Tutaj jesteś: 
Placówki
Chirurgia
Chirurgia Łódź
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. M. Kopernika W Łodzi

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Bamberski

  Onkolog, Chirurg,

  • bardzo dobry

   Uratował naszą mamę(operowane było jelito grube), 5godz. operacja trwała, mama jest 2 lata po operacji i czuję się bardzo dobrze... ŚWIETNY LEKARZ, ale przede wszystkim najpierw CZŁOWIEK. Dziękujemy - dzieci

  • słaby

   Zachęcony samymi dobrymi opiniami wybrałem się na wizytę do gabinetu prywatnego w Pabianicach. Pan doktor przyjmuje w czwartki od godz 17. Nie umawia na konkretną godzinę trzeba czekać. Od godz 20 przychodzi ok 8 pacjentów na zdjęcie szwów. TYM RAZEM UMÓWIENI NA KONKRETNĄ GODZINĘ (????????). Pan doktor zostawia nieprzyjęte 3 osoby z kolejki nie informując czy znajdzie jeszcze czas Ja zrezygnowałem z dalszego czekania około 2 godzin. Natomiast starszy Pan, który był przede mną mocno to przeżył (miałem obawy czy nie przypłaci tego zdrowiem) W XXI WIEKU OCZEKUJE SIĘ INNYCH STANDARDÓW TRAKTOWANIA PACJENTÓW PRZEZ LEKARZA.. O fachowości lekarza nie zdążyłem się przekonać. Szkoda!!!!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu

 • Masoud Hedayati

  Chirurg,

  • bardzo dobry

   Pan Doktor operował mnie 16 stycznia w szpitalu im. Kopernika. W dzień przed operacją przyszedł się przedstawić i przeprowadzić wstępny "wywiad". W dniu operacji już po przewiezieniu na blok zapewniał, że będzie dobrze i nie ma powodów do stresu. Po wybudzeniu i przewiezieniu mnie na salę ogólną, Pan Doktor od razu zajrzał, żeby sprawdzić czy wszystko w porządku. Po południu również pojawił się, żeby skontrolować mój stan. W dniu wypisu dokładnie obejrzał ranę i poinformował o zaleceniach, odpowiadając również na wszystkie moje pytania. Nie jestem specjalistą w dziedzinie medycyny (ale dużo naczytałam się o usuwaniu tarczycy, jak również informacje o ewentualnych powikłaniach zawarte były w zgodzie na zabieg), jednak po upływie 2 mcy od operacji mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że Pan Doktor jest świetnym chirurgiem, bo mój zabieg przebiegł jak najbardziej pomyślnie. Nie zostały porażone struny głosowe, nie wycięto mi przytarczyc (co się niestety zdarza dość często), blizna goi się bardzo ładnie. Dodatkowo doktor Hedayati jest przemiłym, uśmiechniętym człowiekiem, który potrafi podtrzymać na duchu i poprawić humor nawet w tak niekomfortowym miejscu jak blok operacyjny. Z całą pewnością Pan Doktor zasługuje na jak najbardziej pozytywną opinię i polecenie innym pacjentom. Sama na pewno udam się do doktora Hedayati jeśli tylko w przyszłości zajdzie taka konieczność.

  • bardzo dobry

   27maj ,tuż po operacji tarczycy.Dziękuję panu doktorowi za opiekę,profesjonalizm,fachowość,podejście do pacjenta.Szalenie miły,ciepły,wrażliwy człowiek,wzbudza zaufanie.Kultura osobista,zaangażowanie.Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu

 • Adam Srebrzyński

  Chirurg, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr

  • bardzo dobry

   Witam, miałam poważny problem traciłam włosy garściami, byłam załamana, w głowie miałam tylko myśli, że zostanę już chyba łysa, ponieważ nie pomagało kompletnie nic, aż trafiłam do doktora Srebrzyńskiego zaproponował mi mezoterapie osoczem. Jestem po drugim zabiegu i już widzę efekty, wychodzi ich dużo dużo mniej, jestem bardzo zadowolona i wdzięczna. Poza tym podejście pana doktora do pacjenta jest niesamowite, widać że lubi to co robi, porostu lekarz z powołania, taki lekarz dziś to rzadkość. Miałam ogromne szczęście że trafiłam do pana doktora. Dziękuję z całego serca. Julita

  • bardzo dobry

   Rzeczowo, krótko i na temat. Gdyby wszyscy lekarze podchodzili do zawodu tak, jak p. dr. to żyło by się znacznie prościej. POLECAM!

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu

 • Mirosław Stelągowski

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Kompetentny lekarz, a przy tym cierpliwy i miły człowiek. (Dla mnie to bardzo ważne, bo jestem osobą niepełnosprawną). Badanie USG wykluczyło związek z moim problemem, więc jestem zmuszona szukać lekarza innej specjalizacji. Życzyłabym sobie, aby to był taki lekarz, jak dr Stelągowski. POLECAM GO ! Ewa T.

