Tutaj jesteś: 
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. M. Kopernika W Łodzi

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Adam Srebrzyński

  Chirurg, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr

  • bardzo dobry

   Rzeczowo, krótko i na temat. Gdyby wszyscy lekarze podchodzili do zawodu tak, jak p. dr. to żyło by się znacznie prościej. POLECAM!

  • bardzo dobry

   Lekarz godny polecenia, profesjonalne podejście do pacjenta, godny polecenia !!!! Wdzięczna pacjentka Malgorzata

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu

 • Mirosław Stelągowski

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Bardzo rzeczowy i konkretny. W trakcie wizyty przekazał niezbędne informacje na temat mojej choroby oraz możliwości jej leczenia. Jan Bystroński

  • bardzo dobry

   Doskonały fachowiec sympatyczny człowiek dbający o zdrowie swoich pacjentów .Potrafi przekazać wiadomości na temat choroby w sposób zrozumiały dla pacnięta oraz go uspokoić. Z poważaniem Bogdan G.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu

 • Tomasz Michalski

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry, uczciwy, profesjonalny i przemiły lekarz. Prowadził całą moją ciążę. Z troską i na czas reagował na wszelkie zagrożenia a dodam, że w 33 tc trafiłam do szpitala z zagrożeniem przedwczesnego porodu. Wykonywał wszelkie niezbędne badania. Siedział po godzinach tak długo, póki nie przyjął wszystkich pacjentek. Podziwiam Pana doktora za zaangażowanie, oddanie i cierpliwość. Zdecydowanie polecam.

  • neutralny

   Bardzo miły lekarz. Wizyty również b. przyjemne. Jednak Pan doktor mówi rzeczy o których potem zwyczajnie chyba zapomina. Pewnie z nadmiaru pracy. W takiej sytuacji lepiej żeby się nie deklarował.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu

 • Tadeusz Robak

  Hematolog, prof. dr hab. n. med.

  • bardzo dobry

   Dziękuje Bogu, że stanąłem z moją chorobą , na drodze tak wybitnego lekarza i człowieka jakim jest Pan Prof.Robak. A Panu Profesorowi dziekuję za to, że jest tak nieprzeciętnie profesjonalny w tym wszystkim co robi dla swoich pacjentów i dla mnie. Dziekuję Panie Profesorze ! - Marcin Piwowarski ,Tomaszów Maz.

  • bardzo dobry

   Pan Profesor jest wspaniałym lekarzem, bardzo troskliwie opiekował się mną w swojej klinicy, teraz jestem już od razu w remisji i mam nadzieje że tak zostanie. polecam każdemu :)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Jacek Cywiński

  Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   9 stycznia miałem zrobioną przez dr. Jacka Cywińskiego przepuklinę pachwinową metodą wideoskopową. Na drugi dzień wyszedłem na własnych nogach z przychodni All-med. Nie potrzebowałem żadnych środków przeciwbólowych. Po 5 dniach właściwie zapomniałem o zabiegu. Zostały tylko trzy małe dziurki których za chwile nie będzie widać. Polecam gorąco dr. Cywińskiego. Cieszę się, że zdecydowałem się robić ten zabieg tą metodą i wszystkim polecam ten wybór.

  • bardzo dobry

   Operacja przepukliny pępkowej. Trzy godziny po operacji na własnych nogach do domu. Po dwóch miesiącach nie ma śladu po operacji (estetycznie perfekcyjnie). Pan doktor profesjonalista w każdym calu, do tego miły i kontaktowy. Polecam !!!

  Zobacz wszystkie opinie (54) o tym lekarzu

 • Marek Bamberski

  Onkolog,

  • bardzo dobry

   Uratował naszą mamę(operowane było jelito grube), 5godz. operacja trwała, mama jest 2 lata po operacji i czuję się bardzo dobrze... ŚWIETNY LEKARZ, ale przede wszystkim najpierw CZŁOWIEK. Dziękujemy - dzieci

  • słaby

   Zachęcony samymi dobrymi opiniami wybrałem się na wizytę do gabinetu prywatnego w Pabianicach. Pan doktor przyjmuje w czwartki od godz 17. Nie umawia na konkretną godzinę trzeba czekać. Od godz 20 przychodzi ok 8 pacjentów na zdjęcie szwów. TYM RAZEM UMÓWIENI NA KONKRETNĄ GODZINĘ (????????). Pan doktor zostawia nieprzyjęte 3 osoby z kolejki nie informując czy znajdzie jeszcze czas Ja zrezygnowałem z dalszego czekania około 2 godzin. Natomiast starszy Pan, który był przede mną mocno to przeżył (miałem obawy czy nie przypłaci tego zdrowiem) W XXI WIEKU OCZEKUJE SIĘ INNYCH STANDARDÓW TRAKTOWANIA PACJENTÓW PRZEZ LEKARZA.. O fachowości lekarza nie zdążyłem się przekonać. Szkoda!!!!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu

 • Dorota Hałaczkiewicz

  Położna, Położnik,

  • bardzo dobry

   Poród naturalny to sama przyjemność - brzmi jak oksymoron, ale z Panią Dorotą tak jest! Profesjonalizm, doświadczenie i stoicki spokój. Nie można mieć lepszej pomocy, w tym iście mistycznym doznaniu, mając do tego pewność, że jest się w najlepszych możliwych rękach a maleństwo jest w pełni bezpieczne. Serdecznie polecam!

  • bardzo dobry

   Jestem szczęśliwym ojcem synka, który urodził się pod wzorową kuratelą pani Doroty przed dwoma tygodniami. Moja żona i ja jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem, opieką i zwykłym ludzkim ciepłem jakim obdarzyła nas pani Dorota. Do tego zimna krew zachowana do końca gdy okazało się, że nasz dzidziuś był dwukrotnie owinięty pępowiną i zaraz po przyjściu na świat trzeba było szybko przeprowadzić masaż serduszka. A w trakcie porodu wszystkie rady były celne w punkt. Pani Dorota doskonale przewidziała, że wobec nasilających się bóli w krzyżu trzeba podać znieczulenie wraz z oksytocyną co przyspieszy rozwarcie. I tak też się stało. Planujemy kolejne dziecko (a może i dzieci) i z pewnością będziemy chcieli aby zaopiekowała się żoną podczas porodu ta wspaniała kobieta. Dziękujemy!!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Marek Jeromin

  Urolog, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Fantastyczny lekarz, bardzo mi pomógł w czasie kolki nerkowej i później w leczeniu kamicy nerkowej. Wszystko wyjaśnia w sposób przystępny dla pacjenta. Nastawiony przede wszystkim na pomoc pacjentowi. Polecam wszystkim osobom, które mają problemy z nerkami.

  • bardzo dobry

   Wspaniały lekarz i człowiek. Troskliwie, kompetentnie i niesamowicie przyjaźnie zajmuje się pacjentem. Pan doktor jest prawdziwym profesjonalistą, doskonale radzi sobie z rozkruszaniem kamieni nerkowych. Zajmuje się pacjentem natychmiast bardzo życzliwie i profesjonalnie. W bardzo dokładny , a przy tym pełen humoru sposób objaśnia wszystko co dzieje się w trakcie zabiegu. Cały czas w trakcie choroby zajmuje się i troszczy o pacjenta. Wzór lekarza, będąc pod jego opieką człowiek przestaje się bać.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu

 • Joanna Kozłowska

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • bardzo dobry

   Wspaniała, profesjonalna, bardzo życzliwa, zarówno jako lekarz, jak i człowiek. Przed zabiegiem syna na spodziectwo wyjaśniła rodzicom czym jest wada, jak się z nią postępuje, uspokoiła; po zabiegu bardzo zainteresowana pacjentem, zlecała dodatkowe badana jeśli przy okazji zabiegu zauważała inny problem. Bardzo oddana dzieciom. Niestety od 2 lat nieuchwytna w Korczaku z powodu choroby. Ale stali pacjenci mają jej prywatny nr telefonu, który czasem jest w stanie odebrać i po prostu pomóc.

  • bardzo dobry

   Pani dr Kozłowska-wspaniały lekarz, specjalista na najwyższym poziomie, a przy tym ciepła i serdeczna.Dokładnie potrafi wytłumaczyć i odpowiedzieć na wszystkie pytania-nawet te najbardziej banalne.Chciałabym żeby naszymi dziećmi opiekowali się tylko tacy lekarze-z powołania i z sercem do małych pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Masoud Hedayati

  Chirurg,

  • bardzo dobry

   Pan Doktor operował mnie 16 stycznia w szpitalu im. Kopernika. W dzień przed operacją przyszedł się przedstawić i przeprowadzić wstępny "wywiad". W dniu operacji już po przewiezieniu na blok zapewniał, że będzie dobrze i nie ma powodów do stresu. Po wybudzeniu i przewiezieniu mnie na salę ogólną, Pan Doktor od razu zajrzał, żeby sprawdzić czy wszystko w porządku. Po południu również pojawił się, żeby skontrolować mój stan. W dniu wypisu dokładnie obejrzał ranę i poinformował o zaleceniach, odpowiadając również na wszystkie moje pytania. Nie jestem specjalistą w dziedzinie medycyny (ale dużo naczytałam się o usuwaniu tarczycy, jak również informacje o ewentualnych powikłaniach zawarte były w zgodzie na zabieg), jednak po upływie 2 mcy od operacji mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że Pan Doktor jest świetnym chirurgiem, bo mój zabieg przebiegł jak najbardziej pomyślnie. Nie zostały porażone struny głosowe, nie wycięto mi przytarczyc (co się niestety zdarza dość często), blizna goi się bardzo ładnie. Dodatkowo doktor Hedayati jest przemiłym, uśmiechniętym człowiekiem, który potrafi podtrzymać na duchu i poprawić humor nawet w tak niekomfortowym miejscu jak blok operacyjny. Z całą pewnością Pan Doktor zasługuje na jak najbardziej pozytywną opinię i polecenie innym pacjentom. Sama na pewno udam się do doktora Hedayati jeśli tylko w przyszłości zajdzie taka konieczność.

  • bardzo dobry

   27maj ,tuż po operacji tarczycy.Dziękuję panu doktorowi za opiekę,profesjonalizm,fachowość,podejście do pacjenta.Szalenie miły,ciepły,wrażliwy człowiek,wzbudza zaufanie.Kultura osobista,zaangażowanie.Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu