Wojewódzki Szpital Psychiatryczny W Warcie
Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie, Warta - placówka medyczna

Kategoria:
psychiatria ,
psychologia ,
pediatria ,
terapia ,
interna ,
neurologia
więcej

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie

Wczytuję...

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki:

 • Psychiatra

  Monika Cybertowicz

  • 7 grudnia 2008

   Ocena: Bardzo dobry

   Bardzo kompetentny lekarz. W trudnych przypadkach zawsze można liczyć na Jej fachową pomoc. Jest bardzo dobrym człowiekiem. Zawsze ma czas kiedy potrzebuję porady lekarskiej. Nigdy nie odmówiła mi pomocy. Przyjmie na wizytę lekarską wszystkich, którzy potrzebują pomocy. Pomogła mi wyjść z depresji i wrócić na studia.

  • 6 grudnia 2008

   Ocena: Bardzo dobry

   bardzo polecam, bardzo fachowa i sympatyczna. Mi pomogła i wyleczyła z ogromnej depresji. To dzieki niej moge dzisiaj normalnie funkcjonowac. Dziekuje bardzo Pani Doktor!!!!!!!!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Psychiatra

  Ewa Dukowicz-Maciaszczyk

  • 22 lutego 2009

   Ocena: Bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz,pani doktor rozpoznała u mnie schizofrenię, którą skutecznie zaczęła leczyć.Polecam.

 • Psycholog

  Małgorzata Latusek-Łukasiewicz

  • 19 kwietnia 2012

   Ocena: Bardzo dobry

   Jestem po długiej i skutecznej terapii u pani Małgorzaty. Uważam ją za świetną specjalistkę, bardzo skupioną na pacjencie, jego problemie, osobę o wysokich standardach etycznych. Nie rozumiem osób, które czynią zarzut z tego, ze psychterapeuta nie podejmuje za nich decyzji i nie bierze za nie odpowiedzialności. Tym, którzy szukają pkłody a nie wróżb i nieodpowiedzialnych "porad" - bardzo gorąco panią Małgorzatę polecam jako wyjątkowo odpowiedzialną i skuteczną psychoterapeutkę.

  • 14 stycznia 2012

   Ocena: Bardzo słaby

   Ta osoba kiedyś wydawała mi poważne zalecenia jako terapeuta. Robiła to sprytnie tak , żebym ta ja podpisywał się jako pomysłodawca tych posunięć. W ten sposób prowadziła sobie " terapię " tak aby nie ponosić odpowiedzialności za swoje działania. Coś nieprawdopodobnego. Tak jakby lekarz kazał pacjentowi kupić sobie " tak samemu " jakieś leki. To oszustka. Jeśli ktoś chce mnie podać do Sądu to numer karty to jest 3746.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu

 • Psychiatra

  Cezary Boduła

  • 20 maja 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Pan doktor to profesjonalista w 100% .Ma wszystkie cechy ,które powinien mieć lekarz z powołaniem.Ma ogromną wiedzę ,którą umie przekazać laikom takim jak ja .Poza tym jego kultura osobista jest na najwyższym poziomie .Polecam bez wahania.

  • 3 marca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   POLECAM! Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Nie śpieszy się i poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Szybko widać efekty leczenia i poprawę samopoczucia. Dzięki Panu doktorowi mogłam wrócić do pracy, a wcześniej przez dłuższy czas borykałam się z depresją. Dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Psychiatra

  Monika Radziszewska

  • 24 sierpnia 2011

   Ocena: Neutralny

   Jak do specjalisty to tylko do dr Radziszewskiej! Nie spotkałam jeszcze tak dobrego lekarza, który poświęca tyle czasu pacjętowi, każdego problemy sa najważniejsze jednak nie każdy potrafi pomóc kiedy to zboczy się na inną drogę lub po prostu wejdzie w jakąś szarą część życia. Ja do Pani doktor trafiłam z polecenia znajomych. Nie wierzyłam wczsniej w siebie, nie miałam własnego zdania a po wizytach u Pani dr Radziszewskiej moje podejście do życia jest pełne energi, wiem że jeśli się czegoś w życiu chce to wszytsko jest możliwe.

  • 12 października 2010

   Ocena: Bardzo dobry

   Bardzo profesjonalna lekarka z dużym doświadczeniem. Pomogła mnie i moim znajomym. Z chęcią polecę wszystkim zainteresowym. Anna

 • Psycholog

  Anna Turek

  • 19 czerwca 2012

   Ocena: Bardzo dobry

   Bardzo polecam panią Anię jest świetnym psychologiem, mającym bardzo dobre podejście do ludzi.Jest w niej dużo empatii,pozatym jest ciepła,miła i szczera.Pani Ania przyjmuje nie tylko w szpitali psychiatrycznym w warcie,ale także w przychodni zdrowia psychicznego w Wieluniu,na ulicy sieradzkiej.Lepszego specjalisty nie zajdziecie w całym wieluniu.

  • 1 listopada 2011

   Ocena: Bardzo dobry

   Początkowo pani psycholog mnie nie zachwyciła, nie była tak wylewna i serdeczna, jakbym się spodziewała po kontakcie z terapeutą. Ale w odróżnieniu od dwóch poprzednich psycholożek, do których chodziłam, pomogła mi - nareszcie zrozumiałam, co się właściwie dzieje, jak bardzo ode mnie zależy moje szczęście. Zaskoczyła mnie pozytywnie swoją wnikliwością, spostrzegawczością, neutralnością i dążeniem do skutku. Pierwszy raz spotkałam się z kontrolą rezultatów - miałam poczucie, że p. psych. jest po mojej stronie i pracuje dla mnie, podczas gdy inni byli nastawieni na przedłużanie terapii.

 • Psycholog

  Adrianna Błaszczyk

  • 28 maja 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Bardzo się cieszę, że trafiłam na terapię do Pani Adrianny. Jeszcze półtora roku temu byłam załamana, że nikt nie potrafi udzielić mi pomocy. Dopiero Pani Ada pomogła mi uporać się z uciążliwymi lękami. Dzięki niej na nowo zaczęłam żyć. To wyjątkowa osoba. Posiada ogromną wiedzę i trafnie potrafi podpowiedzieć rozwiązanie problemu. Dostępna, życzliwa i zawsze uśmiechnięta. Wiele zawdzięczam Pani Adriannie i wiele się od niej nauczyłam. Dzięki terapii jestem bardziej pewna siebie, zdecydowana i śmiało idę do przodu wierząc w swoje możliwości. Gorąco polecam.

  • 27 kwietnia 2013

   Ocena: Bardzo dobry

   Do Pani Adrianny trafiłem po 4 latach szukania odpowiedzi co sie ze mna dzieje i powiem tak nikt nie okazała mi tyle zrozumienia i uwaga co ta Pani co skutkowało znalezeniem rozwiazania moich problemów .Nawet kiedy to pisze to czuje ogromna wdziecznosci Pragne podkreslic iz ta Pani w moim odczuc jest nastawiona na pomaganie ludzia a nie na robie kariery Jeszcze raz bardzo polecam

 • Psychiatra

  Anna Sieradzka

  • 27 lutego 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Bardzo konkretna i kompetentna. Leczyłam się u niej półtora roku, nigdy nie miałam problemów z wizytami. Bardzo odpowiada mi jej podejście do pacjentów, elastyczność i zrozumienie. Wiele jej zawdzięczam.

  • 24 stycznia 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   BARDZO MIŁA I CIEPŁA DOKTOR,SKUTECZNIE PROWADZI LECZENIE PACJENTA .LECZE SIE U PANI DOKTOR I ZA JEJ POMOC DZIEKUJE

Lokalizacja