  • bardzo dobry

   Lekarz b. miły, kulturalny. Jasno i szczegółowo omówił moje schorzenie. Przedstawił przewidywany przebieg leczenia. Na miejscu wykonał dodatkowe badania, Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu

 • Jerzy Biernacki

  Chirurg, dr n. med.

  • bardzo słaby

   Nie rozumiem dlaczego usunięto moją opinię o człowieku który ma ponoć tytuł lekarza. To nie lekarz a nawet nie człowiek.Leżałam w ciężkim stanie,operacja,zlecenie antybiotyków to walka z tym człowiekiem i kolejnym cudem tego oddziału lek. Stelągowskim. Nikogo nic nie obchodzi,za nic nie odpowiadają,na wszystko jest czas.Pacjent to intruz na którym szpital traci pieniądze. Kiedy utrzymywała się nadal gorączka powyżej 38,5 odstawił mi antybiotyk.Na pytanie dlaczego odpowiedział że po co mierzę temperaturę . Szok. Pytam go w jakim celu pielęgniarki roznoszą termometry?A skoro jestem zdrowa to po co tu leże ponad miesiąc? Po tej rozmowie włączył leki które wreszcie pomogły. Ludzie omijajcie go szerokim łukiem jeśli życie wam miłe

  • bardzo słaby

   widzę że nie tylko mnie i moją rodzinę by na tamten świat wypchnął, dziwi mnie tylko usunięcie komentarzy w których to opisałem jak mnie powiedział jakiś czas temu gdy babcia moja miała 13 kamieni w woreczku że operacja to tylko zależy ode mnie czy i kiedy się odbędzie, takiego człowieka bo lekarzem go nazwać nie nazwę jemu nawet psa bym pod opiekę nie dał, ja leżałem u niego na oddziale pod jego pieczą i co mi powiedział że coca-coli się napiłem to mi brzuch wysadziło - NIESTETY MIAŁEM 3/4 ŚCIANEK ŻOŁĄDKA ZAJĘTE POLIPAMI I GDYBY NIE LEKARZ PRAWDZIWY LEKARZ TYLKO PAN BIERNACKI TO BYM SIĘ PRZEKRĘCIŁ JUŻ DAWNO, Jak moja Mama kilka lat temu leżała u lekarza i czekała na zabieg poszła bo leży i leży do niego dowiedzieć się co dalej odparł jak się pani tu nie podoba może pani iść do domu ;-) DWA OSTATNIE PRZYPADKI CZYLI MOJĄ BABCIĘ I SIEBIE JAK KTOŚ MA ŻYCZENIE MOGĘ UDOWODNIĆ I UDOKUMENTOWAĆ Jak to w przeciągu tygodnia po wyjściu z Kopernika tyle polipów mi się na uzbierało. WIĘC JEŻELI JESZCZE TAM PRACUJE UWAŻAJCIE, BO CHWILA NIEUWAGI MOŻE SKOŃCZYĆ SIĘ DLA WAS TRAGICZNIE!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Mariusz Szewczyk

  Urolog,

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz. Właściwa diagnoza, szybkie działanie. Świetnie przeprowadzona operacja usunięcia nerki. Cudowna opieka i duże zainteresowanie po operacji. Pełna informacja o działaniach, stanie zdrowia ... Codzienny uśmiech, w czasie mojego pobytu w szpitalu, przyspieszał powrót do formy. Gorąco polecam! Dziękuję Doktorze za to............, że Pan jest! @>-}-- Małgorzata

  • bardzo dobry

   Doktor jest cudowny-niezwykle miły, uczynny i sympatyczny. Naprawdę polecam z całego serca! Agnieszka

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu

 • Andrzej Klimek

  Neurolog,

  • neutralny

   Po przeczytaniu zamieszczonych tu opinii jestem szczerze zdziwiona. Mój mąż poważnie zachorował neurologicznie. Dwukrotnie pogotowie zawoziło go do szpitala Kopernika po upadkach, spowodowanych utratą przytomności i konsekwentnie odmawiano mu hospitalizacji. Gdy zdesperowana, po kolejnej wizycie u neurologa, udałam się do kliniki z prośbą do Pana Profesora, nie tylko bardzo życzliwie nas potraktował (choć widział nas po raz pierwszy), ale przeanalizował stan zdrowia męża i przyjął go na oddział, gdzie dokonano wnikliwej diagnostyki. W mojej ocenie Pan Profesor jest miłym, wrażliwym człowiekiem i jestem Mu bardzo wdzięczna.

