Tutaj jesteś: 
Placówki
Chirurgia
Chirurgia Łódź
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. M. Kopernika W Łodzi

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Bamberski

  Onkolog, Chirurg,

  • bardzo dobry

   Uratował naszą mamę(operowane było jelito grube), 5godz. operacja trwała, mama jest 2 lata po operacji i czuję się bardzo dobrze... ŚWIETNY LEKARZ, ale przede wszystkim najpierw CZŁOWIEK. Dziękujemy - dzieci

  • słaby

   Zachęcony samymi dobrymi opiniami wybrałem się na wizytę do gabinetu prywatnego w Pabianicach. Pan doktor przyjmuje w czwartki od godz 17. Nie umawia na konkretną godzinę trzeba czekać. Od godz 20 przychodzi ok 8 pacjentów na zdjęcie szwów. TYM RAZEM UMÓWIENI NA KONKRETNĄ GODZINĘ (????????). Pan doktor zostawia nieprzyjęte 3 osoby z kolejki nie informując czy znajdzie jeszcze czas Ja zrezygnowałem z dalszego czekania około 2 godzin. Natomiast starszy Pan, który był przede mną mocno to przeżył (miałem obawy czy nie przypłaci tego zdrowiem) W XXI WIEKU OCZEKUJE SIĘ INNYCH STANDARDÓW TRAKTOWANIA PACJENTÓW PRZEZ LEKARZA.. O fachowości lekarza nie zdążyłem się przekonać. Szkoda!!!!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu

 • Masoud Hedayati

  Chirurg,

  • bardzo dobry

   Pan Doktor operował mnie 16 stycznia w szpitalu im. Kopernika. W dzień przed operacją przyszedł się przedstawić i przeprowadzić wstępny "wywiad". W dniu operacji już po przewiezieniu na blok zapewniał, że będzie dobrze i nie ma powodów do stresu. Po wybudzeniu i przewiezieniu mnie na salę ogólną, Pan Doktor od razu zajrzał, żeby sprawdzić czy wszystko w porządku. Po południu również pojawił się, żeby skontrolować mój stan. W dniu wypisu dokładnie obejrzał ranę i poinformował o zaleceniach, odpowiadając również na wszystkie moje pytania. Nie jestem specjalistą w dziedzinie medycyny (ale dużo naczytałam się o usuwaniu tarczycy, jak również informacje o ewentualnych powikłaniach zawarte były w zgodzie na zabieg), jednak po upływie 2 mcy od operacji mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że Pan Doktor jest świetnym chirurgiem, bo mój zabieg przebiegł jak najbardziej pomyślnie. Nie zostały porażone struny głosowe, nie wycięto mi przytarczyc (co się niestety zdarza dość często), blizna goi się bardzo ładnie. Dodatkowo doktor Hedayati jest przemiłym, uśmiechniętym człowiekiem, który potrafi podtrzymać na duchu i poprawić humor nawet w tak niekomfortowym miejscu jak blok operacyjny. Z całą pewnością Pan Doktor zasługuje na jak najbardziej pozytywną opinię i polecenie innym pacjentom. Sama na pewno udam się do doktora Hedayati jeśli tylko w przyszłości zajdzie taka konieczność.

  • bardzo dobry

   27maj ,tuż po operacji tarczycy.Dziękuję panu doktorowi za opiekę,profesjonalizm,fachowość,podejście do pacjenta.Szalenie miły,ciepły,wrażliwy człowiek,wzbudza zaufanie.Kultura osobista,zaangażowanie.Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu

 • Mirosław Stelągowski

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Bardzo rzeczowy, konkretny i pomocny lekarz. Bardzo sympatyczny i przyjaźnie nastawiony do pacjenta.

  • bardzo dobry

   Kompetentny lekarz, a przy tym cierpliwy i miły człowiek. (Dla mnie to bardzo ważne, bo jestem osobą niepełnosprawną). Badanie USG wykluczyło związek z moim problemem, więc jestem zmuszona szukać lekarza innej specjalizacji. Życzyłabym sobie, aby to był taki lekarz, jak dr Stelągowski. POLECAM GO ! Ewa T.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu

 • Adam Srebrzyński

  Chirurg, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr

  • bardzo dobry

   Specjalista najwyzszej rangi. Bardzo zyczliwy,empatyczny o wyjatkowej kulturze osobistej. Lekarz wszechstronnie utalentowany, o ogromnej wiedzy i niespotykanych umiejetnosciach.Dwukrotnie mialam przyjemnosc korzystac z umiejetnosci PANA DOKTORA w dziedzinie maloinwazyjnego odmladzania ./ botoks,wypelniacze/ .Za kazdym razem doskonale doradzil i perfekcyjnie przeprawadzil zabieg.W ciagu kilkunastu minut zostalam odmlodzona o conajmniej 10 lat.Moj wyglad jest naturalny, swiezy, subtelny.Serdecznie polecam Bogna Strzelczyk

  • bardzo dobry

   Gorąco polecam wizytę u Pana dr, miła atmosfera, profesjonalne podejście, zero bólu i wszystko tak jak być powinno :)

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu

 • Magdalena Elżbieta Połubińska

  Reumatolog, Internista, lek.

  • bardzo dobry

   Pani Doktor jest bardzo cierpliwa, kompetentna i wyrozumiała. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Niej. Polecam serdecznie.

  • bardzo dobry

   Pani dr. Magdalena Połubińska jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia ma profesjonalne, holistyczne podejście do pacjenta, jednocześnie miła, ciepła, uśmiechnięta, cierpliwie słuchająca pacjenta. Do szpitala dotarłem z pomocą córki wyszedłem wybiegając o własnych siłach. Na SORrze zleciła badania i przyjęła mnie natychmiast na oddział (lekarze w dwóch innych szpitalach odesłali mnie do domu). Ma zawsze czas by odpowiedzieć na wszystkie pytania i natchnąć optymizmem. W szpitalu dociekliwie zlecała badania by postawić diagnozę i doprowadzić mnie do normalnego stanu zdrowia. BARDZO DZIĘKUJE I SERDECZNIE POLECAM. Tomasz Kawecki

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Bartosz Ostrowski

  Neurolog,

  • bardzo dobry

   Bardzo miły, rzeczowy, lubiany i do tego zawsze uśmiechnięty Doktor. Nigdy nic mu nie jest trudno, zawsze chętny do pomocy. Rzeczywiście sprawia wrażenie osoby z którą można by konie kraść. Dziękuję Panie Doktorze za opiekę.

  • bardzo dobry

   Bardzo miły,rzeczowy fachowiec z którym mógłbym konie kraść.Polecam za indywidualne podejście do klienta.

 • Euzebiusz Krykowski

  Hematolog, Internista,

  • bardzo dobry

   Kilkanascie lat temu Prof. Krykowski wyleczyl mnie z powaznej choroby nowotworowej, a wiem, ze mialam 20% szans na przezycie. Ma u mnie najwyzsza ocene!

 • Tomasz Stępień

  Chirurg,

  • bardzo dobry

  • dobry

   bardzo dobry lekarz, operował moją tarczycę, zainteresowany pacjentką, pomocny, wyrozumiały... wg mnie godny zaufania i polecenia.

 • Dariusz Timler

  Chirurg,

  • bardzo dobry

   Pan Doktor był tym, który "rozprawił się z moim wyrostkiem robaczkowym". To pozornie drobna operacja - byłam jednak nie tylko potwornie obolała, ale mocno przerażona wizją "otwierania" brzucha, no i przestraszona pobytem w szpitalu... Pan Doktor wpływał kojąco na moje obawy, poświęcił mi mnóstwo czasu i cierpliwie znosił moje (chyba nieco kąśliwe) uwagi i dociekliwe pytania. Operacja okazała się przeprowadzona świetnie, a blizna bardzo szybko przestała być widoczna - prawie nie ma po niej śladu. Pozostało sympatyczne wspomnienie ogromnej opiekuńczości Pana Doktora i wspaniałego kontaktu z Nim, który pozostał " modelowym" w moich relacjach z lekarzami.

  • bardzo dobry

   Świetny chirurg ..robił mi dwie przepukliny ... po niespełna dwóch latach śladu nie widać...nooo i samo podejście do pacjenta

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Rafał Ziółkowski

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy,

  • bardzo dobry

   Za podejście do Pacjenta +, Za wiedzę merytoryczną +, Za umiejętność "praktyczne" +. Przy moim schorzeniu i poprzednich "lekarzach". Zostaję u niego :) Fachowość podczas wykonywania zabiegów, wyjaśnienie co będzie robione i jak wszystkie za i przeciw. Widać że ma powołanie do tej pracy, a nie tylko żeby zarobić. No i ta intuicja chirurgiczna której, wielu brakuje.

  • bardzo dobry

   Najlepszy lekarz na jakiego trafilam!!!