Tutaj jesteś: 
Placówki
Psychiatria
Psychiatria Milicz
Wielospecjalistyczny Szpital W Miliczu

Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu

Psychiatria, Ortopedia, Chirurgia, Interna, Ginekologia, Pediatria, Fizjoterapia, Onkologia, Medycyna rodzinna, Radiologia, Rehabilitacja medyczna, Anestezjologia, Kardiologia, Reumatologia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wojciech Dybek

  Internista, Kardiolog, Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Ciągle jeszcze istnieją wśród nas ANIOŁY!!! Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł,lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich,którzy są w potrzebie.Jednym z takich ANIOŁÓW jest DR.Wojciech Dybek. szczerze polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!świetny specjalista i za wszystko jeszcze raz dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • bardzo dobry

   Pełen poświęcenia i oddania.Konsekwentny.Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Sławomir Różycki

  Ortopeda,

  • dobry

   bardzo profesjonalnie zajął się złamaniem kości łonowej mojej teściowej oraz moim zapaleniem wyrostka kości ramieniowej.to czy si uśmiecha czy nie to nie jest wyznacznikiem jego fachowości. polecam serdecznie. Irena.

  • bardzo słaby

   Beznadziejny. Nie słucha pacjenta, nie ogląda zdjęć, bo woli przeczytać szybko opis. Brak słów i szkoda słów.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Maria Wolny-Łątka

  Radiolog, Onkolog,

  • bardzo dobry

   Rewelacyjna kobieta, bardzo ciepła, profesjonalna, lekarz, którego ze świecą szukać. Po prostu chodzący anioł w fartuchu.

  • bardzo dobry

   bardzo dobry lekarz,szeroka wiedza,odany paclento

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Mirosław Tomaszewski

  Ginekolog,

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry specjalista ja trafiłam do Niego z ciążą powikłaną jestem bardzo zadowolona urodziłam zdrową córkę która ważyła 3.980,więc co tu dużo mówić takich lekarzy nam potrzeba.DZIĘKUJE PANIE DOKTORZE.

  • bardzo dobry

   Jestem po pierwszej kontrolnej wizycie u doktora i oceniam pozytywnie.Konkretny lekarz,cierpliwie i bez pośpiechu odpowiadał na wszystkie pytania mimo iż miał godzinne opóżnienie.Na porodówkę się jeszcze nie wybieram ale myślę że w przyszłości zgłoszę się do niego:)Uważam że fachowo wykonuje swoją pracę i nie wymagam od niego super poczucia humoru i uśmiechów od ucha do ucha w końcu każdy z nas jest inny.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu

 • Michał Sokołowski

  Ortopeda, Fizjoterapeuta,

  • bardzo słaby

   LEKARZ NIE MIAŁ CZASU NA DOKŁADNE OPISY MOICH DOLEGLIWOŚCI,ALE PIENIĄDZE ZA WIZYTĘ ZABRAŁ! MIAŁEM BARDZO SILNE BÓLE KRĘGOSŁUPA W ODCINKU LĘDŹWIOWYM,CO WYMAGAŁO NATYCHMIASTOWEJ POMOCY LEKARSKIEJ. WIZYTA TRWAŁA LEDWIE 5 MINUT,BO DOKTOROWI WYRAŹNIE SIĘ ŚPIESZYŁO- POLECIŁ TYLKO SWOJEGO KOLEGĘ FIZJOTERAPEUTĘ. ŻADNEJ KONKRETNEJ POMOCY MI NIE UDZIELIŁ, ANI WSKAZÓWEK, JAK DALEJ POSTĘPOWAĆ, JAK ĆWICZYĆ SAMODZIELNIE. PO SZYBKIM WYWIADZIE NT. MOJEGO ZDROWIA KAZAŁ CHODZIĆ NA ZABIEGI DO JEGO KOLEGI I POWIEDZIAŁ, ŻEBY PRZYJŚĆ ZA DWA TYGODNIE!!! PRZYJECHAŁEM, LEKARZ ZADZWONIŁ NA RECEPCJĘ I ODMÓWIŁ WIZYTĘ, BO AUTO ODDAŁ DO WARSZTATU- ZOSTAŁEM BEZ KOMPETENTNEJ POMOCY LEKARSKIEJ. NIE POLECAM!!! SZKODA CZASU I NERWÓW!!

  • słaby

   Byłam na prywatnej wizycie z 3 miesięczną córeczką. Lekarz nie posiada USG więc nie wiele pomógł... Na to, na co kazał zwrócić szczególną uwagę, okazało się w porzątku. Natomiast to co według niego było ok, okazało się powodem regularnych wizyt u ortopedy... Oczywiście innego...

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu

 • Wojciech Radomski

  Chirurg,

  • bardzo dobry

   Kilka dni temu złamałem nogę. Trafiłem do dr Wojciecha Radomskiego, chirurga w Powiatowym Szpitalu w Miliczu, który troskliwie zajął się mną, udzielił fachowej, profesjonalnej pomocy. Kość została świetnie złożona, co wykazało zrobione zdjęcie RTG. Jestem pełen uznania dla dr Radomskiego, Jego oddanej pracy i podejścia do pacjenta.

  • bardzo słaby

   Nieprofesjonalny lekarz,lekceważy pacjentów,zdecydowanie odradzam!!! Jego leczenie nie przynosi poprawy.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Tomasz Łukaniec

  Ortopeda, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, lek.

  • słaby

   Minął miesiąc od kiedy uzyskałam wypis z oddziału kierowanego przez doktora i do tej pory jest mi wstyd...za tego lekarza. To, czego doświadczyłam tym razem, nie daje mi spokoju..Jezdziłam tam wiele razy i miałam do tej pory dobrą opinię o rehabilitacji w tym oddziale. Niestety i przedostatni i ostatni pobyt utwierdził mnie w przekonaniu, że to nie to samo miejsce, w którym się chce pacjentowi pomóc. Moją największą winą było to, że jestem pacjentką trudną, z dolegliwościami bólowymi i po wielu operacjach, w tym kręgosłupa i nie opuszczam oddziału odmieniona jak w bajce.Dodatkowo mam bezdech senny i powinnam być sama. Mimo, że upewniałam się kilka razy przed przyjazdem, że będzie możliwość zapewnienia mi osobnego pomieszczenia -tak jak poprzednimi razami, okazało się, że muszę denerwować kogoś swoim snem, przez co kilka osób ode mnie uciekało a ja zyskałam miano "jakiejś nienormalnej",.Moje dolegliwości bólowe zwiększyły się po zaordynowaniu zamiast ćwiczeń izometrycznych, siłowych. Z żalem muszę stwierdzić, że kiedyś, w Trzebnicy i Miliczu, doktor doglądał wszystkiego, kontrolował sale ćwiczeń i zabiegowe. Obecnie wygląda to tak, że na sali, na której ćwiczyłam -sama-bez dozoru, rehabilitanci siedzieli sobie wokół stołu i wiedli życie towarzyskie. Po pierwszym incydencie spowodowanym zle dobranymi cwiczeniami całkowicie stracili zainteresowanie moją osobą.Ani razu , mimo, że był moim lekarzem prowadzącym, nie przyszedł do sali gdzie mieszkałam /inni lekarze odwiedzali swoich pacjentów/, nie spytał mnie jak się czuję. Na wizycie okazywał wręcz zniecierpliwienie. Na końcu bez badania i wywiadu orzekł, że nie warto mnie rehabilitować w warunkach szpitalnych, bo mnie boli. Wypisał mi coś w rodzaju wilczego biletu a nie wypisu z oddziału i stwierdził, że mogę się rehabilitować ambulatoryjnie. Na tłumaczenie, że w moim miasteczku dostęp do rehabilitacji jest trudny a jeśli już, to musiałabym pokonywać do ośrodka kilkukilometrową podróz pieszo/przy utrudnionym chodzeniu/ lub dojeżdzać do Wrocławia komunikacją publiczną, bo pracujący mąz nie jest w stanie mnie tam wozić, doktor parsknął kpiąco i stwierdził, że nie jest to jedyny szpital rehabilitacyjny. I rzeczywiście nie jest. W wielu ośrodkach wiedzą, jakie mam problemy zdrowotne i zapraszają na kolejne pobyty, mimo, że nie poprawi się moj stan zdrowia /tu chodzi nie o poprawę, lecz o spowolnienie procesu/ a pacjentką problematyczną jestem wszędzie. Dodatkowo zauważyłam, że szpital jest oklejony reklamami prywatnej praktyki Pana Doktora - czy tak być powinno? Dziękuję Doktorze za udzielenie mi ważnej zyciowej lekcji. Był to dla mnie pierwszy raz, kiedy zostałam tak potraktowana przez lekarza i mam nadzieję, że ostatni.

  • bardzo dobry

   Pełen profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, konkretny i sympatyczny. Jestem w trakcie leczenia, ale już dziś uważam że nie mogłam trafić lepiej. Dr Łukaniec jest najlepszym ortopedą jakiego do tej pory spotkałam, nie tylko ze względu na swoją wiedzę i umiejętności, profesjonalne podejście do problemu zgłaszanego i do pacjenta, ale także dzięki przyjaznemu podejściu do pacjenta. Szczegółowo omówił wszystkie moje wątpliwości związane z leczeniem i szansą powrotu do pełnej sprawności. Gdy trafiłam do Pana Doktora czułam się zagubiona i zdezorientowana – po wypadku założono mi za długą śrubę, która uniemożliwiała rehabilitację – nie wiedziałam co dalej robić – Pan Doktor pokierował mną nim go o to poprosiłam! Polecam z pełnym zaufaniem.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu

 • Jarosław Lipowski

  Ginekolog,

  • bardzo słaby

   Absolutnie nie polecam!!!! Poszłam do Pana Doktora na wizytę w przychodni, aby potwierdzić ciążę. Doktor był chłodny i niedelikatny, do tego nieuprzejmy, jakby robił łaskę, że w ogóle mnie bada. Badanie USG trwało jakieś pół minuty i o tym, że noszę w sobie nowe życie poinformował mnie takim tonem jakby mówił o dziurze w zębie. I koniec badania. Brak zainteresowania odnośnie mojego stanu zdrowia, samopoczucia, chorób, żadnych wskazówek, co dalej powinnam robić skoro jestem w ciąży. Poinformował mnie i tyle. Odmowa założenia karty ciąży. No i wisienka na torcie ... Powinna Pani zrobić badania prenatalne, no bo wie pani... zawsze się może przecież okazać, że dziecko jest chore i ja wtedy usunę... Jedyny lekarz, od którego wyszłam roztrzęsiona i ze łzami w oczach !!!

  • bardzo słaby

   Lekarz wulgarny, niemiły, nie stwarza dobrej atmosfery. Badanie USG robi byle jak i byle jak najszybciej wypchnąć z gabinetu. Nie można się zapytać o żadne dolegliwości ciążowe, bo zaraz podejrzewa, że chcesz zwolnienie lekarskie, co uważa, że kobiecie w ciąży się nie należy. Jednym słowem nie interesuje go ogólny stan zdrowia pacjentki. Ja byłam na NFZ, więc przypuszczam, że na prywatnej wizycie jest inny. Teraz wybieram się prywatnie, ale już na pewno nie do niego.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu