypisane (usg przez ciemiączko które synkowi już praktycznie zarosło). Kiedy powiedziałam, że badanie jest profilaktyczne żeby wykluczyć ewentualny uraz wewnątrz głowy dziecka Pan skwitował to słowami: profilaktycznie to można się od razu zabić. Nie wiem co autor miał na myśli jednak całość wizyty oceniam bardzo źle. Nie polecam Pana Marka ponieważ jest pozbawiony empatii i kultury. Nie wspominając o podejściu do dzieci które przydałoby się kiedy pracuje się w szpitalu dla dzieci na ul. Spornej

 • Chirurg, Urolog

  Marek Ireneusz Lipiński

  • 29 maja 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Leczyłem się u innych lekarzy,lecz mój stan zdrowia pogarszał się radykalnie.Krwiomocz co pół godziny przy tym parcie na pęchrz. Prawdziwe leczenie zaczęło się dopiero gdy dostałem się do "Kopernika" w Łodzi.Szybka diagnoza,kompleksowe badania,chemioterapia i na koniec usunięcie pęcherza moczowego z guzem wielkości literatki.Zaraz po zabiegu szok,ale teraz po ponad 8-miu latach od operacji życie wygląda inaczej.Nie ma bólu,który wcześniej nie dawał przespać nocy.Bałem się się tego zabiegu,lecz docent Lipiński wytłumaczył mi,że jeśli zrezygnuję to mój żywot może być krótki.Rozmowa rzeczowa wiec zostałem przekonany. Miałem wtedy 54 lata.Szkoda było umierać,Nie jest to życie całkiem komfortowe{chdzenie z workami},ale do wszystkiego można przywyknąć.Niektórzy są wgorszej sytuacji i też się cieszą życiem.Teraz odwiedzam pana docenta 3 razy w roku w przychodni w celu wymiany przetok. Antoni Z.

 • Alergolog

  Paweł Majak

  • 4 października 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Swietny kontakt, Pan doktor bardzo profesjonalny, wyjasnia wszystko dokladnie. Polecam

 • Onkolog, Chirurg

  Maciej Berkan

  • 5 listopada 2014

   Ocena: bardzo słaby

   Jeśli wizyta u Pana Doktora to tylko prywatna, mimo iż przyjmuje w Poradni szpitala Kopernika. Wykonałam inne badania niezbędne do wykonania zabiegu również odpłatnie i dowiedziałam się że musimy poczekać z operacją aż guzy się uzłośliwią ponieważ nie ma przepisu, który pozwoliłby na ich usunięcie zanim się uzłośliwią. Cudowne podejście do sprawy!!!

  • 16 października 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Pan dr Berkan to doskonały specjalista. W kontakcie z pacjentem rzeczowy, spokojny, dający poczucie bezpieczeństwa człowiek. Jest bardzo uprzejmym, ciepłym mężczyzną.Jego uśmiech nastawia człowieka pozytywnie do życia i choroby. Życzmy sobie, aby wszyscy lekarze tacy byli. Bardzo Panu dziękuję Panie doktorze , jestem wdzięczna za wszystko pacjentka Anna Salamon.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu

 • Chirurg

  Krzysztof Kuzdak

  • 12 listopada 2014

   Ocena: bardzo słaby

   Witam, niestety Pan Profesor bardzo mnie rozczarował swoim podejściem do pacjenta :( mam guza tarczycy, Pan profesor stwierdził, że konieczna jest operacja. Zapisałam się więc na termin, ale w międzyczasie poszłam do 3 innych lekarzy endokrynologów z prośbą o konsultację. Każdy z nich odradził mi operację, zlecili kolejne USG i biopsję. Przed samym terminem operacji wykonałam USG w Lux Medzie. Okazało się, że jest 0,6 mm różnicy na "moją korzyść", w porównaniu z badaniem, które wykonywał p. Profesor. Poszłam więc do niego z tym wynikiem. Niestety zareagował bardzo... prymitywnie!!! powiedział, że skoro poszłam się konsultować, to powinnam leczyć się u kogoś innego! nawet nie chciał spojrzeć na nowe badania. Dodał, że on też "woli się kawy napić niż mnie operować!". Dramat :( Rozumiem, że jeżeli ktoś ma tytuł Profesora i przyjmuje masę ludzi, to może się... zatracić, ale może troszkę więcej POKORY, bo jesteśmy tylko ludźmi i każdy może się mylić.

  • 22 maja 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Profesor Krzysztof Kuzdak należy do tej kategorii ludzi, których w życiu człowieka spotyka się niezmiernie rzadko bądź w ogóle - ja miałem to szczęście poznać Go we właściwym czasie i momencie by doświadczyć kilkakrotnie wspaniałej opieki i poznać Go jako człowieka bezinteresownego, przewodnika na krętej drodze poszukiwania dalszego leczenia przerzutów nowotworu tarczycy. Jego renoma wybiega daleko poza nasz region, jest uznanym autorytetem także w swoim profesjonalnym środowisku całego kraju. Dziękuję Panie Profesorze! Jan Moch

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu

Lokalizacja

Inne placówki