  • bardzo słaby

   To lekarz jedyny w swoim rodzaju. Na wizycie w prywatnym gabinecie potraktuje człowieka jak śmiecia, stwierdzi że nie wie skąd się biorą koszmarne bóle bo w zasadzie wszystko jest w porządku a na koniec zażąda 200zł.(to było 2 lata temu, być może od tego czasu stawka wzrosła). Zdecydowanie odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu

 • Joanna Kozłowska

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • bardzo dobry

   Wspaniała, profesjonalna, bardzo życzliwa, zarówno jako lekarz, jak i człowiek. Przed zabiegiem syna na spodziectwo wyjaśniła rodzicom czym jest wada, jak się z nią postępuje, uspokoiła; po zabiegu bardzo zainteresowana pacjentem, zlecała dodatkowe badana jeśli przy okazji zabiegu zauważała inny problem. Bardzo oddana dzieciom. Niestety od 2 lat nieuchwytna w Korczaku z powodu choroby. Ale stali pacjenci mają jej prywatny nr telefonu, który czasem jest w stanie odebrać i po prostu pomóc.

  • bardzo dobry

   Pani dr Kozłowska-wspaniały lekarz, specjalista na najwyższym poziomie, a przy tym ciepła i serdeczna.Dokładnie potrafi wytłumaczyć i odpowiedzieć na wszystkie pytania-nawet te najbardziej banalne.Chciałabym żeby naszymi dziećmi opiekowali się tylko tacy lekarze-z powołania i z sercem do małych pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Remigiusz Pełka

  Neurochirurg, lek.

  • bardzo dobry

   W zeszłym tygodniu byłem wraz z żoną w gabinecie Pana doktora. Pan doktor zaproponował leczenie mojego kręgosłupa, opisał badania które należy wykonać w celu potwierdzenia diagnozy. Miał dla nas wystarczająco duzo czasu, aby wyjaśnić nam przebieg leczenia. Polecam doktora, który ma czas dla swoich pacjentów i jest wyrozumiały. Na wizytę można się umówić pod nr 533-151-496

  • bardzo słaby

   byłem umówiony z nim na wizytę w szpitalu na którą czekałem koło 2 miesięcy a on najzwyczajniej nie przyjechał i wszyscy pacjenci zostali odprawieni z kwitem...jak się później dowiedziałem był on rano w szpitalu i się zawinął bo dziecko mu się urodziło czy jakoś tak i nie raczył poinformować nikogo o swoim wyjściu...

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu

 • Andrzej Prelich

  Urolog, Chirurg, prof. dr hab. n. med.

  • słaby

   bardzo zawiodłam się w trakcie wizyty u prof. bardzo nerwowy człowiek, nie ma czasu dla pacjenta, a nawet na analizę wyników badań. chciałabym napisać, że lekarz kompetentny, gdyż taki stopień naukowy i stanowisko powinny na to wskazywać, jednak uzyskując od prof. informacje, że dolegliwości (m.in.krwiomocz) spowodowane są zbyt dokładną higieną intymną nie mogę tak napisać. odradzam.

  • bardzo słaby

   Jeśli profesor Prelich traktuje pacjentów "prywatnych" inaczej niż "państwowych" to tym bardziej świadczy to kiepsko o nim jako o człowieku. Mój dziadek był u niego na dwóch wizytach w przychodni w Koperniku, i na obu otrzymał zupełnie inne informacje na temat stanu swojego zdrowia i możliwości leczenia. Dziadek ma stwierdzonego raka prostaty w dość zaawansowanym stadium, a od onkologa oczekiwaliśmy przede wszystkim złagodzenia cierpienia w (nie ma co się oszukiwać) ostatnim okresie jego życia. Pierwsza wizyta rozbudziła nasze nadzieje, że jeszcze wszystko jakoś się ułoży: można zrobić operację, za 3 miesiące będzie na tyle dobrze, że dziadek powróci do normalnego (w miarę) życia. TYDZIEŃ później wersja była już zupełnie inna, a pan profesor był opryskliwy, nieprzyjemny i nie dał w ogóle dojść do słowa i zadać choć jednego pytania... Jako środek łagodzący ból profesor zaproponował No-spę, wiedząc że u dziadka jest to ból, którego nie łagodzą nawet silne plastry i zastrzyki. Na nieśmiałe pytanie na temat wspomnianego przez niego zabiegu spojrzał na dziadka jak na kosmitę i powiedział, że jest to wykluczone. Kazał wrócić do poprzedniej pani urolog, z której tydzień wcześniej kazał zrezygnować bo chciał być jedynym lekarzem prowadzącym... Odradzam tego lekarza, lepiej udać się do kogoś kto ma pojęcia o tym co robi i nie traktuje ludzi jakby byli pozbawieni uczuć.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu