Tutaj jesteś: 
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. M. Kopernika W Łodzi

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Adam Srebrzyński

  Chirurg, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr

  • bardzo dobry

   Rzeczowo, krótko i na temat. Gdyby wszyscy lekarze podchodzili do zawodu tak, jak p. dr. to żyło by się znacznie prościej. POLECAM!

  • bardzo dobry

   Lekarz godny polecenia, profesjonalne podejście do pacjenta, godny polecenia !!!! Wdzięczna pacjentka Malgorzata

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu

 • Mirosław Stelągowski

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Bardzo rzeczowy i konkretny. W trakcie wizyty przekazał niezbędne informacje na temat mojej choroby oraz możliwości jej leczenia. Jan Bystroński

  • bardzo dobry

   Doskonały fachowiec sympatyczny człowiek dbający o zdrowie swoich pacjentów .Potrafi przekazać wiadomości na temat choroby w sposób zrozumiały dla pacnięta oraz go uspokoić. Z poważaniem Bogdan G.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu

 • Tomasz Michalski

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry, uczciwy, profesjonalny i przemiły lekarz. Prowadził całą moją ciążę. Z troską i na czas reagował na wszelkie zagrożenia a dodam, że w 33 tc trafiłam do szpitala z zagrożeniem przedwczesnego porodu. Wykonywał wszelkie niezbędne badania. Siedział po godzinach tak długo, póki nie przyjął wszystkich pacjentek. Podziwiam Pana doktora za zaangażowanie, oddanie i cierpliwość. Zdecydowanie polecam.

  • neutralny

   Bardzo miły lekarz. Wizyty również b. przyjemne. Jednak Pan doktor mówi rzeczy o których potem zwyczajnie chyba zapomina. Pewnie z nadmiaru pracy. W takiej sytuacji lepiej żeby się nie deklarował.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu

 • Tadeusz Robak

  Hematolog, prof. dr hab. n. med.

  • bardzo dobry

   Dziękuje Bogu, że stanąłem z moją chorobą , na drodze tak wybitnego lekarza i człowieka jakim jest Pan Prof.Robak. A Panu Profesorowi dziekuję za to, że jest tak nieprzeciętnie profesjonalny w tym wszystkim co robi dla swoich pacjentów i dla mnie. Dziekuję Panie Profesorze ! - Marcin Piwowarski ,Tomaszów Maz.

  • bardzo dobry

   Pan Profesor jest wspaniałym lekarzem, bardzo troskliwie opiekował się mną w swojej klinicy, teraz jestem już od razu w remisji i mam nadzieje że tak zostanie. polecam każdemu :)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Jacek Cywiński

  Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   9 stycznia miałem zrobioną przez dr. Jacka Cywińskiego przepuklinę pachwinową metodą wideoskopową. Na drugi dzień wyszedłem na własnych nogach z przychodni All-med. Nie potrzebowałem żadnych środków przeciwbólowych. Po 5 dniach właściwie zapomniałem o zabiegu. Zostały tylko trzy małe dziurki których za chwile nie będzie widać. Polecam gorąco dr. Cywińskiego. Cieszę się, że zdecydowałem się robić ten zabieg tą metodą i wszystkim polecam ten wybór.

  • bardzo dobry

   Operacja przepukliny pępkowej. Trzy godziny po operacji na własnych nogach do domu. Po dwóch miesiącach nie ma śladu po operacji (estetycznie perfekcyjnie). Pan doktor profesjonalista w każdym calu, do tego miły i kontaktowy. Polecam !!!

  Zobacz wszystkie opinie (54) o tym lekarzu

 • Marek Bamberski

  Onkolog,

  • bardzo dobry

   Uratował naszą mamę(operowane było jelito grube), 5godz. operacja trwała, mama jest 2 lata po operacji i czuję się bardzo dobrze... ŚWIETNY LEKARZ, ale przede wszystkim najpierw CZŁOWIEK. Dziękujemy - dzieci

  • słaby

   Zachęcony samymi dobrymi opiniami wybrałem się na wizytę do gabinetu prywatnego w Pabianicach. Pan doktor przyjmuje w czwartki od godz 17. Nie umawia na konkretną godzinę trzeba czekać. Od godz 20 przychodzi ok 8 pacjentów na zdjęcie szwów. TYM RAZEM UMÓWIENI NA KONKRETNĄ GODZINĘ (????????). Pan doktor zostawia nieprzyjęte 3 osoby z kolejki nie informując czy znajdzie jeszcze czas Ja zrezygnowałem z dalszego czekania około 2 godzin. Natomiast starszy Pan, który był przede mną mocno to przeżył (miałem obawy czy nie przypłaci tego zdrowiem) W XXI WIEKU OCZEKUJE SIĘ INNYCH STANDARDÓW TRAKTOWANIA PACJENTÓW PRZEZ LEKARZA.. O fachowości lekarza nie zdążyłem się przekonać. Szkoda!!!!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu

 • Dorota Hałaczkiewicz

  Położna, Położnik,

  • bardzo dobry

   Poród naturalny to sama przyjemność - brzmi jak oksymoron, ale z Panią Dorotą tak jest! Profesjonalizm, doświadczenie i stoicki spokój. Nie można mieć lepszej pomocy, w tym iście mistycznym doznaniu, mając do tego pewność, że jest się w najlepszych możliwych rękach a maleństwo jest w pełni bezpieczne. Serdecznie polecam!

  • bardzo dobry

   Jestem szczęśliwym ojcem synka, który urodził się pod wzorową kuratelą pani Doroty przed dwoma tygodniami. Moja żona i ja jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem, opieką i zwykłym ludzkim ciepłem jakim obdarzyła nas pani Dorota. Do tego zimna krew zachowana do końca gdy okazało się, że nasz dzidziuś był dwukrotnie owinięty pępowiną i zaraz po przyjściu na świat trzeba było szybko przeprowadzić masaż serduszka. A w trakcie porodu wszystkie rady były celne w punkt. Pani Dorota doskonale przewidziała, że wobec nasilających się bóli w krzyżu trzeba podać znieczulenie wraz z oksytocyną co przyspieszy rozwarcie. I tak też się stało. Planujemy kolejne dziecko (a może i dzieci) i z pewnością będziemy chcieli aby zaopiekowała się żoną podczas porodu ta wspaniała kobieta. Dziękujemy!!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Marek Jeromin

  Urolog, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Wspaniały lekarz i człowiek. Troskliwie, kompetentnie i niesamowicie przyjaźnie zajmuje się pacjentem. Pan doktor jest prawdziwym profesjonalistą, doskonale radzi sobie z rozkruszaniem kamieni nerkowych. Zajmuje się pacjentem natychmiast bardzo życzliwie i profesjonalnie. W bardzo dokładny , a przy tym pełen humoru sposób objaśnia wszystko co dzieje się w trakcie zabiegu. Cały czas w trakcie choroby zajmuje się i troszczy o pacjenta. Wzór lekarza, będąc pod jego opieką człowiek przestaje się bać.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim którzy szukają dobrego urologa przedewszystkim nie jest gburem jak wielu innych jest miły sympatyczny i żetelny leczyłam się u P.doktora prawie rok z kamieni nerkowych i jestem szczęśliwa że trafiłam właśnie na niego calkiem przypadkiem bo zostałam skierowana do szpitala Kopernika w Łodzi jeśli ktoś ma problemy urologiczne to polecam

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Joanna Kozłowska

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • bardzo dobry

   Wspaniała, profesjonalna, bardzo życzliwa, zarówno jako lekarz, jak i człowiek. Przed zabiegiem syna na spodziectwo wyjaśniła rodzicom czym jest wada, jak się z nią postępuje, uspokoiła; po zabiegu bardzo zainteresowana pacjentem, zlecała dodatkowe badana jeśli przy okazji zabiegu zauważała inny problem. Bardzo oddana dzieciom. Niestety od 2 lat nieuchwytna w Korczaku z powodu choroby. Ale stali pacjenci mają jej prywatny nr telefonu, który czasem jest w stanie odebrać i po prostu pomóc.

  • bardzo dobry

   Pani dr Kozłowska-wspaniały lekarz, specjalista na najwyższym poziomie, a przy tym ciepła i serdeczna.Dokładnie potrafi wytłumaczyć i odpowiedzieć na wszystkie pytania-nawet te najbardziej banalne.Chciałabym żeby naszymi dziećmi opiekowali się tylko tacy lekarze-z powołania i z sercem do małych pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Masoud Hedayati

  Chirurg,

  • bardzo dobry

   27maj ,tuż po operacji tarczycy.Dziękuję panu doktorowi za opiekę,profesjonalizm,fachowość,podejście do pacjenta.Szalenie miły,ciepły,wrażliwy człowiek,wzbudza zaufanie.Kultura osobista,zaangażowanie.Bardzo polecam.

  • bardzo dobry

   Pragnę podziękować panu doktorowi za troskliwą opiekę i zaangażowanie.Jest profesjonalistą w każdym calu i ma niesamowite podejście do pacjenta.Z pełna odpowiedzialnością mogę polecić go innym pacjentkom.Życzę wszelkiej pomyślności-Teresa.S

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu