Centrum Dermatologii I Medycyny Estetycznej Wellderm

Kategoria:
dermatologia,
medycyna estetyczna,
dietetyka,
chirurgia

Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm

Wczytuję...

Gabinety

Informacje o placówce

O nas

 • Szanowni Państwo

  Piękny i zdrowy wygląd przestał być wyłącznym przywilejem młodości.

  Nie musi być także dziełem skalpela. Niedoskonałości urody doskwierają w każdym wieku i dotyczą zarówno kobiet, mężczyzn jak i nastolatków. Najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej pozwalają bezpiecznie poprawiać mankamenty urody, skutecznie przeciwdziałać procesom starzenia i profesjonalnie pielęgnować skórę. Pacjenci często są zaskoczeni faktem, że większość zabiegów daje natychmiastowe rezultaty i pozwala od razu wrócić do codziennych zajęć.

  W Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm dysponujemy specjalistyczną wiedzą, wieloletnim doświadczeniem oraz zrozumieniem, że każdy z nas jest inny. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, uwzględniamy jego potrzeby i życzenia. Szczególnie liczy się dla nas bezpieczeństwo i jakość rekomendowanych przez Centrum terapii, także autorskich.

  W Centrum WellDerm każdy zabieg poprzedza konsultacja medyczna. O komfort każdego pacjenta dba zespół wykwalifikowanych specjalistów – lekarzy, pielęgniarek, kosmetologów. W codziennej pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu i najnowszych technologii. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, bierzemy udział w dziesiątkach szkoleń, warsztatów, zjazdów, co potwierdzają liczne certyfikaty. Eksperci WellDerm także szkolą innych lekarzy, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  Gorąco zachęcam do wizyty w Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm.

  Agnieszka Bliżanowska
  Specjalista dermatologii i wenerologii

  „Jeśli obraz wart jest tysiąca słów, to szkoda słów … Obroni się sam obraz…”

Nasz sprzęt

 • Zaffiro (lifting termiczny)
 • Laser frakcyjny Palomar Lux 1540
 • Palomar Max G (terapia przebarwień)
 • Laser naczyniowy KTP QuadroStar+
 • Jet Peel (hydroabrazja)
 • Exilis
 • więcej

Nasza oferta

 • odmładzanie i regeneracja skóry
  laseroterapia
  modelowanie sylwetki
  doradztwo żywieniowe
  makijaż permanentny
  konsultacje i terapie dermatologiczne

Typ placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki:

 • Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej

  Edyta Englander

  • 23 kwietnia 2013

   Ocena: bardzo dobry

   Pani doktor profesjonalna, konkretna, skrupulatnie bada cały przebieg choroby i leczy skutecznie. Wizyty nie są długie, ale za to sympatyczne i efektywne, ponadto pani Edyta jak trzeba przyjrzy się dokładnie zmianom skórnym i zleci szereg niezbędnych badań. Płaci się tylko wtedy, kiedy rozpoczyna się leczenie - wizyty kontrolne, przynajmniej w moim wypadku, były bezpłatne. Gorąco polecam!

  • 20 stycznia 2013

   Ocena: bardzo dobry

   Bardzo dobra Pani doktor,dokładnie i cierpliwie szukała przyczyny mojej choroby skórnej,z która walczyłem kilka lat,i już straciłem nadzieje,kiedy koleżanka dała mi numer telefonu,też nie bardzo chciałem isć na wizytę,bo u tylu lekarzy byłem i że stwierdziłem,że to bez sensu,ale w końcu za namową koleżanki poszedłem,i efekt tego jest taki,że obecnie zapomniałem już o tej chorobie,nie ma nawet śladu,i normalnie mogę latem wyjsć w koszuli z krótkim rękawem,jeszcze raz podziękowania dla P.DOKTOR I POLECAM.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu

 • Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej

  Agnieszka Bliżanowska

  • 18 kwietnia 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Do dr. Bliżanowskiej trafiłam przypadkiem. Byłam bardzo zadowolona już po pierwszej wizycie. Mam problemową skórę, dzięki radom Pani dr moja buzia wygląda zdecydowanie lepiej. Wygładzałam zmarszczki botoksem i kwasem hialuronowym, efekt jest spektakularny, a przy tym, co najważniejsze wyglądam naturalnie. Pani dr Bliżanowska ma dużą wprawę, zabiegi wykonuje pewnie, z dużym wyczuciem. Gorąco polecam...

  • 10 kwietnia 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Świetna lekarka, umie doradzić a do tego mam do niej pełne zaufanie, wiem, że nie zrobi nic, co będzie wyglądało sztucznie, niezdrowo czy nienaturalnie. Bardzo się cieszę, że trafiłam na taką osobę!

  Zobacz wszystkie opinie (52) o tym lekarzu

 • Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej

  Joanna Suseł

  • 25 listopada 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Jako już stała pacjentka Pani Doktor polecam serdecznie wszystkim! Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą, zaraża optymizmem, Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy zalecenia, kieruje na dodatkowe badania czy dalsze konsultacje u innych specjalistów, jeśli zauważy coś niepokojącego. Dzięki jej poradom udało mi się ograniczyć mój problem, który niestety nie jest całkowicie do wyeliminowania, ale teraz mogę z nim w miarę normalnie żyć. Jestem zadowolona, że trafiłam do Pani Doktor!

  • 12 kwietnia 2013

   Ocena: bardzo dobry

   U pani doktor usuwałem naprawdę dużą bliznę na plecach. Do samego zabiegu namówiła mnie żona i szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że efekt będzie aż tak widoczny - a właściwie, że blizna stanie się po prostu niewidoczna. Blizna została spłycona i rozjaśniona, jest teraz praktycznie w kolorze skóry. Pani doktor zrobiła kawał dobrej roboty.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej

  Aleksandra Zamirska

  • 29 sierpnia 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Bardzo dobry Lekarz.posiada dużą wiedzę i korzysta z niej.Polecam z całego serca-wspaniała kobieta i świetny fachowiec.

  • 16 sierpnia 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Wspaniała P. Doktor- dokładna, rzetelna , która charakteryzuje się podmiotowym podejściem do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu

 • Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej

  Agnieszka Nawrocka

  • 14 września 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Pani Agnieszka jest osobą bardzo kompetetną, o dużej kulturze i klasie. Pani Doktor zna się na rzeczy, poświęciła mi wystarczająco dużo czasu i odpowiedziała na wszystkie moje pytania, bardzo dokładnie zbadała mają twarz. To pierwsza Pani Dermatolog, która po wielu latach postawiła trafną diagnozę i rozwiązała moje problemy, z którymi zmagali się do tej pory różni specjaliści. Potrafi świetnie doradzić i przede wszystkim, kiedy nie ma wskazań do pewnego typu zabiegu, nie wykona go mimo wszystko, tylko po to, żeby jak najwięcej zarobić. U Pani Agnieszki w WellDerm robiłam botoks oraz likwidowałam drugi podbródek metodą lipolizy iniekcyjnej. Zabiegi były przeprowadzone bardzo sprawnie, Pani Doktor ma bardzo sprawną rękę i czuć, że jest fachowcem. Zostałam poinformowana o wszystkich możliwych skutkach uboczych oray okresie rekonwalescencji po zabiegu lipolizy. Z efektów jestem bardzo zadowolona, moja twarz wygląda dużo lepiej, a przy tym całkowicie naturalnie. Z Panią Doktor ustaliłyśmy również plan zabiegów na najbliższy rok. Bardzo mi się to spodobało, że Pani Agnieszka nie proponuje robienia wszystkich zabiegów naraz, tylko rozważnie planuje, doradza i przedstawia różne możliwości. Do WellDerm na pewno wrócę, a klinikę i Panią Doktor z czystym sumieniem polecam każdemu.

  • 25 czerwca 2013

   Ocena: bardzo dobry

   Świetna lekarz jeśli chodzi o korekcję zmarszczek. Dba, aby twarz zachowała naturalny wygląd. Prawdziwy fachowiec, polecam i pozdrawiam:)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Dermatolog

  Alicja Bliżanowska

  • 15 maja 2012

   Ocena: bardzo dobry

   Bardzo dobrze wspominam wizyty u pani doktor, to z pewnością świetny specjalista i na dodatek z wieloletnim doświadczeniem, a ja właśnie do takich specjalistów mam największe zaufanie!!!!!!

  • 16 września 2009

   Ocena: bardzo dobry

   Pani doktor prawidłowo zdiagnozowała u mnie łuszczycę. Poinformowała mnie o możliwościach leczenia, jego długotrwałości, bardzo prawdopodobnych nawrotach. Przepisany lek oraz specjalistyczne zalecenia dotyczące mojego codziennego życia sprawiły,że mój stan się poprawił.Lekarz realista, ale nie zamujący rąk -takim można ufać. Dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Chirurg

  Marek Suseł

  • 6 czerwca 2012

   Ocena: bardzo dobry

   Polecam wszystkim - to naprawdę bardzo dobry specjalista. Takim lekarzom rzeczywiście można zaufać!